• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začíme znovu - sejdeme se u Kolína

(Zamčená)
15. května 2009 
Holky málem jsem zapoměla.Vstávali jsme v pět ráno.Malá měla teplotu a už nezabrala.Dostala nurofen a teď už je v pohodě,ale já jsem k.o. :fearful:
8. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=310098&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

tak tady jsem vložila fotečky já, ale ta hromadná mi tam samozřejmě nejde, je prý moc velká a já to neumím zmenšit. ale tak má ji tam danča to je dobře
:wink:
8. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
dani, to si děláš legraci, chudinka, něco na ni leze a nebo ty zuby nešťastný........ snad bude dobře :frowning2:
8. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
holky za chvíli už pojedu, takže se s vámi loučím. užijte si krásný den papapa :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Kačík krásný fotky moc moc moc
No nejspíš ty zuby protivný,lezou asi 4,tak to bolí no.....ale teplotu už dlouho neměla chuděrka malá :frowning2:
8. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Kačík mám pro tebe tu fotku.Tak až budeš na netu,tak se ozvy a já ti ji pošlu ju? :wink: Ale nevím zda se ti bude líbit,nejní úplně stejná a nevím proč mi to dnes nešlo jako včera :rolling_eyes: asi to je tím,že jsem ji dělala v polospánku včera :grinning:
8. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Kočky tak malá mi odpo spala necelou hodinu a je zase teplejší než normálně.Taky se jí spustila rýma.No snad je to k zubům.Jíst nechce,ale pořád říká mňam mňam.A když ji něco podám tak to odtrkuje a nechce to.Je to trápení s těma miláčkama :unamused:
8. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak jsme doma ze ZOO. Kluci nahoře spolu spinkají a mě zase čeká poklízení :angry: .
To by jste nevěřili co bylo v ZOO lidí, hlava na hlavě. Kolem druhé tam bylo 10200 lidí a to to počítá jen platící. Takže s dětma do tří let určitě kolem 12 až 13 tisíc. Mazec. Ale ZOO krásná, počasí ukázkové, zatáhlo se až když jsme se chystali k odchodu. Ani jsme to celé neprošli, je to tam obrovský. A dokonce jsme potkali pana ředitele Fejka, moc hezký chlap.

Lůco tak to je síla, dvě stejný auta tak rychle po sobě, to určitě není náhoda. Bych jim ruce zpřerážela.

Dani fotka je úžasná.
Chudák Štěpánka, ty zuby pitomý pořád jen trápí co? Tak hlavně, aby to byli jen ty zuby.
Jsem ráda, že se ti video líbí a hlavně, že to šlo sputit.
8. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj Kam,tý jo vám vyšlo tak nádherně počasí!!!Vám to normoš závidím.Já teď dojela z Kolína.Byla jsem na nákupu(malou jsem měla sebou,páč Davi je na tom mordu čuníka)a v Tescu jsem potkala Mišku s Gatynkou a Tylinku s manželem a Elinkou.Musím se přiznat,že jsem je poznala jen podle Elinky :slight_smile: jinak bych si jich ani nevšimla.
Maličkjá je krásná a čertíci ji kooukají z očiček jen vyskočit :slight_smile:
Já malé koupila v CCC botičky na doma a v Tescu bodyčky bez rukávů místo košilek,aby ji netáhlo na záda když bude mít jen tričko a samozřejmě na léto že.A sobě jsem si udělala radost.V Obi měli vozejk s odkvetlýma a ovadlýma kytkama.Tak jsem si koupila 4 Phalaenopsisi(orchijky celkem jich mám 12 z toho 6 kvetoucích)Tak jsem zvědavá jak se chytěj.Stály 49,-Kč tak uvidím,jestli je dám do kupy :astonished: :grinning: no a od Davči ke dni matek jsem si koupila 20gerber(jsou látkové,ale ne takové ty kýče od větnamců) no a k nim velkou skleněnou vázu.Tak budu mít v kuchyni pořád kvetoucí kytíííííí,který mi kocour nesežere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak a teď se jdu najíst a dát jsi kafe jsem totálně k.o. :unamused:
8. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
ahojda holky, tak den byl super. byli jsme na obědě, pak u našich na kávičce a nakonec celý odpoledne na tankáči. jezdili jsme na obr autě (vojenská tatra) byla to fakt legrajda

taky jsem si udělal radost, byla jsem v takku pač mi přišla sms že tam mají na vybrané zboží 50procent a fakt že jo. nesu si 5 věcí a nechala jsem tam pouhých 1000kč (2trička, bundička, třičtvrťáky a mílovi mikču) superrr kup

Kam : my zítra taky vyrazíme do zoo, ale asi do jihlavy, prý je to tam menší a lepší pro koletku, tak pak poreferuju

Dani : to byl super kup ty kytičky a ta umělá bude určo super. už se těším, až ji v pondělí uvidím
8. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Jé on je vlastně v neděli svátek matek, tak jsem zvědavá jestli si doma někdo vzpomene. Všude o tom mluví, tak snad to Martin vzal na vědomí.
8. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
přeji krásné dobré ráno holky,

tak koletka v noci docela dobrý, dokonce spinkala do 6-15 a dneska jedeme do té zoo, už teď je venku nádherně.
a co štěpís? je jí dobře potvůrce

kam : díky za info o svátku matek, já bych si na to nevzpomněla a babičky by byla smutný :frowning2:
9. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahojky ! Jdu vas vsechny pozdravit a poprat vam kraaaasny den !!!!
9. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Ahojky

Berti tobě taky krásnýýýý den!

Kacik v Jihlavě je prý krásná ZOO, tak snad si to užíváte jako my včera.

Dopo volala babička a vzala si Ondru, tak jsem si v klidu vyžehlila a zkoukla film na DVD. Tak teď půjdu dělat práci, čakejí mě kalkulace :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Raději jsem Martina na svátek matek upozornila, už se mi jednou stalo, že když jsem mu večer na MDŽ připoměla co je za den, tak mi vynadal, proč jsem mu to nepřipoměla dřív. Mě tehdy dost naštval, všude v rádiích o tom mluví, v novinách o tom píšou a já mu to budu připomínat :angry: .

Dani: a jak je Štěpánce?
9. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
ahojda holky, tak v zoo super. je to tam malý, ale super pro takový dětičky jako máme, pač jsou ty zvířátka u sebe, prošli jsme to 2x, krásná příroda, no byla jsem nadšená. dorazili jsme v 7. a co vy? jaký ste měli den?
9. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Kacik tak paráda, že se vám líbilo. Taky tam budeme muset vyrazit.
Ondra zůstal na noc u babičky, ale když jsme s manželem odcházeli tak letět za námi a brečel, že chce za maminkou. Tak jsem ho šla svléknout a usadit do vany a pak jsem nepozorovaně utekla. Začíná být na nás čím dál víc závislý. A páč jsme měli volný večer, šli jsme s kamarády sem k nám do hospody na zahrádku pokecat. Ale zima nás zahnala domů, ale noc je krásná a úplněk nádherný.
Zítra má být ještě krásně, tak snad se tu sejdem, abychom se domluvili na pondělí.
Pa a dobrou noc
9. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj hoky,
tak Hanybany to má za sebou mají Kubíčka 3,75 a 53cm
Musela jsem vám dát info :wink: :wink:
10. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Jiti tak to je nádherná zpráva!!!Vyřiď jí prosím tě,že jsem moc ráda,že vše dobře dopadlo a že jim všem třem přeju spoustu,zdraví,štěstí,pohody,lásky a ať jim Kubíček roste jen a jen pro radost. :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Dobré ráno :grinning:
Holky fotečky jsou krásný, já mám taky nějaké společné,co fotil u večeře Toníček, tak Vám je když tak taky můžu poslat :wink:
Dani já bych taky chtěla tu upravenou :grinning:
Luci tak to už je teda vážně síla :angry:
10. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Ähoj Moni mi do IP pošly mail a máš ji tam
:slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Krásné zprávy hned po ráno. Přejeme nové rodince jen to nejlepší, hlavně zdravý!!!
10. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Holky Štěpánka už je dobrá,ale dvě noci jsme probrečeli a měla teplotu,takže včera jsem ani nebyla na netu,páč jsem bylo totálně k.o. a dnes jsem vstávala v deset.No pořád jsem nějaká nedotažená,tak uvidíme.Zítřek platí!!!!!Už se moc těším
Jdu dát sprchu,umejt vlasy a vyčistit ksicht,se nemůžu v zrvćadle ani poznat.No hrůza :confounded:
10. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Dani: tak to asi zubáky viď?
10. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
kam jj určitě zuby ptvory jedny,ale vyrůst musej no... :cry:
10. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Zbáci jsou hrozný, my máme dva a taky už nás potrápily :frowning2:
10. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Jo Holky přeju Vám všechno nejlepší k tomu nejkrásnějšímu svátku na světě :wink:
10. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Moni vidíš to!Dnes máme všechny svátek,já myslela,že byl v pátek.To mám popletené :sweat_smile: .Taky ti přeji spoustu radostia ať jsi brzy mamina aspoň dvojnásobná. :slight_smile: O to víc bude gratulantů.Já už se tak těším až se naám povede druhý svišťátko.Už aby to bylo.Copak jsi dostala od manži?Já gerbery,který nezvadnou a krásnou vázu a maličká mě opusinkovala.Teď pusinkuje často,začalo se jí to líbit.
Zoubky jsme až doteď měli v pohodě,ale klezou jí špičáky a ty jsou prej nebolavější.No zatím to vychází.Venku máme jeden,tak ještě tři.A do toho jí lezou stoličky..no paráda.
A co Zdendulka?Se dness budete slunit na zahrádce viď?Je fakt nádherně :slight_smile:
10. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Díky to jo to bych chtěla, chceme ještě culíkatou :grinning: My jsme včera byli v Polsku tak jsem si pokouila tak jsem dostala dárečky už včera :grinning: Dlouho jsme tam nebyli a měli tam teda hafo věcí, hlavně pro děti :wink: Tak jsme si udělali takový malý výlet :grinning:
10. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Moni a kde v Polsku jste byli?A věci hezký jo?A cenově?Myslím pro dětičky :wink:
10. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Moni děkuji za gratulaci a přidávm se také. Vše nejlepší ke dni matek.

Tak by mě zajímalo, kam do Polska jezdíte.
10. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.