• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Ahojky, tak už taky snad úspěch, první kilíčko dole, běhám opravdu úravidelně :slight_smile: . Akorát máme v týdnu rodinnou oslavu, syn má narozky, takže to asi něco budu muset ochutnat....
4kg za 2 týdny? To je opravdu dost :dizzy_face:

Jinak s tou fotkou na lednici to u mojí kámošky funguje, jak si tam jde něco dát, tak tvrdí, že je znechucená a odejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj,
tak dnes rano (no spise dopoledne) 62,6kg. K veceri mame testoviny s rajcetem a lilkem a potom jdu cvicit. Sladkeho jsem nemela nic.
Na lednici mame fotku manzela, fotomontaz, jeho hlava s postavou atleta, myslela jsem, ze ho to odradi od otevirani, ale konzumuje vesele dal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
Mel,koukám,že máš taky problémy s těhotenstvím.Já jsem si obě proležela v porodce.S první 8týdnů,s druhou9.Co týden to kilo nahoře. :unamused: Ale to se prostě nedalo nedat si něco dobrýho.6krát denně jídlo,něco z domu a ted jak s tím dolů. :frowning2:
14. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
Já taky ležela na rizikovým, cca od 27tt, ke konci (35tt :angry: ) jsem jim tam přibrala 6kg za týden, byla to voda, ale já se cítila jak verlyba. Neumim si představit, že bych měla o 20kg víc, než mám a že bych to tahala celý život. Bylo to hrozný. Dnes jsem si opět zaběhala, zdá se mi, že už mi to jde kapku líp. Teď se jenom udržet s tím jídlem, to je u mě největší problém, páč mě děsně chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ke kávě si tak ráda dávám něco sladkého...
14. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
ahoj holky

super že se držíte :wink:

dasulag ty teda válíš se 4 kilama :confused: :confused: :slight_smile:

můj víkend byl hnus, bylo grilování takže bych to nazvala obžérstvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: pluis mám ještě nějké problémy v rodině tak sem to zajídala takže sem nedodržovala odstupy od jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: za trest sem si dnes hodila celou zumbu + nášup posilování, změřím se zítra, snad to nebude znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 23:41  • Odpověz
Holky, vy co chodíte běhat, tak jste fakt šikulky. :wink:

Eve, určitě zase najedeš na správnou vlnu. Se to holt stane, že člověk ujede. A jak šlo cvičení včera?

Jsem tu včera ani nezmínila míry, všude mám stejně, jen pas o 1 cm míň.
15. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
15. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
... je tam test, prý mám nadváhu, zní to hrozně ale pořád sem si myslela že sem obézní, tak mě to potěšilo :grinning:

s váhou sem na tom stejně, moje víkendové hřešení nějak neuškodilo (ikdyž sem na sebě pěkně naštvaná), stehno mám o cenťák míň, jinak vše při starém

safi cvičení šlo, poprvé sem zmákla celou zumbu najednou :grinning:
15. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
Tak jsem si udělala test a jsem na hranici ok a nadváhy.Ach jo. :frowning2:
15. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
Irasek,tak to jsme na tom stejně.Já jsem ležela 27+2ttaž36+2tt.A ta chut si něco dát je hrozná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem už ráno vyrazila na kole a po obědě jedu znova.Mě by stačilo si trochu zpevnit svalstvo.No a nějaký to kilíčko dolů by taky nevadilo :confounded: .
15. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
jajda vítám tě mezi námi :wink: to jezdíš na kole i s maliu beo máš hlídání?
15. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
píšu jak tatar :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jezdíš na kole i s malou nebo máš hlídání?
15. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahojda holky, tak já včera byla vzorná, tak jsem na sebe pyšná. Akorát jsem se trochu namíchla (opět). Večer jsme chtěla jít běhat, ale napsala mi kámoška, se kterou se domlouváme už věky, že by měla konečně na pokec čas. Domluvili jsme se na večer na kafčo. No a přijdu tam, sedím tam tři čtvrtě hodiny jak socka a pak jí volám a ona, že na to zapomněla a pomáhá ségře s oknama :angry: :angry: Mi jako přijde, ž emá pocit, že jako matka mám kdykoliv čas, když jsem doma. Tak snad mi na dnešek to běhání vyjde, nebo tady vytáhnu aspoň orbitrek.
eve to jsi dobrá, já teda zumbu ještě v tahu nedala
15. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky,vítám nové příchozí.Já byla o víkendu se synem v Trutnově ,přednášel tam na Dětské scéně,takže jsem 2 dny porušila.Teda vlastně už v pátek,to když jsem byla na koncertě The Sweet a Slaid.Bylo to venku,všude samé stánky s občerstvením,klobásy voněly a já neodolala,úplně se mi udělalo špatně od žaludku-jakože hlady a přitom jsem byla z domova najedená :frowning2: Po klobásce mi bylo hned krásně :wink: No a vTrutnově,když jsem si dala jídlo v restauraci,tak mi bylo líto,tam nechat půlku jídla,takže jsem to sežrala celý,bylo to sice dietní,ale velká porce-200g,což je na jedno jídlo hodně.Ale od pondělka jsem zase hodná holka.Vážit se budu zítra,včera jsem to nestihla.Dnes jsem v práci,dělám až do večera,takže se nedostanu nikam,ale hned ráno vyrazím na brusle.
15. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Hmmm, tu zumbu musim teda okouknout :wink:
Manžel včera koupil pro syna cyklosedačku, já dneska helmu, takže už nemusim čekat, až se vrátí domů kvůli hlídání, ale můžu se sebrat a jet se aspoň kousek projet na kole. Tak to proložim s běháním.
Jajda- koukám, že toho máme pár společného a jestli ta 78 znamená ročník, tak i to :grinning: Já vydržela jenom do 35+1tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Wjerushka- to naštve, to se mi stalo asi před měsícem a ještě jsem měla nachystané pohoštění
15. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
wjeruš to máš dobou kamarádku :grinning:
taky sem tu zumbu dala poprvé :grinning: a byl to trest co sem si uložila za ten víkend tak sem musela ... ale málem sem u ní umřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andy koukám žes taky pěkně hřešila :grinning: když to jídlo tak krásně voní co ... se nějvíc děsím toho jak dlouho to omezování budu muset držet, když třeba zhubnu tak abych to nenabrala zpátky že ... a taky celej život se pak omezovat to asi nejde :unamused:
irasek tak to já se sednout na kllo asi už nikdy nedonutím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
@irasek No já právě po takovýhle zkušennost raději vyrážím do kavárny, hlavně teda s bezdětnejma.

@evena Právě přemýšlím, jestli má cenu chtít kolo k narozeninám i se sedačkou pro malýho. Na kole jsem nebyla snad od 12 a tady po Vysočině se jezdí pěkně blbě, je to pořád do kopce, tak nevím, jetli by nám kolo nestálo akorát v kolárně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
wjeruš tak to já jezdila kdysi na kole do práce 20 km tam a 20 zpátky ... ale to bylo moje hubený období, takže to šlo ... teď bych to nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolo sem dostala asi před 5ti roky (nechtěla sem ho ale) a tak mi stojí zaprášený v kůlně :grinning:
15. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Irasek jj,je to ročník :wink: ,Evena jezdím s malou,jenom tady po okolí,jedna trasa má 9km,chtělo by to víc,ale musím pomalu,abych pak vůbec slezla z kola :grinning: .
15. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
Holky, taky si neplanuji moc dlouhe túry, Páťa nesnese, když je někde přikurtovanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to bude tak po vesnicích, objíždění zvířátek... Ale jinak jsem jezdívala na kole hodně, projezdila jsem i Makedonii, hrůza: strašný kopce, vedro bez stínů, mizerné (žádné) cesty. Tam jsem si řikala, že umřu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 18:35  • Odpověz
Ty jo Makedonii jo?To jseš dobrá :astonished: .Naše malá taky nerada sedí jak v autě,tak na kole.To pořád koukáme kde jsou kytky a zvířátka,traktory atd.Jinak je nemožná.
15. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
irasek to bych umřela :astonished: :grinning: seš fakt dobrá :wink:
jajda mě by te´d myslím zabilo i těch 9 km :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
dnes se držím s jídlem :slight_smile: na večeři sem měla jogurt s jahodama se zahrádky, mňamka :dizzy_face: teď mám v plánu to zaklopit kedlubem :slight_smile:
nevím jak se donutit víc pít, někdy vypiju tak litr denně, to je málo, pořád zapomínám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
vždyť jsem psala, že jsem tam málem umřela, takže zas tak dobrá nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evena- taky málo piju, přitom "hlad je převlečená žízeň". Já se v tom jídle nedokážu omezit :angry: , akorát teda nezobu si čokoládu a bonbony a vyloženě sladká jídla.
No a zítra máme rodinnou oslavu a páč vim, co jsem nakoupila a vim, že Páťa dostane od sestřenice cukrářky dort, tak tudíž vim, že budu hooodně hřešit, i když se budu snažit i hooodně se držet :grinning:
15. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
ahoj holky jak se vede?
já jsem ted nemocná, bolí mě v krku.
dala jsem to na 58 kg. tak to asi už nechám tak... :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Zdar holky, já se vrátila do svých maturanských let, byla jsme na přijímačkách, dostala jsem tam šílenej záchvat smíchu a po prodělaným šoku mám chuť na sladký :slight_smile: Akorát jsem si koupila to jogurtový mlíko, tak snad se sladkýmu vyhnu.

Mel, ať to brzy přejde, to je fakt protivný

Eve- no já si právě tak nějak myslím, že kolo by taky zůstalo ve sklepě, tak by to byly vyhozený prachy. Ještě teda uvažuju o inlinech, to mě láme jedna mamina, že bych mohla jezdit s ní, jenže to bych si napřed chtěla vyzkoušet, jeslti byx mu to šlo a bavilo mě to, než si nějaký pořizovat, tak fakt nevím. No jdu na zumbu, chlapi jsou na plavání, mě se po těch přijímačkách už nikam nechtělo
16. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahojte,Mel ,tak to je naprd,no to je z toho počasí.Jinak moje silná vůle opět zklamala.Hlavně,že hejbat se mi nevadí,tak osedlám kolo a aspon to vyjezdím. :wink:
17. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
evena - hubnemcerven - jsem udělala já (dasulag) fotoblog pro tabulky, za chvíli vložím výchozí hodnoty a po jednom týdnu. A budu tam přidávat aktuální stavy.
17. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
tak hážu odkaz, můžete se podívat, pokud je tam něco špatně dejte vědět. Budu ještě dělat aktuální k 14. 6. 2010 a zase ji vložím

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hubnemcerven/album/tabulka/
17. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
čaute holky,

tak já jsem se ted na to zapisování už vyprdla, i na tu kalkulačku na hera.cz..myslím že to jedno kg už nějak dám a když ne tak už mi to tak nevadí..nemocná sem furt ale už trochu mín, nejhorší je že to chytnul i malý.....jsem dost naštvaná na toho člověka který nám to dal, protože to bylo celkem nezodpovědné, a díky tomu jsme ztratili 3 dny které mohly být báječné... :angry:
17. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.