• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
autor
Jdu psát ten jídelníček,ale holky ,podotýkám,že je nesmírně důležitá kuchyńská váha-nejlépe digitální,jinak je to o ničem,abych vám něco psala :wink:
28. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Andy, díky :wink: Jo, v kabinkách to mám stejně. To pak přejde chuť si i něco koupit. :grinning: Nějaký nový oblečení pro mě bude odměna za zhubnutí :wink:
28. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
no jo kabinky, ty sou děsně nasvícený, tam kolikrát vyleze i to co v zrcadle doma nejde vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

safi vítám tě :slight_smile:

wjeruš tak to máme mezicíle stejný 70, 60 ... dál už radši nejdu, na původní váhu už se asi nikdy nedostanu, ale i za těch 65 bych byla moooc ráda :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
andy digi váhu mám, byla sem zvyklá si jídlo vážit pži těhot. cukrovce :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
safi sem zkoukla album a máme skoro stejně staré holčičky :slight_smile: na fotkách vypadáš moc dobře, ani bych neřekla že potřebuješ hubnout :confused: :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Digi váhu mám taky. :wink:

Evi, taky jsem se dívala na album. Máš moc pěknou holčičku :dizzy_face:
A díky, ale fotky asi klamou. Chci zhubnout hlavně kvůli sobě, a je fakt, že i manžel si párkrát porýpl, tak se i jemu chci líbit. :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
Pondělí 31.5.
Snídaně:Hemenex,chlebíček Knuspi-1070KJ(olej na potření- 2g,drůbeží šunka -40g,2 bílky,2 nakrájená rajčata,kmínový chlebíček Knuspi 30g)
Svačina:bílý jogurt nízkotučný-malý kelímek+10ks mandlí-400KJ
Oběd:Bylinková omeleta se sýrem a vřeteny-1250KJ(vejce-1ks,bílek-2ks,sýr eidam 30% t.v s.-15g,těstoviny vřeténka semolinové-30g,hrstka petrželky,rajčata 150g,sůl,pepř)
Svačina:kedlubna-100g-130KJ
Večeře:Rajčatový salát se sýrem a jogurtem-1340KJ(rajčata-200g,cibule-10g,nízkotučný tvrdý sýr-40g,vařené vejce 1 ks,bílý jogurt 50g,celozrnný dalamánek 50g,sůl,mletý bílý pepř)
2-3 l tekutin-nejlépe voda.Ani kapka alkoholu.
Dohromady-4190KJ
A nějaký ten pohyb :grinning:
28. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
Úterý 1.6.
Snídaně:ovocné müsli-150g+sojové mléko 2dcl-840KJ
Svačina:jablko-100g-260KJ
Oběd:krůtí řízek na paprikách zapečený se sýrem,brambory-1540KJ(krůtí prsa-100g,olej-5g,zelená paprika-150g,červená a žlutá paprika-150g,cibule-30g,nízkotučný tvrdý sýr-20g,brambory 100g,sůl,mletý pepř)Omyté maso lehce přes mikrotenovou folii naklepeme,osolíme,opepříme a opečeme na rozehřátém oleji.Očištěné a semínek zbavené papriky a cibuli nakrájíme na větší kostky,přidáme k masu,podlijeme a necháme podusit.Před podáváním přeložíme přes maso plátek sýra a v mikrovlnce zapečeme.Jako příloha jsou vhodné vařené brambory.
Svačina:mrkev-100g-190KJ
Večeře:salát s vejcem-1400KJ(hlávkový salát-50g,salát polníček-50g,čekankové puky-50g,kukuřice-70g,žampiony-20g,olivy-30g,rajčata-100g,ředkvičky-50g,cibulky sladkokyselé 20g,vařené vejce 1ks,olej olivový-2g,toustový chléb 20g)

Jsme 4-členná rodina,takže budu jim dělat to samé,jen použiju více hrnců :wink:
Počítám s tím,že nesdeženu vše koupit,tak to buď vynechám nebo nahradím něčím jiným,ale je třeba dodržet tu energetickou hodnotu.
28. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
Středa 2.6.
Snídaně:Knuspi-2ks,lehce potřít nízkotučnou Florou,50g kuřecí šunky:730KJ
Svačina:Nekarinky-100g-150KJ
Oběd:kuřecí stehna na zelí,brambory-1450KJ(kuřecí stehna-150g,kysané zelí-150g,cibule 20g,jablko-50g,brambory 100g,4 druhy pepře vcelku,pálivá paprika,sůl).Na pekáč vysypeme zelí,na ně nasekáme cibuli,nahrubo nastrouháme jablko a promícháme.Brambry dáme vařit i se slupkou.Okořeníme stehna,položíme je na zelí,podlijeme podle potřeby vodou a dáme péct.Přibližně za 20 min.je otočíme.Po určité době je opět otočíme nazpátek,přidáme nakrájené brambory ve slupce a necháme dopéct.Po dopečení můžeme jíst,lépe je však konzumovat až druhý den.Tzn.-že si to navařím už v úterý :grinning:
Svačina:okurka 100g s bílým jogurtem-100g-270KJ
Večeře:brambory s tvarohem-1500KJ(brambory 130g,nízkotučný měkký tvaroh 150g,nízkotučné mléko-50 ml,česnek-půl stroužku,řeřicha 10g,sezamové semínko 3 g,vejce 1ks,červená kapie 50g,sůl,pepř).Brambory omyjeme,oloupeme,rozkrájíme na kousky a uvaříme v mírně osolené vodě.Tvaroh rozředíme mlékem,dochutíme solí,bílým pepřem a rozetřeným česnekem.Vařené brambory upravíme na talíř,obložíme je tvarohem,posypeme sekanou řeřichou,sezamovým semínkem,ozdobíme na nudličky nasekanou červenou kapií a plátky vařeného vejce.
28. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
Další dodám v pondělí večer.Omlouvám se za chyby,ale už jsem to po sobě nečetla.Holky,té svačiny může být víc,ale měly bychom se vejít do 5000KJ za den,ať se nám pěkně hubne.Nezapomeńte na cvíčo :sunglasses:
Takže si napište nakupovací seznámek-je toho dost,nakupte si to dopředu,a´t vás při vaření nic nezaskočí,.Já si to budu muset připravovat kvůli práci den dopředu :wink: Ale těch 21 dní vydržím a když mě to neodradí,tak budu možná pokračovat dál a třeba se to stane mím životním stylem-no,kéž by :wink:
28. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se že jsem ještě nenapsala ten jídelníček, máme ted velké rodinně starosti, no od středy mám nervy v hajzlu dalo by se říct, tímhle stylem nebudu muset ani držet dietu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale dneska na to snad budu mít v práci čas tak vám sem něco napíšu ju?
jinak zumba je parádní, bolí mě po tom čtvrtku hlavně záda a bříško ale je to fakt záhul :wink: a je to taková hodně rychlá taneční párty
29. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
tak holky beru si domů knihu o zumbě a je v ní i hubnoucí program a cvičící, takže večer nastuduju a zítra to sem napíšu co jsem se dozvěděla, asi se budu držet téhle knížky docela se mi to líbí a jelikož na tu zumbu budu chodit tak je to pro mě i aktuální, doufám že to neva že nepojedem všechny stejnou dietu, jinak pro nějakou tabulku jsem taky klidně, ono bude lepčejší mít to zaznamenaný, anebo minimálně každá si to musíme napísat doma :sunglasses:
29. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Ali,je úplně jedno,jakou dietu si pojedeme,důležité je,abychom se tady vzájemně podpořily!Holky,dneska bychom se tedy měly změřit a zvážit :wink:
30. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
jj já to udělám večer až dorazím z práce
30. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
a dneska si musím nakoupit na zítřejší den papu a zítra pak nakoupím na zbytek týdne
30. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, ready na zítřek? :slight_smile: No já mám start trochu problematičtější. Dostihl mě střevní chřipka, teď to v JI docela řádí, takže cca od půlnoci objímám záchodovou mísu. Ještě jsem si neodvážila dát něco pevnýho, vzhledem k tomu, že vybliju i čaj :frowning2: No aspoň se mi bude na ten dietní jídelníček líp navazovat, než kdybych byla rozežraná :sweat_smile: Mimochodem andyva, Tvůj se mi fakt zdá výbornej, vyváženej, super.
Jina k bychom se měli domluvit co měřit - pas asi to je jasný, ale budeme měřit třeba i boky nebo pod prsy (stejna, paže,...)?
30. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Jo Andy, tvuj jidelnicek vypada skvele, idealni, kdyby mi to nekdo chystal :grinning: Ja se nejak nedostala jeste k te knizce, pisou tam, jak se vyrovnat s chuti na sladky? Ovoce mi to nenahradi.
Wjerushko, ja mela ted asi 4 dny prujem, nic katastrofalniho, ale tak 4x denne jsem behala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
andy jídelníček vypadá dobře, určitě se budu inspirovat :wink:
wjeruš taky tě to postihlo? Mě někdy ve středu a shodila sem, takže aspoň něco pozitivního na tom bylo :grinning:
jinak já už se změřila, míry mi teda vyrozili dech :angry: stehno mám te´d silný jak před 5ti lety pas :sweat_smile: už je to hubnutí fakt potřeba :grinning:
jinak jídelníček tak nějak doržuji už pár dní (ale nejsem zatím až tak přísná, to až od zítra), nepřejídám se, večer se krotím, a normálně se cítím líp už teď :slight_smile: rozhodla sem se definitivně že budu dodržovat dietu jak při cukrovce, je to v něčem dost podobné jako ta tvoje andy
už mám i oprášené kazety na cvičení :grinning:
ale musím se teda přiznat že na 15. h jdem na grilování :grinning: ale určitě se nepřejím a vezmu si jen decentně :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Eveno, tak pak napis, co to je "decentne" :wink: . My bychom meli grilovat nekdy pristi tyden.
30. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
no já jsem na zítra objednaná na jumping, no hlavně sem si nastudovala že před každým cvičením musím sníst nákou sváču abych měla energii a po cvíču taky něco malýho, přeci jen je ten výdej docela velkej tak abych se nezhuntovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Jak jste si užili víkend?

Andy, jídelníček máš krásně rozpracovanej! :wink: určitě se budu taky inspirovat.

Ali, Zumbu jsem si nedávno stahovala z netu. Je to pěkně svižný a energický :wink:

Evi, tak co grilovačka?

Můžu říct, že se docela těším a jsem zvědavá na boj bez sladkostí :grinning: jsem na něm docela závislá. Ale snad to půjde i bez toho.
Chodíte všechny někam cvičit? Já budu muset doma, protože tady nemám hlídání a taťka nám často jezdí po služebkách. A já potřebuju hlavně pravidelnost, protože jakmile párkrát vynechám, tak už se k tomu těžko dokopávám. Ale našla jsem si na netu hejbejse.tv, tak budu cvičit podle toho. A ještě se zkusím po nějaké inspiraci podívat.
30. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
ahoj safirku, já jsem bohužel v práci tak moc neužívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším dom
no k tý zumbě i vyšla kniha s dvd tak si to zítra doma pustím a zkusim i podle toho :wink:
30. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
Ali, tak ať ti to v práci rychle uteče.
30. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
takže žranice byla fakt decentní :sweat_smile: nebylo tak nějak moc jídla asi to nějak nevychytali nebo co :grinning: takže sem měla malej špíz kde byla pomalu samá zelenina a masa pomálu a pak kupu zeleniny a sklínku kofoly, takže docela dobrý myslím :slight_smile:

alien chodíš sama na cvičit?

safi stahovala abys jí zkusila? m§ůžeš hodit odkud jí máš? taky bych to zkusila doma :slight_smile:
díky za typ na cvičení, to hejbejse.tv zkusím taky od zítra
30. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
evena...no ted už jo, s jednou holčinou jsem chodila jenže otěhotněla, pak občas s kolegyní když nemáme směny proti sobě ale většinou sama, už jsem si zvykla, na začátku jsem měla s kým a ted už vím kam jdu, prostředí znám a cvičitelky super takže mi to nevadí :wink:
30. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
alien tak to jo :wink: sama bych na první hodinu nešla, ale takto by mě to taky asi nevadilo, ale já nemám s kým chodit, nabízela sem švagrové aerobik a nechce se jí, asi se nechce strapnit, taky by ale potřebovala schudnout :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
no mě aerobic třeba vůůůbec neba
30. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Eveno a odkud jsi?
30. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Evi, už nevím, kde jsem jí stahovala, je to trochu dýl. Ale zkusím to najít. Kdyžtak zatím na youtube jsou ukázky
http://www.youtube.com/results?search_query=zumba+advanced&aq=0

V kolektivu to musí být super tancovat :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
ahoj

tak vás vítám při pondělku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak sem zvědavá jak ty kilečka půjdou dolů, na dnešek sem se moc těšila, hlavně na to cvičení že dnes už konečně začnu
dnes na snídani mám bílý jogurt + 30 g muslli :wink:
31. kvě 2010 v 06:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.