• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
@monisia12, no nekdy maji asi ti, co maji hlidat deti pocit, ze bych na tom Smichove chtela i bydlet :grinning: Ale jinak bydlim v Ruzyni, tam chodim jen cvicit. Ted jsem se prave vratila, dnes hlidala mamka, tak deti uz byly v postylkach, starsi uz spi a mladsi si mne obcas zavola, jakoze treba kdyby tam byl pavouk, tak ze bude kricet pavouk :slight_smile:
A mam tady vedle sebe salat z jednoho rajcete a jedne okurky. Uz si radsi vzdy neco dam, nez abych hladovela, bylo mi blbe a stejne se pry potom ukladaji zasoby.
Ale zrovna jsem dnes ve sprse ve fitku premyslela, ze je to se mnou tezky. Ja totiz kdyz mi neco chutna, tak mi je lito si toho dat jenom malinko... to bude dost problem. Jinak si myslim, ze hlad bych nemela, ale ta chut, ta chut... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
niki
jej v Ruzyni, to ti závidím! :dizzy_face: to bych hopsla na letadlo a šup, byla bych doma! tak se vždycky štrachám až do Ostravy pendolínem... :frowning2:
30. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jo, to je super, kdyz se odnekud vracime a jsme za chvili doma, litujeme lidi, kteri jedou jeste na Moravu. Jednou jsem zazila, ze letadlo divertovalo do Brna, tak chvili Brnaci jasali, nez jim doslo, ze maji na letisti v Praze auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@niki2 No já nevim jak ty ale někdy ani nerozeznam jestli jsem tak hladová,nebo mam tak strašnou chuť.Nejhoerší pro mě je ,že musim vařit 2krát za den a občas i něco upéct vlastně se pořád motám kolem jídla od rána do večera.
30. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
No to je blby, ja taky myslim, ze kdyby mi nekdo daval dietni jidlo 5x denne az pod nos, tak to proste snim a o nicem jinem nebudu premyslet. Ale obcas musim udelat neco jineho pro deti, preci jen dusenou zeleninu az tak nemiluji :grinning: Muzou se umlatit po smazenych rizkach :sunglasses: Nastesti co mlsaji, tak bonbony ja nemusim, takze jim neujidam. Horsi je, kdyz je doma cokolada, ale to spis obcas manzel prinese. Dnes jsem mela pokuseni, odpoledne jsem si uvarila kafe, vetsinou to nedelam, tak ze si dam takove ty cokopiskoty k tomu. Ale nejsou to ty original, koukla jsem na ne a rekla si, ze si to radsi odpustim :slight_smile:
Jo a koupila jsem si dnes nove obleceni na cviceni, mam z nej hroznou radost, mam pocit, ze mi moc slusi. To puvodni jsem mela minimalne 7 let, tak uz jsem si snad zaslouzila :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
@niki2 No,že váháš,udělat si takovou radost a hlavně když se líbíš sama sobě je super.A počkej jak pujdou kg dolu tak to bude ještě lepší.To já mam na sobě staré legíny a staré triko :grinning: jenže já cvičim sama doma a neviděj mě ani děti,protože spěj :grinning: Jsem zvědavá kdy budu mít na váze 59,9kg ty dortíky a chlebíčky mě to pěkně potento..... :angry: :angry: :frowning2: achjoooo :frowning2: .Dneska se budu držet a chci se dostat na těch 59,9 do konce září.
31. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj, včer ana mě udělal manža podpásovku. Nasmažil na večeři hromadu chleba ve vajíčku a hrozně se divil, že jsem mu nadávala, když mi přeci udělal tak dobrou večeři. Pak má člověk hubnout :unamused:
31. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@wjerushka teda já bych to zbodla hned a bez remcání kdyby mě manžel udělal večeři :slight_smile: mě se to stát nemůže aby mě manžel uvařil.
Jsem zvědavá jestli si dneska zacvičim rozbila se mě šlapka na orbitreku a nevim jestli mě to manžel opraví ještě dneska.A já bych to tak potřebovala protože jsem dneska do sebe nacpala 3 talíře drštkové polévky (sice to bylo vařené s kotrče)ale bylo toho hafo.
31. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@monisia12 , tak co orbitrek, funguje? :wink: Ja bych taky chtela do konce zari tech 59,9kg, tak uvidime. Ale co vidim, na zacatku cervna jsem mela takove bochanky na bocich a mela pocit, ze ty by nesly zhubnout nicim, maximalne odsat. A ony jsou pryc :wink:
31. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
Jeste jsem zjistila, ze bych potrebovala teplo, to jsem mela porad pripravenou sklenici vody, za dnesek jsem toho moc nevypila a to malo byl skoro vsechno caj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak mam samozrejme pocit hladu. :frowning2:
31. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz
@niki2 orbitrek funguje a já včera nestíhala :frowning2: dělala jsem poslední přípravy před školou.Dneska budu cvičit ikdyby nevim co prostě budu.Jsem ráda,že nejsem ráda ve svém problému a to jest pitííííííííííííí :grinning: já vypiju ráno čaj a hrnek obarvené vodykteré já řikám kafe :slight_smile: pak za den udělám ještě další 2-3 pomáhá mě to udržet tlak v takové vejšce ve které se dá aspoň změřit a udrží mě na nohou :slight_smile: a jinej příjem tekutin vlastně skoro nemam jen ten zelenej čaj a občas 1-2 malé sklenky vody.
1. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
@niki2 teda já jsem mimoň tam mělo bejt napsáno,že jsem ráda,že nejsem ve svém problému s pitím sama :grinning: to to pěkně začíná první den školy ještě nemaj úkoly aby mě s toho šibalo a už neumim ani mluvit(psát) :grinning:
1. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
No vcera tu byla navsteva a vecer jsem sla spat s brichem, za ktere bych se nemusela stydet v 5. mesici :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a neco zbylo, takze dnes se to musi co? preci dojist...
A to jsem jeste delala tiramisu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale rikam si, ze uz to fakt omezime.
2. zář 2010 v 10:01  • Odpověz
Tak to já si včera zacvičila a bylo mě fajn.A dneska budu taky cvičit a zas mě bude faj. :grinning: Dneska mě děti donesou rozvrh hodin tak se děsim předem a podle toho se budou zařizovat kroužky.Mam s toho všeho trochu nervy a nejradši bych sežrala co zrovna vidím :slight_smile: držim se a doufam,že se udržim.Jdu si dát kafčo a loupat brambory.
2. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
@monisia12 Tak jsi mě teda na dálku dokopala na ten orbitrec včera taky vlíst. Celou hodinu jsem nevydržela, jen asi 40 minut a pak jsem totál zpocená odpadla. No ale cvíčo bylo.
V pondělí se chystám na zumbu, akorát nevím, jeslti mám jít na první lekci dopolko a poprosit prababičku o hlídání na tu hodinku a něco. Že by tam bylo míň lidí a měla bych se víc času rozkoukat a chytnout. Akorát mě mrzí, že se přestěhovali. Původně byli kousek od baráku, teď jsou na druhým konci města. Budu tam muset zajet autem, abych byla rychle zpátky u Kryštofa
2. zář 2010 v 11:16  • Odpověz
Dnes jsem cetla tento clanek http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/diety-a-hubnuti/15960-hydrocolon-dieta-modelek, nebyla na tom Andyva? Nebo se nechystala na to jit?
Doufam, ze do vecera snime ty "zbytky" lahudek od vcera a pak jdu cvicit.
2. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
@wjerushka no tak to je mazec a mam velkou radost :grinning: :grinning: já cvičim 30min a mam na sobě pěkně navlečenej igelit.sáček :grinning: no pořádně velkej pytel a mam to od prsou až pod prdel a to je nářez jak se to sádlo potí.Nejdřív si cvičim břicho se zadkem a pak vlezu na ten orbitrek a pak si masíruju to sádlo ještě masážnim strojkem a pak teprv jdu do sprchy jsem vždycky spařená jak vrata od chlíva :grinning: ale cítím se pak skvěle a hlavně mě to baví.
2. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
Byla jsem cvicit, ve ctvrtek chodim na dve hodiny, posilovaci a tanecni. Pri odchodu jsem videla holku, co byla s nami, ze jde jeste na zumbu po nas. Tak jsem si rikala, ze jeste jednu dve pisnicky zustanu a vydrzela jsem to az do konce. Ale nebyl to Michal a proti nemu to bylo tak o polovinu pomalejsi, prislo mi to spis jako takove prijemne protahovani. Takze jestli zitra rano vstanu z postele, tak jsem fakt dobra :grinning: Dnes jsem se jim tam upsala na rocni clenstvi, tak at to poradne vyuziju, ze
Rikala jsem si, ze nemam kam pospichat, mel prijit manzeluv kamarad, tak jsem si rikala, ze cim pozdeji prijdu, ze aspon budou deti v posteli... No naivni jsem byla, prisla jsem ve 21,30 a deti jeste nemely ani mleko A to jsem mela cestou z fitka hrisne myslenky, houby, nic nebude
2. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz
Taky jsem právě docvičila a je mě fajn.Teda ty jsi dobrá takhle dlouho tam trdlovat,já mam za sebou 30min.teda v rychlém tempu a mam dost.
2. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz
ja mam taky dost, 3 hodiny jsou fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted jsem uplne hotova a desim se rana :grinning:
2. zář 2010 ve 22:52  • Odpověz
@niki2 Nazdárek divoško :slight_smile: tak jaké bylo ráno?Vstala jsi ? :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
Jj, vstala. Spis jsem mela problemy s casem, maly prisel v 6.45 nez s telem po cviceni. Ale valela jsem se jeste do 8.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jdu vecer na zumbu, ale to bude mazec, to je ten muj oblibeny cvicitel a to ma jine grady :wink:
3. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
Jsme se chystali ven, ale maly jak malo spal (cca 22.15-6,45), tak je docela protivny a potrebuji byt dnes nekde v case jeho poledniho spanku, tak jsem ho zkusila ted ulozit a uvidim, co z toho bude. Vetsi si ted jezdi pred barakem na kole, jsme na konci slepe ulice.
3. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj, tak já včera cvičila s žehličkou. Rozbilo s emi prkno, takže jsem žehlila na konferenčním stolku v ohybu a pěkně mě bolely záda :unamused:
@niki2 Jé to máte dobrý, my jsme sice ve dvorku, ale hodně sem jezdí auta do hospody, tak nevím, jeslti ho někdy nechám venku samotného
No já jsme zvědavá na tu zumbu v pondělí. Pěkně jste mě tu navnadily, tak uvidíme, jak mi to půjde.
3. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
Tak na zumbu bych možná taky někdy šla :frowning2: jenže si budu muset nějakej ten pátek počkat :frowning2: ta nejmenší je plně kojena a nevydrží bez mojí maličkosti.Taky jsem dneska vytáhla robátka na procházku a vzala jsem sebou i prcka od sousedů :grinning: byla jsem jak školka.A vůbec jim to nestačilo lítaj a dělaj hovadiny na zahradě :angry: jsou nezničitelný :grinning:
3. zář 2010 v 17:44  • Odpověz
Tak jestli jsem dneska vstala, tak zitra budu mit asi dost problemy Byla jsem pul hodiny na power plate a pak na zumbe s Michalem.
A musim se pochlubit, hlidala babicka a ja dorazila domu temer s manzelem, ktery prisel z prace. A on si dal cervene vino a hermelin a ja vodu a rajce :slight_smile:
3. zář 2010 ve 23:10  • Odpověz
@monisia12 , zatim nedavate zadne prikrmy?
3. zář 2010 ve 23:11  • Odpověz
@niki2 Tak ten hermelín bych si dala taky a to červené víno ne :slight_smile: já nepiju.A s tim přikrmovánim to je tak,že když něco jímě tak jí dáme třeba pár lžiček rýže,kaše a jiné jídla ochutnávat ale nemá svuj talíř a svoje jídlo ona chce ochutnat :slight_smile: prostě baští pořád s prsíčka a hlavně pije,protože pít z lahve nechce vůbec.Jsem zvyklá na kojení.Poslední holčinu jsem kojila 4 a půl roku a odstavila jsem ji kuli tomu,že šla do školky :grinning: a jinak jsem vlastně kojila od porodu do porodu :grinning: jsem chodící mlékárna :grinning: vlastně jsem ty 3 starší začala přikrmovat v 10 měsících.
4. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz
ja jsem dnes zase hresila, byli jsme v zoo a padlo par cokoladovych tycinek, co jsem mela sebou a pak jeste klobasa, hranolky, co nedojedli kluci a zavrsila jsem to jeste tortilou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspon jsem neco nachodila, z nadrazi Dejvice jsme sli pres Stromovku pesky, tam jsme nejakou dobu pobyli a pochodili taky a to same zpet :sunglasses:
A ted beham po schodech do podkrovi uklizet slozene pradlo :wink:
4. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz
@niki2 Slyšim prádlo a je mě mdlo :slight_smile: mam tu na vyžehlení 3 pračky a další 3 pračky jsem vyprala dneska.Někdy mam pocit,že mě nosej prádlo i od sousedů :grinning: Já včera byla u prababičky a pak u babičky a pak konečně doma a musim říct,že to lítání po bříbuznejch bylo lepší neš stát dneska u prkna.
5. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.