• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Jako ja chci byt hubena, nebo spis stihla, ale proc me proboha tak bavi zrat??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@niki2 protože je to slast :grinning: :grinning: já taky miluju žrádlo :grinning: byla jsi někdy v restauraci ambiente?To bomba tam se zaplatí jednorázové vstupné myslim,že to bylo 500 na hlavu a pak dostaneš talíř a choděj tam klučíci a nosej žrádlo ,přijdou ukrojej ti flákotu a jdou k dalšímu stolu a takhle tam choděj dokud neodejdeš a máš tam všechno hovězí,vepřové,jehněčí,grilovanej ananas atd.a saláty si tam můžeš nandat sama kolik chceš no prostě bomba tam by sis chrochtala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jak jsi mne odhalila, ze bych si tam chrochtala :grinning: :grinning: Ne, nebyla jsem tam. Posledni dobou ty restaurace nejak mijime, kdyz uz, tak nejlepe s detskym koutkem :grinning: Ale my jsme schopni si udelat bajecny zradylko doma nebo s nasimi uhlavnimi prateli :wink:
Kluci uz spi, mne je blbe, dneska nic ohledne hubnuti nepodnikam... Ani tu vodu jsem dneska nechlemstala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz
@monisia12 JA mam 175cm. Takze nejsem p=rcek no. :grinning:
@niki2 nene jako cviceni nato ted nemam chce se mi porad spat. :grinning: :grinning: Ne ted jsembyla nemocna.
13. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz
váha: 73 kg, obvod pasu: 82,5 cm, obvod stehen: 53,5 cm, obvod paží: 28,5 cm, obvod přes prsa: 94 cm, obvod zadku: 93,5 cm takto jsem se dneska vazila a merila
14. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
@adajAhojky tak ze mě asi bude chcíplotina škrábě mě v krku a ráno jsem měla uplně ucpanej noc.Teda tak podle toho co jsi naměřila tak jsi hubenější :slight_smile:já svoje snad ani nemůžu napsat musela bych se hanbou propadnout :sweat_smile:
:slight_smile:
14. zář 2010 v 09:32  • Odpověz
@monisia12 NEJSEM TO nemuze byt pravda. Ale kdybych ti napsala miry ze zacatku hubnuti tak me nepoznas. Jako pres bricho mam toho dost dole.
14. zář 2010 v 09:49  • Odpověz
@adajar 63,5kg,stehno 59cm,boky 97cm,břicho 97cm,pas 88cm,prsa 93cm,ruka 32cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak co řikáš a pak ,že nemůžu a jsem prostě velryba já si tak připadám
14. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
@monisia12 no velryba nejsi to znam jine. Ale mozna by to chtelo urcite ten pas. Ja co jsem cetla ze pod 88cm v pase teprv presstava byt riziko zdravotni a ted nevim presne ceho.
14. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
@adajar Já mam problem,že mam hodně popraskanou kůži po celém břiše a mam ji hodně povolenou a hlavně mam zapadlou jizvu do břicha po 3 císařích jo břicho je fakt muj velkej problem a to ho cvičim a nohy jsem měla vždycky větších rozměrů :angry: moc svalnaté :angry:
14. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@monisia12 no ja rodila sice v 26tt, ale bricho mam taky samou trhlinu, ale jak jsem zhubla tim pocitanim tak slo brisko dolu nejvic. A i prasklinky jsou svetle uz, ale mela jsme je hnusny to mi ver. Jizvu nemam ja rodila 2x prirozene. A ja byla vzdy vyzabla a pak jsem stloustla kdyz jsem mela deprese.
14. zář 2010 v 10:57  • Odpověz
@adajar Tak já mam 3 císaře a jeden normální a strašně lituju toho,že jsem rodila normálně jen jednou sice to byl docela záhul :slight_smile: ale užila jsem si to :slight_smile: byl to úžasnej zážitek 37 hodin
14. zář 2010 v 11:07  • Odpověz
@monisia12 to ti verim ja rodila jednou v horeckach a podruhe me pak uspali. :D Ale cisarem ne. No a uz nebudu rodit.
14. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
@adajar ze zdravotních důvodů,nebo nechceš?Teda jestli o tom nechceš mluvit tak to nech bejt
14. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahojky, tak se zacinam obavat, jestli vubec budu moci cvicit ten pristi tyden, kdy pujdu na vyndani tech bradavic. Dnes jsem tam byla aby mi vypustila nektere puchyre, rekla mi, ze bych mela mit hulku, ze se na te noze fakt neda chodit :angry:
A jeste jsem mela obihani po jinych doktorech, ted si jdu konecne dat caj. Deti jsou dnes ve skolce i se spanim, jsem zvedava, jak to malej zvladne, je to jeho 3. den ve skolce a 1. se spanim. Jenze starsi ma od 16h fotbal a to se spanim doma spatne stihame, tak se mi to takhle zdalo lepsi.
14. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@niki2 Teda ty bradavice to je hnus já je měla jako malá na nohou pořád a se cvičenim to asi taky nebude slavné budu usmrkaná a to by se cvičit nemělo a ještě mam dneska třídní schůzky ve 3 třídách najednou :grinning: a každá je v uplně jiné části školy :grinning: to bude zajímavé a musim opravdu do všech tříd :grinning: budu tam muset vypláznout prachy a poslechnout si pár blááááblááá a můžu frčet domu :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@monisia12 ja mela tridni schuzku vcera a prachy mame dat do konce listopadu. Podle zakona predskolaci neplati, no tady chteji prispevek :angry: Ale jsem rada, ze jsou ve skolce, ze...
Ja s nima bojuju dlouho, byla jsem kdysi na vypaleni nekdy po maturite, pak jsem snad mela nejakou dobu pokoj a pak postupne zase zacaly prichazet a ja to ignorovala, az jsem to zacala pred rokem resit, to jsem byla na vypaleni, pak to mazala kolodiem a ted znovu na vypaleni
14. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
@monisia12 no ja jsem o prvniho chlapecka prisla v 21tt a Danysek se narodil v 26tt a rekli mi ze nikdy dite nedonosim. Takze z rozumoveho hlediska je to to nejlepsi reseni.
@niki2 no teda ta ti ty bradavice vzala nejak moc podle toho co pises. No kazdej doktor to dela jinak. A me malej spinka tak jsem stihla vyzehlit a jeste mam hodne prace, ale to uz nestihnu.

Odpoledne jdeme k doktorce tak doufam ze nebudeme muset nasadit zase ventolin. A nebo dokonce dat spatky seretide. To by me asi jeblo.
14. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@adajar ja tech bradavic mam fakt hodne, patu mam uplne posetou, ze se to neda spocitat. A jak jsem lempl na chozeni k doktorum, hlavne jsem tam vcera stravila 1,5 hodiny v cekarne, tak jsem ji rekla, at mi to udela vsechno najednou, jinak by to taky delala postupne.
Nemas to taky s detickama lehky, treba se jeste povede, znam zeny, co jim rekli, ze nedonosi a pak skoro prenasely. A i kdyby ne, mas maleho a ten ti to vsechno vynahradi :wink:
14. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
@niki2 no ja vim ze se to stava, ale smoji vadou fakt ne. Ale vis co mam zdrave dite a nemuselo to tak vubec byt takze ja jsem stastna a nebudu pokouset osud. Takze ja to mam jasne. Ikdyz nikdy nerikej nikdy. :wink:

A bradavice nejlepsi je na ne lastovicnik sama kdyz si ho doma udelas. Jinak to znam u nas pacienti cekali treba 3 hodiny a neptej se proc. :grinning:
14. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
@adajar tak to musis vedet ty, ale jak rikas nikdy nerikej nikdy, tak ty muzes, jsi mladounka, tak treba...

Ty jsi zdravotnik? A proc cekali? :confused: :grinning:
14. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz
@niki2 Ja jsem sestra zdravotni. No doktorka byla moc potomna.
Ale je to moc velkej stres vsechno vis-.
14. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
@adajar neřikej,že jsi sestra na kožním ?tam já nerada chodím jsem alergik mam kontaktní alergie a i alergie na potraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
@monisia12 nene ja jsem toho delala vic a to byla jedna moje zastavka, ale ze zdravotnictvi jsem odesla za ty penize jsem tam nechtela delat, ikdyz me ta prace bavi.
14. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
@adajar To se nedivímza ty prachy co tam maj se musí hubnout uplně samo po zaplacení všech složenek :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz
@monisia12 no jako jo.

Holky my tu meli navstevu 4 deti ruznejch veku bylo fuska, ale slo to. :grinning:
14. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
Tak k veceri jsme meli koprovku a detskou porci jsem teda nemela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mam ji hrozne rada a v 1. tehotenstvi jsem na ni vylozene ujizdela :grinning:
No a zitra mame sraz s kamaradkou v Clovickove, chtela jsem je nalakat sem, to bych se drzela, tam si urcite dam dobry kafe a nejlepe nejakou palacinku k tomu :confounded:
14. zář 2010 v 18:34  • Odpověz
Jo a dnes na mne vykouklo to DVD, co jsem v nedeli hledala :slight_smile: Jenze ted nemuzu cvicit ani doma a ani nejak nemam naladu. Dnes jsem jeste stravila dopoledne v Motole, tak tam na mne aspon nekoukali divne, proc taham nohu za sebou :grinning:
14. zář 2010 v 19:21  • Odpověz
@niki2 je vy chodite do clovickova na Zlicine?? Jake to tam je??? Jinak koprovku bych si moc dala.
14. zář 2010 v 19:24  • Odpověz
No chodime, se starsim jsme tam obcas chodili, ted co jsou kluci spolu, tak si vystaci i doma :wink: Ale parkrat jsme tam uz zasli, je to tam fajn, jen bude asi zitra narvano, pokud bude pocasi jako dnes. Deti se tam vyblbnou a je tam vyborna kavarna. Hlavne odevsad na ty deti vidis. Teda skoro odevsad.
14. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.