• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začíme znovu - sejdeme se u Kolína

(Zamčená)
15. května 2009 
Kačí já nevím, tohle jsem nikdy neslyšela, ale když jsem byla ještě těhotná, tak jsme měli podnájem u hřbitova a chodila jsem k němu venčit psa a taky jsem tam i chodila za rodinou. No malej je v pořádku, žije a krásně prospívá. Já na ty pověry nevěřim :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Katu: no že těhotná nesmí na hřbitov jsem neslyšela, a dokonce já když přišla do jiného stavu, šla jsem na hřbitov říct to babičce. Co já vím tak na hřbitov by neměli děti do jednoho roku.

Vercak: vítej mezi nás.

Tyli: tak ať se vám kolínsko vydaří, podle mého je lepší začít nanovo i s jiným názvem.
7. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
no půjdu páč to babičce nemůžu udělat,bylo jí 99,nejstarší ve vesnici.

normálně jsem dneska zjistila že mi víc u přechodu staví auta :grinning: dneska mám mega břicho nevím z čeho ale bylo to hezký :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Dani: škoda, že do alba nejde dát video, to mám úplně krásný, jak se mazlí na posteli i s Toníčkem.
7. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Ještě vám musím napsat, jaký jsem trdlo. Dneska jsem v Tescu koupila směs na přípravu dortu, ještě do toho musím dodat mléko a tvaroh. Tak jsem koupila i tvaroh a teď ho nemůžu najít. Občas se mi stane, že nesu třeba zubní pastu do koupelny a máslo do ledničky a když jdu z novu do lednice, tak se divím, proč tam je zubní pasta :grinning: . Tak jsem zvědavá kde najdu ten tvaroh, hledala jsem už všude. Ráno jsem byla myšlenkama pořád tady, tak bůh ví kam jsem ho strčila.
7. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
kam tak to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: zkus ve skříni :grinning: já hledala naušnice a měla jsem je už v uších :grinning:
7. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Kam, ale třeba je nás pár, který nanovo začínat nemusejí. Myslím si a doufám, že já jsem si s nikým nic neudělala, alespoň si toho tedy nejsem vědoma. A pár nás zůstalo, ale bojím se , aby vám to třeba nevadilo (třeba někomu), když budeme chodit na obě dvě diskuse. :pensive:
7. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
ahojda holky, já si myslím, že ať si každý chodí kam chce...............

dneska nám koletku hlídá přes noc babička, tak doufám, že bude hodná....... a my se budeme v klidu dívat na hokej.

Kam : ty máš dneska den viď a nebo je u vás hopkirk a všechno ti schovává :grinning:

Kačííí : s tím chozením na hřbitov je to jen s dítětem do jednoho roku, těhotná tam můžeš :frowning2:
7. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Kacik: asi je u nás fakt duch, já totiž ten tvaroh před chvíli objevila v lednici, normálně tam ležel. Tak duch nebo jsem slepá.
7. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
kam : to se stane kam, já taky hledám brýle a mám je na očích nebo na hlavě. to je prostě super den :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky, jdu čučet na ten hokej. určo sem kouknu. máme tady návštěvičku tak zatím papapa
7. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Normálně si dneska Ondra začal zpívat Pejsku náš co děláš. Do teď moc zpíval nechtěl a najednou začal. Je k sežrání.

Kacik: tak to mě hokej nebere.
7. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
já hokej miluju....... ale jen mistrovství nebo olympiádu, to víš nemoc z povolání (dělala jsem v tý sázkový kanceláři) :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Tak Kačík kolik to je?
7. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
takže hokej je fakt mazec pořád 0-0 . je to fakt napínák.......... a co vy......... kdepak ste kočky..............
7. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
jdu si dát jednu uklidňovačku na balkon, všichni šli čudit tak musím taky přece tady nebudu sedět..... :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Dani já klidně přijedu na celý den moc ráda. moc se mi u tebe líbilo. ještě to dohodneme během víkendu. už se těším. :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Dani: není problém na celý den, když budu mít kam položit po obědě Ondru, on už by mi v kočárku nespal ani omylem.
7. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky hlásím příchod.Drápky hotové.

Tylinko:Mě jsi stopro nic neuděla,takže mě tady určitě nevadíš a že budeš na obou diskuzích je tvoje volba,proč ne?Když tam ty holky máš ráda,tak není důvod se s nimi nebavit ne? :slight_smile: :wink:

Kam:tak mi to video nějak zkopíruj nebo pošli nebo j nevím.Nemůžu se ho dočkat.Tý jo Ondrášek je už zpěvák jo?To se těším až mi zaspívá.Já jsem dnes mimo z toho jak malá celý den mele to své Mamííí ona to říká tak roztomile berunka moje
7. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Dani: je to šikulka, juknu na to video.
7. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
kočky, už zase hrajou. já mám taky to video. ale moc tam toho není. hlavně se mi nenatočil ten bazén.nevím proč. prostě to ta kamera nebrala asi kvůli tomu vlhku a nebo sem to já blbě zapnula

Tak ten srazík ještě dohodnem. a pojede i katuška a miška? já dám koletku spinkat zase do kočárku, klíďo píďo
7. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
no já přijedu moc ráááááááááááááááddddddddddddaaaaaaaaaa,u Danči je můj druhý domov :grinning: akorát nevím s kým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning:

kočku jdu balit
7. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Holky tak postupně:

Katu:tebe si přivezu já! Jasný?

Kam:Ondrášek může ležet v ložnici na posteli nebo mu rozdělám cestovní postýlku.

Kačí:opovaž se přivést si oběd! :grinning:

Míšo:doufám,že taky dorazíš :wink: :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak už je to 1-0 prohrává, ach jo
7. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dani :grinning: a kde můžu spát já :grinning: no snad se to bez toho obejde a ne jak minule :grinning: :grinning: :grinning: neboj já oběd nepřivezu a kačík po tom jak viděla jak vyváříš taky ne :grinning: ale něco upeču :wink:
7. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dani : ty zlobíš, přece nebudeš vařit pro celou skvadru. tak já určo vezmu nějaký dobrůtky sladký pro nás a ovoce pro holky........
7. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Kači, vždyť není problém aby sis hajnula až budou spát dětičky. protože ten špuntík v bříšku bude chtít taky odpočinek. :slight_smile: takže když si hajneš určo se nikdo nebude zlobit
7. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky jsem se koukla k sobě do alba a v tom kolečku jak mi tam plave miminko tak koukám jak vyrostlo :cry: :grinning: :grinning: :grinning: neskutečný :dizzy_face:

kačí mě to bylo pak líto no...že jsem si vás neužila :unamused: a taky ty zákusky :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
teda holky, na ten hokej se nedá dívat, doufám že se vzpamatujou, jinak dneska jedeme domůůůůůůůů :confounded:
7. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Dani: přeci nás nemůžeš krmit všechny, každá něco dovezeme. Tak já třeba něco slaného, jednohubky nebo tak něco
7. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.