• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
a to "prsa" je myšleno pod prsama :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
Eve, u mne dobry, jen bych tam napsala, zda to je pres prsa nebo pod (coz se snad ani zhubnout neda, ne?), at v tom neni zmatek :grinning:
Muj muz by taky potreboval zhubnout, ma cca 120kg, sice hlavne v brise, jinak postavu peknou, mne to taky nejak extra nevadi, je to kus chlapa, ale bojim se u nej zdravotnich komplikaci.
11. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Eve, teda tolikrát za den :grinning:
Já se budu převažovat a měřit vždycky v pondělí.
Míry ze 7.6. váha 67, prsa 91, pod 81, pas 88, boky 94, stehno 63.

Můj má postavu pěknou, snaží se hodně cvičit a váhu si držet. Taky motivace, abych vedle něj nevypadala blbě :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
čaute, vážím se jenom ráno, ale každý den...mě celkem pomáhá že si zapisuju co každý den jím, dělám už to delší dobu..

mě se taky vždycky líbili spíš chlapi trochu oplácaní, no ale ten můj už to fakt přehání a taky se bojím aby neměl jednou problémy...

Safírek
tak to máš super chlapa! aspon je to fakt motivace!
11. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
Mel, taky si jídlo zapisuju a nechci aby tam toho bylo hodně :grinning: :wink: tak to docela pomáhá.

Jo, on se v tomhle fakt hlídá a je fakt, že už si do mě občas rejpne a hlídá mě taky.
11. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
Safirek,

tak u nás rýpu jenom já.. :sweat_smile: ale co se dá dělat.... :slight_smile:

jo mi to taky dost pomohlo, prostě zezačátku jak jsem si přečetla večer co jsem za ten den snědla, tak sem se fakt styděla....
11. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
Mel, jo, přesně tak. Ono když to vidíš na papíře za ten den, tak pak zjistíš, že je tam plno "zbytečností". :wink:
11. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
@niki2 doufám že zkubnu i tam :grinning: dřív sem měla 75 (teď 91 :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

taky zkusím zapisovat jídlo, asi to fakt pomůže aby se večer člověk nestyděl :wink:
11. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
pro ty kdo to neviděli :wink:
budu si to psát sem
http://flora.cz/ekalkulacka/e_index.htm
11. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
..................................váha a míry na začátku.............................váha a míry po týdnu...........................
nick..........hubnu od...váha...pas...boky...stehno...pod prsama.....váha...pas...boky...stehno...pod prsama
andyva........31/5.........66,5...84....102......58...............................64,2....77.....99.......57........................
evena..........31/5..........80......-......114......63........91...................77,5.....-......112......63.........91...........
heliik...........31/5.........80.........................................................................................................................
marketouch..31/5.........63........................................................................................................................
meleri..........31/5.........60.............................................................59......70.....83......50..........................
niki2.............31/5.........64...........................................................63,5....76.....96.......59...........80..........
safirek...........31/5.........68...........................................................67.......88.....94......63...........81...........
wjerushka......31/5.........80......-......112......63........90..................78,5............112.....63...........90...........
xmerssy...........1/6.........69.......................................................................................................................
criterska...........3/6.........70......................................................................................................................
dasulag...........4/6...................................................................................................................................
irasek...............7/6...................................................................................................................................
maudn............11/6.......80.....78.....112..................95............................................................................
11. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahoj, musim se pochlubit, stále běhám ob tři dny, cca půl hodinky. je to super, baví mě to, běžim si a přemýšlím, nebo si poslouchám hudbu :dizzy_face: Jdu zase v neděli.
evena - marně hledám doma krejčovský metr...přeměřim se u našich :angry:
ale váhu vim: 62kg a vážím se každý den, jsem úplně postižená (ale bývalo to i horší...). Jinak zapisovat si jídlo mě nenapadlo, díky za tip. Musim si to ale psát tajně, páč manžel by si zase klepal na čelo... :grinning:
11. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
eveno irasek,

to je super věc ta kalkulačka! dík žes to tu dala! zkusím to taky!

dneska jsem měla..ráno musli, na oběd kuřecí s cukinou paprikou a porkem, jogurtová zálivka, po obědě jogurt....ted bych se chtěla držet až do večera jíst jenom ovoce a zeleninu a večer kousek chleba ....
12. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
zaregistrovala jsem se na té floře je to super! aspon vím kolik kalorií sním zhruba....
12. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
přiznám se že mám fakt guláš v těch kaloriích a v kj. nevím co je co.... :sweat_smile:
12. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky holky, teď jsem nějak moc neměla čas nakukovat, ale snad už to bude lepší :slight_smile:
Já hlásím, že mám skoro 68, takže skoro dvě kilča, paráda, musím se přiznat, že občas trošku ujedu, takže ta dieta není stoprocentní, ale jsem spokojená..Doufám, že to půjde dál v pohodě až na těch mých vysněných 60 kg..Přeměřovat se zatím nechci, nechci dostat depku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JInak asi je to hodně tím, že teď jsme skoro pořád venku a někde poletujeme, navíc v těchto vedrech člověk nemá ani chuť k jídlu - díky bohu :grinning: :wink:
Můj chlap má 105 - teď zhubl 5 kg ze 110, dal to dolů snad za 14 dní a bez "práce" - aniž by o tom věděl, dělá teď pořád přesčasy, nestíhá se najíst a je to..Nespravedlivý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 v 06:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tak já hlásím 14 dní po začátku hubnutí dole 4 kila, jsem za ně strašně ráda, protože nedodruji dietu na 100 %. U Našich jsem se změřila (doma jaksi nemůžu najít krejšovský metr - asi budu muset koupit další a najdu ten původní). - Pod prsama 102 cm, stehno 65, boky mi vypadlo číslo, no jak si koupím ten metr tak to sem hodím.

Jinak mi tabulku pomůže vložit sestra, takže snad to bude v pohodě. Nejde mi hodit do formátu jpg (jpeg) aby se uložila.
14. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
criterska,
to je super že to jde! léto je na hubnutí super to máš pravdu.

Dasulag,
4 kg za dva týdny to je skvělé!

u mě je to stejné držím se na těch 59 kg a jaksi to nejde dál, uvidím když tak bych ráda zhubla ještě na těch 57 ale uvidíme....:slight_smile:
14. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
No já mám velké zásoby - takže pořád mám co zhazovat :frowning2: ale snad to půjde
14. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahojky,
Criterska a Dasulag, super, jde vám to krásně dolů :wink:

Meleri, určitě ještě ty 2 kilečka dolů dáš :wink:

U mě pořád 67 :frowning2: Chjo, asi budu holt muset ještě ubrat jídlo.
14. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahoj, já jsme pořád na stejný váze. Teď jak jsem byla nachlazená, tak jsem do sebe cpala topinky s česnekem, krásně mi protáhly nos a pěkně se mi dýchalo, ale nic dietního to není. Tak snad se to tento týden opět pohne dolů, kéž by :sweat_smile:
14. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Wjerushko, určitě to půjde! Česnek mi taky vždycky zabere a nebo slivovice :grinning: Ale to bylo ještě před těhu, lepší než kdejaký léky :grinning: :grinning: :wink:
14. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj,tak já bych se k Vám ráda přidala.Zhubnout chci,strašně moc,ale jak jsem v tom sama,tak to hned poruším.Vážím 68kg,měřím 165cm.Před těhu 62kg. :frowning2:
14. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Dasulag,

ale je to teda skvělý začátek! přeju ti at to jde stejně rychle jako ty první 4 kg!

Safírek,

určitě to taky půjde! nekojíš ještě? možná je to tím.

Wjerusko,

já jsem ted taky nemocná i s malým, tak ti přeju at se z toho rychle dostanete. letos je to počasí chladnější asi to bude tím, celkem dost lidí je nachcípaných..

Jajdo,

jé čau, to jsem ráda že jsi tady! zkus pročíst některé stránky , holky tam daly jídelníčky, a pak taky jak je to s těmi kaloriemi, a někdo tady cvičí Zumbu prý je to super na hubnutí....:slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33456690&tab=2 toto je pro mě inspirace,vytisknu a dám na lednici,jsou opravdu boží,ale ty nohy moje do toho nepasujou :rolling_eyes:
14. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jajdo, ahojky, vítej tu. A přeju ať se hubnutí daří :wink: Určitě to půjde!
Kraťásky jsou pěkný, fajn motivace.

Meleri, ještě kojím. Možná je to fakt tím, ale musí to jít aspoň trochu dolů. Už se takhle fakt necítím dobře.

14. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
jajdo,

super motivace, moc pěkné kratásky, je to sranda já mám taky podobnou motivaci. moje staré šaty před těhu a právě jedny kratasy taky...

Safírek,

jo držím palce! někde jsem slyšela že sladké se má nahradit kvalitním masem jako kuřecí, jehněčí, telecí...nevím co je na tom pravdy...kojícím prý chybí bílkoviny proto jedí sladké....ale jak říkám z mojí hlavy to není tak nevím možná je to blbost.... :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
Tak musím najít dvd cvičení a zítra holky jdu do toho.Dnes už jsem si dala sladký,tak opravdu zítra :wink: .
14. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
jajdo držím ti moc moc moc palce, je to super předsevzetí! :dizzy_face: mrkni na to co má kolik kalorií, mě to taky pomohlo. jo a taky určitě to že každý den večer si zapiš co jsi všecko za ten den jedla....já sem se fakt kolikrát popadala za hlavu když jsem to pak četla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Mel,to bych se divila,to je pořád něco.Kousek rohlíku,čokoládky,pak něco slanýho.Aby na to stačil papír. :wink:
14. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
jajdo, jo...ale právě tě to po chvíli začne štvát jako to uvidíš napsané a omezíš to.. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.