• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
dasulag-tabulka super. V první mi napiš 62kg a v druhé 61kg. Obávám se, že v další zas bude 62 :unamused: . Včera jsme slavili a bylo spousta jídla, dort...no nešlo si nedat :grinning: Jinak se s Vámi na 5 dní loučím, jedeme do Maďarska do termálů, vyhřát si kožichy a nabrat energii- tak si to představuji já. Ale realita: jede nás deset (2 malé děti-i naše), berou se kola...no už se debatovalo, že to tam nesmíme proválet :angry: . Pak napíšu. Jo a posílám dort, který je výýýborný...ach jo, stál za hřích :grinning:
17. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
irásek

tak si to tam moc užijte! at vám přeje počasí! jinak ten dort je úžasný, kdo to pekl to je nádhera! :dizzy_face: :dizzy_face: to věřím takový za to stojí!
17. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj,
Irasku, dort je nadhernej. Nas ceka oslava v cervenci, bude dort ve tvaru auta, ale asi ne takhle nazdobeny, ja to moc neumim :confounded:
Vaha se tak nejak porad drzi, na zacatku tydne bylo 62,6 a dnes uz zase 63,3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes chci jit cvicit a zitra bych chtela zkusit konecne tu zumbu. Tu od vas mam stazenou, ale chci jit nejdrive na toho sveho oblibeneho cvicitele. Ale i tak budu chodit dal jen 2x tydne.
No a potesil mne manzel, jednak pry nemusim vubec hubnout a kdyz jsem se ho zeptala, zda je znat, ze cvicim, tak pry ano a vsude :wink:
17. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
@dasulag tabulka bombááááá :dizzy_face:
akorát mám návrh (okoukaný jinde) jestli by nešlo udělat zlepšení (zelenou?) a červenou barvou zhoršení :wink: myslím že by to taky působilo povzbudivě kdyby měl někdo hodně zelené :wink:
17. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
snad to chápete ... :sunglasses:

@irasek dort krásnej :dizzy_face: hned bych si kousla :sweat_smile:
17. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
jakštakš se držím, ale od pondělí sem necvičila, nějak se k tomu nemůžu dokopat ... sem na sebe ale hrdá že večer nežeru ... snad mi to vydrří

dasu ješte ta maudn nevím jestli sem bude chodit, byla tu jen jednou
a doplnit asi jajda78, ta tu byla víckrát, tak třeba si to nerozmyslela, mpožná jim napsat ... :confused: :slight_smile:
17. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
ok děkuji za připomínky pokusím se napravit :slight_smile: a podoplňuji tabulky.

Jinak se musím pochlubit. Včera jsem byla u kamarádky a od víkendu mám dole další dvě kila.
:slight_smile:

Jsem šťastná, protože jsem v to ani moc nedoufala, u našich byla pouť (zákusky, bramborový salát a řízky - to nikdy neodolám) a do toho slavím narozeniny - včera v práci a ještě zítra se známými - to budem grilovat a to se budu muset taky hodně přemlouvat.

18. čer 2010 v 06:42  • Odpověz
Dasulag,

gratuluju!!! to jde jako po másle! :dizzy_face: už máš dole 6? tak držím palce at to jde pořád tak dobře!!

jo grilovačka je super, ale pak... :sweat_smile:
18. čer 2010 v 07:19  • Odpověz
děkuji, kdyby to tak šlo pořád tak bych byla šťastná, chtěla bych shodit celkem 30 kg, takže ještě 24 kg do vysněných 75 kg, to ještě bude hodně a hodně práce ale snad se mi to podaří
18. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jsem v práci,takže mám konečně čas něco napsat.Já si fakt chodím do práce odpočinout.Od té doby ,co jsem se dala na hubnutí,tak nemám skoro na nic čas.Asi je to tím,že si víc hledím sebe-myslím,co se týká jídla a jeho přípravy,časatější nákupy,cviční,pak taky zahrádka,dětičky,kroužky,aj.Chtěla bych jeden den proležet v posteli a číst si :grinning: Dasulag,tabulka je naprosto dokonalá,fakt díky za ní.Napíšu míry:63,8kg,pas 77cm,stehna-56 cm,hýždě-99cm,břicho-85 cm.Takže na to,že jsem hřešila 2 dny,tak váha i míry jdou dolů,mám radost.
Ze sportů dávám zatím spinning a In-line.Jo a hodně mi pomáhá si každý den zapisovat kilojouly i cvičení,někdy i pocity-prostě můj hubnoucí deníček :wink: Tak a teď vás jdu dočíst,ať vím,jak pokračujete...
18. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
Chci vložit tabulky i sem, abychom nemusely do fotoblogu. Já se přes víkend přeměřím a k pondělí bych udělala další tabulku. Vždy v pondělí bych aktualizovala.

Já tomu sportu moc nedám, jen zumba a zahrádka a jinak nic moc pohyb, když nepočítám úklid. Chtěla bych si koupit kolo, loni mi ho ukradli a tak jediné kolo pro dospělé je dvacet let stará liberta a to si vždy vzpomenu na pořekadlo - chceš-li poznat co je dřina, kup si kolo ukrajina. :grinning:
18. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj,
no tak ja vylozene dietu nedrzim, ale omezila jsem sladke a snazim se nejist zbytecne vecer. Kdyz jdu cvicit, tak mam potom hlad, ale dam si jen trosku, kdyz si nedam, tak me vetsinou boli hlava.
Cvicim 2x tydne, v pondeli hodinu tanecni a ve ctvrtek hodinu posilovaci a pak jeste hodinu tanecni. Dnes jdu vyzkouset tu zumbu.
Dasulag, tak to gratuluji ke shozenym kg a hlavne, pokud to dobre pocitam, tak musi byt hodne povzbuzujici, ze je vaha uz jen dvoumistna :wink: Jak rika nas kamarad "uz jsem zase docent" :grinning:
Tabulka je pekna a doufam, ze zadna cervena nebude potreba :wink: Jen by bylo idealni, kdyby se to dalo nejak lip porovnat ty udaje po tydnech.
Jo a mozna jsem ani nejak nezhubla, ale citim se lip, minimalne pro to, ze pro to neco delam :wink:
18. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
já taky dietu nedržím, omezila jsem porce a sladké.

jj niki váha už má jen dvě cifry, to je bomba

dávám k dispozici tabulky - pak budu dávat jen k porovnání poslední a předchozí, aby bylo co porovnat.
18. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
ta s těma zelenýma políčkama je poslední, přidala jsem sloupeček, na jakou váhu se chcem dostat.
18. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
@dasulag to je uplně úžasný jak ti to jde to fakt čumím jak lehce shazuješ :astonished: :astonished:
tabulka supééééééééééééér!!!! :slight_smile:

@andyva taky seš dobrá :dizzy_face:

@niki2 ono to někdy i stačí když se člověk snaží a hned má lepší náladu :slight_smile:

my jdem v SO na bečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: bývají tam super bílé klobásy a makrely, už teď mám chuť, ještěže tak budem jen chvíli kvůli malé, protože nikdo nehlídá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
Andy,

super, jej brusle... :dizzy_face: co bych za to dala ráda bych se na ně zase vrátila! deníček na hubnutí je super věc! to je ještě lepší než jenom psát to jídlo a váhu, možná bych to chtěla zkusit..
tak mě napadlo psaly jste si holky někdo deník v těhotenství? já bych to ráda zkusila příště...si říkám, bude to moje poslední tak aspon at je na to dobrá vzpomínka.

Dasulag,

podle mě to půjde krásně, když to jde takto rychle, hlavně ted s tím létem..

holky pevné nervy s tím hubnutím, já to zatím nechávám tak a uvidím jestli to půjde dál, ale už fakt nechci jíst mín než jím ted...

jinak tento víkend nás babička nepozvala tak bude větší šance že nebudou žádné šílené chody.... :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
Zdarec holky, tak už mám výsledky přijímaček, jsem přijatá. Tak to musím probrat s manžou a možná budu zase od září studentka :slight_smile:

@dasulag Tabulka je senzační, fakt suprová. Jsi holka šikovná. I to hubnutí Ti jde krásně

jojo je fakt, že když se člověk sobě věnuje, tak má hned lepší pocit. Docela mi to scházelo, na tý mateřský jsem nějak zlenivěla. Přece jenom před tím jsem chodila více cvičit i běhat, ale po narození kryštůfka jsem se na všechno vybodla. Taky si odpočinu od mateřských povinností
18. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
Wjerushko, to gratuluji. Co budes studovat?
18. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
můžu se přidat???
18. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
jí taky blahopřeji wjerushko.

Snad to půjde dolů, když jsem viděla trojciferné číslo na váze tak jsem byla v šoku, takže bych se chtěla vrátit váhou do prvních let manželství ještě před těhu (těhu bylo před téměř 7 roky).

valentovasasa - myslím že můžeš, když tak v v pondělí nebo do pondělí napiš údaje, které mám dát do tabulky - v pondělí bych chtěla dělat aktuální.

Děkuji všem za pochvaly - tolik jsem jich nesklidila za posledích deset let :grinning:
18. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
děkuji. Nevím co všechno měříte - ale váha 108,7kg, výška 169cm, prsa 126, pas 114, boky 123, stehno 73, pod prsy 108
18. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
@dasulag mě prosím doplň údaje k 14. ... stjné jak týden předtím, kromě stehna, tam 62 cm :slight_smile:

@wjerushka co budeš studovat? já bych si netroufla stíhat tak malé dítě a školu :confused: :slight_smile:

@meleri ty máš náhodou super váhu, já se divila že hubneš :wink:

@valentovasasa ahoj, vítej :wink: ty chodíš i do hubnutí březen co :wink: když sem začínala s hubnutím tak sem si kousek pročetla a sbírala motivaci, někdo tak shodil tuším i 12 kg ... jak to jde tobě? už si asi něco shodila co? sem zvědavá jak opice že :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky, ta moje zlobilka má snad nějakou miminkovskou pubertu :grinning: Stíhám číst, ale už nestíhám psát :grinning: :grinning:

Wjerushko, gratuluju k přijímačkám. Taky jsem zvědavá co budeš studovat? :slight_smile:

Dasulag, tabulky se ti fakt povedly. A jak ti jde váha dolů, to je super! :wink: :wink:

Mě to nejde dolů. A jídla už ubrat nechci. Natálka má teď nespací a vztekací období nebo co, v noci kojím snad co hodinu, přes den kolem ní lítám a když jsem jedla míň, tak už mi bylo špatně.

Mel, váhu máš krásnou :wink: A deníček jsem si v těhu nepsala, jen pár poznámek sem k albu. Ale koupila jsem deníček, že budu psát Natálce. Ale přiznám se, že to docela flákám. Když to nezapíšu hned, tak pak třeba uteče týden a už nevím kdy přesně to bylo :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
Holky přihlásila jsem se tady na tříletý obor finance a řízení, kombinovaná forma studia. To, že jsme přijatá mě celkem zaskočilo, moc jsme s tím nepočítala. Sice jsem si jen tak pohrávala s myšlenkou, že bych to mohla zkusit, ale pak jsme se rafli s manžou a já mu natruc tu přihlášku fakt podala a rovnou zaplatila, aby mě to nepustilo. Tak teď budeme s manžou debatovat, jak na to a jeslti to zvládáme. Mám do 18. srpna čas se rozmyslet

@safirek Krýša je dneska taky na odstřel, teď už jsem ho zavřela v ložnici a nechávám ho mručet tam. Je nevyspalej, protivnej a pořád řve. Potřebuje zabrat
@valentovasasa Ahoj, máš nějakou speciál dietu nebo cvíčo? :grinning: Sem se zkušennostma
18. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak jak jsem si plánovala, že začnu hubnoutm tak zas ne.. Teď zas mám chřipku, a absolutně nemám chuť a ani čich, ale i tak si myslím, že jsem něco zhubla,ale musím si koupit váhu, mi jsme ji asi při stěhováno rozbyly :frowning2: . Zas se tu ukážu. Doufám, že se toho už zbavím..
20. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj. Tak se musím udat. Víkend by\l jeden velkej hřích. Jssem zvědavá, co na to váha. Ale opravdu grilovačce neodolám - jsem typickej masožravec. Zajídala jsem šopským salátem ale i tak teda nevím nevím.
21. čer 2010 v 06:55  • Odpověz
@heliik Koukám, že má malá dnes narozeniny, tak vše nejlepší a pěknou oslavu. Dej se brzy dohromady, chřipka není nic příjemnýho

@dasulag Tak grilovačka, tu já můžu taky a šopák miluju. Byla bych na tom stejně. Taky jsme o víku nebyla úplně vzorná. Jak je doma manža a žere jako kůň, tak ta sebekázeň jaksi upadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
wjeruš tak na to bych fakt neměla škola a dítě dohromady
heliik ty seš pořád nemocná :confused: to je blbý ... ale aspoň něco pozitivního že určitě shodíš, teda aspoň já to tak mám při nemoci kdy člověk nemá na nic chuť :slight_smile:
vše nej Kristýnce :wink:
dasu jako kdybys mluvila o mým víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: sobota byla katastrofa, ale spíš sem uzobávala než abych se přejedla, chipsy, bílý klobásky ... jenže my v létě bez grilovaček prostě nemůžeme bejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň že už je nějaká zelenina na zahrádce tak to člověk trochu vyvažuje :wink:

21. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
@dasulag moje míry při pondělku stejné, akorát stehno o cenťák méně, tak aspoň něco, ale dlouho už mi stojí váha :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla bych se víc snažit, dost sem polevila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

moje míry k dnešku: váha 66, pas 86, boky 93, stehno 61, pod prsy 91. Aspoň malý zlepšení, ale jde to pomalinku.

Grilovačky, to je mňam, taky bych neodolala. Já zas měla o víkendu sladký, takže taky nic moc. Sice se snažím hlídat, ale ne vždycky se to podaří.

21. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.