• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ale překvapujete mě s tím, že ty drahý ariely a spol nepomáhaj... já hovínka z plíny zapírám žlučovým mýdlem a pusí to, tak jsme zvědavá na mrkev:wink:
7. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ty jo, Kat, tak jestli to tvoje mejdlo vypere mrkev, tak budu prát jen v něm!!!!

A taky k dr nosím obrazkovy :slight_smile: a omrkveny mám bily :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak já zase jedině Huggies - Premium jsou fajn, ale i Clasic - Pampers mě zklamaly několikrát, sice hezky voní , jsou tenoučký apod., ale malá má po nich červenou prdelku - což se s Huggies nikdy nestalo.
Na to, že přabaluju většinou až ráno, vydrží Huggies celou noc + ranní bomby s nadílkou a nikde nic pročůranýho ani pokakanýho. S Pampers měla Lucinka hovínka až za krkem. Holt každýmu vyhovuje něco jinýho.
A vo tom to jeeeee :grinning:
7. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Tak my jedem v Pampers jak active tak sleepky, ale zdaji se mi lepsi ty active, pac ty sleepky jsou kratsi a jak pise veruska, mala je taky casto pokajdena az za krkem :slight_smile: Jinak Huggies Premium taky v pohode, ale Pampers jsou lepsi.
kaa ty Pampers 7 az neco jsou 4 a ty 9 a neco jsou 4 plus, jsou o neco vetsi.
7. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tak se hlásím po těžce odpracovaném víkendu. Jsem na tak unavená, že jsem usla i v sedě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jeli jsme k sestře na zabijačku (no 2 prasata, takže mega rodinná akce). No paráda už v pátek. Máda byla po očkování, trochu teplotkovala, muž dal den před cestou auto do opravy a oni nám ho přivezli až v 16:15, to jsme na něj čekali přes 3 hodiny, pak cesta po D1, aspoň nebyla ucpaná. Já předem nervy ,pak se ještě nahlásila tetka z Červený Lhoty, ale nakoukla a zas zmizela :grinning: , asi nervy.
No bylo nás tam jak myší, malá si na to docela rychle zvykla. Ale nechtěla spát. Už to že jsem ji uspávala 1,5 hodiny, vzbudila se kolem druhé a pak od 3 do 6!!! byla vzhůru, nechápu to, pak zabrala už jen na hodinu.

Tak jsem si myslela, že blindící dítě mám sama, taky nám nevoní a to ji často převlíkám, umývám, ale když ji nebo sobě dám nový triko, do 5 minut ho mám zase poblinděný. Musela jsem nakoupit několik plachet na zem, kde leží, protože pokaždé když se přetočí tak hodí šavli a je jedno jestli je po 1 hodině od kojení nebo po 3. Navíc jsem zjistila, že po tom zůstávají takové mastné fleky, tam teda nevím, co pije.

Špatnou zkušenost mám taky s Huggies, ale větší s Pampers Sleep and play, to jsme měli hned opruzený zadek. Z plínama z DM jsem spokojená a taky se zelenýma plínama z Tesca.
7. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
cus
tak já ty plíny moc neřeším. Co je v akci to koupím stejně je to pak po........
Zrovna mám doma asi 10 balíků různých plen :grinning:

bobi- penízky ještě nemám, ale za těch 32,5 dne to budou daně jako kráva.
7. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
Co to bylo za dnešní noc? Taky vám panenky tak šašily?
Jo a zjistila jsem, že nemůžu malýmu dávat broskvičky. Jakou kouliv přesnídávku s nima slupnul s chutí, ale pak měl nafouknutý bříško a bolení.
Ale oni ty broskve rvou skoro do všeho. Kaše.....

Jinak od doby, co dávám do kaše přesnídávku, tak jsme kašový. Mlsá o 106
Jo a to mlíko má snad už jenom na žízeň, protože se narve a pak brzo hlásí, že má hlad :confounded:

Mám tady poslední pleny Huggies premium, ty nám vyhovujou, ale začínají být fakt malý. Dneska se mi přes noc zase pročůral. Doděláme poslední balík a jedeme na 4

mě zaměstnavatel napsal, že nárok na dovolenou v roce 2010 mám, tak jsem zvědavá, kolik to hodí.
8. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
holky, u nás dnes halo v noci, spal do jedný, šli jsme kakat do umyvadla a pak se furt vrtěl, prděl až do šesti, kdy jsme šli znova kakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrůza... takže bu´d zuby, pač dvakrát denně kadí psolední 3 dny a mamka říkala, že jí přijde, že má nateklé dásně... nebo jsem něco sežrala... to něco může být rybičková pomazánka (ale snědla jsme jí jen trošku) nebo koláč, kde byl kypřící prášek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
8. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
zaz, ele, to zkus:slight_smile: je to levný, z dob našich babiček a je nechcemický, takže s enemusíš bát, když by někde kousek zůstal pro mimíska... Normálně v drogerii žlučové mýdlo:slight_smile: mají ho buď v těch komunistických drogérkách, to je levný, a pak v těch lepších (Dm, teta) mají od Dr. Becmana, to není tak levný, ale je taky dobrý:wink:
8. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
U nás taky noc na pytel, vstávala jsem co hodinu nebo dvě a usíná mi jen na prsu( za chvilku je budu mít na břichu :( ), jinak pořád povídá nebo sebou šije (to já neznám, to byla velice klidné miminko), ze zavinky se pořád dostávala, dudel si pořád vytahovala a huhňala, hrůůza.
8. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Já jsem si taky koupila v DM to mýdlo, je jen za 20,- , ale na hovínka mi moc nezabralo (asi máme nějaký agresivní), ale na spoustu jiných skvrn ano, je fakt dobrý.
8. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
tyjo, co to bylo za noc, malej byl sas uplně stejnej, vrtěl se, nesednej...děs! A holky, mám problém, začal neusínat sám...což o to, já tam s ním budu než usne, jenže in mě nenechá odejít! Takže dřív jsme uspala na prsu, dala do postýlky a dobrý. Teď už pád dní uspím na prsu, dám do postýlky a řev:frowning2: takže to skončí tak, že si s ním lehnu do postele ausneme oba... jenže pro mě to znamená absolutní ztrátu času pro sebe, ten jsme měla jen večer:-/
8. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Čus holky, tak u nás taky tak mírně bojová noc, odpoledne jedl naposled v 17h, večeři nechtěl, a jedl v půl druhé a asi od půl 6 do 8 spal s náma. Teď tu řádí, je vyhajaný do růžova a my mrtví a polámaní, bo jsme spali tak napůl a na kraji postele, abychom ho nepřimáčkli:slight_smile:

Mariv- aha, tak jsem si nevšimla, že to je 4 a 4+, musím víc koukat:frowning2:

Sas- tak sis víkend užila? A papala jsi prasátko? Já bych jednou chtěla zažít zabíjačku a dát si kus čerstvého masa

:stuck_out_tongue_closed_eyes: (=oblizovací)
8. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
Já na zibajajde byla a miluju ovar, krupáky, jitrničky a česnekovou prdelačku.........do háje, já bych žrala, až by se zelenalo :grinning:

Takže koukám,že všechny mimča si dneska v noci řekli, že budou stávkovat.

Dopol jsem ho narvala do kočáru a šli jsme do místní školky s Davídkem. Tak ten můj šmoula začne chodit od 1.3. na trvalo. No uteklo to jako voda, ale on mezi ty děti musí. Je společenskej a miluje kolektiv. Ve 2 ho vyzvednu a budeme se muchlovat spolu, takže jim ho jenom budu pujčovat :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Tomík nestavkoval :slight_smile:, zalehl v pul osmý a vstaval v pul osmý :slight_smile:, je to proste borec :slight_smile:

A Tomasek sice neblindi, ale nahrazuje to vydatnym slintanim, jsou to normální potoky, když je na brichu, tak to jsou kaluze a na zádech pro jistotu aspoň děla auticko a u toho slinta o sto sest!
8. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
zaz, ty voe, ne.er! :grinning: já spím denně 4 hodiny po kouskách :pensive: :grinning:
8. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Kat- a to ti nestačí? :wink:
8. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahoj
tak já mám dnes jen jedno dítko a je to super. Sice se mi stýská, ale člověk si dáchne.
U nás noc taky docela dobrá. V jednu se probudil asi ho bolel zoubek, ale za 5 minut zase usnul a probudil se až v 6 na papání a pak až kolem osmé.
Jinak u nás asi zatím žádné příkrmy nehrozí. Neotvírá vůbec chlebárnu a pod tlakem mu tam to jídlo rvát nebudu. Prostě má doktorka smůlu.
:grinning:
8. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Tož jasan, proč bys ho trápila, že?
Dneska mi Kuba vyhodil mrkev s bramborem, schraňoval to v hubičce a pak to najednou šoupl ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím, co mu dát, oranžové nemá rád a zelené jsou jen brokola a špenát
8. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Kaa, krasne nove foto :slight_smile:))

kat, promiň, já vím, ze provokuju :frowning2:, je mi te fakt lito :frowning2:
8. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
Čus kočky,
tak dneska jsem měla pořádně rozlítanej den.
Dopoledne jsme lítali po tý školce a odpoledne jsem jela do nemocnice za mojim taťkou. V sobotu ho odvezla rychlá kvůli srdíčku. Tak tam leží a je z něj pokusný králík. Zatím teda mají předběžnou diagnozu, že je to buď angina pektoris a nebo nedomykavost chlopně. Zítra ukáže víc ultrazvuk.
Byl to šok pro všechny, protože se se srdcem nikdy neléčil a najednou něco jako infarkt nebo co
je na JIPce a celej happy, že má postel na joistik a může si udělat polohy jaký chce. Jak malej kluk, furt nahoru dolu, nohy podlomit ..... :slight_smile:
Už vypadá dobře, takže hlavně tak

Já jsem to pak vzala domů přes město a nakoupila tepláčky a pyžamka pro Dádulku do školky.

Doma mě čekal chaos, děti nenajedený a Míša ubulenej. Tak jsem to tu trochu dala do kupy a až půjde chrupkat Dáda, tak zasednu k žehličce.
8. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Kaa, dobrej obrázek a Kubikula jak je zabalenej v plenách u jídla - taky dobrý :grinning:
Já to řešim gumovým bryndákem a není to taková paseka jako bývala, ale i tak je to děsnej bordel po jídle.
8. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Tak ze zabijačky mám plný všechny 4 šuplíky až po okraj, hrozilo, že budem jíst na večeři celou vanilkovou zmrzlinu, sem to neměla kam dát. Vepřové teď aspoň týden nechci vidět, tak jsme se přejedli a to ani jeden nemusíme, však pro dobrý pocit dnes byla ryba na večeři.

Holky prosím pomožte mojí ségře a jejím kamarádkám a hlasujte pro MC Uhlíček, dostanou za to nějaký prašule a ty se vždycky hodí. Mají na této adrese www.conasbavi.cz pozvánku na Otevírání studánek, stačí jen kliknout na to mě baví. Dík
8. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Holky u nas taky noc na masli! Do pulnoci jsem nespala vubec, pac mala se furt budila. Od pulnoci do 4 jsem spala asi dve hodiny, mala vstavala co hodinu no a v 4 se rozhodla, ze uz je vyspinkana, tak jsem se ji 1,5 hod snazila nejak zpacifikovat, ale nezabralo to, tak jsem ji soupla do postylky, at si dela co chce, pac uz jsem nemela dal silu. PO 10 min revu si ji manza vzal na balon a na podruhe se mu ji podarilo uspat a nastesti spala do 7,15, ale i tak jsem byla kaput. Blbe mi spi uz od Vanoc, ale v patek a vcera byly jedny z nejhorsich noci :frowning2:
JInak me nas... u doktorky, pac nam meli pichat pneumokoka a prd! Pry je to zas pozastaveny ci co, ze to neni porad vyjasneny, jak to budou pojistovny hradit a ze si mam zavolat 22. a kdyz jsem se ptala, ze jak to bude, kdyz uz mala bude mit 5. mes. tak rekla, ze to se snad nejak vyresi. No tak jsem fakt zvedava, ale spis to vidim tak, ze si to stejne zaplatime. Tak jsem fakt hodne nasrata! Smejdi jedni, je to fakt bordel v tom zdravotnictvi, asi napisu na ministerstvo!
8. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc jakžtakž, ale den... nemůžu říct, že by Lucka zlobila, to ne, ale nespí!!!
Dopoledne půl hodinka, v kočárku 20 minut, v obchodě jsem ji musela mít s sebou, pak usnula, než jsem dojela domů a konec a večer 20 minut spánku. Jsem K.O., celej den mi hryže prsty, stoprocentně jí svědí dásničky a derou se zoubky ven, ale kdy to bude, to vám nikdo neřekne, že.... no a když pominu převlíkání od poblijonu,
počůránků a tak, tak "my" kakáme snad desetkrát za den - ale díkybohu, že jí to jde - jsme prakticky celej den v umyvadle, ale my se tam jen myjeme, malá kaká do plenky :grinning:
Jdu te´d do práce dodělat vejplaty a jsem hotová, snad bude ta prdelka spinkat. Ale stejně je kouzelná, žvatlá,
když má něco v pusince a je to velká sranda - řehtá se, pusinkuje mě(teda já jí), už si dospělácky chytne maminku kolem ramen, nebo mi hladí prso při kojení, to je fakt nádhera.
Klidnou noc přeju...
8. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně dokopala se přihlásit na ten FB. Požádala jsem vás o přátelství, tak doufám, že jste to vy a ne někdo jinej :grinning: Su totiž talent. A fotky jsem dala na rajče. Pošlu vám do melju odkaz a heslo, pač sme se s manžou domluvili, že fotky na net jo, ale pod heslem. Tak kdybych na někoho zapoměla a chtěli jste to vidět, tak se ozvěte. :wink:

Veru, jak je to teda s tou dovčou? To musím být na mateřské 21 pracovních dní v tomto roce, abych měla nárok na tu poměrnou část? Mě to vychází 20 dní plus jeden den svátek. Ten se asi nepočítá že?

Mariv doufám, žes neonemocněla z té naší procházky. My jsme měli teď dvě noci lepší, ale žádná sláva to teda taky není.

Dneska jsme byli na druhé Hexe. Prevenar až za 14 dní druhá dávka. Naše MUDra to dává automaticky, kdo chce, že to platí pojišťovna. To je divný, že každý říká něco jinýho.
8. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
No tak dneska bude noc. Tomík šel spat po osmé a už 2x byl vzhůru na dudel :unamused:
8. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj Jani, nastesti jsem zdrava, alespon fyzicky, psychicky si uz tak jista nejsem :slight_smile: U nas byla dobra noc ze soboty na nedeli, ale vcera zase horor. Jsem zvedava na dnesek, pomalu se uz bojim jit spat. S tema mudrama je to fakt divny, sejri me to! Ja chapu, ze ma mudra strach, ze ji to pak pojistovna nezaplati, ale proc maji na to doplacet maminy, kterym i to malo co jim stat da jeste snizi a pak maji plati 6 litru za ockuvku?! No fakt jsem zvedava jak to dopadne, mala ma za 6 dnu 5 mesicu, takze dle soucasnych pravidel, uz by toho 22. na to stejne nemela narok. Chjo
8. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Tak Tomíka už mám na klíně. Začíná být teplej a furt pobrekává. :frowning2: Asi je to kvůli tomu očkování. To bude noc :unamused:
8. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky holky,
Bobi, Zazit- dík za pochvalu fota, už to potřebovalo změnu,tak jsem seskočila z motorky :grinning: a hodila tam normál foto s Kubou, no jo , už jsem mamina, tak konec blbin :wink:

Bobi- tak je to s taťkou relativně dobré, ne? Jak blbne s polohováním:slight_smile:, jsem zvědavá, jestli se vysype
:grinning:
Manžel nechal děti ať se obživí a pohrají samy? Můj to dělá tak, že když je s Kubou sám, tak nic nedělá, a jak přijdu, tak strašně lítá po bytě,uklízí, míchá mlíko,sterilizuje flaštičky, abych viděla, že on taky maká
:wink: a přitom vím, že až takový bordel nemáme, že by tvrdě makal celé hodiny :grinning:

Jinak na jídlo gumový bryndák je pro nás málo :wink: , ale už mi to neva :wink:

Sas- tak to jste měli v bříšku jak v pokojíčku, co? Takové mňamky... :wink:
8. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.