• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Tak to fakt k precteni neni, nechces nam napsat svuj jidelnicek vzdy na dva dny dopredu :grinning: :wink:
27. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
andy teda koukám jak to máš pěkně vypracovaný :confused: :wink:
taky sem prcek, měřím 163 cm :slight_smile: a 1. metu mám nastavenou na 70 kg (po včerejším super dni mám + - 79,5) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

niki taky často opíkáme buřtíky :grinning: ale je s nima konec (doufám) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
a jinak se taky přimlouvám za napsání jídleníčku :grinning:
27. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
Holky,klidně si tu práci dám s opisováním jídelníčku+receptů,ale jedině pod podmínkou,že fakt do toho půjdete od pondělka se mnou,jinak nemá cenu se s tím tady pachtit.
27. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
andy se mnou můžeš počítat :wink:
27. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
ok.tak možná zítra sem něco hodím,ať si to stihneš nakoupit.
27. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
Andy, kdyztak to zkus jeste rozeslat mailem, zda tam to nebude citelnejsi, at to fakt nemusis opisovat
27. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Tak to se mnou taky počítejte :grinning: , ale jak tak koukám, tak, jsem tu asi jediná, co je taak tlustá :frowning2: , doufám, že to shodím.. Sice jsembyla vždycky oplácanější, ale chci zpět svou váhu 67Kg..
Já cvičit budu zatím doma, pže se akorád budem stěhovat, tak budu míh hodně práce na bytě a s malou. Jelikož má mamka s tím nesouhlasí, tak mi malou ani nebude mít kdo pohlídat... Ale časem bych chtěla jezdit na slendry..
a o ten jídelníček také prosím :slight_smile: :slight_smile: , vždyť já o to ani nic nevím...
Dřív jsem držela diety,ale bylo to tak, že jsem si vařila tukožroutskou polívku, na týden a denně jedla, co mi bylo povoleno. Zhubla jsem s tím hodně,ale abych byla hubená pořád, tak bych to musela jíst tak ob3 týdny..
27. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
heli to se koukáš špatně :sweat_smile: se tu cítím docela trapně se svojí obří váhou :grinning:
s tukožroutkou mám taky zkušenosti, po pár dnech se mi tak zprotivila že sem nejedla raději nic, taky sem shodila, jenže když ono se to tak krááásně nabere vždycky zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím návrat ze zumby :slight_smile: teda makačka jako blázen ale šlo mi to líp jak minule tak jsem ráda, no a dneska nám přišla kniha do práce o zumbě a je tam i týdení program s jídelníčkem na zhubnutí 2,5kg za 10dní, no nestihla sem si to projít ale zítra prostuduju :wink:
27. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
já sem kdyžtak ten jídelníček taky napíšu, ale až zítra ju?
27. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky holky, i já bych potřebovala shodit tak 5 kg. Teď mám 63 kg. Prošla jsem i "hubnoucím kurzem Diana" tak třeba můžu být i trošku užitelná.
27. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Tak to je super,že se rozrůstáme!!!Mark,určitě budem rády za různá doporučení.Takže holky!!!Od pondělka?Se stihnem aspoň psychicky připravit.Já jsem si teď nalila červené a zobu k tomu balkán.Vím,že je to kalorický hnus,ale to se už právě od pondělka opakovat nebude-teda aspoń ty 3 týdny.Chce to opravdu po celou dobu vydržet si nedat ani kapičku alkoholu.Holky,taky jsem si napsala do hubnoucího plánu,že až skončím 3 týden,tak si dám ZA ODMĚNU tatarák a k tomu lahvinku ČV :grinning:
Niki,ráda Ti to pošlu e-mailem,ale musela bys mít doma tu kuchařku,protože já v těch políčkách mám napsanou vždy stranu,dle které budu kuchtit.
Alienko,určitě sem hoď jídelníček :wink:
27. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ne, tak kucharku doma nemam. A jsem asi nepoucitelna, protoze mam pocit Andy, ze me z tveho prispevku nejvic zaujal ten tataracek s cervenym vinem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
alien s tou zumbou tě fakt obdivuju bych tam padla :grinning:

market vítám tě, podle Diany sem cvičila, mám jednu kazetu někdy z 90. let :sunglasses:

andy nedělej chutě tady už někdo hubne a nečeká na pondělí !! :grinning:

fůůj tatarák :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

váhu sem vytáhla už včera, sem to nevydržela a vážit každý ráno se prostě musím, dělám to tak asi podleních 5 let a nemůžu bez toho být :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera sem měla po té nemoci 89,5 :slight_smile: (shodila sem kilo) a dnes ráno na mě baflo 88,5 :astonished: :astonished: já sem tak šťastná :slight_smile: a to sem zatím jen přestala nekontrovatelně žrát :grinning:
28. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
no teda já si přihodila 10 kg :confused: :sweat_smile: takže teď mám 78,5 :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Eveno,tak to je paráda a měřila jsi se i krejč.metrem?Tam je to dobrý,když pak stojíš na váze,tak se změříš a vidíš,jak cm stále krásně mizí.Jdu zahradničit,pa děvčata :wink:
28. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
andy ještě ne, ráda bych ale doma máme jen pravítko :grinning: musím si půjčit od tchánovců a nějak ještě nebyla příležitost
28. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
@ andyva : Můžu poprosit o ten jídlníček taky na mailíka??
28. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
dnes sem si na oběd udělal lososa + brambory + hrášek a teda ten losos :stuck_out_tongue_closed_eyes: v těhotenství se ho jedla často a teď sem ho vyhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy ty teď zahradničíš :confused: u nás to ani nejde, tak dlouho lilo že se do toho nedá do pole vlézt :stuck_out_tongue_closed_eyes: je děsně zarostlý že pomalu splívá s trávníkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
@alienka24 , co to presne je ta zumba? Ted to zacal cvicit muj oblibeny cvicitel, tak to chci vyzkouset, ale ja jsem dost drevo...
Mam uz treti den prujem, tak jsem zvedava, zda se to odrazi na vaze :grinning: Ale asi ne, protoze to kompenzuji cokoladou.
28. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
28. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Tak zkusim se zeptat manzela, zda bude dnes hlidat :wink: Mozna....
Protoze ja radsi ten pohyb nez omezovani v jidle :stuck_out_tongue_closed_eyes: A po vikendu se mame s nasimi uhlavnimi prateli domluvit na grilovani :grinning:
Ono u mne je spatny, ze ja nemam nadvahu, jen bych proste chtela trochu shodit, at se citim lip. Merim 166cm a vazim cca 64-65kg a nejvic mi slusi 57 :wink:
28. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky, můžu ještě taky honem naskočit? :wink: Od novýho rokus e pořád odhodlávám začít, takže když budu vědět, že hubneme v partě, tak na sebe budu o moc přísnější a fakt začnu
28. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
wjwruš určitě :slight_smile: kolik chceš zhubnout? Já se odhodlávám k hubnutí vlastně celých 5 let ale místo toho váha rostla, taky už sem si říkala že těch 80 kg je poslední kapka a víc už na sobě nesnesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže první metu mám 70 kg

co kdybysme se změřili všechny a někdo šikovný vyrobil tabulku, to by byla velká motivace myslím, teda pro mě určitě :slight_smile:

niki nedělej mi chutě :grinning: te´d zrovna svačím kilo melouna :slight_smile:
28. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
Tak super, chtela jsem jit cvicit, manzel byl za nejakym znamym a slibil, ze bude hlidat. Jenze je jeste tam a i kdyby hned vyrazil, tak ja uz to nestihnu
28. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
@evena Tak to jsme na tom přibližně stejně. Taky mám 80 kg+/-2, ono mi takhle lítá. Před otěhotněním jsme hubla pod dozorem poradkyně a to jsme měla už 74, takže blízko :slight_smile: Těch 70 mám taky jako mezicíl, ráda bych se ale dostala ještě tak o 10 níž :sweat_smile:

No já cvičení začala tak nějak sondovat shánět, ale zatím mě tu nic nechytlo. Zkusila bych tu zumbu, zjistila jsme, že se cvičí docela blízko od bytečku, takže bych se nemusela zpocená táhnout přes půl města, akorát, že už stihnu tak ukázkovou lekci a pak až na podzim :slight_smile: Zas ejsem docela běhávala (kdysi), už jsem se teď na jaře taky párkrát vykopala a vyběhla, tak bych se k tomu chtěla nějak pravidelněji vrátit
28. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
Wjeruško vítej!!!Eveno,to je výborný nápad s tou tabulkou,zkusím něco vymyslet :wink: Holky,ta Zumba vypadá úžasně,ale já jsem dřevo,nevím,jestli bych se tam akorát netrápila.Kámoška na tom byla jednou,moc se jí to líbilo,ale od té doby má hodně bolavá záda,takže už nepokračuje.
28. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky, ráda bych se k vám přidala, jestli ještě přibíráte nový členky na hubnutí :slight_smile: Chci zhubnout tak 8-10 kg. Ještě pořád mi po porodu zbývají 4 kg do původní váhy, ale ráda bych shodila ještě další kilča navíc :wink: Necítím se moc dobře a když se juknu do zrcadla, tak mě chytá akorát vztek.
28. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
Ahoj Safirku,určitě se přidej,¨když nás bude víc,nebudem se bát hladového vlka nic :grinning: :grinning: Taky mě chytá vztek,když se na sebe mrknu do zrcadla a nejhorší to je v kabince,když si zkouším něco na sebe.To je pak fakt neskutečný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.