• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
@niki2 jak jsi psala ty majonézové pomazánky já miluju z krabích tyčinek je jednoduchá a rychlá (nastrouhaj se krabí tyčinky a pak vezmeme nakládanej celer kterej je už nastrouhanej ale je lepší ho ještě trochu nožem nasekat aby byl jemnější posolíme a pěkně to promícháme s těma tyčinkama a pak přidáme majonézu a citronovou šťávu a můžem dlabat)možná by šlo použít místo majonézy jogurt a bylo by to dietní jen by si asi člověk už tak nepochutnal
21. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@monisia12, tak jak pises o tom celeru v pomazance, taky je dobra nastrouhany celer, trochu nastrouhane mrkve, to spise pro barvu. sul, pepr, citron a bud majoneza nebo namichat s jogurtem a kdyz to das na tmavou bagetu, tak ani nemusime mit vycitky :wink:
Dnes mi mamka opet dala svestkovy kolac :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mi snad dela schvalne :unamused: Takze az ulozim maleho, tak si udelam ledovou kavu a zakrojim :grinning:
21. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@niki2 Jé tak já zrovna hledám nan etu recepty na celerové pomazánky, to jsi mi kápla do noty. Už jsem to zkopčila auložila k sobě do složky a vyzkouším :wink:

@monisia12 Hm, tak jsem si přečetla tu Tvoji esej o nakládaným hermelínu a poslintala klávesnici............... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :grinning:
21. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
@niki2 No to já dostala od sousedky červený rybíz a upekla jsem rybízovej koláček a je škvělěj
21. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@wjerushka já taky miluji sýrovou zálivku na salát ale dělám si ji sama dávám tam nivu,tavený sýr,trochu octa a zaleju to smetanou a pak ještě trochou mléka a pořádně mixérem ušleháma a dám do lednice a když si nandám salátek takovou všehochuť a zaleju tou zálivkou to je mňam
21. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak jsem si rikala, ze se zvazim dnes, protoze jdeme dnes na navstevu, takze zitrejsi vaha bude opet neprijemna. Jenze ona to neni zadna slava ani dnes, nejak se to nechce hnout. No je pravda, ze krome cviceni toho pro to moc nedelam, i kdyz uz fakt nezeru pozde vecer.
Ale citim se lip, to zase jo.
22. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
No já teda toho taky moc nedělám jen to,že cvičím a baštim dětské porce ale naprosto všeho.A pomaloučku se to hejbe.Někde jsem se dočetla ,že si má člověk spočítat průměrnej denní příjem KJ a když chce začít hubnout tak ten průměrnej příjem má snížit o 2000KJ takže místo 8000KJ pěkně na 6OOOKJ.No já bych to nedokázala pořád něco počítat tak jsem si zmenšila porce a nasadila pohyb a světe div se jde to i bez diety.
22. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
Tak já mam dneska odcvičíno ještě si promažu tělíčko krémem a jdu do hajan(jsem zvědavá kolik mě zítra ráno ukáže váha)
22. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ja snad zitra na vahu ani nelezu, protoze asi tak pred pulhodinou jsme se vratili od znamych a temer od zacatku do konce zranice... Sice mezitim par temp v bazenu, ale... A to jsem si rikala, ze by treba v pondeli to mohlo zacinat uz 5... no tak treba zase za tyden :grinning:
22. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@niki2 Jo tak tu váhu která začne 5 a né 6 se taky těším.Počítám ,že se dočkám tak za 3 týdny.Mohla bych i dřív ale nechci to uspěchat čim pomaleji to sundam tim větší šance je,že si tu váhu pak udržím.Kolik by jsi vlastně chtěla vážit?
23. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@monisia12 mrkni bud na zacatek diskuze nebo najdi v textu tabulku, mame tam vetsina z nas vysnenou vahu a vahu na zacatku. Ja si pri 57kg pripadam jako modelka :slight_smile: Ted jsem mela v sobotu 60,5kg, tak jsem si rikala, ze treba dneska tam uz ta 5 bude, ale po vcerejsich orgiich 62,4kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zacinala jsem asi na 65kg.
23. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@niki2 Tak já měla 68kg a mám63kg spokojená budu když se dostanu na 52 ale muj sen je dostat se na váhu kterou jsem měla před dětma a to je 45kg.Ale je to asi jen sen přece jen to je 11let co jsem tuhle váhu měla tak aspoň těch 50-52kg a budu spokojená.
23. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@monisia12 a kolik meris? Ja teda neznam nikoho, komu by 45kg svedcilo :confused: To radsi to pade :wink:
Dnes jsem byla cvicit a vecer snedla uz jen melouna. Ale asi v 16h jsme meli testoviny, tak jsem si vzpomnela na Andyvu, jak psala, ze to vyslo na 10 trubek... ja jich mela plny talir. Ale byly vyborne, osmahnout cibulku, trochu cesneku, cuketu, rajcata, ochutit vegetou a mnamka :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@niki2 ahojky já mam vejšku ustřelenejch kecek :grinning: měřím jen 154 a moje idealní váha podle tabulek je 46kg.Bejvala jsem jak panenka hlavně pro manžela unesl mě i jednou rukou a dneska má doma slona :sweat_smile:
24. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
Ja tenhle tyden asi uplne zazdim :unamused: Dnes jsme byli s detma v cukrarne a pozde vecer grilovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejspis zacnu zase od pondelka :grinning:
24. srp 2010 ve 23:17  • Odpověz
@niki2 Jen tak ze zajímavosti kolik ti ukazuje váha po tak krásně prožitých dnes s rodinou? :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
Dnes 62,5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: . Ale nikomu to nerikej :grinning:

Vcera jsem mela k snidani michana vajicka, potom k obedu smazeny patizon s bramborem a tatarskou omackou, to mi moc chutnalo, tak jsem toho snedla pozehnane. Odpoledne jsme byli v cukrarne, to jsem mela kapucino a zmrzlinovy pohar, dortik jsem nakonec odmitla, ze bych ho uz asi nesnedla, ale chut byla velka. No a vecer nez se ugrilovaly ty spizy, jsem mela nivu s hroznovym vinem, pak ten spiz a k tomu jsem popijela Sangrii...
25. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@niki2 Joooooo tak tomu teda řikám nářez ale teda slintam jen to čtu.Já jsem se naučila jíst hodně malé porce a naprosto všechno a určitě se mě zdrcnul žaludek,protože snim málo a jsem plná.Teda ten první týden co jsem dlabala ty dětské porce byl docela drsnej ale pak to bylo lepší a lepší a dneska nemam problem.
25. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
Kdyz ja si vzdycky rikam, ze kdyz mi to chutna, tak si dam jeste... No jsem hrozna na to jidlo. U mne to bude dozivotni boj.
25. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@niki2 Jo já taky miluju jídlo a hlavně to které je podle některých tak úžasně nezdravé.Nejvíc mě deptalo když mě každej řikal ty nejsi tlustá ty jsi po porodu a já přitom vypadala jako velryba.Včera se mě zvedlo sebevědomí konečně jsem na ebe narvala kalhoty co jsem nedávno nepřetáhla ani přes prdel.Mam plnou skříň hadrů na které se zatim chodim jen dívat a chodila jsem pořád v těhotensém to bylo jediné co jsem na sebe dostala.Věděla jsem,že jak si koupim něco nového co by mě bylo tak z hubnutim je konec.Jestli nechci chodit z holou prd...nebo v těhotenském tak musim makat.
25. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@niki2 tak mě ještě napadlo ,postav si váhu před špajzku :grinning: :grinning: :grinning: já ji mam před kuchyňskou linkou a je to docela dobrej strašák a hlavně mě pořád připomíná co uvidím když na ni vlezu.
25. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
Co to je tady jako? To uz nikdo jinej nehubne? :grinning: Mne by vaha pred kuchynskou linkou moc nepomohla, ja bych spis potrebovala zrusit navstevy, protoze s temi to vetsinou prehanim :unamused: A jeste se na to tesim :sunglasses:
Dnes zumba uplne super :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
@niki2 Ahojky jsem ráda,že aspoň ty tu jsi.Třeba se po prázdninách holky vrátěj.Myslela jsem si jak to bude fajn takovej babinec kterej má stejnou touhu jako já a jsme tu jen my dvě.Nojo ty návštevy je kříž.Tak se braň tomu pokušení zuby,nehty :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
no zrovna zitra jednu navstevu cekame :wink:
27. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz
@niki2 tak to zítra ráno připravíš určitě nějaké dobré chlebíčky a jiné dobrůtky nebo nějakou dobrou grilovačku ježiši já mam hlad
27. srp 2010 ve 23:00  • Odpověz
presne tak, jen se rozhodnu podle pocasi :grinning: taky uz mam hlad, ale vecerela jsem neco po 17h a kdyz jsem prisla ze cviceni, tak jsem si dala jen okurku a rajce
27. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz
Ahojte, holky.
Muzu se pridat?
Take bych chtela zhubnout, zacala jsem ted jezdit na rotopedu.
Kdyz jsem se vdavala, vazila jsem 58.
Pak jsem mela hormonalni problemy a behem par tydnu pribrala na 75.
Po porodu 78.
Po roce kojeni 82.
Dalsi tehu - v prvnim trimestru 80..
Druhy trimestr 82.
Potrat, tyden po nem 76.
Ted po mesici 79.
A to porad jim vcelku zdrave, snazim se dost hybat, posledni tri tydny jezdim aspon 5x tydne hodinu na rotopedu... ale zatim porad teda nijak nehubnu, co cvicim...
27. srp 2010 ve 23:21  • Odpověz
@veruska007, urcite se muzes pridat.
Je mi lito, co se ti stalo. A nediv se, ze zatim vaha nejde dolu, vzdyt je to pomerne dost kratka doba a navic telo jeste bojuje s hormony z tehotenstvi.
27. srp 2010 ve 23:24  • Odpověz
njn, a to bychom chteli zase brzo otehotnet, at maly nemusi na dlouho do jesli. Snad uz to dopadne lip.
Tak jsem si rikala, ze by bylo fajn aspon neco zhubnout. Tyden po potratu jsem byla hubenejsi, ale ted uz zase rucicka splha nahoru... snad si to brzo rozmysli, kdyz ju honim rotopedem.
27. srp 2010 ve 23:28  • Odpověz
@veruska007 Ahojky také mě je líto co se ti stalo samovolný potrat mam taky za sebou a bylo to uplně moje první.A s tou váhou jsem se já hnula po 8 měsících od porodu.Při první holce jsem nabrala 24kg u kluka 11kg,u holky 8kg a u té poslední 15kg a tak nějak jsem s tím bojovala a vždycky mě něco zustalo a snad se mě podaří to tentokrát sundat plně vše.
28. srp 2010 v 00:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.