• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zábřežsko, Mohelnicko - čerstvá miminka

(Zamčená)
16. února 2009 
ahojky, vím že tu je téma šumpersko ale většinou už tam jsou mamky s většími miminky. Já jsem z bezděkova což je kousek od Mohelnice. Máme 7 týdenního prcka. nejdeme někoho s okolí? :wink:
28. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj, ale to neznamená, že se k nám nemůžeš připojit :wink: Pojď k nám do náší diskuze šumperk a okolí, rádi tě tam uvidíme a pokecáme, poradíme atd.......... :slight_smile:
28. led 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
když šumperk už je pro mě dost daleko ráda bych našla někoho třeba i na scházení. přistěhovala sem se sem a nikoho tu moc neznám :frowning2:
30. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

elis, já jsem ze špk, takže pro tebe daleko, ale máme úplně stejně staré děti :slight_smile: rodila jsi v Šumperku?podle fotky si tě nepamatuju, ale maminek tam bylo plno...a jak se máte s Nikolkou?
30. led 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
ahojky, ne ne rodila jsem ve Šternberku na Šumperk jsem neslyšela nic moc dobrého. tyjsi byla spokojená?
Válčíme docela dobře malá v noci docela hezky spí sice se budí tak po těch hod na jídlo ale pak pěkně usíná sama naštěstí. přes den spinká jen v kočárku jinak ne ale hlavně že noc jde.¨
koukám že máš dvojčátka? jak to zvládáš? já říkám že kdybych měla dvojčátka tak už sem asi v blázinci :grinning: jaké to je?
31. led 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
to tu nikdo není z této lokality? sem odsouzená se vídat jen s manželem?? :frowning2:
6. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
tak poslední třetí pokus? najde se někdo? nechchi se vídat jen se srnkama :slight_smile:
12. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:12 • radus.b.
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.