• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začíme znovu - sejdeme se u Kolína

(Zamčená)
15. května 2009 
Ahoj holky :slight_smile:

tak já budu slavit až příští rok :grinning:

holky asi doma nemáte žádná utrogestan že?
10. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Katu tak to bohužel nemůžu sloužit, zkus si dojít do nemocnice, kdyby jsi ho jinde nesehnala, tak by ho měli mít určitě.
10. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
no vidíš kam to je dobrý nápad tam ho mají krabici :wink: děkuju to mě fakt nenapadlo...zatím jsem sehnala jedno balení tak zkusím zítra lékárnu a pak toho doktora....ve čtvrtek stejně jedu do Prahy tak tam mi ho dají
10. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky byli jsme v Kudově, je to směr náchod hned za hraniceme je veliká tržnice no oblečení je stejné jako u nás i ceny, ale co se fakt vyplatí jsou obleky a kostýmky ty tam mají super a i super ceny no pak věci do bytu a věci na děti. Koupili jsme super džínovej komplet, bundu a kalhoty za 280, velikánskou tatru za 480, osušku cestovní ohrádku, čepičky asi tři, no brali jsme to jako výlet, už jsme tam strašně dlouho nebyli, ale tentokrát jsme byli spokojený :wink: Na dětičky tam teda mají spoustu věcí, super hračky kdyby jste viděly ty kočárky na panenky, kam se hrabou ty naše :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahojda
Hanybany : obrovská gratulace, superrrrrrrrrrrrr :wink: :wink: :wink:

Moni : do kudový jezdí mílova mamka a taky vždycky přiveze super věci. je bezvadný, že je to opravdu kousíček
10. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Mončo v Kudové jsme párkrát byli, moc se mi tam líbil ratan a krásné měli večerní šaty, jinak normoš oblečení mě dost zklamalo.

Kočky vypadá to, že počasí nám zítra moc přát nebude.
10. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
kam: taky jsem koukala, že má pršet, už jsem to psala na skype. co když bude hnusně, tak to necháme na úterý? nebo pojedem i když bude pršet?
10. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Kacik: pojedeme i když bude pršet, holt budeme sedět vevnitř a snad nebude pršet celý den.
10. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky přesně věci do bytu mají pěkný a večerný šaty prostě nádherný :wink: jinak oblečení stejný jako u nás a ceny taky
10. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
ok kam : pojedeme prostě v jakémkoli počasí a pokud bude cedit dlouho a holky nebudou moc spát venku v kočárku, tak prostě odjedeme domů.

Moni : taky tam maj superrr klobásy, to mamka vždycky bere zásoby do mrazáku. MŇAM :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky jdu se natáhnout. mějte se krásně papapa
10. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska se ozvala Kamča a mám vás pozdravovat, tak jdu vyřídit pozdravy, malej je prý zlatíčko a je vlasatej :grinning: :grinning: , podrobně vás bude informovat až se vrátí domu, když se zase něco dozvím tak vás budu informovat.
:wink:
11. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás opět po dlouhé době pozdravit, nějak mi na koníka nezbývá čas protože stále někde s Míšou courám :slight_smile:

Gratuluji Kamče a přeji miminečku ale i jí moc zdravíčka a ať má hodné miminko aspoň tak jako mám já :dizzy_face: !!!!!

Jinak jsem dočítala část diskuze a to mě tedy šokovalo co se tu semlelo :grinning: Podle toho do které diskuze jsem se vrátila si můžete vydedukovat koho názor sdílím. Víc už tímto problémem nechci obtěžovat a omlouvám se že jsem se k tomu ještě vracela!!!!

Hory jste si prý parádně užili, to je moc dobře a z foteček je to znát :wink: !

Přidala sem do alba dvě nové fotečky toho našeho zlatíčka :grinning: Je už děsně velikej :dizzy_face:
Tak se mějte krásně a já zase přijdu na drb :wink:
11. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky,
Kači tak klobásky jsme nekoupili, ale ryby jo :grinning:
Holky nám je dneska přesně sedm měsíců, to je hrůza jak to letí, přidala jsem pár foteček :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,tak jak jsem se včera bála že se něco děje když nevolnosti přešly dnes se vrátily :grinning: a to takové jaké jsem nezažila :grinning: ale už se dávám dohromady,teď jsem vylezla z postele :grinning:

maruško to tě ráda vidím :dizzy_face: a jdu juknout na fotečky to je neskutečný vždyť jsi rodila nedávno :fearful:

bozko vše nej zdendulkovi k malým narozeninkám :wink:

kočky jak si užíváte sraz?snad už příště budu ok...jen nevím co budu dělat s tou hromadou salátu a bábovkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
teda maru malinkej je krásnej :dizzy_face: fakt to letí :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
zdendulka je taky frajer v tom džínovém :dizzy_face:

holky musíme se někdy sejít :wink:
11. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: :wink:
Tak srazík jsme právě rozpustili,bylo to super,den se vydařil úplně na jedničku.Jsme přežrané k prasknutí.Holky toho přivezli,jako by tu měli být celý týden :grinning: Musíme to co nejdřív zopakovat,už se moc těšíme.
Katuško ani nevíš,jak je mi líto,že ti bylo zle.Hlavně jestli už je to lepší.Hlavně buď v klidu a odpočívej a ono se to srovná uvidíš.Mimísci občas uměj maminku potrápit,i když mají teprve tři centimetri :wink: alespoň víš,že tam je a je v pořádku :slight_smile:
Maruško vítej mezi námi krásně jsi to napsala :slight_smile: maličkej je opravdu fešák,tak ať vám dělá jen samou radost :slight_smile:

Moni,čumím jak puk,jak Zdenečkovi sluší džínovej kompletek,klanouk dolů je to frajer teda :wink:

Holky jdu koupat Štěpánku,moc toho nenaspala.Později dodám fotky z tý naší dnešní sleziny.Nakonec jsme i opíkali špekáčky,no paráda :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Holky doufám,že jste dobře dojeli.
Ten můj indián už je vykoupanej a voňavoučkej.Teď ji zkusím dát polívku a půjde do hajan.Myslím,že usne rychle,je unavená,ale bylo to nádherný.

Děkujem vám všem za nádherný den!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Kam,Štěpánka ukořistila dvě jednohubky s tvou pomazánkou a moc jí šmakuje,ani nevadí,že pálí :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Dani ani nevíš jak je to líto mně,jsem to i obrečela páč jsem se těšila jako malá a jak naschvál tohle...ale opravdu aspoň vím že je mimi silák :grinning:
moc se těším an fotečky jsem ráda že jste konečně fotily :grinning: :dizzy_face: škoda toho počasí no....
11. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Dani: tak super, že jí chutná!!! Je v tom jen česnek, ten jí neublíží.

Maru: Míša je zase změnil, co jsem ho viděla naposledy. Je krásňoučký!!!

A Zdenda je kus chlapa v džínečkách :wink: .

Já asi prasknu, jsem se totálně přežrala.
11. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
ahojda kočky, tak den byl naprosto béžovej, super, neni co dodat, těším se na další slet. Dani moooc děkujeme za super pohoštění, buřtíky atd. si fakt nejlepší

zdravím marušku : krásný fotečky

kači : neplakej, příště to určo vyjde, ty začátky s miminkem v bříšku, má holt někdo krutější, a je lepší odpočívat, aby se něco nestalo. neni všem dnům konec.

Moni : gratulace k 7 měsícům , rybky jsme v polsku ještě nekupovali, ale věřím že budou šmakovat

Kam : já jsem taky jak balon přežraná. to byla hostina..................
11. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
tak koletka už je vyžulená a čučí na dádu, závisláček jeden. já jsem teda úplně kantry. Zítra potřebuju do futura, nechcete se někdo přidat?
11. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Tady je pár fotek ze srazu. zítra dám další, dneska jsem už úplně odrovnaná
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=353860&vReferer=
11. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tak já už taky vložila fotečky,zbytek upravím a vložím zítra.Dnes už jsem mrtvá.Tak dobrou noc pááááá
11. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojda a dobré ráno kočky,tak jak jste se vyspali?Já nic moc kecala jsem s Míšou a upravovala fotky,takže jsem se do postele dostala opět po půlnoci.Ale stálo to za to.Mrkněte na fotečky :wink: dnes budu v úpravě pokračovat,stejně je ošklivo,tak co že? :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Kočka přidala jsem další uprabvená fota,tak mrkněte :wink:
12. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Cauky .. tak jsem projela vsechny vase fotecky .... nadhera holky !!!

Dani .. moc hezky je upravujes. Hele, jak dela ty cb s barevnyma detailama - tak to co chces nechat barevny vystrihnes? Ja ze to mas tak presny (ja to mam furt takovy ozuzlany :confounded: ) Nebo je na to nejaky jiny figl.

V Lesane jsem dohodnuta, ze prijedem posledni tyden v kvetnu - tak jsem zvedava. Jako tesim se, ale urco by to bylo zabavnejsi s vama. Njn .. tak treba priste :wink:

Tak se mejte vsechny krasne !!!
13. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj Brti!!!!
Já nevystřihuju,ale ugumovávám.Musíš mít fotku ve dvou vrstvách a zkopírovanou,danou do CB,pak zase do barvy a pak ji zase vložíš.Bude barevná a to co nechci barevný to vygumuju,pak dám jas a kontrast a zvýrazním to.Je lepší vidět jak se to dělá.Ale jestli chceš tak ti postup pošlu do IP nebo mailem.Tak se ozvy.A co Lexík jask se daří?To je dobře,že pojedete,je to tam nádherný vážně,tak si to koukejte užít.Jedete na víkend?Zatím ahojky :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.