• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Ahoj Holky, já vím, že jsem slíbila v pondělí míry a váhu, jenže jsme v sobotu šla na pohotovost ap ro sichr si mě nechali v nemocnici. Válela jsem se tam do dneška, dopolko mě pustili. Tak snad příští týden mi to vyjde, i k dyž žádnou slávu nečekám :unamused:
29. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky :wink:
za včerejšek večer sem na sebe naštvaná, zbodla sem před spaním dva rohlíky, půlku hermelínu a půlku sáčku paprikáše :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to ale teda myslím první takový veliký večerní zhřešení za ten měsíc, no ale i tak sem naštvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@wjerushka proč si byla v nemocnici :confused:

@andy80 a cvičíš?

já už asi týden necvičím :stuck_out_tongue_closed_eyes: si vždycky říkám že dnes určitě a buď se mi nechce nebo nemám čas ... teď už je to těžší s malou, plandá se mi pod nohama nebo mi utíká a odháním jí od kvitek, tak mám pohybu aspoň s ní :grinning:
29. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
@evena No na pozorování. V sobotu jak se mi udělalo blbě, tak si nebyli jistí, co to je, tak si mě tam nechali a dělali mi sono, krevní testy a tak, vylučovali nějaký závažnější příčiny
29. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
Andy

to je pravda, s tím cvičením jsem to taky slyšela..já byla strašně lenivá, nikdy jsem se k tomu nedokopala, asi protože mě to nebavilo. ale procházky jsou fajn, zvlášt někde v přírodě...

Wjerushko

ajaj, no hlavně že jsi už ok!

Eveno,
ani mi nemluv...já včera zbodla ty medové vafle, a večer k telce manžel donesl chipsy.... :frowning2: ale dneska sem se zařekla že nic, jenom dva koblihy sladké si dám a večer meloun zase jako vždy...
29. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
wjeruš tak snad se ti to nevrátí :wink:

meleri až tak si mlsáš večer jo :grinning: sem dostala na toho melouna takovou chuť že si pro něj jdu do lednice
29. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
No co se týče cvičení, tak se snažím, ale přiznám se, že to teda denně není, ale procházky praktikujeme hodně, v sobotu jsme byli na výletě a nachodili jsme skoro 10km, ještě jsme neměli kočár, takže jsme se s manželem střídali v nošení malé za krkem, když už nemohla, takže tam jsem myslím nechala určitě tak kilo :D

Jinak holky, co se melouna týče, tak v melounu nevidím problém, je plný vody, já ho včera snědla k odpolední svačině takovou hromadu, že mi nezbylo místo na večeři, tak jsem do sebe nasoukala večer aspoň půlku okurky hadovky, abych teda měla tu pravidelnou stravu. Můžu říct, že se mi tak scvrknul žaludek, že mám vůbec problém ty předepsané porce sníst. Taky to asi hodně dělá ten půllitr vody k jídlu.
29. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
Eveno! :grinning:
škoda že si daleko, já mám taky ještě čtvrtku ! :slight_smile: ale šetřím na večer... ne já ujíždím po obědě! akorát včera tu nic nebylo tak až k večeru jsem šla koupit něco...

Andy,
super aspon že ta snaha je, třeba si na to pak zvykneš, že tě to bude bavit to cvičení....mě lákala ta kalanetika, ale vyprdla jsem se na to...

jo nošení je fakt super, já diky tomu asi zhubla nejvíc...prostě člověk se zapotí jak kůň.

jo meloun je fakt super, nemá chybu, sladké je to jak sviňa, ale kalorie žádné.. :grinning: super že se ti scvrknul žaludek, pak už to půjde samo!
29. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
i v melounu sou sacharidy ... když sem držela tu dietu kvůli cukrovce tak si pamatuju že sem ho mohla sníst jen 600 g (i se slupkou) třeba na pozdní večeři, a ta porce měla 20 sach ... a 600 g je nic, normálně sním naposezení třeba 2 kila :grinning: ovoce je asi lepší jíst dokud člověk vyvíjí hnějakou aktivitu přes den
29. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak sem to schválně zvážila ... teď tu mám před sebou 1,7 kg melouna a je to nic, běžně sním naposezení víc :grinning:
29. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
Meloun obsahuje velké množství minerálů (karoten, fosfor, vápník, železo, měď a zinek), které všechny mají projímavé účinky. Účinek: stimuluje vyměšování, zabraňuje ukládání a tloustnutí. Výživové hodnoty 48 kcal/100 g. Stupeň zasycení: uspokojivý, glykemická hodnota 4.
29. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
a podle kalkulačky má moje porce 110 g sacharidů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: a 2000 kJ :confused:
29. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak to já dám asi tak z obrovského melounu čtvrtku denně, to by bylo tak to kg a půl asi! ale teda jsi dobrá! :grinning: jako já na tom ujíždím od té doby co se prodává, vždycky až do září pak jsem smutná že je už konec....v zimě je to drága, akorát mandarínky.....a churma khaki.
29. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
ono to všichni tvrdí že na ovoce pozor kdo chce zhubnout atd, ale já vždycky právě díky ovoci zhubla, že sem večer jedla jenom ovoce a nic jiného...prý si má člověk večer dát chleba se šunkou kuřecí atd, ale z toho jsem měla hned hlad kdežto když se naláduješ melounem, pak to po půl hodce zajíš dvěma nektarínkama, jedním banánem, tak si napráskaná až do rána... :grinning: kdy se pak s prominutím krásně vyhnojíš a váha jde dolů....
29. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
meleri :grinning: :grinning: jo to je super názor ... tak to taky tak budu dělat, je fakt že když si dáš pidi krajíček chleba na večer tak máš pak hlad, ale napráskáš se melounem a zasytí tě to na dlouho :wink:
29. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
khaki taky miluju :wink:
29. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
Melouny jsou jedním z nejoblíbenějších ovocných druhů vůbec, obzvláště v horkých letních měsících, kdy jsou shodou okolností také v hlavní sezoně. S obsahem vody přes 90% patří mezi nejvodnatější plody v přírodě a obsahují jen malé množství celulózy, která je navíc lehce stravitelná. Obecně se doporučuje jíst melouny samostatně, aby žádné jiné ovoce či zelenina nenarušilo jejich proces snadného trávení. Všem dobře známý močopudný účinek melounů je žádoucí například při ledvinových poruchách.

A v tabulce výživových hodnot píšou, že v melounu je na 100g 3,5 sachardiů, kdežto třeba v ananasu, který se doporučuje při dietě je na 100g 12,7 sacharidů

29. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
andy to sem nevěděla že meloun je tak zdravý :confused:
29. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
právě! já zkoušela podle knihy jíst večer kousíček masíčka, k tomu zeleninku, ale za chvíli byl hlad..navíc takové večeře člověku dodají chut, a pak má ještě chut zas na sladké a tak, kdežto ovoce nemá tak pronikavou chuť...
nebo třeba i v zimě tři pomeranče, najednou, k tomu banán, občas jsem vypila kotel vitakávy k tomu...akorát často manžel přinese nějaký hnus domů jako ty brambůrky nebo zákusky...
asi by lidi řekli že se stravuju hrozně....
29. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
Mě Mudra říkala, že ovoce jen do 200g denně a jen dopoledne, ale meloun není ovoce, nýbrž zelenina.

Já se právě večer, když je nejhůř cpu zeleninou, nakrájím si papriky, okurky nebo si natrhám ledový salát a jím ho jen tak, mám ho ráda bez drezingu, bez zálivky apod.
29. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
@evena jj právě, že meloun je jen voda, proto se může při dietě hojně konzumovat, což je super, protože meloun je ňamka největší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
super, další důvod proč jíst meloun!! :grinning:
29. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
meleri tak brambůrky už sem neměla ani nepamatuju ... já mám výhodu v tom že naše malá je ještě malá na ty "dobrůtky" takže se nám to neválí po baráku ... a taky do supermarketů jezdíme většinou najezení, takže člověk nemá potřebu tyhle věci kupovat a tak není ani co si dát dobrýho k TV :wink:
dnes si chci udělat na večeři rajčatový salát, přítel mě koupil všera rajčata a uplně sem na ěn zapomněla ... už se těším až budou naše na záhoně :slight_smile:
andy taky se snažím to dělat jako ty že si večer dávám hodně zeleniny, docela to zasytí, já se cpu kedlubama, těch náme na záhonech naštěstí dost :slight_smile:
to že je meloun zelenina mě vůbec nedošlo :sweat_smile: takže se večer nebudu omezovat ani s melounem :grinning:
29. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Andy,
meloun zelenina, no sakra.... :grinning:

eveno,

super! no já se za ty brambůrky stydím že jsem se do nich tak pustila....manžel takhle ujíždí....fuj fuj...dneska se budu držet..prostě meloun a basta....
super, rajčata třeba s balkánským sýrem, ňam ňam....

musím už končit holky mějte se...:slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Tak jsem se konečně měla čas trochu začíst a nestačím se divit :wink:
@meleri Moc moc gratuluju, ať je vše v pořádku. Ze začátku ali, teď Mel, takhle tady za chvíli budou samý těhule :grinning:

@andy80 Andy ahoj, Tebe jsem ještě nepozdravila. Já chodila k doktorce před prvním těhu, fakt jsem se v práci vyžrala, zhubla jsem asi 10 kg a myslím, že i díky tomu se mi povedlo rychle otěhotnět, v těhu moc nepřibrat. Akorát po ukončení kojení v kombinaci se stresem to šlo nahoru pěkně rychle, tak teď zase shazuju
29. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
tak dnes sem to dodržela, byl na večeři jen salátek z rajčat, tak snad to ještě něčím nezaklopím :stuck_out_tongue_closed_eyes: spát jdu až tak za hodinu ... teď máme nakoupíno (to naše lednice moc často nezažije) takže salámky, hermelínky, a jiné dobroty ... mňam :slight_smile:
@wjerushka wjeruš tak u mě těhotenství nehrozí :grinning: včera sem si byla pomuchlovat neteřinku v porodnici a ani to se mnou nehlo :grinning: ale abych tu začas na to hubnutí nebyla sama s takovou že ... :sunglasses:

holky taky máte někdy pocit že budete už hubnout celý život :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to jak na houpačce, 10 shodíte, 12 přiberete .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak já mám teď váhu 62,8kg,zbytek je stejný.Andy80 vítej,je super,že máš něco načteno a odzkoušeno :wink: Gratuluji těhulce Meleri :wink: .Koupila jsem si ten kalendář od STOBu a je výbornej,vřele doporučuji-ale už jsem to sem asi psala :wink: Píšou tam,že hubnout v0,5kg/týdně je optimální.Eveno,ber to tak,že je to změna životního stylu a ne celoživotní hubnutí :grinning:
30. čer 2010 v 07:12  • Odpověz
holky,
právě o to asi jde, říct si, budu prostě zdravě jíst....já si právě i ted říkám že čím mín sraček budu jíst tím líp i pro dítě...
andyva, moc děkuju.. :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
@meleri to máš naprostou pravdu, pamatuju díl Jste co jíte, jak tam účastnice přišla s tím, že je těhule, tenkrát jí Cajshajmlovka vypracovala speciální plán, tak aby mohla držet dietu i při těhu a taky jí naordinovala cvičení, které by nevadilo prckovi.
30. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
@andyva jj to já mám naštudované diety už dávno, vím přesně co a jak, jen musel přijít ten den D a ten přišel, zatím se držím statečně a i mě to baví, tak doufám, že bude i nadále. Zatím mi ani ta čokoláda nechybí, protože si pořád přijdu nacpaná k prasknutí, mraky zeleniny a čistá voda dělají divy.
30. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
Andy,

to bylo super ten pořad, akorát mi přišlo že ta paní byla někdy dost drsná, ale sledovala jsem to když jsem byla v čr....
já bych právě až to bude jistější se chtěla vrátit zpět k plavání....zatím chodím pořád do lesa a malého mám na zádech a s břichem to nedělá nic( žádné ještě nemám ale cítím podbřišek) akorát večer jsem hodně hotová...nevím kdy se toho lesa budu muset vzdát..moc nechci! :(

super že sis stanovila ten den, at si každý říká co chce ale je to na stopro i o psychice, člověk v sobě musí uvolnit nějaký ten blok, a pak ty kila jdou dolů, najednou to pak jde...
30. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.