• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
já tabulku udělala tady, ale jaksi mezerník nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Tak míry mám teda boky 112 stehno 63 pod prsama 90) a pas teda nezveřejňuju. Startovací váha 80 (31.5), 7.6 -78.5 a míry stejný.
10. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
wjeruš tvoje míry sou skoro nachlup stejný jak moje, já mám pod prsama 91, zbytek máš na druhý stránce, a pak taky nezveřejňuju :grinning: páč sem ho nenašla :grinning:
10. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
pak = pas :wink:
10. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
andyva,

gratuluju super! tak to začlo jít dolů, tak držím palce at to jde tak dál! :slight_smile:
10. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
bože :grinning: to je velryba, bylo to i v telce, za týden sežere za 16 tisíc kč :confused: :sweat_smile:
10. čer 2010 ve 23:25  • Odpověz
to je strašné, ted po ránu se mi fakt zvedl kufr...
11. čer 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahoj. Omlouvám se, ale nějak nestihám. Tabulka je hotová, jen se tady nemůžu domluvit s jejím vložením na koníka. Zkusím ještě věčer u našich . Nevím jestli ty váhy na předchozí stránce jsou výchozí nebo ne. Doplním dle instrukcí.

Ta ženská je opravdu příšerná.

Včera jsem absolvovala první hodinu zumby. Bylo to fajn, jen jsem se snažila dodržovat kroky a tak jsem se moc neuvolnila. Příště to snad bude lepší.

Holky které cvičíte zumbu doma - máte nějaké cd nebo dvd nebo si děláte sestavy samy?

11. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahojky, teda ta ženská to je něco! Nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zumbu mám staženou z netu a cvičím podle toho.

11. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Tak to je teda něco, ta ženská není normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale zase jsme si chvíli připadala štíhlá, když jsem koukla na ty fotky :sweat_smile:
11. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
safirek: nemáš někde napsaný odkaz? Díky
11. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
11. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
díky moc, to je rychlost.
11. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Není zač :wink: Už jsem ho tu jednou dávala, tak jsem to měla rychle najitý.
11. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem se dnes zmerila:
pas 76cm
pod prsy 80cm
pres prsa 99cm
boky 96cm
stehno 59cm
vaha 63,5kg

Andy, to mereni neni za tyden, ne? Nebo jsi se nejak upsala, to preci neni mozny, aby jsi za tyden zhubla 7cm v pase, nebo jo? To bych teda snad zacala hladovet taky :slight_smile:
Holky, me to bojkotuje manzel, stve me tim, uz 2x ted prinesl na snidani naprosty hnus, ani vam nebudu psat co, ale jsem na sebe nastvana, ze jsem to snedla.
11. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
niki,

ahoj,
manžel mi zas nosí super večeře.... :sweat_smile: někdy se taky ale neovládnu...myslím že to asi dělá aby mě popíchnul..

dívám se že máš už dvě děti. dá se druhé těhotenství už víc zvládnout nebo je to stejný záhul jako první? teda za sebe musím říct že jsem byla pořád dost unavená..tak nevím jak to budu zvládat starat se ještě o malého, no asi nebudu mít na výběr! :slight_smile:
11. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Meleri, presne tak, nebudes mit na vyber :grinning:
Ja mela bohuzel zacatek tehotenstvi problematicky, musela jsem lezet a manzel odletel na 4 tydny pryc, tak byl maly u babicky a chodili me navstevovat :unamused: Ale pak uz to slo, hlavne po plodovce, kdy jsem se prestala bat, ze se neco pokazi, tak jsme si to uzivali. V lete jsme byli hodne na koupalisti, mne spatne nikdy nebylo a po horach a kopcich jsem nelezla :grinning: A to jsem si sebou nosila pekny batuzek, jelikoz jsem u prvniho ditete pribrala 19kg, dala jsem si to u druheho jako maximum a nakonec z toho bylo 21kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale shodila jsem to docela v pohode, pred rokem jsem mela dokonce o 6kg min nez ted...
11. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Není to, holky, jednoduchý. Všude tolik nástrah :grinning: Třeba co se týče jídla, tak to je v pohodě. Ale u sladkostí mám co dělat, abych se držela :unamused: Ve středu jsme byli na poháru :unamused: , ale bylo tam hodně ovoce, tak aspoň něco. Jinak na mě někdy padne taková depka, když se vidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zvlášť teď jak je teplíčko, lehký oblečení...

Určitě to ale všechny zmáknem! :wink:
11. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Holky, můj nastávající díky mé dietě zhubnul 50 kilo a to během půl roku, ale nemyslete si, neměl hlad, nehladověl a ani se moc neomezoval...Takže kdyby chtěl někdo nastínit nějaký jídelníček, tak klidně poradím
11. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
@niki2 já mám 80kg, prsa 95, pas 78, boky 112, teď potřebuji, tak 3 kilča k vůli svatebním šatům
11. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
maudn,

joj tak klidně napiš třeba na jeden den jídelníček, mě to fakt zajímá! díky... :slight_smile:

Niki,

já se toho právě taky bojím..první těhotenství jsemležela od 23 tt do konce, ale ted mám fakt strach, my žijeme daleko od prarodičů takže by musela nastoupit chůva to by byla síla! já teda doufám že jednou budu mít to těhotenství normální!

já právě taky doufám že letos si užiju koupaliště....těhotná nebo ne! :sweat_smile: já měla první trimestr celkem bolesti v pánvi a pak šup do nemocky...ale ke konci jsem se cítila dobře... to jsi dobrá že jsi to zhubla všecko ale jak to že s to pak nabrala, jako taky kojením?

safirek,

jo já taky, sladkosti jsou fakt nejhorší...:( tak pohár s ovocem to je náhodou super ještě, ale taková čokoláda.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
@maudn ahoj ... ty se přidáváš k nám?
a 50 kg za půl roku, ty brďo to už musí být nebezpečný :confused:
a klidně vychytávky napiš, těším se :wink: :wink:

taky občas zhřeším, ale naštěstí ne moc a večery bez jídla fakt dodržuji ... včera teda ne uplně, měla sem hodinu před spaním kedlub, ale zeleninu jako zhřešení nepočítám :slight_smile:

dnes na mě baflo na váze 77 kg :grinning: měřila sem se a schudla sem jen v bokách 3 cm ... čekala sem víc když tak řádím se zumbou a posiluji, ale sem docela spokojená :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
eveno,

super tři cm dole to je fakt krásné! a fakt je super že cvičíš ! já se ke cvičení pořád nemůžu dokopat, za to se snad ted o víkendu konečně dostanu na bazén...

maudn,

jo 50 kg mi fakt přijde strašně moc, ale jestli měl velkou nadváhu....nadruhou stranu můj manžel by potřeboval taky hodně shodit....tedkom zhubnul 5 kg, společně se mnou, večer se drží ale občas mě naštve a donese nějaké svinstva...
11. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
..................................váha a míra na začátku................váha a míry po týdnu...............
nick..........hubnu od...váha...pas...boky...stehno...prsa....váha...pas...boky...stehno...prsa
andyva........31/5.........66,5...84....102......58.........-........64,2....77.....99......57.........-...
evena..........31/5..........80......-......114......63........91......77,5.....-......112.....63........91.
heliik...........31/5.........80...............................................................................................
marketouch..31/5.........63..............................................................................................
meleri..........31/5.........60.................................................59......70.....83......50............
niki2.............31/5.........64................................................63,5....76.....96......59........80.
safirek...........31/5.........68..............................................................................................
wjerushka......31/5.........80......-......112......63........90.......78,5....-.......112.....63........90
xmerssy...........1/6.........69.............................................................................................
criterska...........3/6.........70.............................................................................................
dasulag...........4/6..........................................................................................................
irasek...............7/6..........................................................................................................
maudn............11/6.......80.....78.....112..................95...................................................
11. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Maudn, ahoj.

Eve, šikula, že to jde dolů :wink:

Jak často se měříte a vážíte?

11. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
snad to pro vás bude aspoň trochu přehledné než se podaří vyrobit něco lepšího
@hubnemcerven kdyžtak si to opiš do nějaké lepší tabulky... ale nevím momentálně kdo seš když nejseš pod svým nickem :grinning: ale bylo by asi lepší nějakou tu tabulku mít i tu na foru ať je na očích pro větší inspiraci :wink:

můj by taky potřeboval shodit monetálně má 109 kg :grinning: ale já nejsem ny hubený typy tak mě to nevadí ... ještě aby vadilo co když sem taková nádoba hříchu :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
safi já se vážím i 5x denně :grinning: a měřila sem se po asi 10ti dnech, napsané je to po týdnu protože by c tom byl asi guláš, ale te´d už se budu měřit každý čtvrtek a je to :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
jo holky skontrolujte si tu tabulku jo ... nic sem po sobě nekontrolovala :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
jé koukám že mi ten konec nějak ujel ... příště vylepším
11. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.