• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začíme znovu - sejdeme se u Kolína

(Zamčená)
15. května 2009 
tak už tečeme 2-0 ach jo, kéž by to otočili. snad se o přestávce dohodnou a začnou bruslit hrajou to jak trdla
7. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
dani : já chci taky nějakou hezkou fotečku, to co si poslala mišce je superrrrrrrrrrrr
7. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hoklky já vás krmit nebudu,to snad zvládáte od školky sami ne?!?!? :astonished: :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Sakriš ty jsi rychlík Kačí :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
A jedou domů ach jooooo... :angry:

Kačí mi nějakou pošli,já ti ji upravím,ale zapotila jsem se na ní.Nějak mi to dnes blblo.Ale nedala jsem se a mámto! :slight_smile: Dám si ji do albíčka,abych se mohla chlubit jak jsem šikovná :sweat_smile: :confused:
7. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dani : já nějakou vyberu a pošlu ti to, ale dneska určo nee, máme návštěvu............ :wink: domů ještě nejedeme, ještě jedna třetina. ale prohráváme 2-0
7. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Kacik: tak to je smůla jestli pojedou domů. Hlavně aby cestu domů neslavili jako naši fotbalisti.

Já jdu na chvíli za manželem, aby neměl řeči.
Dani počítač nechám puštěný a vesele stahuj video. Prckové jsou tam k sežrání.

A zítra pádíme do ZOO, hlásí krásné počasí, tak se těším.

Koukám na kuchaře a začínám mít hlad, ale už nesmím jíst je moc hodin.
7. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
no nic kočičky jdu pomalu do hajan páč jedeme ráno v sedum :slight_smile:

ozvu se v sobotu nebo neděli a moc se těším na pondělí :wink:

papa
7. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Jé a fotka Nikolky je taky moc hezká.

A teď už opravdu jdu.
7. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
tak jsme prohráli holky, jedem domů, ach jo. to je škoda

fotečku nikči hodím do albíčka jen co budu mít čas........

jdu se věnovat mílovi, když nemáme doma svišťátko.
7. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Tak holky hezkou noc,to tu budu zase sama no ach jo :unamused: :confused: :fearful:

Kačík,tak ať nemá svišťátko brášku :grinning:

Kam tu ZOO si užijte,bych jela hned kamkoliv
7. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
holky, jdu si už hajnout, vy ten skype normálně rozbombardujete........ :slight_smile:

přeju vám všem krásný prodloužený víkend, určo se tu objevím jakmile bude trošku času

Dobrou noc kočky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz
Krásnou dobrou noc holky.Já si jdu upravit pár foteček abych si je mohla nechat vyvolat.Tak pá zítra :grinning: :wink:
7. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
Krásné ráno,
Dani co to video? Šlo to spustit?
8. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
dobré ranko holky !!!

venku je krásně, škoda že takhle nebylo ve špindlu :unamused: no nevadí, počásko vyjde příště..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takhle jako dneska jsem se teda nevyspala už 16měsíců. koletka noc u babičky zvládla v pohodě, jen jsou od 6 vzhůru a vzbudila se jen 2x..... takže babička je šikulka a koletka taky. :wink:

před obědem dáváme koletku druhé babičce a vyzvedneme si ji až večer, takže si uděláme s taťkou hezký den.

ale stýská se mi to víte!!! musím si zvykat, vždyť do teď jsem ji nikomu nepůjčila dýl jak na 2 hodiny a teď se o ni perou. Ale hlavně že to zvládá ona. :wink:
8. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Kacik tak to je malá i babička šikulka, je potřeba si od těch našich zlatíček odpočinout. Oni si od nás taky potřebují odfrknout a babičky jí zase přiučí něco nového.
Ono teprve teď je to pro babičku to pravé hlídání, už je s nima sranda, není to jen o kojení a spaní.
8. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
přesně tak kam. když jsem tam s ní jezdila já, tak si s nima nechtěla hrát, ale pokud ji mají jen pro sebe, tak je to lepší. a já jsem taky ráda, protože ona je na mně fakt hrozně závislá, ale já za to nemohla, furt ji ňuňám asi jako všichni, jsou to prostě zlatíčka.

a ono je to potřeba i co se života s Mílou týče, vůbec jsme na sebe neměli čas, takhle si zajdem za znamým do hospůdky, uděláme prochajdu, popovídáme a tak. s tím škvrňátkem to je takový hektický. :frowning2: :wink:

asi to takhle budeme dělat každý týden. u mamky mojí jednou spinkat a u druhý babičky na celý den. je to fajn...... hlavně když nebrečí ona
8. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Tak kočky a teď se jdu opláchnout a něco málo poklidím a tachtím za koletkou, abych ji převezla k druhé babině. Taťka je teda asi na 2 hodinky v práci, ale na oběd už bude doma, takže uvidíme co budeme dělat odpoledne. večer písnu, pač tu asi celý den nebudu. papapa kočky
8. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Čusík holky,
normálně si přectavte něco se tu opravdu začíná rozjíždět,dneska ráno v 5hodin tady v Týnci ukradli další Alhambru,majitelka je viděla z okna,ale bydlej v bytovce asi ve 3.patře,takže nestačili tomu zabránit. to už je fakt nehoráznost!!! :angry: :angry: :angry:

Holky normálně Vaneska už si kouše nehty i na nohách,jak tomu mám zabránit??Když normálně má ponožky a bačkůrky,ale každou chvilku si je sundavá.
8. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
tak už jsem umyla koupelnu

ahojda lucííííku
teda to je mazec s tou krádeží, asi tam začal řádit nějaký geng.takže autí radši dávat do garáže nebo na zahradu. aby manželovi nezmizelo i so santaféčko

a s kousáním nehtíku nemám zkušenosti, ale skusila bych jí koupit nějaký bačkůrky, které si jen tak nesundá, třeba ty klasický šněrovací.
8. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
jééé dani, ta fotka je nádherná, to by si mohla udělat s tou na které koukáme všichni dopředu a poslat ji všem holkám ze špindlu. si šikulka je to fakt moc hezký
8. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno holky teda vy jste ukecaný.-.. :grinning:

Kam:video paráda jsem na to koukala pořád do kola :wink:

Na Skype jsem vám poslala upravenou společnou fotku,prosím rozešlete ji holkám na které nemám kontakt:Lucka,Ivča,Ála,Janča,Monča moc díky :wink:
8. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Holky nás čeká pracovní den.Musíme udělat plot,upravit jezírko...je toho moc na zahrádce.A já budu makat doma.Jako vždy.Úklid,prádlo,atd...vždyť to znáte

Kačí:tak to je Nikča už velká holka přes noc u babičky,páni to je ale šikulka. :slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
díky dani, vždyť štěpís by to určitě taky zvládla.......... a bez probuzení, to naše kopretinka se vzbudila, ale babička je šikula

fotečky pak rozešleme. holky písněte do IP maily nebo skype a pošleme vám hromadný fotečky z hor.
8. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Kačí ona by to zvládla,ale naši jsou 100km daleko a tchýni ji na noc nesvěřím,takže bohužel :frowning2:

Holky tak jsem si do albíčka dala tu upravenou společnou fotku,tak pokud se vám líbí,tak mi písněte do IP a já vám ji přepošlu ju? :slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Tady je:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2735044&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

nebo můžu upravit jinou,na které koukáte do objektivu právě vy.Bylo těžký to vyfotit,aby tam koukal každej :grinning: :grinning: :grinning: takže pokud ji chcete jsem na IP :wink:
8. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak a já jdu uklízet.malá je s Davčou venku,tak zatím páček.Tý jo,závidím Kam ten výlet do Pražské ZOO dnes ,mají opravdu nádherně :grinning:
8. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Dani : já ji chci,koletka i já tam na jedný koukáme úplně rovně, máš od marci všechn fotky viď
8. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Kačík jj to víš že mám.Kouknu na to odpoledne až bude maličká spát.Je tam gumování.A chceš ji úplně astejnou se šedivým okrajem a černým písmem nebo máš nějaké zvláštní přání??? :slight_smile: :wink: :grinning:
8. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
nééé dani, úplně stejnou si hodná děkuju moc
8. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.