• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začíme znovu - sejdeme se u Kolína

(Zamčená)
15. května 2009 
Ahojky,
tak zakládám nové téma. Snad se tu sejde tak dobrá parta, jako byla na kolínsku na začátku.
7. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojky kam : dobrá parta už určitě jsme, taky se těším že to tady bude jako dřív jupíííííí :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky jsemtu taky a doufám,že to bude super jako při mém příchodui na Koníka do Kolínska.Bylo to tam fajn.Tak vykročila jsem pravou nohou,tak snad se nám smůla vyhne a bude to tu jen a jen super :grinning:
7. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
tak vám konečně písnu co večer ta koletka : z ničeho nic se v 10 vzbudila a brečela ale jinak, vypadalo to jako že bolestí. to ty zuby. měla normálně husinu po celým těle a nízkou teplotu 35,3. namazala jsem ji zoubky a dala panadol a od půl 12 se normálně nevzbudila a spinkala až do půl6. udělalo se jí líp. přes noc máme 2 špičák venku.
:wink:
7. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Vidíš Kačí,ty špičáky jsou ale zlobivky zlobivý viď?Já dala malé večer Nurofen,byla taky moc mrzutá a chrápala bez probuzení až do šesti do rána :wink: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Ondra byl dneska ráno protivka, mě bolela hlava, do toho on záchvat vzteku, že do jeslí nepůjde. Hrůza, manžel si v klidu leží, tak jsem na něj vyjela a jel do jeslí s námi. Já skákla do práce jen na moment, na nákup a teď bych potřebovala uklidit a zkouknout tu Austrálii, odpoledne jí musíme vrátit. No jdu se nadopovat práškama a něco dělat.
7. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Kam japak to,že se mu nechtělo do jeslí?Se mu stýskalo po horách ne?Já jdu taky poklidit.Maláý usnula,tak pak vyrazíme. :unamused:
7. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
holky, jdu se natáhnout ke koletce, jak vstávala v těch půl6 tak jsem úplně ko. zatím papapa Večer sem skusím hodit nějaké fotečky z hor :wink:
7. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky jsem tu taky :slight_smile: jen jdem teprve oběDVAT A PAK MUSÍM DÁT TU MALOU ROŠTĚNKU SPÁT. Jé leze tu po mě a přecvakla mi to psaní.

kačík...mi byli vzhuru taky v půl pátý,tak sem jí udělala mlíčko,protože večer jedla v půl šestý a chrupali sme ráno až do devítí,tak sme vyspalí :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj Luci,vítám tě!Mám udělané albíčko z hor,tak koukni :wink:
7. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dani nemám kredit,primář mě nevzal operuje a obvodní řekla že jsem přišla pozdě :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Dani fotečky jsou hezký!!
7. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Kačí: :astonished: Takže jako žádný vyšetření jo?
7. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Dani neměl mě kdo vzít...no tak uuvidíme příští týden to jdu jak k plačkovi tak do gennetu.

kdepak máte fotečky? :confused: muselo to být super na těch horách,příští rok pojedu s vámi jestli můžu :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Teda krásné fotečky holky a naprostý luxus za tu cenu :fearful: :fearful: :fearful: muselo vám to rychle utýct co?
7. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Katuško tady:http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=353756&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
7. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Můžeš i v létě,to už budeš mít nejhorší za senbou a my se o tebe a půpík postaráme že jo holky? :wink: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Moni nádherný fotky.Jste krásná rodinka moc vám to sluší :grinning:

Kam prosím prosím smutně koukám,pošli mi potom fotky kde je Ondrášek se Štěpou a jejich objímačka a líbačka :grinning: moc díky :wink: :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak uý to konečně zamkli :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Dani díky :slight_smile: však vy taky :wink:
7. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci právě jsem tam koukala,je to dobře,už je ot za námi :unamused:
7. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
holky krásné fotky :slight_smile: fakt moc :dizzy_face:

Dani pojedu moc ráda :slight_smile: kdyžtak bych vzala synovce,to je super nápad :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
holky, vy ste tady taky to je supeeer, my teď vstávali, a co já, hned ke koňovi :wink:
7. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky, fotky shlídnu večer, pač teď musíme makat. tachtíme za míšou a gatynkou, venku se udělo celkem hezky.

koukala jsem že nějaká dobrá duše založila kolínsko a okolí 3. no jo no, taky názor, i když zrovna na bertíkovi mě to mrzí. kočky, tak se moc těším až si večer přečtu něco pěknýho a taky kdo sem ještě dorazí.

Dani : hlavně to dej vědět toníčkům papapa
7. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak vás zdravím i tady. :slight_smile:
My s Berti doufáme (doufám, že to tak je Berti), že Kolínsko 3 bude neutrální. :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
kačí já doufám že bude sraz příští týden co vy na to?

my zítra odjíždíme na Moravu k babičce,takže sklípek paráda :grinning: akorát tentokrát bez vínka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to neva zase budu papkat moravský koláčkyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: se těším jak malá....

holky chci se zeptat co říkáte na pověru těhotná nesmí na hřbitov :confounded: páč tam mám prababičku loni umřela a ráda bych tam šla....
7. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás přišla pozdravit, ale nevím, jestli mě mezi sebe chcete??? :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Verči vítej že váháš :slight_smile:

Kačí já už to taky slyšela,ale nevím teda.Někdo to říkal na horách.Myslím,že Miška.Hele,radši ji zapal jen svíčku.Já bych tam teda nešla,na tohle jsem pověrčivá :pensive: :confused: :fearful:
7. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
tak uvidíme,babička (její dcera)je věřící a chodí na hřbitov každou sobotu....tak snad to pochopí no :unamused:
7. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.