• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začíme znovu - sejdeme se u Kolína

(Zamčená)
15. května 2009 
AHoj holky :slight_smile:

Jsem tu letem světem :slight_smile: Každopádně děkujeme ta gratulace :wink:

Kubík je milionevej :slight_smile: Navečer sem hodím nějkou fotečku....před chvílí jsme se vrátili z porodnice a tak se aklimatizujeme, oba :slight_smile:

Zatím hojhoj :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj Hany no to je paráda!!!!Vítej doma a užívej si ty nejkrásnější dny které vás teď čekají.Je to úplně jiný život a svět s tím mazlíčkem maličkým.Přeju vám spoustu radosti,štěstí,spokojenýho,hodnýho a hlavně zdravýho Jakoubka.A co porod,Dobrý?Taťka to zvládnul?Určitě jo viď?Tak to má být.A co Jakoubek nepláče?Doufám,že se jen napapá a spinká do dalšího papání,abys měla čas na odpočinek a taky chvilku pro sebe.Je neuvěřitelný,že z neviditelnýho nic je za pár měsíců drobeček plnekj života a lásky viď? :slight_smile:Užívej si to,hrozně rychle to letí a za chvilku ti bude malej běhat.Tohohle nejmenšího si ani nestihneš pořádně užít :wink:
Tak ještě jednou gratuluju a na maličkého se moooc těším.
13. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Dobré ráno holky!

Ahoj Hany no nemám slov Jakoubek je úžasně krásný a čisťoučký miminko.Je nádherně slaďoučkej.Doufám,že brzy budu mít i já takovýdle drobátko u sebe.Opatrujte se a ať vám dělá jen a jen radost. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Holky vy rošťandy!!!!!!Koukám,že si tu celou dobu píšu sama! :angry: Že vy jste zase všechny na chatu?!?!?Tak proč se snažím o konverzaci tady,když krafete tam!!Tak já prdím na samomluvu a jdu za vámi,tak páček na chatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Dani no pojď, pojď. :wink:
14. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vas zanedbavala tak dlouho ze jsem se az nestacila divit.... mam pocit ze uz sem ani nepatrim, no snad casem zase zapadnu kdyz nebudu zanedbavat.
Koukam na ty vase deticky - ty uz jsou veeeliky :slight_smile: Na ty dovce to muselo byt super az me mrzi ze jsem sem nechodila, treba bych jela s vama, nebo dala nejakej srazik :frowning2: no snad casem se pridame i s Mysackem, pokud me neutrapi k smrti
15. kvě 2009 ve 20:08  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.