• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
autor
Ahoj holky,nějak nestíhám nic :frowning2: ,ale váha jde stále dolů,už mi chybí pouze 1,5 kg do mé vysněné.
13. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj, tady je tabulka, kde jde vidět, jak kdo byl úspěšný.
13. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
Mám tam něco dát jinak? Klidně napište, upravím. Jinak asi zvětšit trochu, že?
13. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
tady je zvětšená
13. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
o moc větší teda není. tak znova :
13. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
a zase větší
13. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
nevím, ale zdá se mi to být pořád stejný, a přitom to zvětšuju a ono nic. :unamused: :angry:
13. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
13. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
poslední pokus. jinak to dám asi do alba a pak dám odkaz.
13. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
13. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky muzu se k vam pridat chci zhubnout par kg a nejak mi to nejde muzete mi poradit?co vsechno mam o sobe napsat ?dneska uz se tady nedostanu ale zitra sem kouknu dekuji jestli me vezmete mezi vas...
13. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahoj :wink: :wink:

niki, taky si zkouším věci jen ráno :grinning: člověk má lepší pocit a taky to nevypadá tak strašně jak přes den :wink:

andy ty brďo ty fakt s tou váhou válíš :astonished: :wink: tvojí vůli bych potřebovala :wink:

dasu tabulky super !!! :wink: :wink: :wink: :wink: s tou dovčou se máš, taky bych chtěla někam jet a tvrdneme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@dasulag ten další měsím sem shodila tuším na 65,5 kg :wink: celkem teda 4,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: zdá se mi to málo, ale aspoň že to jde dolů :slight_smile: kdyby tak šlo zhubnout přes noc :sunglasses:

@misa1982 vítej !! jasně že se můžeš přidat :wink: :wink:
já ti poradím tak, míň žrát, víc se hýbat :grinning: teda u mě to funguje, nejím večer nic kalorického, většinou jen kousek melouna a to tak 2 h před spaním + nějaký ten pohyb, někdo tu chodí cvičit, někdo cvičí doma, někdo se hlídá jen v tom jídle ... asi je to o tom co ti bude vyhovovat :slight_smile:
kolik vážíš a kolik bych chtěla shodit?? :slight_smile:
13. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
@evena dík za poklony,ale mám další důležitý poznatek a není pozitivní.Místo ,abych se cítila skvěle,tak je to přesně obráceně.Holky,nesnažte se hubnout tak rychle,jako já!!!!Jsem momentálně doma na neschopence,poslední měsíc jsem byla neskutečně unavená,točila se mi hlava,k tomu zažívací potíže,fakt hnus.Mudra si myslí,že za to může rychlý váhový úbytek.Teď jsem zvýšila energetický příjem potravy a cítím se lépe.Nejlepší váhový úbytky jsou tak max.2 kg za měsíc,takže si @evena myslím,že jsi na tom výborně.Holky,nic se nesmí přehánět,musí vám to dělat radost a nejlepší kombinace je správně se stravovat a cvičit a hlavně vás to musí bavit.
14. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojky tak ja jsem pred mesicem prestala kojit vazila jsem 72kg a ted jde vaha nahoru mam 76 a chci mit tak 65 i min ....a dekuji ze jste me prijali....muzete mi poradit co jist jinak nesladim kavu ani caj jen do vody si dam trochu sirupu vecer se snazim taky moc nejist ale u me to bude asi nejhorsi to sladke....
14. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
@misa1982 mrkni na stránky od začátku,jsou tam i jídelníčky.
14. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj děvčata.Právě jsem docvičila a pročítám si různé stránky.Jeto tu fajn.Také se snažím zhubnout po porodu.A pomaloučku se začíná dařit jen ta cesta bude ještě dlouhá.Čeká mě ještě 18kg sundat abych se dostala na svoji původní váhu.Držím vám palečky a sobě taky.
15. srp 2010 v 00:56  • Odpověz
zkuste Emulips. Lahvička stojí 375 kč a opravdu po porodu hubnu, po půl roce se váha nesnížila a beru emulips a jde dolů....Nejsem distributor.....fakt super a zároven lék.... :slight_smile:
16. srp 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem po 14 dench doma. Kryštofovi se budoval pokojík, tak jsme oba vypadli, napřed k mýmu tátovi a pak ke tchánovcům. Manža tomu tady šéfoval a taky ulízel a montoval nábytek. A zvládl to krásně, pokoj Kryštofovi závidím a přemýšlím, že se za ním nastěhuju. Taky manža dokouil nábytek do ložnice a trochu ji přestavěl, tak vypadá taky úžasně.
JInak teda těch 14 dní jsme na tom se stravou byla dost bídně, u mýho taťky to docela šlo a taky jsme byli s Kryštofem pořád venku, ale u tchýně děs. Tam prostě slovo dieta nepochopí a nepochopí, jednou jsme se dost chytly, tak jsem pak nechtěla dělat zlou krev,
16. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky.Konečně jsem dnes dočetla všech 22 stran a smekám.Dneska jsem se podívala i na to co to je ta zumba ,pořád jsem nechápala o čem to píšete a ukázala jsem to manželovi a byl nadšenej a řikal ,že by chtěl abych tam chodila.Já nevim ,myslím,že bych odpadla po 10 min.ale při tomhle se nedá nezhubnout.Ani jsem se nezaptala jestli se k vám můžu přidat protože s tím zatim bojuju sama ikdyž mam podporu od manžela.Jenže pokecat si o hubutí a tom ostatnim se ženskou je prostě jiné.
16. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
Monisia, jasne ze muzes :wink: My tu tak nejak s tim bojujeme vsechny, nekdo lip a nekdo hur, ale urcite vsechny lepe, nez kdybychom na to byly samy :wink:
Ja treba dnes byla cvicit, byl to tanecni aerobik, moc pekny, ale od te doby, co jsem byla i na zumbe, tak ta mne bavi uplne nejvic.
16. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
@niki2 Díky za přijetí.Já cvičím doma na orbitreku a posiluju břicho a taky si ho masíruju.Začala jsem od 1.8.teda začala jsem už dřív ale to nepočítám protože to nebylo pravidelné cvičení.Cvičím každý večer když dam děti spát jinak se to vůbec nedá já potřebuju klid a při počtu dětí co mam doma se to fakt nedá.Jen nevim jestli zapadnu protože diety jsem uplně zavrhla.No a jde to i bez nich.Baštim dětské porce a jsem psychicky v poho ,nevim jak vy ostatní ale dívat se jak se všichni cpou třeba řízkem s kaší a já bych měla mít rybu kopec zeleniny a 2 brambory ve slupce.
17. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
Tak už zase budu zlobit. Donesla mi kamarádky výslužku - zítra se vdává. A cukrovíčko má fakt mňamky, teď jsem si uvařila kafe a zobla jsem si pár kousků :slight_smile: No snad přijde manža a spucuje zbytek
20. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky.Všimla jsem si ,že snad všechny tady milujete sladké.Já sladké nemusím já jsem ujetá na kyselé jako třeba utopenci,gothaj s octíkem,k\selé ryby a tak mě napadlo co je vlastně horší?Jestli ty uzeniny nebo sladké?
20. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
No, tak ja mam rada i sladke i to co tady Monisia pises :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda uplne nejradsi mam majonezove pomazanky s bagetou, chlebicky, pikantni uzeniny, olivy... Treba nemusim slane bramburky a tycinky, ale tohle jo.
Vcera jsem jela ze cviceni a stavila se v Kauflandu pro cerny chleba. No jenze hned vedle meli zlevnene makove loupaky, tak jsem neododala. Koupila jsem jich 5 na snidani. Schvalne jsem je vecer nechala tak, aby je malej nasel a vzal si. Tak co myslite, zbyla mi pulka :grinning: On totiz nakrmil i pejsky :sunglasses:
20. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
A ja mam ted jeste takove blbe obdobi, ze jsem neco zhubla, v podstate by to mohlo stacit, tak ted trochu vaham, zda pritvrdit, aby slo jeste neco malo dolu, nebo si to tak uz nechat. Jenze to pak zase zacnu zrat a bude to dokola :angry:
Asi bych potrebovala motivaci jako Andyva, jenze to po 16ti letech uz bohuzel nehrozi :frowning2: Ne ze bych se nechtela svemu muzi libit, ale vim, ze on na mne ocenunuje jine veci a navic sam ma cca 120kg, tak to si pak pripadam vzdy jak twiggy.
20. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@monisia12 , ted koukam, ty mas 4 deti :confused: No klobouk dolu. A odkud jsi z Prahy? Ale pri tom poctu deti uz cviceni asi zvladat nebudes, co. Ja mam nastesti hlidaci babicku kousek od nas. Stejne je nejradsi, kdyz jednoho kluka hlida manzel a druheho si vezme ona, je jedno jakeho, oni samostatne jsou hrozne hodni, ale spolu je to des.
20. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tak my byli vyzvednut z práce manžu a už na dveřích visela cedulka, že od 2.9 začíná cvíčo. Tak jsem rozhodnutá chodit a docela se těším:slight_smile:
Jinak já sladké ráda mám, ale ne že bych na tom nějak vysloveně ujížděla. Úplně nejvíc miluju sýry - nakládané, plísňové. A to teda dieta není ani náhodou
20. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
Holky, vcera jsem byla opet na zumbe a asi se ze mne stava zavislak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@niki2 Ahojky .No 4 děti mam a je s nima veselo a aby nebylo tak málo legrace tak máme takové ohřejvátko do postele a to je Yorkšírek a pak 2 úžasné hlídače a kamarády a to jsou kavkazani fena má 50kg a pes má asi 60kg.Jsem pražanda a to cvičení zvládám každý den doma.Cvičím si břicho pak vlezu na 30min na orbitrek a pak si ten špek co mám místo břicha ještě promasíruju masážním strojkem a pak hurá do sprchy a po sprše se namažu spevňujícím gelem a jdu do pelíšku.Jo cvičit chodím když jsou všechny děti v postýlce a pěkně chrněj takže cvičím tak kolem 22-23hod .
21. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
@wjerushka Teda takovej nakládanej hermelín pěkně proloženej vysočinou a papričkou a ještě obalenej a v sušené paprice a uleželej aspoň tak týden to nemá chybu.
21. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.