• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Holky,pojďme zkusit společnýma silama zhubnout,stále se v tom plácám,ale tak-nějak sama,takže pořád začínám,chvilku dodržuju a pak déle porušuju :slight_smile: .Myslela jsem,že kdyby nás začlo od června víc,takže bychom se vzájemně podržely,sdělovaly si zkušenosti,jídelníčky,cvičení,pokroky.Tak co,přidá se někdo? :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Andy, ja se pridam, ale az tak od 5. 6., ju? :slight_smile: Anebo taky ne :wink:
21. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
Niki,to bude fajn,ale raději bych,aby ses přidala až mnohem později :wink:
21. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
Takže:pročetla jsem si nějaké materiály k úspěšnému hubnutí,ráda se podělím a taktéž budu ráda za vaše reakce,rady ,porady,připomínky,zkušenosti :wink:
Dozvěděla jsem se,že v první řadě je důležité vypracovat si plán a to na 21 dní,protože z psychologického hlediska je efektivnější znát přesný konec diety.Pokud má totiž naše mysl jasný cíl,pak je schopna vydržet i nestandartní situace :wink:
Řekneme si,že vydržíme dietu po předem stanovenou dobu a za splněný každý týden se něčím krásným,příjemným odměníme.
Dietu by si měl každý vybrat sám,já se pokusím sestavit nízkokalorický jídelníček,nafotím a šoupnu sem.Budu čerpat z knížky STOBobezitě.
Přemýšlela jsem,že dietku nastartuji už 31.5.,protože je to pondělí,tak ať se nám to lépe počítá.
Určitě se vyfotím,chci si koupit tukoměr,digitální váhu mám a krejčovský metr taky.Chci si taky pořídit deníček,kam si budu mimo jiné zapisovat po 1 týdnu míry a to:váhu,tuk v těle,pas-cm,břicho-cm,boky,biceps,stehno.
Též je důležitý pohyb a to každý den,takže až si budu sestavovat dietní plán,tak si tam též připíšu,co každý den budu dělat.Baví mě spinnig,plavání,bruslení,tak to budu asi nějak kombinovat.V neděli dám válendo :wink:
Holky,tak co,jde do toho některá se mnou?Bylo by super,kdybychom se mohly vzájemně podporovat,motivovat.
22. kvě 2010 v 00:40  • Odpověz
Andy, ty jo, ty to mas vymakany, ted uz jen dopilovat...
Ja si dnes navazila 65,8kg, tak jsem z toho takova rozladena. Mozna uz v pondeli vyrazim zase na cviceni. Cvicit budu pouze v pondeli a ve ctvrtek, nemuzu si vyskakovat ohledne hlidani a doma se bohuzel nedonutim. A musim omezit, respektive spise zrusit to vecerni mlsani a lahvinky vina... Jen to ted bude narocnejsi, prichazi doba grilovani a toho se asi nevzdam. Shodit bych chtela na tech 60kg, idealne neco malo pod.
22. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Niki,vážím úplně stejně jako Ty.Je to boj,chci zkusit ty 3 týdny a pak se uvidí,jestli pojedu dál nebo ne.Dnes jsem se dočetla,že je fajn si nechat udělat lymfodrenáž a hydrocolonterapii(klystýr).Jsem ráda,že začnu až za týden,protože do té doby to chci všechno dopilovat a hlavně ,jak se říká-štěstí přeje připraveným :wink: Jsem zvědavá,jestli se někdo přidá?
22. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahojte holky já se přidám můžu? :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
Ahoj Eveno,vítám Tě,je super,že to s náma zkusíš.Takže od příštího pondělka,ju?Máš už nějaké zkušenosti s hubnutím?
22. kvě 2010 ve 23:48  • Odpověz
autor
Niki,takže žádné od 5.6,ale už 31.5,ok?taky musím zkloubit cvičení dle dětí a práce,nebude to jednoduchý,ale už to chci vydržet a když se budeme vzájemně podporovat,tak to půjde líp.
22. kvě 2010 ve 23:51  • Odpověz
autor
V pondělí si zajdu koupit nějaký pěkný denník a na první stránku si napíšu MOTIVAČNÍ body,proč chci zhubnout,už teď nad tím přemýšlím a neustále na papírek připisuji,nejdřív to byla jedna větička a to,že bych chtěla mít konfekční velikost 38 :wink: Te´d už jich mám 6 a asi ještě přibudou :grinning: :grinning: .Koupila jsem si rady po netu za 220,-Kč,tak kdyby jste chtěly,stačí poslat e-mail na:JakVydržetDietu@seznam.cz
23. kvě 2010 v 00:04  • Odpověz
ahoj holky, tak já se k vám taky připojím :wink:
23. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
jinak já teda s hubnutím moc zkušeností nemám, teda s dietama už vůbec, no chtěla bych zhubnout tak 6-7kg, takže co se týče jídelníčku tak to bych opravdu potřebovala pomoct a poradit, jinak teda jsem zase začala chodit na jumping a nyní nově zkouším i zumbu takže budu 2-3krát týdně chodit cvičit a ještě cvičím doma mojžíšku, kvůli mým zdr. problémům
23. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
ahojte

S hubnutím zkušenosti mám, asi jako každá ženská :grinning: Já byla vždy kost a kůže a za posl. asi 5 let sem se dostala na příšernou váhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už je mi fakt ze sebe zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějaké pokusy o shození váhy byly, ale nabrala sem to zpět nebo sem to po chvíli vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: V těhu sem musela držet dietu kvůii těhot. cukrovce tak sem ani moc nepřibrala a po porodu sem dokonce vážila míň než když sem otěhotněla ... od pordou (8 měs.) sem přibrala asi 9 kg a dostala sem se na váhu 80 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sem tomuto tématu fakt vděčná, aspoň se budeme podporovat a třeba to dotáhnu s hubnutím dál, zatím mám takovou metu 70 kg a v plánu mám cvičit a držet tu samu dietu jako když sem měla těhu cukrovku, tz. jíst každé 2,5 - 3 h a vážit si jídlo a jíst podle množství sacharidů

snad nám to spolu vyjde :slight_smile:
23. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
alienka ta zumba je docela mazec :grinning: to bych nezvládla asi ani :grinning:
23. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
jo a taky to nechci odkládat a včera sem se rozhodla že začnu dnes už jíst normálně a hlavně se se dnes večer nepřežeru jako vždy :grinning:
23. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
evena...zumba je mazec ale zase je to super, a jumping je taky paráda, no já budu muset nějak zamakat na tom jídelníčku a myslím že to půjde páč té aktivity budu mít dost :wink:
23. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky,hurá,už se rozrůstáme,to je paráda!!Já dnes makala na týdenním jídelníčku,už ho mám,inspirovala mě knížka:Hubneme s rozumem v praxi-glykemická kuchařka.Mám tam na každý den jídlo 5 x denně a je to okolo 4 500 kj,do toho jsem si napsala každý den ,v kolik a co budu cvičit.Holky,je nesmírně důležité,to mít vše napsané a nejlépe dopodrobna,vyhrát si s tím. :wink: Proto chci začít až od příštího pondělka,abych byla nas to dokonale připravená.Hodně mi pomáhají ty rady:jak vydržet dietu:slight_smile:Jídelníček zítra ofotím a dám sem.Napište mi do IP vaše e-mailové adresy,něco vám pošlu.
23. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
alienka jumping taky musí být pěknej záhul pro tělo teda :confused: :slight_smile: to ti ty kila určo půjdou pěkně dolů :dizzy_face:

andy a ty ses pokoušela už dřív shodit? asi jo co ... Máš to dobře vymyšlený :dizzy_face:

Dnes sem na sebe hrdá, nejím po dlouhé době jak čuňátko :sunglasses: snažím se dodržovat jídlo po 3 h, uvidíme jak to půjde dál, hlavně aby to vydrželo :slight_smile:

Taky bych se chtěla změřit a váhu uklidit někam do skříně, protože první co když ráno vstanu tak jdu okolo ní a vážím se :grinning:
23. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Eveno,myslím,že vážit se je dobré po týdnu,tak si tu váhu odnes třeba do sklepa.-))
Holky,já byla na jumping 1 x -a nikdy více:slight_smile:Málem se se při tom potento :wink: ,zjistila jsem,že mám mimo jiné i všechny svěrače povolené.
23. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky, taky se přidám, pokud můžu. :grinning:
Já byla vždycky silnější postavy, a teď jsem 11.měsíců po porodu a váha se mi pořád drží na 80Kg. Chtěla bych, zhubnout tak na 67kg, to byla má pohyblivá váha před těhu.. :wink:
I když já a cvičit to bude opravdu zajímavé, ale pokusím se. Chci se sebou něco dělat,tohle není možné.. :frowning2:
23. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
no já pokud zamakám nějak na tom jídelníčku tak by to snad mohlo bejt ok s tím hubnutím :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky, super že se rozrůstáme :dizzy_face:
heli tak to sme na tom dost podobně :slight_smile:
andy díky za mail ale to než přeš¨čtu to mi chvíli potrvá, budu muset asi po večerech :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja jdu dnes po delsi dobe cvicit. Teda ne az tak dlouhe, neco pres mesic, ale bude to zahul. Pro prazandy uvadim toto: http://www.holmesplace.cz/, maji ted akci, ze kdyz jim vyplnite nejakou anketu, tak daji 1x vstup zdarma. Ja tam chodim normalne, oblibila jsem si tam moc jednoho cvicitele a vetsinou si kupuju mesicni permanentku, ale kdo mate moznost vyzkouset, treba by vas to nastartovalo ve cviceni. Podotykam, ze nejsem zamestnancem ani jinym propagatorem :grinning:
Nejdriv se mi hrozne nechtelo, ale pred chvili jsem mluvila s pani a objednala se na tu hodinu zdarma a uz se zacinam tesit. A radsi bych nemela prozrazovat, ze jsem u telefonatu prave dojedla tvarohovy kolac :unamused: Vcera tu byla navsteva a snad se ho ani nedotkli, takze na koho to zbylo...
24. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
Ahoj všem,holky nějak nestíhám,zítra snad bude čas sem písnout a konečně ofotím ten jídelníček.Niki,já si budu pěkně dopřávat a mlsat ještě 6 dní :wink:
25. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak sem něco zhubla, ale ne cvičením, ale včerejšíma celodenníma teplotama, te´d už sem ok naštěstí, můj chlap musel včera přijet z práce protože sem malou ani neunesla, ještěže může odjet kdy pořebuje, nevím jak bych to zvládla ... jinak odstupy od jídla jak sem si plánovala se mi nějak nedaří, protože spíš zapomínám se najíst, ale už se večer necpu, tak aspoň něco, to cvičení je stále ve hvězdách :grinning: to asi začnu od 1.6. :grinning:
27. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahoj všššem,Eveno,přeji,ať se dáš brzy do kupy,je fakt,že to pak člověka po všech stránkách omezuje :frowning2: Já se stále poctivě připravuju na pondělí a jsem ráda,že už se to blíží.Protože momentálně jím taknějak nehlídaně a zjiš´tuji,že jsem pěkně unavená,což předtím moc nebyloVždy jsem držela nějaké diety,semtam jsem si zacvičila,ale váha dolů nešla,naštětí ani rapidně nahoru a to už 2 měsíce nekouřím.Potřebuji ale shodit 10 kg,abych měla mojich vysněných 56 kg.
Sestavila jsem si jídelníček na 3 týdny.Na každý den mi vychází energetická hodnota okolo 4500KJ,což je ideální k hubnutí.Už jsem si i udělala nákupní seznam,no je toho dost,ještě to musím nějak zkloubit s vařením pro rodinu
:unamused: Ale jsou to samé dobrůtky a jak už jsem psala,čerpám z glykemické kuchařky.Už te´d vím,že to bude náročné,ale rozhodla jsem se,že vše budu dělat s láskou :grinning: a určitě to vyjde-musí!!!
Sloužím na směny,tj.krátký-dlouhý týden a denní-noční,takže jsem se datumově přizpůsobila.Na každý den jsem si napsala cvičení a to i v kolik hodin :grinning: Jeden den v týdnu dám pauzu.A za každý úspěšný týden se odměním :grinning: Zkoušela jsem jídelníček ofotit,ale moc mi to nejde,je to nečitelný :frowning2:
27. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
andy chtěla sem ti napsat ať sem ten jídelníček hodíš a ono to nejde :confounded:
a čím se každej týden odměníš? já beru jako odměnu jen sladký :slight_smile:
cvičit budeš doma nebo chodíš někam?
27. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
holky koukáte na prostřeno? já miluju pořady o vaření tak koukám :grinning: akorát u toho vždycky dostnu hlad :grinning: včera tam ženská dělala jednoduchou pizzu z listovýho těsta :confused: to by mě nenapadlo :confused:
andy co já bych dala za tvojí nynější váhu :sweat_smile: :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
Eveno,kousek od nás je fitko,tak chodím tam,mají tam spinningové hodiny,což mi vyhovuje,baví mě šlapat v kolektivu.Doma mám Orbitrek,ale to mě tak neba-jen když není vyhnutí,tak dám do sluchátek techno a jedu si doma.
Zkusím sem šoupnout foto,snad to admini nesmažou :confounded: Jo a vážím 66kg a to k mé výšce-162 cm není ideální.Je mi 37 let a ještě bych chtěla sexy postavičku :grinning: :grinning: Ale třeba chci fakt moc,nu což,zkusíme to ne?
27. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
No ,moc to vidět není,ale je to fakt jen pro vaší inspiraci,nejsem odborník,mám to jen vyčtené.Eveno,já zbožňuji jídlo v jakékoliv podobě,sežeru fakt všechno,nemám neoblíbená jídla.V té glykemické kuchařce jsou úžasné recepty,proto si myslím ,že se vyřádím,budu se těšit na každé jídlo a ještě k tomu hubnout :grinning:
27. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
Andy, taky zboznuju jidlo :grinning: A dnes misto cviceni prisla navsteva a opekali jsme burty. Takze asi zacnu fakt az od pondelka, teda s tim cvicenim myslim. Ale snazim se nejist pozde vecer.
27. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 34
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.