• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Holky, ale já nemám ty hnusný syrovátka, ale Amálku - syrovátka s příchutí - vanilka, banán, jahoda... A to je i chuťově mňam!! :slight_smile: Vanilka hlavně.

PS: tukožroutská mi chutnala, ale jak jsem vysadila, nastal jojo efekt. :confounded:
20. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
A ještě postřeh, malej. U nás asi před rokem frčela dieta podle krevních skupin, mám 0, takže bych se měla cpát masem - i když ho jim, bylo mi to prosti srsti... Tak jsem o tom mluvila s Cajthamlovou, říkala, že je to jen reklamní trik nějakých špekulantů a vůbec to nedoporučovala... :slight_smile: Je tady někdo kdo podle toho jí a i zhubnul...? (U mě tam bylo nejíst pečivo... to by byla moje smrt :frowning2: Miluju jakýkoliv pečivo, těstoviny...). Známá si to vysvětlila podle sebe a když teda měla jíst maso, cpala se párkama. :grinning: A váha kupodivu ne a ne klesat. :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@meleri Tak to se vůbec nedivím, to bych měla absťák taky :wink: Do německa mi manža vozil celozrnný a chleba
@bobsove Ty jo, já jsem taky 0 - maso by mi nevadilo, to já masová jsem, ale těstoviny teda taky miluju a vůbec nejíst pečivo bych zvládla tak týden
21. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
bobsove,

aha to neznám, já měla nějakou bez příchuti, myslela jsem jak to bude dobré ale fakt se to nedalo.....taťka je rybář tak to pak skončilo v krmivu na ryby.....třeba jim to chutnalo! :sweat_smile:

wjerushko,

jo tak v německu je to asi taky slabota, co se týče pečiva.....jako tady to je soda....výjimečně se tu dá sehnat podobný chleba jako v česku ale je strašně drahý, prodává se na krajíce...ale to je ta k v jedné pekárně z deseti...mě strašně chybí ty české výrobky, je to tak dobré....už sem i přemýšlela že chleba upeču, ale nevím kde na to vzít recept..párkrát jsem zkoušela takový ten instantní, ale bylo to nic moc...
21. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@meleri možná si pak ryby chválily dietní stravu. :grinning:
21. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
bobsove,

jo! :grinning: taťkova vynalézavost fakt nezná hranic, on už fakt krmil takovýma věcma že jsem si fakt říkala jak mu můžou na to zabrat...
21. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky,zdravím a pokusím se dočíst.Jak se držíte?Moje tělo si asi už nějak navyklo na změnu ve stravování,sice to jde dolu pomalu,ale to je prý dobře.Mám k dnešnímu dni 60,5.Míry mám taky napsaný,ale musím mrknout,jestli sem Dasulag dává tabulky?
21. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Meleri ,na netu najdeš veškeré recepty :wink:
21. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
andyva jo to je pravda ale jestli i na klasický bochník? no mrknu se...:slight_smile:) každopádně to asi jednoduché nebude!
21. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Eveno,tak tabletky určitě ne!Mají hodně nežádoucích účinků!Moje teta měla z nich totální kolaps organizmu.Je to přesně tak,jak píše Niki,menší příjem a větší výdej.Holka,ale zhubla jsi přeci 4 kg,vždy´t je to nádhera!!!!!Čím pomaleji hubneš,tím lépe!Hned tak se Ti váha nevrátí směrem nahoru.Holky,musíme vydržať,vždyť jsme věděly,že je to běh na dlouhou tra´t.Hlavně žádné prášky,je to na nic,spíš hůře.A tukožroutská polívka je dobrá třeba před nastolením dlouhodobé dietky nebo půstu a to kvůli pročištění.
21. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
Mne dnes vaha opet vylitla nahoru, ale jednak jsem vcera hodne a i pozde hresila a pak jsem to dnes dostala, tak doufam, ze to je i tim. Ale aspon jsem na radu Andy pila ne cervene, ale bile vino :grinning: :sunglasses:
21. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj. Omlouvám se, ale nestihám, mám strašné fofry. tabulky by měli být dnes vloženy.
22. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
Tak tady jsou:
22. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
Ještě jednou se omlouvám za časové zpoždění. Posílejte dál údaje, doplním ráda do tabulky. :wink:
22. črc 2010 v 16:30  • Odpověz
@dasulag Jé to je fajn, že Tě to ještě baví:slight_smile: Váhu už máš 77, boky mám 109, stehno 61 a pod prsy furt stejně. Asi se projevilo to týdenní chození

Jinak já uvažovala o něčem jako je to alli, co teˇhodně reklamujou, chrom moc nemá cenu, rptože já na sladkým tak moc neujížsdím, akorát teď v hicech na zmrzlině. Já miluju spíš sýry, šunku a grilovací klobásky a takový dobrůtky.

@meleri Tak snad najdeš vhodný recept, aby sis na chlebu pošmákla. Já byla v Německu jen rok a fakt mi to vadilo. I z tho důvodu jsem si říkala, že žít někde na přechodnou dobu si dovedu představit, ale na trvalo těžko. A to manža (tehdy přítel) je takovej ten typ usazenýho chlápka, co nemá rád změny, ten si nedovede představit žít jinde než v ČR. Už když se stěhoval z Haný na Vysočinu, tak to pro něj byla giga změna a zvykal si docela dlouho
22. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
jako chtěla jsem se s tím jídlem držet jako před otěhotněním, a normálně zjištuju že to nejde! poslední dny jsem fyzicky KO! tak jsem se dneska pořádně najedla, a cítím se fakt líp. a všude se píše že v těhotenství se za dva nemá jíst, že je to blbost, ale myslím že to není až tak pravda, že člověk fakt musí jíst víc.

wjerushko
mi to jídlo nejvíc chybí právě v tom těhotenství, už i minule. jinak to celkem dávám, prostě na to nemyslím a v poho. ale je fakt že když přijedu do česka tak první co si dám je rohlík nebo chleba, jen tak bez ničeho, na chut.. :slight_smile: no jo Hanáci, to jsou vlastenci! :slight_smile: pár jich taky znám, a je fakt že ti by mimo Moravu nešli..
23. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
@meleri Tak my to asi máme v genech. Můj taťka se taky přistěhoval z Haný na Vysočinu a já mám manžela taky z Haný :slight_smile: Ale tam teda dietní strava dost nehrozí, tam se fakt baští. Si pamatuju, jak se mi jednouna návštěvě u nich udělalo špatně, blindila jsem, průjmovala, dokonce jsme tam šli k doktorovi, tak že je to střevní chřipka a mám mít dietní stravu a budoucí tchýně tenkrát udělala omáčku s knedlíkama, základ na půl olej na půl sádlo abylo to podle ní dieta. No druhý týdne v srpnu tammám být s malým, bude se mu bourat dětský pokoj, tak nevím, jak jí vysvětlím, že se snažím omezit příjem.
V těhotenství musíš mít určo vyšší příjem, vždyť se vyvýjí nový člověk a potřebuje živiny ke stavbě orgánů. Asi je tím myšleno spíš se nepřecpávat sladkým nebo jinýma nezdravýma věcma
23. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
wjerushko,

:grinning: mě to strašně rozesmálo o tom jídle co píšeš, protože můj brácha si vzal za ženu právě taky holku jejíž tatínek je odtamtud, a ten jak vaří tak to je síla, právě taky hodně sádlo, a všecko smažené a hlavně strašně moooc toho navaří, třeba pro 6 lidí udělá 30 řízků a pod....
hm no já chtěla jíst zdravě jakože maso, zeleninka ,atd, a místo toho se láduju samými sýry, šunkami, vuřty..prostě mám na to chut....ale já měla minule problémy s tlakem u Sama, měla jsem ho strašně nízký no a zjistila jsem že právě když jím hodně slané tak mi to ten tlak asi zvýší protože je mi najednou dobře...ale čekám až bude po 12 tt a začnu zas normálněji fungovat, a budu jíst ovoce....ovoce zbožnuju ale ted ho vůbec nemůžu! je mi z něho zle! :frowning2:
23. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
ahoj holky

tak se bavím teda :grinning: ano, u nás doma na Hané se doslova žere :grinning: taky myslím že to máme v genech :grinning:
23. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
jo, a te´D se mi dělá na plotně tukožroutská polívka v tom největším hrnci kterej sem našla, budu to jíst asi měsíc :grinning: kdyžtak ke konzumaci přemluvím i přítele :grinning:
23. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
@meleri Mě bylo u Krýší taky blbě teda ze zeleniny. Tu jsem v syrovým stavu nemohla ani pozřít.
@evena Tak to vím stopro, že by manžel nevzal tukožroutskou do huby. Leda mu zatajit, že je tukožroutská :grinning:
24. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
wjerushko,

já úplně přestala jíst ovoce! dokonce i na ten meloun jsem ztratila chuť! tak začínám panikařit, nemůžu mu tím ublížit? jsem zvyklá normálně jíst hodně ovoce...
24. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
Mel, já si pro jistotu koupila vitamíny pro těhotný, aby mělo mimčo přísun. Neboj, zas tak úplně hrozný to celý těhotenství nebude, takže časem si určo na nějakým ovoci pochutnáš. Asi ne na pomerančích, ty mi přijdou takový dost agresivní, ale třeba melouny Ti zase přijdou k chuti

Ty jo, dneska jak je hnusně, tak se válíme do ma a žereme. Tozas nechci v pondělí vidět tu váhu. Ach jo :unamused:
24. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj,
tak vaha 61,8kg a miry stejne. Docela jsem se toho po vikendu bala, byli jsme na Slovensku, absolutne bez pohybu, jen jidlo. Ne zranice, ale doma bych uz tak pozde nejedla.
Mam o jedno dite min, starsi zustal u babicky.
26. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj, tak mě se váha vyšvihla dost nahoru o kilo a půl :unamused: . Sice v So jsem se trochu rozjedla, ale že bych se nějak přežrala to ne, tak jsme upadla do deprese po převážení a rozhodla si, že si dám dva-tři dny tukožroutskou polívku. No ale to bylo teda něco. Jenom na nákup zeleniny jsme se s Kryštofem kýblovali tři čtvtě hodiny a to ji máme na ulici. Jenže když byl Kryštof oblečenej, tak se brutálně pokadil, takže vyslíct, utřít zadek a znova. Pak v zelenině jsem zjistila, ž emi manža vybrakoval peněženku, rpotože si nestihl vybrat, tak jsem měla bobky, jestli to vůbec zaplatím, naštěstí jsem to z drobných dala dohromady. No a doma, když jsem konečně všechnu zeleninu nakrájela, tak jsem zjistila, že nemáme tak velkej hrnec, aby se mi to tam všechno vlezlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :slight_smile:
26. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
ahojky všechny maminky, musím říct že já jsem ten typ co snad již vyzkoušel vše na trhu, dle mě pomáhá jen herbalife.... jí se koktejl místo dvou jídel, který dá tělu všechny živiny a třetí jídlo co chcete neošizené cokoli a mezi tím třeba ovocíčko, fakt funguje, já shodila 11kg a nyní hubnu znovu potom co jsem při dětech tedy těhotenství nabrala.....
26. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
wjerushko,
dneska jsem se dokopala a snědla jsem jabko, taky dost těch meruněk...zítra jsem odhodlaná zase koupit meloun a nějaké broskve. vitamíny nemám, tady je to strašně drahé.
jinak dobrá výprava do zeleniny! někdy je to boj! mě to čeká zítra, ale jenom pro pár věcí..
ješišmarja já vůbec nevím v poslední době co vařit, nemám na nic chut, už i ta chut na slané mě přešla...asi udělám zapékané brambory na smetaně zítra a kašlu na to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu mlíko a dobrý..
26. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
škoda že nemůžem být jak ti hadi, najedli bysme se jednou za měsíc a pohoda...žádné vaření každý den, vymýšlení ach jo....a to mě to už celkem bavilo...
26. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
@meleri :grinning: :grinning: :grinning: Taky mi někdy vymýšlení toho, co mám uvařit leze na mozek. Co jsem doma s malým, tak mi přijde, že vařím pořád dokola pár jídel :unamused: Hned vedle máme školu, tak přemýšlím, že od září bych si tam přes týden chodila pro obědy. teď se poptávám, jestli tam někdo chodí a jeslti se to dá jíst. Z vlastních školních let mám dost negativní vzpomínky na školní kuchyni
26. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj, máte ještě někdo aktuální údaje? Zítra bych vložila novou aktuální tabulku. :wink:
26. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.