• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
@andyva tak to je fakt dobrá motivace :wink: :wink:

@niki2 tak to na tobě určitě poznat jde, ty se máš, taky bych ráda aby mě to někdo řekl :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky,

@andyva krásná motivace :dizzy_face: a gratuluju k 8 kg dole, jde ti to krásně dolů. Jsi dobrá, že se s jídlem takhle držíš!

@niki2 super, že si okolí všimlo :wink: To je taky dobrá motivace, viď :slight_smile:

U mě váha pořád 65 :unamused: Ale můžu si za to sama, cvičení teď flákám a jídlo taky. Připadám si teď nějaká vyšťavená, asi už mě zmáhá to noční vstávání k Natálce.

@evena fajn, že vidíš nějaký výsledek a okolí si určitě taky brzy všimne :wink: Jak jsi na tom se Zumbou? Cvičíš?
2. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@safirek necvičím, nemůžu se k tomu dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale váha a centimetry jsou i bez nějakýho cvičení tak to asi fakt vliv moc nemá :confused:

2. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@evena spíš je to rychlejší, když se to skloubí obojí dohromady. Ale určitě je důležitější spíš ten jídelníček.
2. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahojte holky,
je to dost mimo mísu, ale můžete mi prosím říct jak v česku vlastně je? máme jet za pár dní, a nevím jestli si můžu vzít tříčtvrteční tenké kalhoty? nebo je tam zima? mamka mi není schopná říct, prý je pokaždé jinak! :slight_smile: nevím ale v riflích se asi upeču ne?
3. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
Meleri, abych ti rekla pravdu, kolikrat mam problem se obleknout ja i kdyz se podivam z okna, pripadne vyjdu na zahradu :grinning: Myslim, ze trictvrtaky si vzit muzes, jen bych si asi vzala uzavrene boty.
Ted momentalne prsi a je kolem 20 stupnu.
3. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
niki,
děkuju. aha no chtěla sem si vzít sandále. ale nakonec to asi vidím na ty rifle! 20 ty jo to je kosa!
3. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Meleri, tezko rict, dnes jsem nakonec byla zase v sukni a v sandalech :grinning: Proste se oblekni jako "chytra horakyne" :grinning:
3. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
Tak k nam dnes dorazili znami "na kaficko" a dopadlo to tak, ze jsem jeste jela do Kauflandu a nakonec jsme grilovali, mnam, mnam, zitra se nevazim :grinning:
3. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj kocenky, vim, ze uz mate rozjety vlacek hubnuti, ale holt jsem se k tomu rozhoupala az ted, tak se ptam. zda bych se k vam nemohla pridat.
5. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
niki,
děkuju, nějak to už vyřeším, přinejhorším se otužím! :sweat_smile:
jej vy se máte! já se strašně těším k našim, brácha taky dost griluje, tady nemáme kde, tak si pochutnáme u něho!

jinak jsme byli na té kontrole, a čekám jedno miminko, bohudíky, jsem ráda!

cabalkova,
určitě! určitě tady najdeš motivaci! :slight_smile:
5. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

@meleri gratuluji k jednomu miminku :wink: :wink: :grinning: máš vybraný strašně pěkný jméno pro holčičku :dizzy_face: :dizzy_face:

@cabalkova vítej :wink: :wink:
kolik teď vážíš a kolik chceš shodit?? :slight_smile:

malý úspěch, přítel si všiml že sem shodila :confused: :confused: prej v zadku :sweat_smile: to nemůžu posoudit, tak si totiž nevidím a ani se tam neměřím :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
Meleri, tak to je uspech, chlapum to chvili trva, nez si vsimnou :wink:
Cabalkova, pridej se, tady jsme kazda od neceho trochu, nektera hubne s pomoci dietologa, nektera cvici, nektera ma zmeneny jidelnicek....
Meleri, gratuluji k jednomu miminko, je to tak jednodussi, dvojcata jsou vzdy komplikace. To radsi casem do tretice :grinning:
Andy, dnes jsem na tebe zavistive myslela, kdyz jsem se potila na cviceni a vymyslela teorii, ze mi treba posilila svalova hmota, proto nemuzu jit tolik dolu s kilama :grinning:
5. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
Teda ta prvni veta byla urcena Evene :wink:
5. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
holky,
děkuju....:slight_smile: s tím klučičím jménem manžel nesouhlasí, ale mi to jedno, já si to "vydupu" protože u prvorozeného to bylo podle něho... :sweat_smile:

právě, já z toho fakt měla děs, prostě dvojčata fakt ne! možná kdybych byla ještě bezdětná tak je to super, jedním šupem, ale takhle....

6. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
Jo a holky, ted teda na sebe prasknu, ze jsem jeste doma necvicila, ale co jste tu nektera davala odkaz na tu zumbu na stazeni a kdo ji cvicite, ja nejak myslela, ze to je 50 minut a ted jsem se na to jen v rychlosti koukla, ze jsem to pretacela a ukazovalo mi to minut 20 :confused: ???
Kdyz me to doma fakt nebavi, na tom cviceni kam chodim, je vzdycky naprosto super atmosfera.
Vcera mi mamka dala svestkovy kolac, moc jsem ho nechtela a vedela proc. Pulku jsem ho zbodla na snidani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
niki
tak to fakt nevím, já to taky necvičila.. :frowning2:
ten koláč nebude tak hrozný určitě! a ještě k tomu na snídani, to myslím není tak hrozné, navíc švestky jsou trochu projímavé.. :slight_smile:
6. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
Taky jsem se uklidnovala, ze vlastne jim ovoce :grinning:
6. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
ježiš já se tak těším na koláče! myslím že po návratu domů budu o pár kg těžší! :sweat_smile: knedlíky, tvarůžky, koláče, kofila, nevíte co máte za poklady! :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
Meleri, mam znamou v Parizi, je to pani ted uz v duchodu, Francouzka, ktera mluvi vyborne cesky, jen s francouzskym prizvukem. A ona vzdy chtela vozit ceske jogurty. Kdyz jsme ji rekli proc, ze ma tady Danone, tak to jen komentovala: takovy s***acky :grinning:
Neboj, to mozna vaha trochu vyleti, ale zase se ustali na obvykle vaze. A tu tebe to je uplne jinak, ja jsem v prvnim tehotenstvi nabrala 19kg, tak jsem si rekla, ze to je maximum pro druhe, ze radsi min a nakonec to bylo 21kg! Sice jsem se nijak nehlidala, ale ani neplenila lednici, jedla jsem tak normalne a obcas si doprala. Nastesti to slo vsechno dolu.
6. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
niki,

jo tak to ji chápu! :grinning: to danone je celkem nic moc. to ji chápu, české smetanové jogurty jsou fakt strašně dobré! já tady jogurty nekupuju, dělám si domácí a chutná to podobně jako ty české, ale ty jejich jsou hodně kyselé. já zjistila že právě během těhotenství mi to české jídlo nejvíc chybí. asi když má člověk ty nevolnosti tak se rád vrací k tomu co je prostě zvyklý jíst odmalička....jinak mimo těhotenství na to prostě nemyslím a je to ok...jen jak přijedem do česka tak si pak dopřávám..

jo já jsem fakt zvědavá, kolik to ted bude! já celkem neměla žádné chutě v těhotenství, ale po porodu při kojení to jsem se rozjedla! tak si musím dávat bacha při tom kojení..
6. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahoj holky :wink:

@niki2 tak to ti ta zumba ukazuje nějak špatně ten čas :confused: ale na domácí cvičení se vyprdni, vždyť chodíš cvičit ven, to zase já se nemůžu dokopat jít cvičit mezi lidi, částečně to určitě bude i tím že se nechci se svým tělem takto ukazovat :grinning:

@meleri v těhoptenství sem taky neměla moc chutě a při kojení to byl děs, teď se krotím až od toho června ... ale sem teda zvědavá jestli pak budu snazovat nebo přibírat až kojit přestanu :confused: každej to má jinak, přitom logicky by bylo že člověk hubne kojením

včera sem hřešila, byli sme v obchodě a udělal sem chybu že sem tam jela nenajezená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sem večer před spaním zbodla 200 g pražený mandle a kus sýra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale říkám si že takto zhřeším tak jednou za měsíc možná tak to není taková hrůza :slight_smile: ale raději se dnes nebudu vážit :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky,
skoro navrhuji zmenu vazeni a mereni na utery :grinning: Ty vikendy byvaji nekdy narocny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takze dnes vaha 60,6kg, miry pas 74cm, boky 94cm a stehno 55cm.
10. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:

tak u mě míry při vše starém :slight_smile:

@niki2 jj to je pravda, o víkendu člověk jí víc než by musel :grinning: v PO se pak cítím víc nafouklejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
Nam to tak nejak taky posledni dobou vychazi, pritom ja jsem doma, manzel dela na smeny, kamaradi vetsinou taky a mamka je v duchodu :grinning: Takze proc zereme o vikendu, netusim :sunglasses:
10. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
AHoj holky. Dlouho jsem tady nebyla. Hubnutí zatím docela vychází. Je fakt, že úprava jídelníčku dělá hodně. Zatím jsem zhubla dvě kila. Jde to pomalu ale jistě. :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@adellaide03 ahoj :wink: tak fajn že to to jde :wink: kolik vlastně chceš zhubnout, myslím že to nebylo nějak ani moc že? ... povolila ti tegga ten přístup k nám? jak se má Denisek? my byli včera v poradně tak Mája má 8,9 kg a 72 cm :slight_smile: a dnes má píchlé naušničky, byl to horor :frowning2: teda ta příprava, samotný nastřelení už naštěstí ok a teď už o ničem neví :slight_smile:

@niki2 my teda o víkendu žereme víc, člověk je pořád na zahradě a úřece ten gril nenecháme ladem že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@evena nepovolila to už bych byla u vás. No chtěla bych dát prozatím dolů 10kg a pak se uvidí ja se sebou budu spokojená. Ale už teď se cítím líp. Denisek je zlatíčko. Minulý týden se naučil stát v postýlce a lozit všude kam se dá tak se nenudím. Zrovna dnes dopoledne nechtěl spinkat takže lození v postýlce a řev, no a najednou slyším ticho, což bylo nějaké podezřelé, tak se kouknu a on olizuje zeď :slight_smile:
10. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky, vcera opet grilovacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ja proste nikdy nebudu jist striktne dietne. Dnes mi psala sefova z prace, tak predbezny nastup 18.10. Takze mam 2 mesice na to, abych se vesla do sukne :wink: Teda uz je mi vcelku dobre, ale jeste krapet by to chtelo. A hlavne, jsem si ji zkousela vzdy jen po ranu :grinning:
11. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahoj. Tak já už víc jak čtrnáct dní vynechala zumbu. Zítra už bych opravdu chtěla jít. Připadnu si jako balon. Nějak mi ten pohyb chybí. Jídlo se snažím omezovat. Čemu neodolám, tak jsou broskve. Momentálně mám přísun od tchýně - mají sady a tak se cpu broskvema - mám je ráda, když jsou ještě tvrdé a při kousnutí krásně křupnou. Mňam, už se mi zase na ně sbíhají sliny.

Jinak minulý týden jsem měla pohybu dost - trhání okurků - tři odpoledne a ty dvě odpolene mezi tím jsem vždy zavařovala. Takže opravdu náplň po pracovní době jak blázen.

Příští týden mám dovolenou. Už se těším, jak budeme s malou výletovat. Trochu mám představu kam bychom mohly jet, tak ještě rozplánovat na jednotlivé dny.

Příští víkend plánujeme taky grilovat, to zas bude hříchů, ach jo.
11. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.