• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Ahojky, děkujem moc. :wink:
Dnes už je mi lépe, ale celé dopoledne jsem se potila,a pořád mám hrozný kašel a rýmu, je to děs. :frowning2: Snad už se toho zbavím..
Jinak dnes proběhla malinká oslavička u našich. Udělala jsem Krtkův dort a pár chlebíčků, navíc mi nezbyly síly. Teď už se těším do postele.
21. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky já dodám míry k příštímu pondělku. Metr se někam ztratil a váhu pošteloval Kryštůfek, takže neváží. Budu muset jít na nákup :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak já se docela držela a až dnes jsem zhřešila odpoledne Nutelou a pak dortíčkem.Měla jsem fakt nezvladatelnou chuť na sladké,tak jsem nejdřív jela dle kuchařky nízkokalorické,udělala jsem si jahody s pudinkem,ale nepomohlo to,Nutella vyhrála.Přičítám to tomu,že jsem to dnes dostala-takže to mám na co svést :grinning: Od zítřka jsem si naplánovala celý týden do 4000KJ.Mám pocit,že se málo hýbu s váhou,ale na centimetry to docela jde.Možná tomu pomáhá,že jsem si koupila ten vibrační set z TV shopu.
Míry k dnešnímu dni:váha-63,2kg,pas-73 cm,stehno-54 cm,zadek-97 cm,břicho-81 cm
21. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
Dasulag-ušila sis na sebe bič :grinning: :grinning: ,ohledně tabulek,které jsou fakt super!!!!
21. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky,

můžu se k vám přidat? Prostě jsem si řekla dost a naplánovala dietní režim a cvičení. Po dvou dětech mám nahoře 40kg, které mi zůstaly. Po prvním těhu 25kg po druhém 15kg. Nedělám si iluze, že bych dostala zpět svou váhu, ale pro začátek chci sundat 25kg a to do konce letošního roku. Když to pak půjde dál, půjdu dál.

Chtěla bych se k vám přidat z toho důvodu, abych v tom nebyla sama a abych pochytila nějaké rady a nápady.
22. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj.

andy80: Já chci sundat ještě 24 kg taky. Já mám jedno dítě, ale co jsem nabrala v těhu tak jsem si už z porodnice nevezla, ale přibírám jaksi divně - rok dva nic a pak během 14 dní mám 12 kg nahoře. Protože jsem měla váhu trojcifernou, řekla jsem si a dost. Podařilo se mi během 3 týdnů zhodit 6 kg a dostala jsem se na dvoucifernou váhu, takže jsem šťastná. Doufám, že to tak půjde dál a dostanu se váhu, kteoru jsem si určila, když by to šlo líp a shidla bych na svatební kila (10 let zpátky) tak bych asi skákala radistí až do stropu - to by byla vysněná váha mínus 10 kg.

Jinak tabulku během zítřka dodám - doplním všechny dostupné údaje.
22. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj,
tak dodavam aktualni vahy, miry:
62,1kg, pas 75cm, boky 94cm, pod prsy 79cm, stehno 57cm.
22. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
holky já sem zpátky na 59 :grinning: trochu jsem povolila a kilo je nahoře, ale zas se hlídám aby to nešlo nad 60. jinak sem se neměřila páč je to asi pořád stejné.

niki
super! :dizzy_face:

24. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky,kdepak jste všechny?Jak válčíte?Já uvidím zas v pondělí až se změřím:wink: ,zatím se držím na 4000kj,ale pohybu moc nedávám,což mě pěkně štve :frowning2:
24. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
andy
já sem občas nakouknu ale jaksi nevím co psát. navíc jsem už delší dobu nemocná a tak se moc nehýbu...
25. čer 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj. tabulka je zpracovaná, jen ji sem nahodit. během dopoledne to snad zvládnu. Jinak jsem zvědavá na svoje přeměření. Příjde mi, že zas kynu směrem nahoru ach jo.
25. čer 2010 v 07:33  • Odpověz
Přidávám tabulky. Jen byhom se měly polepšit v dodávání dat do tabulek - nějak zeje prázdnotou.

Pokud je něco špatně, tak mi dejte vědět, opravím.
25. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
@dasulag Já dnes byla na nákupu a mám váhu i metr:slight_smile: Takže příští pondělí míry dodám, slibuju
25. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,Meleri,to je blbé s tím postonáváním a zrovna je venku tak hezky :frowning2: Tak se brzy uzdrav.Dasulag,psala jsem sem i míry k 14.6.,tak mi to tam prosím doplň a vysněnou váhu mám 56 kg.Objednala jsem si ze STOBU kalendář,je výbornej,jdu študovat:slight_smile:)A co ostatní holky,doufám,že jste to nevzdaly a jen nemáte chuť přispívat :wink:
25. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
andyva,

no dneska se mi to zhoršilo po 3 týdnech ta rýma, ráno, tak jsem si vzala prášek, takový jiný než obvykle, odpoledne jsme šli k vodě a zničehonic mi už nic není! :sweat_smile: asi to byla taková poslední dodělávka té nemoci, že se snažila mi ještě zavařit než natáhla brka....

super, drž se, já tu určitě vždycky nakouknu...:slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
ahoj holky, já míry týden vynechala, byly jsme na dovče - čili zítra pošlu, ale asi budou stejný. možná horší. Protože dovča byla rozežraná...
.
27. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
ahoj holky :wink:
za těch pár dní co sem tu nebyla kilo nabrala, pak zas dvě shodila, taky to jídlo nějak flákám a to není dobrý, nemám vůbec chuť jíst (ale díkybohu ani večer), nervy a taky asi ty vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím se donutit jíst pravidelně aspoň něco málo každé 3 h ať nezhazuju svaly ale tuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem zvědavá na zítřejší měření, kalhoty sou mi tak nějak stejně tak myslím že to bude zase přistarým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@andy80 vítej :wink:

27. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
holky tak já už asi hubnout nebudu ale přibírat.... :grinning: hádejte proč... :dizzy_face:

Eveno,

jo ty vedra to člověk nemá moc chut k jídlu. jakto nervama....přeju ti at se ti jídelníček ustálí... :slight_smile:
28. čer 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak hlásím po týdnu -3,5 kg dole, dobrá motivace to nevzdat. Jídelníček je jednoduchý, 5x denně malé porce jídla, mega zeleniny, vynechat tuky a cukry, ovoce 1x denně pouze dopoledne, müssly tyčinka 1x týdně místo dopolední svačiny, zelenina v jakémkoliv množství v kterou koliv dobu, takže když mě večer u telky honí chutě, tak si nakrájím papriku a zobu to :D. Ke každému jídlu vypít 0,5l čisté vody, popř. neochucené minerálky bez bublinek. Denně tedy vypiju více než 2,5l vody, protože i mezi jídlem vodu piju.

Pro příklad:

snídaně: slunečnicový chléb, čerstvý sýr rajčata
svačina: ovoce
oběd: brokolice se sýre, brambory
svačina: biý jogurt
večeře: zeleninový salát

Mám vypracovaný jídelní lístek od doktroky. Je to tolik jídla, že se to nedá ani sníst. Já dřív nebyla zvyklá jíst pravidelně, dopoledne jsem nejedla vůbec, pak jsem si dala hromadu oběda, pak zase nic, večer večeře a po večeři to nastalo, jak usnuli děti, tak já začala vymetat ledničku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak moje počáteční váha: 108,55 po týdnu 105,05 (doufám, že do měsíce bude váha jen dvouciferná :wink: ) Míry nevím, protože nemůžu najít metr, děti si s ním tady tuhle hrály a někam mi ho zašantročily.

My jsme o víkendu byli u kamarádky na grilovačce, slavila narozeniny a já snědla jedno maso, k tomu půl krajíčku chleba a zobala jsem zeleninu, takže jsem se držela i na akci, což je dobrý. O víkendu máme oslavu my, slavím se svým manželem dohromady narozeniny, budeme grilovat a tak, tak jsem na sebe zvědavá. Alkohol by se taky neměl, ale myslím, že bílé víno s vodou mi zas neublíží.

meleri, gratulace k těhu, ať se všechno vyvíjí jak má a drž se, ať ti ručička na váze neleze moc rychle :dizzy_face:

Tak holky, hodně zdaru!!!
28. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

@meleri gratulace !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@andy80 ty brďo tolik si shodila za týden :confused: :slight_smile: jen tak dál :wink: chápu to dobře že chodíš do poradny kvůli té váze? sem si říkala vždycky že se zajdu poradit a nikdy sem to neuskutečnila ... má to asi výhodu v tom že tě někdo hlídá a jde ti to shazování líp :slight_smile:

@dasulag takže při pondělku:
váha: 76,5 ... ještě 4 kila a sem na váze před otěhotněním :grinning:
stehno 61 cm, pod prsama 90 cm, jinak při starém :slight_smile:
28. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
@dasulag doplň mi prosím tabulku k 14. 6. měla sem to samé jako týden předtím tuším :slight_smile:
a k 21. 6. mám špatně napsané rozměry pod prsama, má být 91 cm, pokud dobře koukám je tam 62? na mě je to dost malé tak snad vidím dobře :slight_smile:

jinak už hubneme měsíc, nějak to utíká co :slight_smile: ste s tím spokojené jak vám to jde? já sama se sebou teda ne, protože nejsem důsledná, s váhou ale jo (dole mám 3,5 kg), ale s mírama ne, to sem myslela že bude lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
evena, ano, dokopala jsem se do poradny, abych měla motivaci, přeci tam nemůžu dojít po měsíci, že se ručička nehnula. Ona to říkala, že za začátku to půjde dobře, pak se to třeba sekne, ale nemám to vzdávat. A já se nevzdám.
28. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj,
Meleri, velika gratulace. Ted zadnou dietu, pekne pestry jidelnicek, at se miminku u tebe libi :wink:
Dnesni stav: 61,7kg, pas 75cm, boky 95cm, stehno 57cm a pod prsy 79cm. Ja ani nevim, zda jsem spokojena s hubnutim, kazdopadne hlavne tim, ze ted fakt pravidelne (2x tydne) cvicim, tak se citim dobre.
28. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
A jinak me vaha lita nahoru dolu, jednak si myslim, ze nemame uplne dobrou vahu a potom i u mne klidne kilo i dve v rozmezi dne :sunglasses: Vcera jsem skoro nejdela, tak proto ta dnesni vaha :grinning:
28. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
A ted jeste koukam, ze mam dnes o 1cm vic pres boky nez minule pondeli, ale to nebude pravda, asi se neumim ani merit :grinning: Reknu to takhle, nepribrala jsem :grinning:
28. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
holky držím vám palce at to dáte, a děkuju moc za gratulace...tím pádem už nevím jestli tu mám mezi vás chodit...:slight_smile:
jasně ted už dieta končí... :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
@andy80 andy a co ti řekla dr na pohyb? jak často a hlavně jak máš cvičit?

@niki2 taky mi váha vyletí přes den třeba o kilo až kilo a půl ... proto se vážím každý den jen ráno po WC :wink: :grinning:

@meleri urči se ukaž, ale už jen nám napsat jak se vám dvoum daří :wink:
28. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
meleri - blahopřeji k těhu.

jinak já mám jsem na tom stejně jako mijulý týden, žádná změna
29. čer 2010 v 06:18  • Odpověz
Dasulag,

děkuju! nevzdávej to, určitě to byl moc pěkný začátek, ty 4 kg ted to chce asi možná tělu ukázat kdo je tady pán.. :slight_smile:

mi se to kecá ale za chvíli budu jak koule...
no budu se snažit tu váhu udržet, pamatuju si že do toho 5-6 měsíce nebylo co přibírat.....za to pak po porodu s tím kojením.... :confounded:

Eveno,
děkuju! určitě nakouknu..
29. čer 2010 v 06:21  • Odpověz
@evena co se pohybu týče, tak to nechává mudra na mě, ale chce to prý cvičit tak 2x denně, praktikovat dlouhé procházky s rychlou chůzí, jízdu na kole apod.
29. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.