• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za kolik se da poridit vybavicka na miminko?

(Zamčená)
27. června 2008 
Teď jsem to spočítala a vychází to na 23 500..kočár mi vyšel na necelých 7000,ale jinak jsme všechno kupovali nové a občas jsem koupila i něco co nebylo nezbytně nutné(hlavně oblečení..brala jsem i dražší kousky, už to nedělám :grinning: ) Od rodičů jsem dostala 10 000 a občas někdo něco koupil, takže sama jsem dala asi 10 000.
11. čer 2008 v 18:20  • Odpověz
Johnsons je vraj najhorsia kozmetika pre mimi z hladiska alergii....
Ja som z nej dostala na tvari taku reakciu, ze som musela chodit na calciove injekcie do nemocnice, aby som odpuchla....
Ja som kupila len mydlo, telove mliecko a krem od Nivei a krem na zadocek od Hippu, nic viac sme nekupovali..
Svagrina si najviac chvali OLI z DM-ky
11. čer 2008 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
susik tak to ja bych neudelala uz jen z principu ikdyz na to mam :slight_smile:
11. čer 2008 v 19:55  • Odpověz
tak to ja sem hodne veci kupovala pres bazar nebo ve sleve po vanocich pak neco od znamych takze sme na tom docela dobre myslim
oblecky mam od 0 ca do 6 mesicu, dva narvany velky suplata pak sem kupovala zavinovacky, deky, autosedacku, postylku, satek, klokanku, veci na koupani a lahvicky, a sme zatim na ca 5000 ca pulka z toho za oblecky adruha pulka ostatni + za latkovy pliny taky ca 5000...
je fakt ze treba na autosedacce se da usetrit hodne de oto jakou mate duveru k tem odkoho ji bdete mit, ja mam treba jednu z bazaru za 500 a druhou pucenou od kamaradky...
kocarek sme tedy dostaly
ale myslim ze kdyz clovek koupi treba ty uplne malinky veci pres mimibazar, kde se da sehnat spousta vecicek za rozumny penize docela usetri pac to mimco roste rychle a jsou zachovaly a clovek na nektery ani treba nestihne vyuzit...
11. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz
tak já začala nakupovat po 12tt jen pár oblečků - slevy nebo co se mi líbilo, nexťácký bazárek
mám právě strach, ať těch věcí nemáme zbytečně moc a taky radši kupuju větší
jinak nemáme po kom dědit, takže se třeba kočár a postýlka se budou kupovat nové
s tou kosmetikou Johnson jsem to slyšela, že je lepší oliv.olej
15. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
já sakum pikum spočetla vše...43
mám jetej kočár, houpajdu, sedačku
novou postýlku matraci, cestovní postýlku, monitor dechu...
oblečky..nové, sekáč, darované....zásoby plínek....nějaká ta lékárna kosmetika deky zavinovačky povlečko, naušnice a odložené penízky na očkování, poplatky atd
15. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz
asi 600liber - kocar + sedacka, postylka + sada povleceni + matrace, prebalovaci podlozka, vanicka + lehatko do vanicky,10 plen hadrovych, spaci pytel a obleceni (sady body, pyzamko, bavl. rukavice, cepicka, bryndak - tak asi 6), houpajdu, zacla js nakupovat ve 36tt :sweat_smile:

k te johnson kosmetice taky nam bylo v porodce receno ze nepouzivat,ze se divi ze to jeste nezakazali

jo ve 14tt mi mati koupila zavinovajdu a nejake oblecky asi 300kc
15. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
když jsem to tak počítala,tak nás stála výbavička okolo 30tisíc,měli jsme akorát postýlku jinak jsme museli všechno koupit.
25. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz
tak u nás to bylo :
kočárek nám platila manželova maminka(tzn ušetřili jsme 13.000,-)
autosedačka 3.400,-
taška na kočárek 1.500,-
postýlka 2.600,-polokokos matrace 690,-
lůžkoviny(3xprostěradlo, 2xmantinel, 2xpovlečení, nepropustná podložka, válečky,2xrychlozavinka) vše 2.200,-
3xdeka(různé) 620,-
vanička +lehátko a teploměr 570,-
ušní teploměr 350,-
lékárna cca 1200,-
látkové pleny (15ks) 300,-
dudlíky 2ks Avent 250,-
sterilizátor Avent ten nám dal kamarád a lahvičky byly v něm(užili jsme a užíváme..nekojím)
kosmetiku jsem kupovala až později a to masážní olej Seba Med a měsíčkové mýdlo Weleda
oblečky tak různě nový i z mimibazaru...no tak za cca 4000,- fakt nevím..unosilo se všechno
26. čer 2008 v 07:51  • Odpověz
předem varuju - jsem minimalistka :slight_smile:
asi tak za 10-12 tisíc.

kočár z druhé ruky 1600
postýlka nová nejlevnější z Ikey 800
matrace, peřina a 2 povlečení do postýlky cca 500
šátky na nošení 1000
látkové pleny 4000
oblečení hezké z bazárků max. 500 plus velké haldy oblečků poděděné od kamarádek
rychlozavinovačka 200
nějaké blbosti do lékárničky 200
koupací kyblík 500
hračky podědila...
a ještě pár nesmyslů....

toť vše :wink:

malá spí s náma v posteli a venku je full-time nošená, takže postýlka i kočár byly u nás zbytečné investice :unamused: , je plně kojená....balíme jen do látky, takže nekupuju jednorázové pleny....čili kromě počáteční výbavy mě nestála ani korunu. až teď jak začíná jíst jídlo...
27. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
Jejejej, tak koukám, holky, na ty Vaše sumy... :frowning2: Já jsem se nevlezla ani do stovky, ale to asi proto, že chci mít opravdu všechno :slight_smile: a kdyz něco kupuju, tak chci to nejkvalitnější...
27. čer 2008 v 10:17  • Odpověz
výbavička byla asi tak za 30, ale horší je to po porodu..to to lítá mnohem víc..v poslední době novej kočárek, jsem ted skoro na vodě jenom :sweat_smile:
27. čer 2008 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
ja jsem se jeste neodvazila vse hodit na papir a tak v prumeru spocitat. v srpnu se sttehujeme do vlastniho bytu,takze tam bude potreba taky spousta veci - vymalovat,koberce,pristavba satny...no uz ted se desim.nastesti aspon kocarek budou kupovat babicky a myslim,ze i ostatni pribuzenstvo uz vymysli co nam koupi.
ale jenam jasne,ze se budeme muset taky uskromnit :frowning2:
27. čer 2008 v 10:36  • Odpověz
mata: aspoˇna tobě prodejci vydělají. :slight_smile:
27. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: taaaak!!!!! Ale vím, že u druhého mimi bych to nedělala... Když jsem zjistila, že jsem těhotná, kupovala jsem úplně všechno, co se mi líbilo :slight_smile: A toho teda bylo :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz
ja mam podobny problem. uz ted se mi libi takovych veci,ale musim se krotit. je fakt,ze mi budem muset koukat na korunky,takze se zatim hlidam a jeste jsem nic nekoupila. taky chci mit oprvdu ukonceny treti mesic, jsem proste poverciva :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “na predaj sluzi Bazar”
6. zář 2010 ve 12:52 • atinkaa
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.