• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
@monisia12 no me to nestacilo. Proste ja mam radost ze to mam podkontrolou. ale je fakt ze nikomu nic nerikam co je nejlepsi protozte kazdej je jinej a bere to jinak. Jinak ja jsem na materske, ale jeste k tomu neco malo pracuji a tak. :D
13. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@adajar Myslela jsem si,že asi děláš.Já pracuju ale jako profi matka :grinning: ráno v 6.30 vstanu a jsem v zápřahu do 20 hod to choděj děti spát a pak teprv mam chvilku pro sebe jenže to většinou stejně něco dělám co jsem nestihla ve dne.
13. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
Jsem si dneska dala jako rozcvičku ještě před snídaní to ,že jsem posekala zahradu a byla jsem spocená jak vrata od chlíva :grinning: co bude dneska baštit já dělám k obědu kuře s haluškama
13. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
@monisia12 no ja delam jen na tech strankach. Ale to az vecer. A jinak veskerej cas venuji malemu ja mu to slibila u inkubatoru. A pak manzel a domacnost. A ted jeste pribude dobrocina cinost pro babyklokanky. A plus jeste pomaham delat jeden internetovej obchod a tak. Spis takove jednodussi veci. :wink:
Jinak te obdivuji tolik deticek jsi super.
13. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz
@adajar Jéééé děkuji :slight_smile: Nejvíce času mě zabere ježdění ráno vezu děti do školy pak jedu nakoupit pak domu uvařit vyprat uklidit a pak pro ně do školy jenže každej končej jinak a všichni obědvaj doma a pak odpoledne ještě rozvážim po kroužkách muj táta nechápe jak můžu bejt ještě normální.Muj denní rozvrh je fakt cvokhauz a každej den to je trochu jinak.A ještě máme 3 psi naštěstí lítaj po zahradě :grinning:
13. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
@monisia12 tak to smekam jeste vic. Ja vim jake je dojizdeni porad nekam a to jezdime jen po doktorech, ale taky mazec
13. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@adajar Tak jsem přijela s klukem ze školy holky jsou doma marod někdy bych ti mohla pro tvé pobavení posla svuj denní rozvrh na celý týden manžel s toho byl trochu pav kdyžb jsem byla v porodnici :grinning:
13. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nevim, co bude s mym cvicenim, byla jsem na koznim, mam chodidlo plne bradavic, tak mi to vypalila, za 10 dni na vyndani, boli to jak cert, sotva chodim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@adajar no vy jste si maleho museli vypiplat.
13. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
@niki2 ahojky řekla bych,že budeš odpočívat s tim se cvičit nedá :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
@monisia12 no fakt nevim co bych, do bazenu nemuzu, zadne skakani taky ne, tak leda posilovani, nejlepe vleze :grinning: Manzel uz se ptal s nadeji v hlase, ze nebude muset hlidat :grinning:
13. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
@monisia12 hele myslim ze si tak napul dokazu predstavit. :grinning: :grinning:

@niki2 jj malej je vypiplanej a vysnene dite. Takze proste takovej rozmazlenej jedinacek bude. :grinning: :grinning:

Tak jsme prijeli od doktoru
13. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@niki2 ahojky tak jsem dneska trochu blbla a tady ti chci ukázat toho našeho mutanta i s těma dvouma cvokama co mám
13. zář 2010 v 17:37  • Odpověz
@niki2 A ještě něco jsem ti vyšťourala jedna fotka velryby to je jak vypadam dneska a ty dvě to je před dětma to jsem měla těch krásných 45kg
13. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
@monisia12 zadnou velrybu nevidim :wink:

Ta noha kurevsky boli, takze se dneska ztrestam tatarackem a modrym portugalem - pozdni sber :sunglasses:
13. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
@niki2 teda já ti nepřipadám jako velryba tak to je fajn protože já když se podivám do zrcadla tak je mě blivno.Teda já bych se netrestala když máš takové velké bebí :slight_smile: měla by ses hejčkat dokud se neuzdravíš :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
Hele, jestli si nepripadam vcelku dobre, protoze tu nemame zadne zrcadlo :grinning: V unoru jsme se prestehovali a mame jen takove to malicke stolni :grinning:
No kdybych sla cvicit, tak bych si to nedala, ale dnes jsem dostala chut. Stejne jsem prasila uz od obeda :angry:
13. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
A psi jsou krasni, ja miluju velke psy. Ale kdyz si predstavim ty chlupy, ta ho*na, podupane vsechno, tak jsem docela rada, ze mame ty mutanty :wink: Ten vas ma asi ocas, vid. Ti nasi ho maji useknuty, a to i ta mlada, ta ma teprve rok.
13. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
@niki2 teda to bych potřebovala já :slight_smile: žádný zrcadla a hlavně se nepromenádovat před ním nahá :grinning: Dneska jsem se tak dobře a hlavně hodně nadlábla tim kuřetem a haluškama :angry: tak to musim dneska vypotit :grinning:
13. zář 2010 v 19:00  • Odpověz
@niki2 nojo ten náš má vometák je to takovej vejškrabek bez papírů(muj mazlíček a miláček) a ty dvě velké potvory jso demoliční četa :grinning:vlastně pes ani ne on je redy jen čuba je totálka magor ta fakt zničí naprosto všechno takže mam kuli ní oplocené vše co nechci zničit i dětské hřiště jsme museli oplotit jinak by nezustala ani jedna bábovka a hlavně by asi bylo pískoviště nepoužitelné a počůrané.
13. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
@monisia12 co to je vubec za rasu? Uz jsi to psala, ale nechce se mi to hledat. Nechavate je jen na zahrade nebo muzou i do domu?
No ja se zase na nejaky zrcadlo docela tesim, kolikrat se divam do francouzskyho okna, jak vlastne v necem vypadam :grinning: Teda naha jsem to jeste nezkousela :sunglasses:
13. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
@niki2 ty jsi akcni a tataracek je mnamka. :grinning: :grinning: Ja budu o salatu.

@monisia12 Jaka verliba chces videt verlibu??? Tak to ti ji asi ukazu. Pockej ja najdu fotecky.
13. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
@niki2 je to kavkazskej pasteveckej pes a domu nesměj ani náhodou jen na zahradě a oni to vědí,že nesměj . :grinning: ty se těšíš na zrcadlo a já bych ho nejradši vyhodila :grinning:
13. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
@adajar já vim,že to neni uplně tak nejhorší jenže jsem zvyklá bejt drobná hubená a nevejdu se do hadrů co mam ve skříni a,že jich mam dost :grinning:
13. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@monisia12 no vsak mas tolik krasnejch deticek tak ne vsechno je uplne jako driv :D Ale jako me taky donutili zrcadla mame je snad vsude. Jnak pejsky mas uzasny,
13. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
@adajar :grinning: mě donutila moje plná skříň a hlavně nechci chodit v těhotenskejch kalhotech.Zatim se vlezu do jednich a to jsou tříčtvrteční slabé gaťky tak snad to zvládnu se vejít do dalších a pesani jsou úžasný jen jich mam někdy plné zuby :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
@monisia12 No ja jsem taky nemela co na sebe a hlavne jsem se citila hrozne. No a v breznu kdy malej prestal chtit mlicko a uz jsme nekojila tak jsem se vrhla do hubnuti. A zacatek sel ok. No vratit se spet na 55kg nechci protoze jsem prej byla jak s koncentraku, ale tech 60-65kg bych chtela. Ted mam 73 a jsem v BMI uz v norme.
13. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@adajar kolik vlastně měříš já jsem prcek mam 154 a ideal váha je 46kg a já ještě kojim a kojit budu asi zas dlouho tu nejmladší jsem odstavila kuli školce bylo jí 4,5 roků
13. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
tak já to jdu všechno nahnat do postele a nakojit a uspat skřítka a pak zas přijdu a kolem 21-22 se chystám na cvičení
13. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz
@adajar jak akcni? Teda predtim jsem pochopila, ze s detickama jsi si mne spletla s Moncou, ale ted nejak nevim.
Jsem ztrestana, bylo to excelentni :slight_smile: Kluci si dali topinky s nama :sunglasses: A vinecko taky mnamka. Proc ja vlastne chci hubnout? :grinning:
13. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@niki2 No teda tak tuhle myšlenku proč já vlastně chci hubnout ti bledě závidím :frowning2: asi jsem chytla nějakej bacil od holek začínám nějak cejtit v krku takovej divnej bléééé :confounded: asi si uvařim heřmánek mam zásobu letos jsem si ho natrhala dost.
13. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.