• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Jak cvičíte? na míčích a pouští Vám hudbu a střídají to s říkadly? dá se to zvládnout nebo je to náročné na ruce? (asi moc otázek)
4. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Saso, je to takovy kombinovany cviceni - takovej aerobik pro mimísky, je to i s micema, rikadla taky (vyfasla jsem 2stranky, ktery se mam do priste naucit :slight_smile:)))), no a samozrejme je to makacka pro mamu - břišní svaly a svaly na rukou při různých houpačkách a zdvihačkách docela bolely, ale je to docela zabava - Tomik hlavne ocumoval ostatni miminka, divil se, ze jsou taky lidi maly :slight_smile:) ne jen dospelaci :slight_smile:))
4. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Holky, ještě jsem vás nedočetla, ale jen podávám hlášení :wink:
Včera jsme poskládali sporťák a byli jsme z ěho nadšení, akorát teda jsem nebyla nadšena z toho, že jsem už musela připnout ten prodlužovací díl na fusak, to jsem teda zvědavá, do čeho prcka zabalím příští zimu, jestli tak poroste :unamused:
Mufa jsem si teď objednala, dneska jsem tahala rukavice a to bylo na mrtvici, sundat, oblíct, sundat, spadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
A koupila jsem nánožník od Emitexu a je super, sedí pěkně a i vypadá dobře.

Holky, jak máte sporťáky a sed leh, tak jde vám to do úplného sedu/lehu?
Já mám všechno tak napůl :unamused:

Kat- já vím, že vy jste obříci a už jezdíte v novém :wink: Aj Zazit :wink:
4. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
kaa- já nevím, ale asi žádnej spor´ták už nejde do úplného lehu. Prostě se asi počítá, že pak už jsou děti starší. Nožná to u nějakého kočárku je, ale mě to taky nejde.
4. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
U Teutonky to jde - ma to polohu, kdy je to proste uplne rovne, takze my ted mame s tim prodluzovacim nastavcem proste takovou vetsi korbicku, bych brouka jeste do nejakyho pololehu nerada davala, je na to jeste malej
4. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz
A uplnej sed (uhel 90) taky jde, ale to nevim jak je pohodlne, uvidim, co pak bude brouckovi vyhovovat za polohu!
4. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz
autor
U babacaru to jde u sportaku taky :wink: I do uplnyho sedu a i mezi tim to ma polohy, ale ja ho uz asi nevyuziju. Poňádž korbu máme dosti velkou, tim jsou ty kočárky prohlášený. Mišák je tam v poho i s fusakem. Sice další zimu by tam už těžko ležel, ale teď uplně v pohodě a to teda není žádnej drobeček :slight_smile:

Holky vtip:
Chlapík je v drogerii a všimne si kondomů s příchutěma.
Tak hned koupí balíček a celej natěšenej běží domů. Říká manželce, že večer si je bude nasazovat a ona bude poslepu hádat, co je to za vůni a chuť.
Tak souhlasí a když je večer, tak stáhne kalhoty a žena poklekne a zakousne se.
"Niva"
"....počkej, já si to ještě nenasadil!"
:grinning: :grinning:

No brečela jsem smíchy, když mi to brácha vyprávěl :grinning:
5. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Kocky, dneska jsem na účtu našla peníze za poslední měsíc od sociálky za podporu v mateřství. No podpora jako prase. Jak to snížili, tak mi to dělá o 2600 míň. Ještě, že je to poslední měsíc.
Sice další už bude 7600, ale to se mi i s tímhle měsíce nebude o dost lišit.
Chuděry holky, který tenhle magorismus slízli celej půl rok a neměly velký výplaty. to budou mít skoro stejný prachy jako na rodičáku :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky,
přeju krásné ráno :wink: .
Bobi - mně přišlo cca o 4 tisíce míň, denně -150 Kč. Díkybohu, že se nám podařilo otěhotnět včas :grinning: :grinning: :grinning: .
Vem si, že jenom na naší rodině by ušetřil stát skoro třicet tisíc. A nacpe to černejm, co budou dostatečně
hulákat na úředníky. Je to sviň***a.
Co se týká FB - díky za přátelství všem - první den jsem u toho seděla každou chvíli, ještěže má syn prázdniny.
Děti si pak ze mě dělaly srandu a potichu si brumlaly něco o tom, že "mámu už taky dostal(rozuměj: facebook)".
Tak jsem se naoko rozčilovala, že "jenom zadám fotky a už jdu" a že "jenom si přečtu nový zprávy a už jdu" atd.

Včera už nebyl čas a myslím, že tak často tam zaclánět nebudu. Nevím, jak vám, ale mně to přijde strašně nepřehledný, zlatej KONÍK :slight_smile:. Ale jinak dobrý, to zase joooo.
5. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ranko, já jsem se taky koukla na účet a je to teda bída :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mně teda přišlo o dost míň , je to prostě v pr...
A taky mně štve ten náš super systém, černý dostane co chce a ještě mu nacpou a bílý má jít na kořínky, do pr.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobi- vtip dobrý :grinning: , trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, mi nic jiného nezbývá než ho dát do toho pololehu, a nebo ho ještě můžu vozit v autosedačce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A teď nevím.....no ale když to není vyloženě sed :unamused:
5. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
bobisku o tom materskym mlicku uz jsem taky slysela, vzdycky ji po kojeni rozpatlu po pusince co ji vytece z hubicky :slight_smile: Ale nevim, zda to pomaha. Ted mazem modrou indulonou a ma to lepsi, ale to je spis tim, ze si hlidam to jidlo.
Sasanko u nas je to spani taky jak na houpacce. Akorat ma nase Agi nejaky divny umery, pac cim pozdeji jde spat, tim driv vstava, misto aby to bylo naopak.
V pondeli jdem na ockuvky tak uz ted se desim te reakce, jestli bude protivka jak minule, tak se mam na co tesit.
Taky uz mi prisly prasule, des bes bida! Si rekli, ze kdyz uz nam daji ho... tak ho aspon poslou brzy, ze?
Taky si rikam, ze makam, platim dane a kdyz se rozhodnu mit dite, tak ve finale dostavam min penez nez nasi romsti spoluobcane, kteri cely zivot nemakaji, pac ti k tomu dostanou jeste milion dalsich soc. davek. A to ja mam dite jedno a budu mit max. dve a oni maji deset. A jeste je pry diskriminujeme! No zase jsem se rozcilila.
5. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
no , chtělo se mi při pohledu na účet brečet :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Bobi, hustej vtip!!! :grinning:

taky jsem cucela, jak brzo to prislo!!! Holky, mne prislo o pet tisic min :frowning2:, at jdou do pr...., já vždycky odvadela silene vysoký dávky - platila jsem celou pěknou černou nemakacenko rodinku a ted tohle, ještě, ze nám to vyšlo jen na ten jeden mesic, kdyby na celou dobu, tak bych byla pekne nakrknuta!!!!!
5. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
Zazit, to jsou dobrý stránky. Jsem zjistila, že kostíci nejsou taková výhra, ale je to jedinej jogurt, kterej mi mlaďas pozře. Fakt super odkaz, děkuju :wink:
5. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Bobi, Kostici prave vyšly mezi tema čtyřma nejlepsima, ne? Jako dobra svacina, ten zbytek stojí za backoru, docela mě překvapilo, ze jen ctyri věci vyšly ok
5. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Aha, tak jsem na to ještě koukala a ono je tam víc kostiku, to víš, já se v tom ještě nevyznám, jak to ještě brouk nepapa
5. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
ahoj, jj, mám kočárek v úplném lehu... jinak myslím, že trochu vyvíšený nevadí, vždyť ty děti už nejsou úplně maličký a taky se přece doporučuje i blinkacím dětem vyvíšená poloha:wink: bych s enebála kaa:wink:
5. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky, já teď nějak nestíhám. Na ten FB jsem nestihla ještě ani kouknout. Ještě se taky chystám dát fotky na rajče, tak vám pak hodím odkaz. Ale těžko říct, kdy se k tomu dostanu.

Dneska jsem byli na prochajdě s Mariv a Agátkou :slight_smile: Holky mě dost padly do oka, tak doufám, že my jim taky :wink: Ivča je hrozně fajn a Agátka na to, jak Mariv říká, že je uplakaná, tak koukala v kočáru a vůbec neplakala. A to jsem jezdili asi dvě a půl hoďky a ona skoro nespala. Tak jsme zase "rodili", pomlouvali naše kočáry a podobně. Za mě můžu říct, že to rádi s Tomíkem zopakujeme :slight_smile: Akorát mě teda trvalo, než jsem pak doma rozmrzla :grinning:
5. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Zazit Tomáškovi pomohl na ty stroupky ve vláskách Měsíčkový krém od Justu. Měl to pořád dokola a od té doby, co to mažem tímto, tak se mu to už neudělalo (asi měsíc).
5. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Holky, co máte blicí děti? Nepřišli jste na něco co by jim proti tomu blití pomohlo? Mě se včera Tom tak zablil, že mu to stříkalo i nosem, docela hnusnej zážitek. :frowning2: Už mě to přestává bavit :angry:
5. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jankaj, malá blije pořád, na každýho a všude a nepomohlo a nepomáhá NIC :unamused:
5. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
My každýho upozorňujeme, ať si dávají bacha, že blije. Zatím poblil každýho, kdo ho choval :sweat_smile: A to budou blít takto hrozně i z těch příkrmů? To se teda máme na co těšit. :confounded: On blije taky furt a všude.
5. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Náš Tomík je takovej šikula, že se poblije i když leží a nehýbe se :grinning:
5. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
A dneska mě bylo řečeno v práci, že nemám nárok na žádnou dovolenou za tento rok, protože nemám jakoby odpracovaných těch já nevim kolik dní, aby to dalo aspoň tu poměrnou část. Myslím, že to je 60 dní. Je to pravda nebo je to jinak?
5. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
Mišák taky blije furt a i když říkala doktorka,že při příkrmech to nebude takový, tak u nás to teda šlo mimo. Odpol má malej masíkový polívky a blije je stejně. Takže máme obarvený věcičky,který nejdou vyprat. Ani Persil to nevezme a to mě teda zklamal. přemýšlím o jiným prášku
A taky poblil všechny a všude. je tim v rodině prohlášenej. On furt smrdí bliťákama a to je několikrát denně převlíkanej.

Jani, já bych řekla, že bys měla mít nárok aspoň na pár dní dovolený v tomhle roce. Mě to teda zaměstnavatel napsal a to jsem byla jakoby na mateřský - nemocenský do konce ledna.
6. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
Mám nerva, zlobí mě lednička. Dělá se mi v ní furt námraza. A ne ledajaká. Za 2 týdny se udělá pruh přes celý obvod a naroste až do 10 cm tloušťky

Ach jo :frowning2:
6. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahoj holky moje:slight_smile:
Holky, Honzík je taky blinkací, taky nic nepomáhá, nechat vykrkat, nosit jen vzpřímeně, sebrat prso dřív, aby se nepřejedl...nic. Blije furt, blije čerstvý mlíko hned po kojení i natrávené třeba hodinu po koju. Tak nevím:frowning2:
6. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
Naše srpňátka jsou prostě všici poblijusové :grinning:
Kromě Tomáška, ten by strávil i tu flašku :grinning:
6. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jankaj, kdy přesně(!) ti skončila mateřská dovolená??? Mně unikl nárok na dovolenou za odpracované dny za leden 2010 - mateřská mi končila 28.1.2010 a tudíž nemám "odpracováno" 21 dnů - jinak bych měla nárok na 1/12 dovolený. Takže když mi napíšeš, kdy ti MD skončila, řeknu ti, jestli měli vaše mzdovky pravdu :slight_smile:.
6. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.