• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Ahoj holky, já si chtěl ajít včera zaběhat, ale spustil se liják, tak jsem vytáhla orbitrek a po dvaceti minutách jsem z něj úplně odpadla zlitá jako něco. Tak jsem si ale dneska koupila zmrzlinu, no víc jak půlku zbodl Krýša+celej kornoutek. Ale zmrzka výborná, začali nám ji tu prodávat v ulici, tak to bude těžký :sweat_smile: :wink:
8. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
je pravda, že teď bych měla mít MS, ale nemám ji, protože jsem si vzala další plato HA
8. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
@adellaide03 ahoj, mám se dobře, malá mi dělá radost a sem na ní pyšná :dizzy_face: "mluví" teprve 3 dny a huba se jí nezastaví, předtím vydávala jen skřeky a ječela :grinning: a jo, hrozně to utíká, takový malý miminko sem ještě nedávno měla a teď jí lovím po celým baráku, dnes sem jí odlovila na záchodě kde roztahala štos časopisů a právě si hraje s CDčkama, aspoň mám klid na chvíli koníka :grinning:
cvičení teď flákám, ale na začátku mě to taky bavilo :grinning: a bez sladkýho se obejdu (když není nic doma), občas zhřeším nějakou větší porcí něčeho dobrýho na oběd nebo si dám na večeři něco "normálního" a ne zeleninu ... ještěže je to léto a je něco na záhoně co zažene hlad :wink:
@dasulag shodit si musela když ti to někdo řekl :wink: u mě si toho nikdo nevšiml :confounded: a přitom si myslím že to malinko jde v obličeji vidět :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj tak včera jsem byla v Tescu s vikínem a nakonec jsme museli k Mc donaldovi :wink: . Naštěstí s vikínem je to ditka, Viki chtěl hranolky a já nějak nestihla ani oběd protože dopoledne jsme byla s tomíkem v poradně :wink: . Takže jsme si koupila 2 hamburgry no a nakonec Viki zládoval celý hranolky, já si do hamburgra max 2x kousla a zbytek Viki dojed a prý že pít nebude tak jsem si dala střední fantu no a nakonec jsem z ní taky moc neměla :grinning: . Moje děti asi enchtějí mít tlustou maminku protože Tomík jako by ěml v sobě program a kdykoliv si chci dát něco k jídlu tak se probudí no a viki i když je po jídle a jakmile vidí někoho jak jí tak min půlku mu sní :grinning:
9. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
@meleri to je dobře že ti není špatně ... třeba ani nebude :wink:
9. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@wjerushka myslím že zmrzka se v létě může, bez ní by to ani nešlo že :grinning: ale spíš bych dala přednost nějakýmu míšovi nebo tvaroháčkovi něž těm umělým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@marketa137 tak Mc donald jo :grinning: to máš štěstí že sou na tebe kluci takový :wink: :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahojte,mám prosbu,jestli byste se zúčastnili hlasování v soutěži malyplavacek pro našeho Matyáška? Z akaždý hlas budeme rádi.Odkaz: www.malyplavacek.cz , vstoupit do fotogalerie ,na mapě zadat Zlínský kraj a hlasovat pro foto Matyáš.Děkujeme
9. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
@evena :grinning: , Viki je strašněj žrout, ten toho za den sní víc jak manžel a to ještě po 23h chodí do lednice co by sežral :grinning: . fakt enchápu kam se to do něj vejde a je celkem hubenej, denně sní cca 6 rohlíků, 3 jogurty, tunu sladkýho a normálně ještě snídá, obědvá a večeří :slight_smile:. U nás doma se blbě hubne, pokaždý manžel ěnco přinese a pak je naštvanej že to nechci :wink: . ale hubnout musim, v září jdu na kontrolu na diabetologii a tam budou chtít vidět nižší váhu než jsme měla minule :wink: . já sice začla hubnout v březnu, ale v červnu jsme měla narozky a tak jsme to začla flákat a kila zase začli růst :unamused: , takže ted jedu další kolo :grinning:
9. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj Marketo,

jak to zvládáš s dvěma dětma? musí to být celkem náročné...jo to věřím, kluci asi hodně jedí, když už jsou větší?

já začínám mít strašnou chuť na nutellu. ale zatím odolávám. řekla sem si že se to nesmí zvrhnout jako se to zvrhlo když jsem kojila...
9. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
Eveno,

jo bylo by to fajn, minule jsem taky nezvracela... :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
@evena moje řeč, míšu mám taky nejraději. Tady nám začali prodávat kopečkovou, ale fakt výborná, nešizená, delikatesa. Tak dobrou zmrzku už jsme neměla léta. Tak tam budu muset občas zajít, holt si upřu něco jinýho

@meleri Závidím všem, co nemají těhu nevolnosti. Já to první problila celý a tak odhaduju, že si takghle probliju a každý další. Holt mám na tohle smůlu. Zase jsem nějak nepřibrala, zůstala jsem stejně tlustá, jako před těhu :slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
@meleri koukam že ty to budeš mít hodně veselý :grinning: . vikínovi byli v lednu 4 roky a Tomíkovi je 5m. celkem to jde, Tomík je strašně hodnej, celou noc spí. ted teda začal zlobit s jídle, takže než do něj nacpu mlíko :unamused: , raději má příkrmy a dneska měl dopoledne banán a ten mu teda chutná :wink:

Co se týká těhu nevolností tak mě bylo zle snad do 5m :frowning2: v obou těhu. u Vikína sjem přibrala 8kg a 14 kg nechala v porodce ated cca 12kg a 14 taky v porodce, jen kdybych si to udržela :unamused: a takovýhle břicho ymlsim nikdo hned tak nemá :grinning: , foceno 9 dní před porodem, takže nějaký 34-35tt :grinning:
9. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
Marketo,

jo jako já mám z toho strach ale nadruhou stranu jsme to tak chtěli, aby si spolu hráli...ale mám zas strach že to bude horší...už ted vidím jak se malý nudí, co bude teprv dělat jak budu lítat kolem mimina? holčičky jsou asi nadšené z miminek ale kluci asi nic moc??
aha tak to jsi měla super že jsi to dala dolů, já to dala dolů taky ale pak kojením to šlo nahoru!
páni to je pupek teda! :sweat_smile: tak já donosila jenom do 35 tt takže to nemělo šanci se ještě tak rozvinout....jaký je to pocit?
ježiš já se omlouvám to je úplně mimo téma tady......nezlobte se..
9. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
@meleri no tak Viki o mimču nechtěl nic slyšet :unamused: ba naopak říkal že je to blbý a že mimina jsou hloupý. No a cca 2 měsíce před termínem už se začal ptát kdy Tomík bude venku :slight_smile: , naštěstí mu to vyšlo a je to kluk. O holce enchtěl slyšet vůbec a ted ho má rád, ani nežárlil takže to nakonec proběhlo dobře. Já poprvé rodila v 37tt a ted akutnim císařem v 35+6tt :unamused: , na ty týdny teda měl malej přes 4kg :grinning: , měl i poporodní problémy takže jsme ráda že už je to za náma. No sice kila víceméně dole jsou ale ta kůže je teda síla a bojim se že je to tak na plastiku :unamused: . Já teda ani nikdy nepoznala tvrdnutí břicha, vždycky jsme šla na císaře a teda ted jsme si ani nic nestihla uvědomit a už jsem jela na sál :wink:
9. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
Marketo,

jo! z toho mám právě strach, a taky - jak to vysvětlit malému dítěti že bude mít bratra, když ještě ani nemluví? ano má pomalu 20 měsíců, ale nemluví.. :frowning2:
já jsem rodila taky bohužel císařem, a malý byl pár dní sám, dodneška mě to trápí, že tam ležel úplně sám takové miminko....taky sem rodila v 35 tt, kvůli placentě. aha a myslíš že ani cvičení nepomůže? ta plastika je asi dost peněz? jinak kdyby tě to trápilo moc tak bys do toho asi mohla jít?
jo tak tvrdnutí jsem poznala to mi tvrdlo pořád břicho ale zas né nějaké ty porodní bolesti to taky neznám....
9. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
je to snima těžký, Viki dlouho nemluvil, sice rozuměl ale mlčel :unamused: . V necelých 2 letech je to o to těžší. my právě na Vikína čekali 5 let tak je to klasický jedináček takže i když jsme ze začátku nevěděli jak vše dopadne tak už od // na testu jsme mu to říkali, sice byl vzteklej ale časem už to bylo lepší a kolem 25tt už byl v klidu a pak se na Tomíka začal těšit. Viki byl císařem že byl v příčce no a ted jsem musela porodit max do 38tt, jenže v tom 36tt jsme s šla na něco zeptat do nemocnice a prý když tam jsme tak že natočí monitor a z monitoru okamžitě na porodní sál a tam zjistili že mam CS 0 a po jednom císaři nesmí porod vyvolávat, navíc monitor byl prý hodně špatnej tak ještě UTZ, tam srdíčko tlouklo ale dle váhy měl cca 4kg tak okamžitě na císaře a malej měl uzel na pupečníku :frowning2: . Viki byl taky na JIRP, navíc v jiný nemocnici takže jsme ho viděla až 3 den po císaři a Tomík byl sice se mnou v jedný budouvě ale zase jsem měla po císaři dreny takže taky jsme ho viděla až 3 den a nějka jsme to zvládala hůř, malej byl moc velikej takže byl 6 dní na kyslíku, sám to vůbec neudýchal :unamused:

Plastika břicha stojí asi 40 000 :confounded: a prý je to stejný jako císař takže dokud nebudu vědět na 100% že další dítě nechci tak bych do toho nešla ajá jsme asi blázen protože už ted někde vidim těhuli a normálně jí závidim, teda v dobrym bříško :grinning: . Furt mě chybí, asi i tím jak rychle těhu ukončili tak si ymslim že bych do toho ještě šla a v mém případě je problém i otěhotnět tak kdo ví co bude. ještě ta cukrovka tak ted je hlavní abych zhubla, chci alespon 10kg :wink:
9. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
@evena Jo jo i nám to strašně letí. Nedávno jsme si psaly když jsem byly těhulky a teď už máme skoro batolátka. Mě se taky zdá, že mám některé kalhoty volnější :slight_smile:
9. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
@marketa137 Držím pěsti ať se Ti hubnutí daří.
9. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
Marketo,
tak to jsi měla dost těžké porody oba dva, hlavně že jsi to zvládla! co to je že ležel v příčce? uzel na pupečníku, no ještě že všechno dobře dopadlo! to jsem netušila že po císaři nesmíš mít vyvolávaný porod, ajaj...jo ten dren jsem měla taky to je strašně nepříjemné hlavně jak se to vytahuje...

jo s tím těhotenstvím! já na tom byla stejně, sotva jsem porodila už jsem chtěla druhé dítě! :sweat_smile: ted to konečně vyšlo a já jsem strašně štastná, zatím si to fakt užívám, žádné problémy na obzoru..já chtěla dycky tři děti, no pak mě to opustilo když jsem viděla kolik je okolo toho práce, no a ted možná budou i dvojčata. po IVF. ta plastika, to je hodně peněz teda! no nevím!
12. črc 2010 v 07:44  • Odpověz
ahoj holky :wink:

nemluvte o porodech, ještě se mi ježí chlupy hrůzou :grinning: taky sem nakonec rodila císařem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jak jde hubnutí? já to stále pořád flákám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale váha aspoň sedí a nejde nahoru, takže při pondělku vše při starém
@dasulag
12. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,
@meleri, ty jsi po IVF? A neboj, plastika vetsinou potreba neni :wink:
Ja jsem mela oba porody dobre, prirozene a vzhledem k me predchozi bolesti psychicke, kdy se ty deti nedarily, mi to prislo uz jen jako tresinka na dortu :slight_smile:
No a hubnuti... V sobotu jsme slavili Martinovych 6, zranice obrovska a vcera jsem to dojidala... Takze vaha dnes 63kg a na miry tentokrat kaslu...
Dnes tam neni ten muj cvicitel, tak premyslim, ze mozna ani cvicit nepujdu.
12. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky,jdu jen nahlásit,že žiju,víkend jsme prožrali a prochlastali,váha je 63 kg :angry: :angry: ,ale co se divím,že?
12. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj. u nás o víkendu taky žranice. Mamka měla padesát a babička 80. Kila mi šlay dolů - 2 kg a míry nevím. nějak jsem se opoměla změřit. Ale napravím.
12. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
teda holky my sme se nějak rozežraly co? :sweat_smile: :sweat_smile:

andy :sweat_smile: normálně se tu chlámu, prej prožrali a prochlastali :grinning:

mě teď pořád lákají na špekáčky, ale díkybohu už sem jich přežraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: příští týden máme další bečku kde budou moje oblíbené bílé klobásky :dizzy_face: ach jo ... léto je fakt ve znamení oslav a žranic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
Niki,

jo, už jedno dítě máme po IVF ted je to druhý pokus...modlím se at to vyjde..

tak my opékat nemůžeme a je to škoda, ale nemáme kde, bydlíme v bytě a tchýně toto nepraktikuje...ale ted mi víc chutná slané než sladké... :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
@meleri v příčce znamená že hlavu má na jedné straně a nohy na druhé. viki měl v levo hlavu a v pravo zadeček :slight_smile: . Nesmí se vyvolávat aby nerupla děloha :unamused: a já musela max porodit v 38tt takže bud by se to rozjelo samo nebo další císař. doktor říkal že ejdině by mohli rupnout plodovku ale jinak nic a nakonec s eto vyřešilo samo a šla jsem zase na císaře :wink: . Držim palce, já vždycky už byla objednaná doc entra a než jsme tam šli tak jsme na testu našla // :grinning: . manžel říkal že každá na otěhotnění potřebuje klid a já otěhotním jakmile mě doktor řekne že další léky na otěhotnění nedostanu a mam doporučení do centra :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
marketo,

tak to je super náhodou! někdo to tak opravdu má, jedna kamarádka má dokonce první dítě z IVF a za rok později se podařilo přirozeně! :slight_smile: je to asi hodně o psychice....
jo ten císař je fakt nepříjemná věc, má to sice svoje výhody.... :sweat_smile: ale jinak bych to fakt viděla jako že je to zatrest takto rodit.... aha tak tak! podobně to ted měla kamarádka, no čekali a nakonec se dítě posunulo dolů, takže už chápu co myslíš..
12. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
Meleri, tak to je super, jestli vam to vyslo takhle rychle. Ja mam oba kluky taky tak.
Dnes jsem sice cvicit byla, na aqua fitness v bazenu, ale sezrala jsem doma topinky s cesnekem a zapila cervenym vinem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli jsme odpoledne s klukama na koupalisti a ja se nestihla najist, tak jsem mela hlad a takhle to dopadlo. :angry:
12. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahojte :wink:

meleri tak to máš dobrý že vám to takto vyšlo :dizzy_face: zrovna sem dočetla jeden příběh kdy má holka za sebou 6 pokusů a 12 let a nic :astonished: :pensive:
market taky dobrý, sme aspoň ušetřili :slight_smile: :wink:

dnes mám v plánu zumbu, tak sem zvědavá jestli to dodržím ... v poslední době se mi vůbec nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt že mám toho pohybu ažaž doma i na zahradě tak aspoň že tak

14. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
Niki,
fakt? to jsem nevěděla, no hlavní je že to vyšlo! jej topínky s vínem, to je dobrá kombinace! :sweat_smile: já si zas dala meloun s kakaem... :sweat_smile:

eveno
jo někomu bohužel nevyjde ani to IVF nechápu proč, je to strašně nespravedlivé...taky jsem měla hrozný strach že takhle dopadnu ale naštěstí ne...
14. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.