• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Já jsem na tom stejně, jako posledně.

Teď nevím, jak to bude. Mám docela problém s krční páteří a rukou. Levá ruka mi od ramene k loktu mrtví. Jsem levák, takže pravou rukou dělám jak lemra. Včera jsem byla u doktora, udělal mi obstřik a budu chodit na injekce a elektroléčby. Navíc se mám šetřit, takže zumba asi nějakou dobu nehrozí. To asi povalí váha pěkně nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Zatím za necelé dva měsíce jsem shodila 8 kg. Jsem spokojená, i když by to mohlo být samozřejmě lepší.
27. črc 2010 v 07:40  • Odpověz
ahojte :wink:
@wjerushka tak sem se nasmála tvýmu nakupování :grinning:
@meleri to je divný přestat mít chuť na ovoce :confused: ale myslím že je to krátkodobé, ty těhotenské chutě ... :wink:
@dasulag u mě vše při starém ... páni, 8 kg :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: jen tak dál !! :wink: :wink: jak to máš s centimetrama, tam ti to taky ubívá hodně? mě totiž moc né :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
eveno
je to psycho, zhnusil se mi meloun... :cry: prostě ho nemůžu...ale najela jsem na broskve, a to mi strašně chutná....ale meruňky, meloun, jabka a tak to fakt nic moc...

dasulag,

to je mi líto, něco podobného má taťka ale on už je staršího data... :frowning2: tak at tě to brzo přejde! a osm kilo je super náhodou jenom za dva měsíce!
27. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
na cm bych řekla že nic moc, ale musím se ještě přeměřit
27. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
@dasulag a to marodíš? asi jo co ... z čeho to máš? sem myslela žen takový problémy mají jen srarší :confused:
27. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
@dasulag Chudáku malej, tak to si užíváš. Mě takhle na podzim chytly záda, ty jo přišla jsem si jak v 90, nemohla jsem se vůbec narovnat, chodit, ležet, sedět spát. Fakt super. Manža se mi škodolibě tlemil, ale za dva měsíce si pak hnul krční páteří a měl po srandě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Dneska se mi narodial neteř Simonka, super, tak jsem dvojnásobná tetka :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,já se vážila a mám 60,2kg,takže už mi zbývá jen 4 kg do vysněné.Ta Zumba nebude asi nic moc.Kámoška byla 2x a od té doby má problém s páteří,chodí taky na opichy.
27. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj. Na neschopence nejsem, chodím na elektroléčbu a injekce. Manža je bez práce a z nemocenské bychom to neutáhli. Už je to trochu lepší. Z čeho to mám nevím, ale doktorka říkala, že je to díky mé práci - účetní, téměř celý den v jedné poloze, krk natočený na jednu stranu k obrazovce pc.
:frowning2:

Příští týden máme celozávodku, takže si odpočinu.

andyva: na zumbu nevím jestli bych měla nadávat, po cvičení mě nikdy ten krk nebolel.

28. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
A tady aktuální tabulka k pondělku 26/7.
28. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
@dasulag ty problémy s páteří sou většinou nadlouho :unamused: nezávidím teda :frowning2:
u mě v tabulce vše přistarém
na těch tabulkách je blbý to že člověk nevidí výsledky ... co takhle udělat příští pondělí nějakou s výsledky ať se můžeme mrknou jak to všem za ty dva měsíce šlo? :slight_smile:
nějaký ty nicky ta,m ani nevím kdo to je :sweat_smile: se občas někdo ukáže že se přidá a pak sem už nepříjde :grinning:
28. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
No já doufám, že to nejhorší povolí během 14 dní. uvidíme. ok pokusím se udělat nějakou tabulku ve které by jsme viděli souhrn, popř. bychom vždy po měsíci mohli udělat takovou tabulku - 2 měsíce od začátku hubnutí, tři měsíce od začátku hubnutí - byl by tam sloupec výchozí váha, současná váha a rozdíl. POchopila jsem dobře?
28. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
Dasulag,
mozna bych tu tabulku zkusila udelat takovou kompletni. Vynechala bych to, od kdy kdo zacina hubnout, to uz je v tematu, pokud se nekdo pridal pozdeji, tak to vi... Nevim, zda uvadet miru pod prsy, tam se podle mne hubne hrozne tezko. Jinak bych asi ostatni miry nechala, ne u kazdeho je ukazatel pouze vaha. A nejak se snazila dalsi sloupec s dalsim tydnem oddelit treba tlustsi carou. Proste aby to byla jedna tabulka a ne nekolik.
Tak jsem ti to tak pekne napsala jak bych to udelala, jenze ja to udelat neumim... :grinning:
Mam pocit, ze na to, ze uz se tu schazime 2 mesice, jsem se sebou nic moc neudelala, ale byla jsem si dnes zkusit sukni do prace a uz mi je vcelku dobre, tak mam radost.
28. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
tož holky u mě ty míry jenom porostou, ale nevadí.. :sweat_smile: sem měsíc a něco v jiném stavu a už je kilo nahoře... :confounded: :sweat_smile:
29. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@meleri, bud rada, ze uz jenom porostou :wink: Ja bych to klidne za to hubnuti vymenila :slight_smile:
29. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
Tak jsem se pobavila - jsem blíženec. Zrovna jsem u četby tohoto článku jedla okurkový salát a mám tam psané, že mám jíst stravu zelené barvy - hihi.
29. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
dasulag,

pěkná trefa! ňam okurka je super, taky mám moc ráda.

niki,
fakt ještě třetí? já se právě klepu strachy jestli to budou dvojčata.....sem se nechala překecat na dvě embryja ted toho lituju..
29. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
@dasulag Jéjda, tak to Ti vyšlo. No mě moc jídel níček teda neoslnil a navíc mám v srpnu dle rozpisu pořád kritické dny :sweat_smile:
@meleri Dvojčata, no jednoduchý by to nebylo, to ne, ale jedno by se třeba nemuselo uchytit, takhle to pěkně vyšlo :slight_smile:
29. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
wjerushka,

já pako jsem se nechala právě pro toto ukecat..dr mi řekl, že jako minule jsem měla taky dvě a mám dítě jedno a že to málokdy vyjde aby se jedno embryjo uchytilo, že většinou zahyne atd atd, no a ted se tady užírám strachy jak budu zvládat sama tři děti v cizině....

já mám celý den zoufale hlad a to jím víc než při té dietě...:( sním například maso s rýží a k tomu salát a za hodinu mám bolest v žaludku...
29. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@meleri A kdy to budeš vědět? To jsem teda zvědavá, kolik dětí nakonec v bříšku máš :slight_smile:
No já si dneska dopřála koblihu. On mi ji nakonec teda zbouchal spíš Krýša. Vypravili jsme se do města a začalo pěkně pršet, tak jsme se otočili a valili zpátky. krýša byl pak zklamanej, že není venku, tak jsme se zastavili v pekárně a koupili koblihu, ať si to osladí, vyjímečně
30. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
wjerushko,
příští čtvrtek jdeme na kontrolu..zas se utěšuju že kdybych měla dvojčata jako minule tak je mi o dost hůř? a nebo je mi dobře protože je to druhé těh. a tělo je zvyklé..furt se jenom dohaduju. ňam kobliha, ta česká je nejlepší.
30. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
Říká se, že u dovjčat jsou ty nevolnosti mnohem horší. No teď už s tím nic neuděláš. Koblihy taky můžu, dokonce už jsem dvakrát zkoušela domácí a povedly se. Udělali jsme si s manžou polívku fazolačku nebo gulášovku a k tomu nasmažili koblihy a měli jsme oběd. No teď si můžu nechat zajít na takovýhle obědy chuť
30. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
já nevím, minule mi co se toho týče bylo asi fakt hůř, ale nezvracela jsem, tentokrát to bylo daleko víc v klidu. no jo to jsou dobroty! fazolačka ňam z těch velkých fazolí? já dneska zase ujela na Nutelle, manžel ji koupil, sama bych nikdy.ale musím si dávat bacha abych z toho neměla zácpu.
30. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky,u mě jde váha dolů stále,ale to díky mé nové motivaci :grinning: :grinning: A hlavně,důležitý poznatek ohledně diety.Už přes měsíc se fyzicky vůbec nehejbu,jen mám stále nízký příjem jídla-už jsem si i zvykla-a mám dole téměř 8 kg(ráno jsem se vážila a mám 58,4kg),stehno-51 cm,pas 68 cm,zadek-93 cm.Mám radost a teď už můžu říct,že to odříkání stálo za to.Na všechno si člověk zvykne.
Prostě pokud budete cvičit,tak nezhubnete tolik,jako když budete papkat méně :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
andyva
krásná váha! a máš pravdu i na to omezení jídla si člověk zvykne jen to chce mít pevnou vůli, a pak má člověk sám ze sebe radost! snad to pak po porodu taky zvládnu! :slight_smile:
31. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky,
Andyva, krasny uspech :wink: Jen jsem nepostrehla, co je tva nova motivace?
No ja se k nejakemu vyraznemu omezeni jidla asi nedokopu, omezila jsem sladke a vecerni mlsani. Mne cviceni bavi, takze to resim tak. A jsem uz taky celkem spokojena.
1. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahojte :wink:

@andyva to je neuvěřitelný 8 kg !! :astonished: tomu říkám pevná vůle ... většinou tak moc zkubnou právě ty hodně silné ženské, protože je ta váha prostě velká, ale u tebe co měla váhu vcelku rozumnou (podle mě) ... ty brďo :astonished: :wink: a taky mě teda zajímá tvoje nová motivace :confused:

u mě to jde pomalu, ale jde ... váha klesla o dalšího půlkila a "boky" konečně o cenťák ... škoda že sem se neměřila na více místech, vlastně neměřím ani pas, ani boky, měřím se kousek pod pupíkem ... v zrcadle mě příjde že sem shodila v zadku :slight_smile: taky i v obličeji mě to přijde ... o mým hubnutí nikdo neví a ještě nikdo si toho nevšiml, tak třeba je to jen můj pocit :grinning:
2. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@dasulag váha 75,5 kg, boky 111 cm
2. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj, ja mam vse asi tak nejak pri starem, ale minuly tyden se mne dve kamaradky ptaly, zda jsem zhubla :confused: :slight_smile:
Vcera vecer me manzel premluvil na vinecko a chlebicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo, ja bych potrebovala, aby on se dal na hubnuti taky.
2. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,děkuji za pochvaly :wink: A motivace-jsem zamilovaná :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.