• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Hezke poledne :slight_smile:
Nam vcera odesla navsteva o pulnoci, vsechny 4 deti (nejstarsimu bylo 8) byly naprosto v pohode. Nez jsme zahnali do posteli ty nase bylo skoro 0,45 Rano malej vstal v 7,15 Zatim nejevi zadne znamky unavy, ale proste ted spat pujde. No skoda, trochu jsem si rikala, ze bychom si nedeli nechali celou v kuse, ale to by asi nevydrzel, auto stejne nemame, to si vzal manzel do prace.
Ja nejak nemela na nic chut, zcela vyjimecne jsem si k snidani dala cornflaky s bananem a mlekem. Klukum jsem udelala bananovy koktejl, ale nechutna jim to ani jednomu :confounded:
Vcera jsme si dali do nosu, spiz, masicko, paprika s nivou. K tomu vinecko. No a abychom nez se to ugriluje neumreli hlady, tak jsme si predtim dali jeste bagetu s pikantni syrovou pomazankou a cerne olivy :grinning: Jo ale pozor, vlastne jsme meli i zeleninovy salat :wink:
Dnes planuju udelat klasicke smazene rizky, starsi mi uz nejakou dobu breci, ze jsme je dlouho nemeli :grinning: Sice jsem delala predevcirem z patizonu, ale on chce proste to maso :sunglasses:
Moni, ja jak si neco naplanuju, tak je zle :grinning: A vzpominam si, jak jsem pred par lety bezela na benzinku jeste s teplotou koupit MF Dnes, ke ktere se dalo prikoupit DVD cviceni s Vaskem Krejcikem. Drive jsem na nej hodne chodila cvicit. No tak DVD jsem donesla domu a jeste ho ani 1x nepustila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz
@niki2 Ahojky :slight_smile: Týnka usnula a s manželem jsme si udělali pěknou chvilku mazlivou :sweat_smile: a pak jsem si zacvičila :slight_smile: a mam pocit,že odpolední cvičení asi nebude :frowning2: Týnka ještě spinká a odpoledne asi nebude :angry: takže budu cvičit asi aš ve 22hod.Niki tak mě napadlo jestli jsi někdy neprubla ugrilovat papriku takovou tu zelenou říká se jí rohy naplníš jí balkánským sýre a ten odříznutej vršek použiješ jako špunt aby ten sýr nevytékal (naplním papriku a ten vršek vmáčknu dovnitř a přichytím párátkama)položíš to na gril a pěkně otáčíš a necháš to pěkně ogrilovat a provonět tim uhlíčkem a tchýně si to potírá ještě čerstvě namačkaným česnekem :angry: :angry: :angry: ježiži já jsem ale blb si tady dělám takové chutě jáááááá mááááám hláááááád :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
@monisia12 , tak to musi byt taky dobre, diky za tip. Ja dala tu bilou, nekdy se ji rika slovenska paprika a dovnitr nivu. A pak mame treba radi grilovany lilek bud s jogurtem s cesnekem nebo s kozim syrem :wink: Jo a tu papriku jsem dala do alobalu.
Ja uz bych zase cvicila, ale nejak doma se mi do toho nechce. Uz jsem se koukala, co je dnes za cviceni na Smichove, jenze dnes tam je detsky koutek jen do 15h. Myslela jsem, ze bych je vzala sebou, nechci otravovat mamku.
Sakra, prisel mi pes a asi se podle vune vyvalel v chciple rybe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
@niki2 ahojky niki tak se mě podařilo cvičit i po obědě tak jsem zvědavá jestli se mě podaří cvičit i večer snad ikdyž jsem docela unavená možná se na to cvičení vykváknu.Normálně cvičim jednou denně takže mam splněno.
12. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
@monisia12 , jsem tady v pauze mezi koupanim :wink: Ja premyslela, ze si teda neco pustim doma, nez jsem se rozmyslela, zda teda pustim to DVD nebo co mam stazenou zumbu, tak jsem jeste vytirala a najednou je vecer a pujdu ukladat kluky. Ale treba potom... Kdyz usnou brzo, zase abych to stihla nez se vrati manzel z prace.
Dnes jsme meli ty rizky a mam tam jeste pripraveny zeleninovy salat na druhou veceri bez vycitek :sunglasses:
12. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
Na to cviceni se vykvakni, vzdyt jsi cvicila 2x, to je dvoufazovy trenink :sunglasses: Ani nevim, ze by nekdo cvicil 3x.
12. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky,t ak mám za sebou náročný víkend. Malýho vzal manža k jeho rodičůma já jela k taťkovi. V sobotu jsem mu pomáhala s okanam a pozimním úklidem a dnes jsme šli na výšlap. Máme v nohách 13 km (asi 1.5 jsme ušetřili po silnici nás potkal známý a kousek popovezl), takže teď už akorát odpočívám. Ale super den, vyšlo počásko a bylo to moc pěkný :wink:
12. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
Ja bych sla taky na vyslap, pekne bez deti... Takhle jdeme kousek a tahneme se jak smrad. Nekdy s laskou vzpominam na svoje trihodinove pochodaky s kocarkem :slight_smile:
Tak jsem se rozhodla, ze zkusim cvicit doma, pustila jsem si tu stazenou zumbu a motala jsem se tu jak nudle v bande, vubec mi to neslo :unamused: Tak mne to ani moc nebavilo, tak ze si pustim toho Krejcika... a ja ho nenasla... takze jsem si za zvuku te zumby udelala par posilovacich cviku na bricho a zadek a tim to skoncilo. To mi taky moc neslo, proste ta hudba se k tomu nehodi a ja to doma asi fakt neumim. A bylo dobry, ja se snazim posilovat bricho a nademnou stoji malej s tatrankou v ruce :grinning: Ale trochu jsem se zapotila, to zase jo.
Dala jsem si trochu salatu a nalejvam se vodou. Dam si vzdy do dzbanku, je to neco pres litr, dnes snad vypiju cele dva dzbanky.
Jo a jeste ta zumba mi fakt konci asi v 25. minute...
12. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz
@niki2 ahojky tak jsem to 3 cvičení nezvládla zbodla jsem 2 obrovské broskve a byla jsem tak nacpaná,že to nešlo a zítra vstávám s dětma do školy tak nechci ponocovat.No vlastně nevim jestli pujdou jsou nějaký nachcípaný.Tak mě asi pomalu končí čas klidu :slight_smile: malá poposedává a kleká si na 4 tak počítám,že do konce týdne poleze a to bude něco.Jak stojim u ní a dosáhne na mě tak se po mě sápe a takhle mě dokonce i dohoní :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahojky holky ja uz jsem zhubla neco malo, ale urcite budu hubnout dal. Od brezna jsem schodila 27kg. Pokud nekdo chce at mi napise IP a ja mu dam internetove stranky co jsem vytvorila s metodou s kterou hubnu.
12. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz
Ja taky doufam, ze se dnes dostanu do postele pred pulnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manzel prave prisel z prace, ale jak je rozbehany, tak malokdy ho zatlacim do postele hned, jeste chce posedet, zapnout TV...
Mala je sikulka :wink:
12. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz
@niki2 To jo šikulka to ona je :slight_smile: zrovna jsem dneska na ni koukala a řikala si kde je ten mrňavej 2,5kg vážící človíček s černejma vláskama :slight_smile: váží kolem 8kg a je blond :grinning: a vypadá to,že bude taková živá jako jsou ty dva mladší.Nejstarší holka je taková klidná rozumná a ty dva to jsou demoliční četa a neustále samej průser a samá hovadina :grinning: asi bude jako oni :grinning: bude veselo.
12. zář 2010 ve 22:55  • Odpověz
@adajar ahojky tak to jsi dobrá sundat tolik .A kolik chceš ještě zhubnout?
12. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz
@monisia12 tak to by bylo zajimave je nekdy dat dohromady s nasima krakenama :grinning: Ti jsou taky zivi az az :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem se ted neudrzela a jak jsem delala manzelovi svacinu na zitra, tak jsem jeste snedla platek sunky. Ale na to, jake mam chute, tak to jeste jde.
12. zář 2010 ve 23:02  • Odpověz
@niki2 Já mam vždycky největší chutě večer a to bych sežrala co by mě kdo dal na stůl :grinning: .Teda adajar je dobrá schodit tolik kg od března a já tu s tim zápasim :grinning: jo asi se holka dokáže džet a né jako my dvě hříšnice grilovačka masíčka koláče od maminky :grinning: :grinning: já se snad pujdu zahrabat do peřin jinak se vrhnu na ledničku :grinning: niki co máš vlastně za psi?Já tu naši termo potvoru co mě zahřejvá postel ostříhala myslim tim toho yorkšíra a vypadá jako mutant netopýra a krysy :grinning:
12. zář 2010 ve 23:10  • Odpověz
my mame dva mutanty :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 23:17  • Odpověz
@monisia12 jeste chci zhubnout tak 13kg ja zacinala s vahou 100kg. A jak hubnete holky vy???
12. zář 2010 ve 23:19  • Odpověz
Holky nebudete tomu verit, ale i byli grilovacky a obcas sladke a tak. Proste jim vsechno jen pocitam KJ a koriguji prijem energie. By jste neverili kolik za den jsem snedla prazdnych KJ.
12. zář 2010 ve 23:20  • Odpověz
@niki2 Ty jo mate tolik ditek. Jak to zvladate?? Ja vam az zavidim takovejch stesticek doma.
12. zář 2010 ve 23:21  • Odpověz
@niki2 Takže máte doma taky yorkšíry.Ještě ,že ty velký obry nemusim stříhat a ani česat.
12. zář 2010 ve 23:31  • Odpověz
@adajar já jim uplně všechno a jen dětské porce a vlastně občas to porušim a pěkně si nacpu pupek ale jde to taky sice hodně pomaloučku ale jde
12. zář 2010 ve 23:34  • Odpověz
@adajar Upřímně se přiznam,že počítání jsem zavrhla jako první nemam na to čas a hlavně by mě s toho hráblo
12. zář 2010 ve 23:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jak se všem daří?Adajar,jsi dobrá,též jsem zhubla díky počítání kaloriíí.Já též stále jím dětské porce,už tak striktně nedodržuji jídelníček a váha se stále sune dolu,mám teď 54 kg a konf.velikost 36.Na sladké vůbec chuť nemám.Když si vzpomenu,jak jsem právě se sladkým bojovala,tak je to až s podivem,že se mi te´d hnusí i čokoška.
12. zář 2010 ve 23:40  • Odpověz
@andyva Ahojky a náhodou recept jak zahnat chutě na utopence a tomu podobné nemáš? :slight_smile: :slight_smile: já sladké nemám ráda :slight_smile:a uzeniny a grilované pochoutky :slight_smile:Taky by mě stačilo těch 54kg snad se tam dostanu měla jsem to ještě před otěhotněním
12. zář 2010 ve 23:53  • Odpověz
autor
@monisia12 :grinning: :grinning: tak to fakt nemám :grinning:
13. zář 2010 v 00:25  • Odpověz
autor
@adajar docela by mě zajímalo,co máš na mysli s těma prázdnýma kaloriema.Každá potravina přeci energetickou hodnotu má,byť třeba minimální.Jen voda je "prázdná"
13. zář 2010 v 05:48  • Odpověz
Tak hlasim stav k pondelku, vaha 61,3kg, pas 74cm, boky 94cm a stehno 55cm.

Tento tyden je "muj" cvicitel pryc, tak jsem zvedava, co budu delat, zda vubec budu jezdit cvicit na nekoho jineho :confounded:

@andyva a jakou jsi mela vahu, popr. velikost predtim, nez jsi zacala nabirat do vahy, kterou nechces? Jedes teda jak drak, ja bych 54 uz ani nechtela, ale 57 by bylo nadherne...

Nejhorsi je, ze kdyz si vezmu treba dziny, tak nevypada, ze bych mela nekde shodit (teda aspon si myslim :grinning: ), ale pro muj dobry pocit bych proste chtela. Vcera jsem cvicila doma jen v tricku a kalhotkach a to co se tam soukalo pri posilovani bricha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky by mne zajimalo, co jsou prazdne kalorie :confused:
13. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
@monisia12 no ja jsem pro tohle vytvorila stranky kde ti to pocita samo jen zadas kolik jsi ceho snedla. Abych ulehcila ostatnim, ale jestli si myslis ze mam casu nazbyt tak to vubec ne. Mam ho stejne malo jako ty ikdyz mam jen jedno ditko. :wink:
@andyva Treba pivo jsou prazdne kalorie. To je energetickou hodnotu ma, ale ma taky hodne cukru a tak kdyz se podivas na slozeni tak ma treba moc cukru a tak. Nebo naopak hodne KJ a malo ostatnich zivin. Bramburky to same. Je to slozitejsi jde i o to z jake je casti potravinove pyramidy a tak.
13. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
@andyva ty jo krasny ja mam teda vahu asi nejvetsi tot 73kg. Ale miry jsem se nemerila. :D Teda ted.
13. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@adajar Teda nevim co děláš a času nazbyt nemá asi nikdo to je teda fakt.Jestli mam bejt upřímná tak mě nebaví číst štítky a sledovat kolik co má a s čeho se to skládá a jiné hovadiny.Prostě jsem zjistila,že hubnout se dá i bez kontrolování tuku aKJ a jinejch podobnejch věcí.Stačí prostě snížit příjem potravy na poloviční dávku a začít se hejbat.Teda aspoň na mne to působí :slight_smile: ono na každého člověka zabírá něco jiného. :slight_smile:
13. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.