• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Ahoj, diky. Ja se s tim porad vyrovnavam, uz je to lepsi jak prvni dny, ale stejne sem tam me neco rozbreci, porad se mi o tom zda, tak spatne spim...
Ja pribrala jen asi 8 kg s malym, no a u druheho nedokonceneho tehotenstvi jsem mela jeste o 1 kg mene.
Ale pred tim prvnim tehotenstvim jsem hrozne pribrala, pritom snad ze vzduchu...
A ted se to porad snazim zhubnout...
28. srp 2010 v 01:16  • Odpověz
No já u své první holky nabrala těch 24kg kuli tomu,že jsem musela od samého začátku ležet a vstávat jen na jídlo a na záchod a muj brouček se o mě staral a rozmazloval a nosil samé dobroty a já se cpala a válela no a ouvej.Po porodu jsem byla jako slon a snažila jsem se to zhubnout jenže jsem to nestihla.Čekala jsem druhé a tak to bylo i u 3.Jen jsem si všimla,že když jsem držela diety a přestala je držet kuli těhotenství tak váha letěla jak raketa vzhůru.Proto jsem zavrhla všechny diety,nedokážu změnit styl stravování a proto baštim všechno jako dřív jen poloviční porce a cvičim a jde to dolu hodně pomalu ale aspoň to neni takovej šok pro tělo a neudělá mě odplatu v jojo efektu jako uš tolikrát.
28. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Musim si dát chvilku pauzu a vykecat se.Zrovna připravuju všechno co děti potřebujou do školy.Mam pocit,že mě s toho hrábne :confounded: holka jde do 5,kluk do 3,druhá holka do nulky to je přípravný ročník a ta nejmenší nejrozmazlenější bude se mnou doma.Nevim jestli máte představu jak to u mě zrovna vypadá :confounded: všude pastelky ,vodovky,štětce,kufříky,pytle na tělocvik,atd.sedim na zemi a jsem tímhle vším obklopená a vše co jde podepisuju a rozděluju tohle patří sem a to tam :grinning: :grinning: :grinning: nemám ráda začátek září.Tak a dost :confounded: jde se pokračovat :confounded: tak večer papa :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahojky,
tak ja jsem rada, ze jsme dali malymu do skoly odklad. Uz by bylo na nas tech zmen moc. Manzel od rijna konci v praci, ja budu koncem rijna zacinat, i kdyz jen na pul uvazku. V kvetnu jsme si vyridili hypoteku a ted nejak nevime, co bude dal :unamused:
Se trema skolakama musi byt ten zacatek skolniho roku docela zahul. My jsme dnes kupovali dvoje backurky do skolky, to je snad vsechno. Pak jeste nejaky ten toaletak a ubrousky, podle toho, co skolka bude chtit.
Dnes jsme byli na detskem dni na letisti, jako rozlouceni s prazdninami, bylo to moc fajn. Hned potom dorazila navsteva a ochazeli asi pred pul hodinou, dietni posezeni to teda nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holt to budu muset v pondeli zase vycvicit :grinning: Zjistila jsem, ze jsem asi zavisla na zumbe, bohuzel je to jen v patek. Uz se zase tesim :slight_smile:
28. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
@niki2 No to září je horor a ono ani pak to neni lepší.Já dala odklad všem 3 jen Miška ta ten odklad nemá ve školce ale v té přípravné třídě doporučila mě to psycholožka.Ta přípravka je už v budově školy a je to něco mezi školkou a školou myslim,že jednou tejdně dostanou úkol a musej mít kufřík na výtvarku co maj normálně děcka do školy a pak penál a maj 3 sešity a pomalu formou hry se budou trochu připravovat na tu 1 třídu.Zatim mě to přišlo na 2500kč a to některé potřeby maj ty dva z loňského roku.No ale hned na začátku roku jsou třídní schůzky a tam nás skásnou ještě nevim o kolik a rovnou se bude platit škola v přírodě a ta stojí 3300kč takže září fakt horor a to ještě kroužky ty se taky musej zaplatit myslim do konce září.Je to prostě horor.Aspoň,že nechoděj do družiny a ani na obědy to by byl další ranec.Jenže zase já pak stojim celé dopoledne u plotny abych udělal oběd a pak zase stojim u plotny večer abych udělala večeři.Někdy si tak řikám,že bych šla do práce a přišla na jiné myšlenky je to 12 let co jsem byla naposled v práci od té doby přebaluju ,kojim,vařim,peru,uklízim,žehlim :grinning: :grinning: byl by to fajn životopis :grinning: :grinning: 3 dny jsem necvičila tak se na to zítra vrhnu taky mě to schází.
28. srp 2010 ve 23:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jak jde hubnutí?Ještě jsem nedočetla.Já už jsem na mé vysněné váze :wink: A konečně se taky cítím líp,byla jsem dlouho nemocná.Naučila jsem se jíst dětské porce a myslím,že už u toho zůstanu,nechtěla bych se vrátit tam,kde jsem byla :frowning2:
29. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj. Tak já po zdravotních problémech, kdy jsem ztuhla od krční páteře necvičila tři týdny. Od té doby se snažím opět chodit. Při necvičení jsem připrala kilo nazpátek, ale po čtrnáci dnech mám to nabrané kilo a jedno další dole, takže momentálně mám počáteční váha - 9 kg. Jsem ráda a doufám, že to půjde dolů dál.

Dcera jde ve středu do první třídy, takže u nás jsou taky všude školní potřeby, musím taky vše podepsat. Naštěstí nám hodně věcí nakoupí ve škole, takže nemusím lítat a vše shánět.
30. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
Tak ja se dnes vazila, po mesici od potratu jsem na 78 kg, cca -3 kg. Temer kazdy den slapu hodku na rotopedu.
30. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak ja dnes 62,5kg, no cekala jsem to, musim jit do sebe :wink: Miry jsem ani nezkusela, mensi nebudou a vetsi doufam taky ne :grinning: Vecer jdu cvicit.
30. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@andyva ahojky :slight_smile: vim,že jsi držela nějakej jídelníček po kterým jsi zhubla a píšeš,že baštíš dětské porce a ty porce jsou normal jídlo nebo to dietní?
30. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@niki2 Nic si s toho nedělej já včera s prominutim sežrala 3 dorty a 5 chlebíčků byl totiž poslední den bez dětí ,dneska nám je babička přiveze z chaty a tak jsme si udělali pěknej pohodovej večer.Na váhu jsem se ani neodvážila a ani jsem včera necvičila.Na tu potvoru digitální radši vlezu tak za 2 dny :grinning: :grinning: Tak od dneška začnem znova co tomu řikáš?
30. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahoj holky :wink:
dlouho sem tu nebyla, snad se máte všechny fajn :wink:
dost sem polevila, ale váha se drží pořád dole a míry taky takže aspoň že tak :slight_smile:
andyva gratuluju k vysněné váze :dizzy_face:
dasulag páni 9 kg je dost dobrý :wink: :wink:
včera sme zabrousili na téma vánoce a cukroví ... jak to děláte vy? pečete? mě to teda dost baví, ale už loni sem se rozhodla kvůli váze že píct raději nebudu a leteos to bude asi to samý ... nejspíš udělám jen perníky co stejně z větší části rozdám mezi rodinu a kamarády
30. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@monisia12 my se asi ještě neznáme že? ahoj :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@evena to máš pravdu neznáme teda já vás znám všechny protože jsem přečetla uplně všechno co se tu psalo :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak mi pred chvili volal manzel, ze v utery pozval nekoho na grilovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vanoce, to bude dalsi horor. Ja teda pecu spolecne s mamkou, ona uz nekolikatej rok vyhrozuje, ze uz pect nebude. Vzdycky si rikame, ze pect nebudeme, potom si rekneme, ze to krasne provoni a kdyz uz se teda rozhodneme, ze neco udelame, tak uz udelame vsechno :grinning: No a kdo myslite, ze to zere? Deti si parkrat zobnou, manzel ma zacatkem ledna lekarskou prohlidku, takze ten otravuje cele Vanoce a Silvestr s tim, ze se nemuze cpat. Zato ja si dam kazde rano par kousku k caji (po normalni snidani, samozrejme) a odpoledne opet par kousku ke kave. Par kousku myslim od kazdeho druhu aspon jeden :angry: No a Silvestr, to je dalsi kapitola... Ach jo...
A vite, co by se stalo, kdyby vymreli muzi??? Svet by byl plny tlustych a spokojenych zen :grinning: :sunglasses: :wink:
30. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@evena jo a to cukroví to je mazec taky jsem chtěla,že nic nebudu péct NEPROŠLO :grinning: :grinning: musim aspon 5 druhů
30. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@niki2 teda to jsem se zas jednou zasmála s těma spokojenejma a tlustejma ženskejma.Jdu si nandat kuřátko s rýží
30. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
@niki2 :grinning: :grinning: :grinning: tak to je jako bys mluvila o našich Vánocích :grinning: já mám taky ve zvyku si dát "jen" od každého kousek a běžně se u nás sešlo (ještě tchýně nás podarovala) okolo 40 druhů cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes: dřív sem taky pekávala s tchýní ale to se nedalo, to sme nedělali nic jiného než pekli a ochutnávali tak sem to utla :grinning:
juj ... tak to na mě přesně sedí, tlustá a spokojená žena bych byla :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@niki2 taky pořád grilujem, to léto se fakt bez toho nedá, teď sme dělali dva týdny po sobě kuřata, tchán umí fakt výborný a pokaždé sem snědla půlku kuřete, to máš aspoň půlkila masa :sweat_smile:
@monisia12 no s tolika dětma to fakt nejde nepíct
30. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@evena nejhorší je,že musim péct když nejsou doma (jen to vyndám s trouby tak to ještě teplé sežerou a já můžu začít znova)Také jsem dělávala hafo druhů ale to se nedalo.Já naštěstí moc neužírám ,sladké nemusím ale horší je když je v lednici bramborovej salát ten opravdu mizí :grinning: bohužel ve mě :grinning:
30. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
Tak my vetsinou to cukrovi nechame rovnou u mamnky, tam je to v bezpeci :wink: Tak 40 druhu, to si ani nemumim predstavit, my delame do 10ti. Ale nejak zacinam mit chut :grinning: Jen se desim zase tech hracek, mam pocit, ze toho maji kvanta, ani si nestihnou s tim hrat. Ale na ta rozzarena ocicka se tesim, doufam, ze i starsimu nekdo nepokazi do te doby vereni na Jeziska. A budeme poprve v novem :slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jé Vy tu probíráte Vánoce a zrovna o víku byla u taťky pouť. Ta je tam totiž jako druhý Vánoce, vlekej, úklid, cukroví a řízek s bramoborvým salátem. teď už se to teda tak neprožívá, ale dřív jo a vždycky na to vzpomínáme. Já teda moc nepeču, jen klasika, co musíme mít - rohlíčky, linecký, nějaký slepovaný a u pracen vždycky nadávám, že s ena to můžu... a za rok je stejně dělám. Dovezeme půlku k taťkovi a půlku si necháme.
@monisia12 Tak to si můžeme podat ruce. bramobrovej salát já taky můžu a moc :slight_smile:

No j inak, jak byla pouť o víku, tak váha zase vylétla o kilčo apůl, takže jsem na 76,5. A to jsem se těšila, že třeba půjdu pod 75, to byla moje první meta
30. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@niki2 Moje nejstarší holka nějak zjistila ,že ježíšek neni v 10 a pomáhá nám udržet tajemství jak to jen jde ale škola je na informace naprosto dokonalá tak jsem zvědavá kdy přestanou věřit kluk s holkou 9 a 6 už je to takové nalomené
30. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@wjerushka Pracny ,pracny :grinning: :grinning: taky nadávám a nejhorší je,že jsou nejoblíbenější a musim říct,že je mam ráda i já.A ty včerejší chlebíčky a dortíky od Hájka moji váhu asi taky moc neposunou dolu :grinning:
30. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
Pracny... taky vzdycky slysim, ze se na to muze mamka vy**** :grinning:
A u Hajka jsme byli vcera na poharu, byli jsme se sousedkou s detma vlakem na Karlstejne a cestou zpet jsme se stavili na Smichovskem nadrazi v cukrarne.
30. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@niki2 my jezdíme na chodov a toho hájka by měli mučit za to jak to má dobrý vždycky tam sežeru kvanta čehokoliv
30. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
A to si predstavte, ze ja kolem te jejich cukrarny na Smichovskem nadr. chodim cvicit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to tam teda pomerne nove.
30. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@niki2 Upřímně tě lituju :sweat_smile: takže ty někdy bydlíš na smíchově?
30. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
tak mam děti doma a zas je tu živo ale i po klidu :slight_smile: dneska chci cvičit a pořádně se do toho opřít přece se nenechám zahanbit,když to dokázala andyva dostat se na svou vysněnou váhu tak já to zvládnu taky
30. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
čaute jsem zpátky z dovči v česku kde jsem s prominutím problila a pros...ala celou dovolenou, a můj syn a manžel se mnou... :frowning2: dokonce tak panikařili že mě chtěli poslat do nemocky, ale nemám už pojištění tak jsem radši objímala kýbl tři dny....bohužel se to podepsalo i na váze což mě ted v těhotenství netěší....ale myslím že to doženu... :slight_smile:
zkusím vás dočíst! :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.