• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
@monisia12 Tý jo, to seš fakt dobrá, že tak dlouho kojit vydržíš. No prádlo je tak ymoje noční můra a to mám dítě jen jedno. S tolika dětma si to ani nedovedu představit. Žehlit fakt zvládám těžko, můžu večer, až uložíme Kryštofa a to jsem většinou ráda, že jsem ráda.

@niki2 Já bych si dala hermelín i víno, i když já mám poslední dobou raději bílé. Jinak jsems i na pouti koupila nakládaný beskydský sýr, už jsem koštla a je fakt výbornej. To je moje smrt, tyhle sýrový pochoutky
5. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
@monisia12, tak to uz se mi zda i docela dost, do 4,5 roku, ale ono hormony delaji sve, kdyz jsem kluky kojila, tak mi to prislo samozrejme a asi tyden po tom, co jsem skoncila, tak mi na to prisli velci :grinning: :sunglasses: A hlavne mi prislo divny u kamaradky, ktera kojila takhle dlouho, ze se s malym dohadovala o tom, jestli tam mlicko je nebo neni, proste jak uz ty deti mluvi, tak mi to prijde zvlastni. Ja kojila prvniho rok a druheho rok a pul. Ale je pravda, ze kdyby se sam neodstavil, tak nevim, zda bych nekojila jeste ted :grinning:
A co se tyka zehleni, ja nezehlim... A uz jsem si na to zvykla. Je teda pravda, ze ja i muz do prace nosime uniformu a tu si davame do cistirny, kterou nam firma proplaci, takze to vyzehlene mame. Ale na to bezne noseni proste staci dobre povesit a hned slozit :sunglasses:
Dnes mi mamka opet upekla svestkovy kolac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@wjerushka, hermelin a cervene jsem si dala vcera :dizzy_face:
5. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
@wjerushka Jo je toho prádla dost :slight_smile: od manžela 2 ručníky,2 slipy ,2 ponožky,2 trika,od dětí 3 páry ponožek,3 spoďáry,3 tepláky,3 trika,od nejmenší to je různé podle toho jak se poblinká,pokaká atd,a moje spodní prádlo,ponožky a tohle všechno mam jen za jeden den a pak ještě ten zbytek a když převlékám poetele to je hromádka :grinning: vychází mě to na 5 praček týdně průměrně :grinning: To praní je to nejmenší horší je to žehlení a uplně nejhorší je spodní prádlo a ponžky(třídění).To kojení mě vůbec nevadí a mam pořád hodně mléka,z jednoho kojim a z druhého mě to teče :grinning: uvidíme jak dlouho budu kojit Týnku.Zatim to vypadá,že se k normálnímu jídlu moc nemá a kojení ji zatim stačí ,spinká celou noc :slight_smile: hlady se nebudí :slight_smile:
5. zář 2010 ve 22:34  • Odpověz
@niki2 teda takhle se nacpávat :grinning: to je něco :grinning: to se to bude hubnout :grinning: :grinning:
Tyjo uniformu,to děláte spolu?Tak mě napadlo jestli nejsi letuška ,na té fotce vypadáš jako pěkná ženská.
5. zář 2010 ve 22:40  • Odpověz
No uz jsem tak nejak z lednice vystrnadila vsechny podezrele potraviny, zbyl tam teda vakuovy salam, ten mam spis pro pripad nouze, treba necekana navsteva, ale treba na nej taky nekdy dojde. Ted ten kolac mi tam teda dela neplechu :grinning:
Delame oba na letisti, ale kazdy neco jineho. Manzel bohuzel jen do konce mesice, hodne se propousti.
5. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz
@niki2 teda já jsem dobrá :grinning: :grinning: :grinning: řikala jsem si,že na policajtku jsi moc hezká a setřiky ty si to určitě perou doma :slight_smile: nojo já makám doma asi doživotně :grinning: jediná věc co mě teda fakt nebaví ani trochu to je uklízet po zahradě to co tam za sebou nechávaj ty naše chlupatý potvory a je toho opravdu požehnaně fena má něco přes 50kg a pes má asi tak 60kg nejde ho zvážit on na tu váhu nechce vlézt :grinning:
5. zář 2010 ve 23:14  • Odpověz
No ja mam kolikat pocit, ze na jare kdyz roztaje snih, tak na zahrade posbirame to, co oni za zimu sezrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A to mame nastesti mrnouse :slight_smile:
Soused se vzdycky smeje, jestli sbirame houby.
5. zář 2010 ve 23:16  • Odpověz
@niki2 no tak si asi umíš představit jak to vypadá u nás to pohled lletos mě to udělalo 3 vrchovatá kolečka :grinning: :grinning:
5. zář 2010 ve 23:19  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zitra jdou kluci poprve do skolky, starsimu jsme ji zmenili, takze to pro nej bude taky nove. Mela bych jit spat, abych rano vstala, ale blbe se mi usina bez manzela a ten bude jeste hodinu v praci. Tak se tam asi pujdu prevalovat :grinning:
A vubec mne nenapada, co zitra varit :unamused:
5. zář 2010 ve 23:30  • Odpověz
@niki2 já dělám omáčku na špagety a k večeři si asi uděláme oheň a upečem buřty :grinning: Tak mě dneškem začíná blázinec děti jedou podle rozvrhu a k tomu kroužky a já je všude vozim autem.
6. zář 2010 v 09:32  • Odpověz
Ja jsem taky udelala omacku na testoviny, z cibule, cesneku, cukety a rajcat :wink: Kluci budou mit obed ve skolce, tak si dame asi jenom s manzelem, uvidim.
Co budou mit deti za krouzky? Hlavne myslim ti mladsi, 6 a 9 let. My se asi pujdeme zitra podivat na fotbal, ale ja bych byla rada, kdyby jen cutal pro zabavu do mice a ne se snazit z tech deti delat profesionaly :unamused:
6. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@niki2 ta nejstarší holka a kluk maj malování a ta mladší dcerka má tancování a naštěstí to mam všechno v jedné umělecké škole
6. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
I mě dnes začíná kolotoč. Adélka se dnes už učí, pak je v družině a pak jde na klavír a do výtvarky - o půl paté ji při cestě z práce vyyzvedám a jdeme domů. Do klavíru a výtvarky chodí druhým rokem, do školy začala teď.
6. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
Holky, vy máte ty děti nějak umělecky zaměřený:slight_smile: U nás to vypadá pak taky na fotbal, hlavně je to vroucný přání taťky, aby se krýša potatil. Ale právě tady ta přípravka je takovej ten dril a hrozně ambicionzní rodiče. když už se děti ke hře dostanou, tak na ně rodiče hulákají, ž eneumí přihrát, že je slepej, vždyť tam měl volno a to teda naznal i taťka, že to rpo dětinení, tak uvidíme. Je to ještě hodně dopředu. Nám začíná ve středu palvání, ale s malým bude muset taťka, já mám zápis a taky MS, no aspoň mě nemusí mrzet, že o plavání přijdu
6. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
jednou jsem řikala tátovi muj týdenní program a přišlo mu zvláštní ,že jsem ještě psychicky v poho a když jsem dala manželovi(když jsem byla v porodnic) rozpis v kolik má koho vyzvednout a v kolik má koho kam odvézt tak se na mě podíval a zeptal se jak dlouho budu v porodnici :grinning: :grinning: musela jsem se fakt smát.
6. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
Prisla jsem ze cviceni, dnes jsem dala 30 minut power plate a hodinu dance aerobik. Jenze jelikoz jsem jedla naposledy asi ve 14h, nepocitam v 17,30 jogurt, to je pro mne jak nic, tak jsem dorazila s obrovskym hladem. Byla jsem jeste nakoupit a meli zlevnene vino a nejakou uzenou cihlicku z kalamaru, tak jsme to hned s manzelem zpracovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mela jsem teda asi 2dcl bileho vina a kousek te ryby, naskakujou tam nejak kalorie, kdyz je uzena? Pokud ne, tak to zas neni tak hrozne, ne? :slight_smile:
6. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz
Ahojky,můžu se k vám přidat?Snažím se hubnout asi od března..V prosinci jsem porodila,ale pořád ještě nejsem na váze,jakou bych si představovala.. :slight_smile: Jak to řešíte doma?Myslím s vařením..Mám ještě 4letou cácorku a manžela,který mi moc dietní jídla nechtěj jíst :sweat_smile: a já jsem líná vařit dvě jídla,takže jím s nimi.. :unamused:
7. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj pastelka, vitej. To pak je nejlepsi jist s nimi, ale zmensene porce :wink:
7. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@pastelka673 ahojky já mam děti 4 s toho tu nejmenší kojim a nenažraného manžela :grinning: Vařit pro sebe a jíst něco jiného bych nezvládla tak to řešim tím,že jim všechno a dětské porce a každý den cvičím a jde to hodně pomalu ale jde a netrápim se:teda ten první týden co jsem si zvykala na ty malé porce byl krušnej ZVLÁDLA jsem to a fakt jim naprosto vše.
7. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
@niki2 nazdárek byla jsi rychlejší :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
vcera jsem odesla cvicit a nakazala manzelovi, at s detmi dojedi ten svestkovy kolac. No co myslite? Takze si ho dnes asi vezmu s sebou, jdeme se podivat se starsim na fotbal, zda tam bude chodit, je tam detske hriste, tak tam se snad zabavi mensi a je tam i hospoda, kde delaji vyborne kafe, takze si ho asi dojim tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak jsem se dnes vzbudila s migrenou, cestou ze skolky jsem myslela, ze si ohodim auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to uz jsem mela jeden prasek v sobe, kdyz jsem se vratila, tak druhy a stejne to neni nic moc. Ted jsem se treba divila, proc se mi nevari voda a ja nezapla plotynku :sunglasses: Snad to do vecera nejak preklepu.
7. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
@niki2 nic si s toho nedělej já dala v pátek vařit brambory a manžel je má rád vařené s kmínem tak jsem vzala skleničku otevřu ji a začnu sypat a najednou koukám,že se ta voda s těma bramborama zaříná zabarvovat do hněda :grinning: :grinning: sá mu tam nasypala instant kafe :grinning: takže slejt pořádně propláchnout a nalejt novou vodu a osolit nasypat tentokrát kmín a bylo to v poho.Jo a jinak k nám jezděj vysypávat popelnici hasiči to je taky moje perla jednou jsem se přeřekla,koukam z okna a řikám hele už jsou tady hasiči a od té doby si mě doma dobíraj.
7. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
Tak premyslim, zda bych si nekam nemela psat, co jsem za den snedla. Dnes k snidani tmavy chleba s tvarohovou pomazankou a cervenou paprikou, caj. Pred vyzvednutim deti nektarinku. K obedu rizoto a zapila jsem to kolou, byla v lednici a napadlo mne, ze mi treba pomuze na tu migrenu. Odpoledne kapucino a kousek svestkoveho kolace. Doma k veceri opet rizoto, tentokrat mensi porce a trochu chleba s tou tvarohovou pomazankou. Potom jeste asi 3 jahody, kdyz jsem je chystala klukum. To snad bude pro dnesek stacit. :slight_smile:
7. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
A kde jste vsechny? Jinak si s Monisiou muzu psat po mailu nebo po Skypu :grinning: :sunglasses: A sama se sebou je uz trochu divny :grinning:
7. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
@niki2 nějak to po těch prázdninách prořídlo jsme tu fakt jen my dvě a občas se sem někdo jukne :grinning:
7. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@niki2 Já dneska docela dost jedla,dělala jsem koblihy a neodolala jsem.. :unamused: Zejtra to napravim,dám jen dietku :sunglasses: A na jaký cvičení chodíš?já powerplate a alpinning.Váha docela šla,ale ted se to nějak zaseklo..

@monisia12 :grinning: :grinning: To mohly být dobrý brambory,kávový.. :slight_smile:
7. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ja chodim na dance aerobik, body styling a zumbu. Ted jsem byla 2x na power plate, ale to jen ze jsem mela nejakou poukazku, jeste na 2 lekce mam a asi chodit nebudu. Nejvic me ted chytla ta zumba.
Sakra, mam hlad :angry:
7. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@niki2 tak to zkus zapít :slight_smile: aspon mě to teda pomáhá,piju vodu s citronem..Já jsem zumbu chtěla zkusit,ale nějak nemám odvahu,abych tam nebyla jak dřevo.. :unamused:
7. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz
jj, jdu se napit a vycistit si zuby :grinning: i kdyz mozna si dam rajce, pekne se soli, peprem a ol,. olejem :wink:
ja jsem drevo, ale mame uzasneho lektora, ten vymackne z kazdeho nemozne :slight_smile:
7. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj

@pastelka673 - vítám tě.

Nám v pondělí zumba odpadla. Lektorka je nomocná, ale zítra už by měla být. Už se těším. Docela mi to chybí a samotnou doma mě to tak nebaví.

S jídlem to mám různě. Snažím se omezit porce, protože jím to co vařím doma. Kdyřž se dostanu z práce domů kolem půl paté tak jsem ráda že uvařím jedno jídlo. Jinak teď přes léto jsem měla stálý přísun ovoce a zeleniny, takže ta taky tvořila hodně mého jídelníčku. Váha se drží, nebo jde pomaličku dolů, tak jsem spokojená. Chci zhubnout pomaleji, aby se mi pracně shozená kila nevrátili bleskovou rychlostí zpět. Což už se mi taky stalo i při dodržování zdravé životosprávy.
:frowning2:
8. zář 2010 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.