• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Ahojky :slight_smile: jsem vyčerpaná a mozek mam vypnutej po těch příšernejch třídních schůzkách a aby toho nebylo málo tak mam rypák jako by chtěl bouchnout :angry: takže se cvičení konat nebude asoň tak 3-4 dny určitě :angry: a pak mam hubnout achjo a bolí mě v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
Koukám,že Niki se neustále ztrestává :grinning: :grinning: Asi do toho půjdu taky :grinning:
15. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj :frowning2: jsem zvědavá kdy budu moc cvičit :cry: mam rýmu a sotva funim a nos mam sedřenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: auau.Udělala jsem lipovej čaj a lemcám.
15. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
@andyva no potrebovala bych nad sebou bic, musis chodit casteji :wink:
15. zář 2010 v 19:05  • Odpověz
@niki2 A myslíš,že by ti to k něcěmu bylo :grinning: na netu bič a doma žranice :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak dneska jsem uz jakztakz chodila, tak snad pujdu v pondeli cvicit, uz se tesim. Mi prijde ten tyden bez nejak nekonecny :grinning: A zranice uz snad taky nebudou :wink:
Co vy ostatni?
16. zář 2010 v 18:45  • Odpověz
Dnes uz jsem se tolik netrestala, na snidani 1 a pul celozrnne kaiserky s maslem, salatem rocco a sunkou, na svacinu cornflakes s bananem a mlekem, odpoledne milanske spagety a bohuzel manzel prinesl cokoladove cookies, tak 3 kousky... Mohlo by to byt pro dnesek vsechno, maximalne si dam trochu zeleniny.
Pohyb zadny, jen kratka prochazka a behani do schodu s pradlem :grinning:
17. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@adajar tak jsem se dnes zaregistrovala na tvoje stranky, ale nejak mi to nejde, skoro hodinu se pachtim s vlozenim slozeni rybi pomazanky a to jsem teprve u snidane :confounded:
Zitra uz jdu nastesti cvicit, tak bude zase nejaky pohyb.
19. zář 2010 v 16:53  • Odpověz
@niki2 no ono nez si zvyknes no. Pak uz to jde rychle a dala jsi vlastni jidlo?? Pockej koukniu se nato. Nebo co ti tam nejde??
19. zář 2010 v 17:17  • Odpověz
@adajar no dala jsem si tu rybi pomazanku jako vlastni jidlo a uz nekolikratj sem tam zadala gramaz surovin a smazalo se to a za boha tam nemuzu dostat vejce
19. zář 2010 v 17:32  • Odpověz
klikni na tu tuzku pred gramazi a vloz tam vejce. Pak musis dat vlozit snidani a potom vlastni jidlo a kliknout na gramaz kolik ma pomazanka a pak vlozis ty ingredience a zase vlozit. Doufam ze to pisu dobre
19. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
@adajar , no je to mne dost zdlouhave, ale asi to jinak nejde. kolik vlastne by se melo spotrebovat energie za den pri hubnoucim rezimu? Mam pocit, ze uz tam mam nejak moc a to tam jeste neni vsechno :confounded: Vidis tam ted ten muj jidelnicek?
19. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
@niki2 Zatim jsme nic jednodussiho nenasli, ale treba to casem pujde lip.
Jinak muj jidelnicek je v deniccich jsem adajar. Jinak za den zalezi na veku a tak tam se najdes v tabulce, ale vetsinou je tak 6 tisic KJ normalni dieta ale ono nejde jen o KJ, ale i o cukr a tak. Ikdyz ja obcas nemam ukazkovej jidelnicek. :grinning:
19. zář 2010 v 18:31  • Odpověz
@adajar jj, koukala jsem na tebe, k snidani buchta a na svacinu kolace :grinning:
19. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
@niki2 to vis jednou za cas zhresim. hlavne vzdycky potom kdyz piju. A domaci buchtu muzes dopoledne. Cukr se stihne rozprostrit.
19. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
@adajar ahoj, tak jsem si dnes zkusila vlozit snidani, no dalo mi to taky praci, ale uz to bylo o neco rychlejsi. Co jsem byla sokovana, mela jsem pocit, ze kdyz mam tmavou bagetu, caj bez cukru a pomazanku z celeru, mrkve, trosku majolky, ale doplnene bilym jogurtem, tak to nebude tak hrozne a uz tam mam 3500kJ a to je jenom snidane :confused:
Ja tam teda tu vahu frkam od oka, ale i tak...
A prosim te, budete jeste doplnovat suroviny? Aby to clovek mohl spocitat co nejpresneji :slight_smile:
20. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj, občas mrknu a držím vám palce. dobrá kalkulačka - a celkem jednoduchá je na flora.cz
http://www.flora.cz/ekalkulacka/e_index.htm

opravdu stojí za to to nějakou dobu psát, člověk zjistí, že v deset dopoledne má celodenní přísun energie už vyčerpaný. a já jsem byla líná to pořád všechno hledat a vyplňovat, tak jsem nakonec jedla jen jednoduchý věci, ne moc splácaný, aby mi to šlo dobře zapisovat a tím jsem taky nějaký ten kj ušetřila:slight_smile:)))).
20. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
@adajar a jeste dotaz, vlastne temer do kazdeho jidla doplnuji koreni, vetsinou je to pepr, dnes i paprika, ale tam se uvadi energeticka hodnota 1600kJ sice na 100g, ale stejne se mi to zda nejak moc :confused:
20. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz
@niki2 ¨zkus siu to opravdu vazit a uvidis. Jinak suroviny postupne doplnuji co mi prijde pod ruku a co mam noveho. Tohle je zakladni. Jinak ja koreni vubec nepisu protoze ho davas fakt malo.

@berenika39 Sice fajn kalkulacka, ale nespocita ti treba omacku a tak. Tohle jsem vytvorila ja sama.
20. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz
jsi šikovná, to je pravda, že to počítá jen "suroviny". ale jak jsem psala, mě to donutilo jíst jen jednoduchý věci, abych to mohla dávat do kalkulačky:slight_smile:.
tak bojujte dál, přeju kilča dolů....
20. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@berenika39 no me to nevyhovovalo bohuzel musim varit pro manzela a obcas chce i jist omacky a tak. A treba kdyz delam pomazanky a nebo pecu tak to jinak taky nejde. :wink:
20. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz
@adajar pokud budes mit chvili casu, zkus si prosim prostudovat ten muj jidelnicek -denicek. Zatim nemam pocit, ze bych nejak zrala a uz jsem skoro vycerpala dnesni prisun energie :confused: A ty si dopravas zakusek a mas o 2000min :confused:
20. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@niki2 je to v tom kolik ceho snim jine jidlo. Ja se nato mrknu zitra rano ano. Jdu si lehnout musim ssi dat dithiaden
20. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky,

dlouho jsem tady nebyla. Jak jde hubnutí? Já se musím pochlubit, že jsem začala 18:7. a zatím mám dole 7,3kg, tak jsem na sebe pišná.

@adajar můžu se zeptat na ty Tvoje stránky kde máš to jídlo?
21. zář 2010 v 08:34  • Odpověz
21. zář 2010 v 09:49  • Odpověz
@adajar To jsou přímo Tvoje stránky?
21. zář 2010 v 10:43  • Odpověz
@adellaide03 jojo to je moje dite :D
21. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
@adajar no si šikovná. Je jasné, že Ti tam potraviny chybí, ale jinak klobouk dolů. Já jsem chodila na jiný web, ale určitě zůstanu i u Tebe. A jak se jinak máš? Si Tě pamatuju z listopadovek. Jednu dobu jsem tam taky chodila. A co malý je zdravoučky?
21. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@adellaide03 Ja si te taky pamatuji neboj.

No potraviny tam chybi, ale ten zaklad tam je. A ostatni zjistuji nebo kdyz neco koupim dovlozim to tam.
A malej se ma fajn je sikulka ted ma teda rymu, ale jinak je hodnouckej. A co tvuj prdolka???
21. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@adajar Jo jako určitě základní potraviny tam máš. Je jasné, že tam nemůžeš dát všechno, ale si dobrá že ses do tohoto pustila. To je bezva, že se má dobře. Je to velký bojovník a šikula co? Jinak můj prďolka je taky šikulka. Chodí kolem nýbytku, všechno se snaží napodobovat (asi bude brzy mluvit), na každého se směje a brečí opravdu jen málo kdy.
21. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.