• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
@pastelka673 třeba jem přišla na něco nového a dobrého :grinning: (kávové brambory)já se včera přecpala špagetama :angry: dneska se musim držet.
@niki2 já mam zase ráda rajčata pěkně najrájená na měsíčky a posypaná cukrem.
8. zář 2010 v 08:46  • Odpověz
Kavove brambory, muzu nekdy zkusit :grinning: Rajcata s cukrem, nevznikly take z nejake "nehody" ? :grinning:

Rano jsem se vazila a 61,7kg. Nemerim se, malej mi nekam odnesl metr a zatim jsem ho nenasla :confounded:
8. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
@niki2 netušim dělala mě to moje máma jako malé.
8. zář 2010 v 16:40  • Odpověz
Ach jo, dala jsem si tri kaiserky s pomazankou a cervene vino. Ty ctyri karamelove susenky potom uz ani nepocitam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zitra zas neco vycvicim, uz se tesim :wink:
8. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@niki2 Já se včera krásně nacpala jogurtem a pěkně tím velkým :angry: na váhu jsem radši nelezla.Jak jsi psala,že si snad začneš psát někam kolik toho sníš,třeba ti to pomůže.(já bych se na to koukla a řekla bych si ,že jsem pěkný prase který sežere na co přijde a to by bylo asi tak vše ba nééé chvilku bych na sebe byla naštvaná :grinning: )
9. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
No tak ja tu mela dopoledne navstevu, takze jsme dali k cajiku karamelove susenky, pak teda docela dietni obed kuskus, jenze po obede jeste kaficko a kamaradka donesla takove cokoladove kocici jazycky, tak tech par. Nastesti to nejsou ty original, takze mi tak nechutnaly, asi je uz necham. No a malem bych zapomnela, ze k snidani jsem dojedla tu pomazanku s kaiserkou.
Ted bych si zase neco dala a tak za hodinu vyrazim cvicit, takze urcite neco zpucuju jeste vecer, ale doufam, ze uz jenom zeleninovy salat.
9. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
@niki2 Jo holka ty návštevy jsou hrozně fajn na odreagování :grinning: žraní :grinning: jdu cvičit jsem jako prase na porážku :grinning: nějak jsem to cvičení flákala celej tenhle týden.
Jak tak koukam zase jsme tu jen my dvě KDE JSTE VŠECHNY to vypadá,že tu hubnem :grinning: :grinning: jen my dvě.
9. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
@monisia12 , ja mam spis pocit, ze vice zereme nez hubnem :grinning: Potrebuju motivaci :wink:
9. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz
@niki2 Tak jsem docvičila a jsem spocená jako prase.
9. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz
ja jsem dnes dala hodinu bodystyling, hodinu dance aerobic a pul hodiny zumby :slight_smile:
9. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz
@niki2
@niki2 Tak dělám manželovi večeři čekam,že za chvilku přijede domu a už je doma tak to jdu za chvilku nandavat tak zatim papa
9. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky. :slight_smile: Dneska jsem se docela držela s papáním jen asi nestihnu cvičit :frowning2: Dělam hromadu prádla mam tu 3 pračky na skládání a žehlení.Tak snad zítra to stihnu.
10. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz
Moni ahoj, ja pred chvilkou prisla, manzel ukladal deti a jeste nespi :angry: Takze ocekavam rano brzo vstavani a protivnost :unamused: Vetsinou cim pozdeji jdou spat, tim driv vstavaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale byla jsem na power platu a zumbe a citim se bajecne. Ted tady pojidam okurku s rajcetem, sul, pepr, olivovy olej :wink:
Jinak taky snad zadna hruza, rano michana vajicka s tmavym chlebem, potom trochu jogurtu a hlavni jidlo teda hodne a smazene - smazeny patizon s brambory a domaci tatarka.
10. zář 2010 ve 22:45  • Odpověz
@niki2 tak to nebylo tak hrozné a tim vrtěním jsi určitě spálila víc než jsi dneska zbaštila :grinning: Ještě mě zbejvá vyžehlit3 trička a jedny kalhoty a pak mam plnej koš fuseklí a spoďarů a slipů to budu dělat zejtra a dneska si ještě zacvičim ikdyž se mě vůbec nechce jsem dneska nějaká unavená :angry: :angry: :angry: pendrek budu cvičit a hotovo takhle bych se pod těch 60 nikdy nestala a chci to do konce září a jestli to nedám tak se chci nějak potrestat jen nevim jak neporadíš mě :grinning:
10. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz
Potrestat nevim :grinning: Kdybys chtela poradit odmenit, tak nekde na zacatku tu Andyva lakala na tatarak a cervene vinecko :wink:
Ja tu mam na zitra taky hafo prace, prijdou znami na grilovani, ted vecer jsem jeste nakoupila, ale musim uklidit, luxovat musim dopoledne, po obede dam maleho spat, at ho to nevzbudi a pripravit vsechno. Nejradsi bych deti poslala s nekym ven, ale neni s kym :grinning:
10. zář 2010 ve 23:07  • Odpověz
@niki2 Já mam děti na chatě s babičkou.No tak vínečko nepiju já vlastně vůbec nepiju a tataráka nejim :confounded: .Taky zítra budu uklízet musim toho využít když mam doma jen tu malou princeznu.Jen je uklízení s ní náročné pořád chce bejt u mě jak je nás doma tolik tak od narození jak jen trochu zakňourala tak ji hned někdo choval a já jen chodila a nadávala,že ji zas někdo má a nejvíc ji chodila chovat ta nejmladší dcerka no je prostě rozmazlená a naučená se chovat :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz
Jupí mam dožehlíno a pujdu cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: nejdřív se jdu podívat na zahradu psi nějak cvokatěj asi je na poli srnka nebo něco jiného jsme tak trochu na samotě máme tu jen jednoho souseda a jinak nic je tu nádherný klid ani veřejné osvětlení tu neni prostě jen příroda :slight_smile:
10. zář 2010 ve 23:25  • Odpověz
Nemaji tam jezka? To vyvadeji vzdycky nasi psi. A kde to bydlite? My tu obcas mame taky nejakou zvirenu, dokonce mi minule prebehly pres cestu srnky, ale to jsem dost nevericne kroutila hlavou :slight_smile: Ale mame tu kousek rybnik a pole, tak to taky jde.
10. zář 2010 ve 23:31  • Odpověz
@niki2 Kousek od Cholupic jsem na kraji Modřanské rokle a za plotem nám běhaj kanci,zajíci,srnky,bažanti atd.Fakt je tu úžasnej klid jen musim všude jezdit autem na autobus to mam 20 min pěšmo parkem.Nemusim se bát děti pustit ven jako to bylo na sídlišti ta představa mě děsila,že je pustim a lítaj mě někde po ulicích mezi panelákama.Tak jdu na sebe hodit legíny tríčo kolem pupku a tý kotelny pytel abych se zapotila ještě víc (nebejt těch legín tak mě to teče po nohou) :grinning: a jdu cvičit.
10. zář 2010 ve 23:38  • Odpověz
Tak si hezky zacvic, ja povesim pracku a jdu spat :slight_smile:
10. zář 2010 ve 23:41  • Odpověz
@niki2 Teda ty jsi tako takovej noční ptáček co?tak jdi věšet a já se jdu potit a týrat :grinning: :grinning: dneska to se do postýlky dostanu tak kolem půl jedné ráno achjoooo co se dá dělat sádlo musí dolu :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 23:47  • Odpověz
@monisia12 , tak by sis ten tatarak mohla dat za trest :grinning: Ale my se preci nebudeme trestat, uz snaha se ceni :wink:

Tak mame sice obe v profilu Prahu, ale vetsi vzdalenost bych po Praze asi nenasla :grinning:
10. zář 2010 ve 23:47  • Odpověz
Jo, vecer to jde, zato po ranu jsem nepouzitelna :grinning:
10. zář 2010 ve 23:48  • Odpověz
@niki2 tak mam za sebou posilování břicha a jdu na stroj a čeká mě 30min na orbitreku .Jsem v Praze a kdo k nám přijede tak řiká ,že to tu je jak na konci světa :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 23:58  • Odpověz
Tak zatim pa dneska končim a zítra tu určitě budu a doufam,že krom tebe se tu ukáže i někdo jinej :grinning: :grinning: asi né :grinning: a s tebou se kecá dobře
11. zář 2010 v 00:00  • Odpověz
Nazdárek Niki tak jsem se dostala do postele ve 2 ráno a budíček jsem měla v 8 rábo a skoro jsem nevěděla kde jsem :grinning: už mam vypitý kafíčko a čajíček a spapanou snídani a skládám ty fusky a spoďáry se slipama jen tak z hecu si spočítám kolik čeho bylo :grinning: :grinning:
11. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahojky,
no ja sla do postele v 0,49 a myslim, ze tak hodinu jsem behala porad curat. Pri tom cviceni jsem vypila najednou 1,5l vody a pak jsem se snazila jeste hodne pit doma, minule me bolela hlava a myslim, ze po tom power platu, jak se mi dostaly vibrace do hlavy.
A budicek byl nekdy v 7, sice jsem nevstala, ale nebylo to nic moc. Kazdopadne mezitim malej zvladnul vysypat koupelnovy kos do vany, takze to byla docela chutarna a roztahat toaletni papir po cele koupelne.
Ted jdu teprve snidat, dam si caj a toustovy chleba s maslem a se sunkou, ale dnes je to vicemene jedno, protoze prijde navsteva na grilovani, takze uz mam pripravenou i pomazanku a potom zranice :grinning:
A do uklidu se mi ani trochu nechce, venku je krasne :slight_smile:
11. zář 2010 v 10:13  • Odpověz
Tak jsem nasla metr :wink: Neverili byste, kam ho malej dal... vedle postele mame takove stare radio, ktere vlastne ani nepouzivame a je to i na dve kazety. Tak v tom jednom zasobniku na kazetu byl :grinning:
A stehno mam 55cm, takze vaha at si ukazuje co chce, hubnu! :slight_smile:
Jdu pokracovat v uklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz
@niki2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak jsou ty děti chytré :grinning: já dneska dopoledne cvičila a pak mě vezl manžel k mamině a musel mě vyhodit asi tak 1 a půl km od ní a já to musela doběhnout s malou na ruce a přišla jsem si pěkně nechutná jak se mě všechno klepalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moc jsem toho ani dneska nesnědla.Takže vezmu vysavač a trochu se s ním proběhnu po kuchyni a pujdu cvičit :slight_smile: dneska už po druhé :slight_smile: já zhubla taky v pase 1cm a na ruce taky 1cm a zbytek se ani nehnul je to prostě znát,že jsem to cvičení šidila :frowning2: musim se do toho pořádně opřít :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: t :slight_smile: ak sedim u stolu a nacpávám se :slight_smile: mam rohlík s máslem a salátem a k tomu mam ještě nakrájené rajčátko a čaj a kafíčko :slight_smile: váha mě ukázala 62,9kg a řekla jsem si,že do konce týdne chci mít rovnejch 62kg nebo i mín,Hned jak Kristýnka usne jdu cvičit ,chodí spát kolem 10hod a pak ještě odpoledne kolem 15hod a pak bych chtěla ještě večer kolem 22hod uznejte,že naplánované to mam pěkně tak schválně jestli se mě to povede :grinning: pochybuju vždycky co jsem si naplánovala nevyšlo :grinning:
12. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.