• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
@adellaide03 No spis jsem chtela aby se dali varit omacky a tak.
Jinak to jsou natom podobne Danysek je pohodar vecnej a kdyz uz breci je mu moc spatne.
21. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz
@adajar A můžu se zeptat jak dlouho už hubneš a kolik si zhubla?
21. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
@adellaide03 ja hubnu uz od brezna a zhubla jsem 28kg. Jeste chci 12kg dat dolu.
21. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
@adajar No téééda to seš šikulka. Já to pořát odkládala, ale řekla jsem si dost a jde to. Sice jsem neměla nějak moc navíc, ale necítila jsem se dobře. Teď je to lepší. Taky mám v plánu ještě takových deset až patnáct uvidíme. Na konci září jdu dokonce k dietoložce, abych zkrátka jedla správně. A Ty hubneš jak? Jen tak, že si kontroluješ kalorie? K tomu sport? Nebo ještě něco?
21. zář 2010 v 16:17  • Odpověz
ahoj :wink:
některé mě asi neznáte :slight_smile: dlouho sem tu nebyla
sem už na sebe vážně naštvaná, přibrala sem kilo za tu dobu co sem nechodím, tak sem se donutila zase mezi vás a musím bojovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přečetla sem jen pár příspěvků zpátky a teda
@adajar :astonished: :astonished: :astonished: fakt klobouk dolů :dizzy_face: tohle je pro mě neskutečný že to tak jde když se chce :confused: :confused:
určitě až bude trochu čas tak přečtu příspěvky dozadu a prolistuju si i tvý stránky :wink: akortá bych potřebovala půjčit tu pevnou vůli ... :wink: :wink:

@adellaide03 ahojky :wink: tys tu taky nebyla dlouho jako já? nebo jen já mám takovou absenci? taky ti to jde dobře, fakt zírám :astonished: :astonished:

holky normálně se cítím i trapně že sem tak polevila :frowning2: schudla sem od začátku jen asi 4,5 kg a teď zase to kilo nabrala :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
@evena Ahojky taky jsem tu nebyla už strašně moc dlouho, možná ještě dýl než Ty. A jak se daří? Mě se teda zatím daří něco dávat dolů tak jsem ráda. No ale i když si nabrala kilo tak přece máš pořát dole tři a půl kila ne?
21. zář 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahoj. Holy vy jste šikulky. Já začala hubnout od června, mám dole 10 kilo, zase chvíli stojím na stejné váze a doufám, že budu pokračovat. ještě by to chtělo alespoň 20 kg dolů.

Na pásku jsem ale zapínala na druhou dírku od začátku, teď jsem na páté dírce, takže i nějaké ty cm šly dolů. Což mě těší samozřejmě.

Jinak mám trochu blázinec, malá začala chodit do školy (1. třída) do toho má plno zájmových kroužků a tak potřebujeme zaběhnout nějaký systém - kdy se budou dělat úkoly, kdy se bude hrát na klavír, kdy bude venku atd. Teď je mi líto ji trápit doma, když bývá tak krásně takže to trochu posunuji. Ale toto krásné počasí by po víkendu mělo vzít za své tak uvidíme.
22. zář 2010 v 07:49  • Odpověz
První věta v předchozím příspěvku měla být Holky vy jste šikulky :slight_smile:
22. zář 2010 v 07:49  • Odpověz
@dasulag taky si šikulka. Důležité jsou centimetry a deset kilo je nádherné.
22. zář 2010 v 08:04  • Odpověz
Holky, jste dobry, mate muj obdiv.
Ja od toho cervna taky neco sundala, ta vaha mi hodne lita, kdyz to mozna prezenu, tak 5kg. Ale citim se lip.
Ted jsem zacala zkouset si zapisovat na strankach od Adajar kolik toho snim, zatim mi to moc nejde a zabira mi to dost casu. Ale zase treba vcera jsem si odpustila pribinacek, kdyz jsem videla, kolik ma energie a kolik ja uz za cely den nasbirala :grinning: Mimochodem Adajar, zrovna pribinacek chybi, prosim doplnit :wink: A jeste se te zeptam, proc si myslis, ze jsou tvoje stranky lepsi nez ta flora? Tam jsem prave nasla ten pribinacek a jen podle tech mlecnych vyrobku to vypada, ze tam ten sortiment vyrobku maji opravdu bohaty. Ale jsem lenoch, takze se mi to uz zase nechce zkouset zadavat tam, kdyz jsem zacala u tebe :slight_smile: No ono s tim za chvili stejne bude konec, nastoupim do prace a tam dostanu jidlo a vubec nebudu tusit, z ceho to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jeste jsem dnes prisla na zajimavy poznatek, zapsala jsem si kralika na paprice vlastne nadvakrat, protoze ja tu svoji porci pocitala jako celkovou a pak si k tomu pricetla jeste testoviny, jenze jsem vlastne mela testoviny s troskou omacky. No chtelo by to dat trochu do hlavy co je a co neni kaloricka bomba, jasne ze neco zname, ale treba prekvapilo me to pecivo. No a to ja bohuzel jim hodne a miluju.
22. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Niki,
uz mam fakt pocit, ze si kecam sama se sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jdu si postezovat, podporujou vas vasi manzele v hubnuti? Dnes delal snidani manzel, na otazku, kolik tam dal masla mel hodne blby pohled a kdyz jsem mu ukazovala, jak jsem si vyplnila tabulku na spotrebu energie, tak z toho byl spis takovy rozmrzely, ze tohle fakt resit nebude. A jeste udelal vetsi mnozstvi, nez bych chtela a bylo potreba.
Pritom sam ma velkou nadvahu, sice to pry chce resit, ale jeste ne tento mesic. No mame nejake starosti, tak se nedivim, ze v tomto mesici uz nechce myslet na neco jineho, i kdyz ja nevidim duvod proc nezacit hned, hlavne to jidlo stejne pripravuji vetsinou ja.
23. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj
Mě manžel nepodporuje vůbec. ještě mi podráží nohy. Můj jediný koníček - Zumbu jsem tento týden nemohla navštívit, protože milostpán se neobtěžuje přijít včas domů, aby nebyla dcera večer sama doma. Prostě mi dělá naschvály. Navíc zeleninu a ovoce nejí, a když příjdu domů v pět hodin, musím na malou při plnění domácích úkolů atd. tak jsem ráda, že stihnu uvařit jedno jídlo natož vařit pro každého zvlášť. Ach jo.

Omlouvám se za negativní přispěvek, ale mám od rána strašnou depku. :frowning2:
23. zář 2010 v 11:07  • Odpověz
ahojky

@dasulag 10 kg :confused: klobouk dolů :wink:
s manžela si nic nedělej, chlapi mají uplně jiné myšlenkové pochody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten můj mě moc nepodporuje, připadá mu hubnutí zbytečný, krý sem hezká i tak :astonished: :sweat_smile: sám by taky potřeboval schudnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: on si klidně po postele večer donese 200 g balík křupek a ještě mi nabízí, třeba o půlnoci jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@niki2 hlavně že se cítíš fajn :slight_smile: to já už se necítím dlouho kvli té zatracené váze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@adellaide03 malá měla včera rok tak sme si parádně užili den v zoo ... taky vás to za chvíli čeká :slight_smile: celej den sem byla hrozně dojatá, sem cíťa :grinning: strašně to uteklo mě připadá ...
23. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já poslední dobou polevila dost, takže je zase kilčo a půl nahoře. Manža mě tak ynepodporuje vůbec, on prostě žere a nevidí důvod, proč bych neměla žrát s ním. On je teda docela štíhlý, je z těch šťastných lídí, comůžou žrát jako nezavřený a moc se to neprojeví. No a taky docela sportuje, což je v tuhle chvíli nevýhoda, protože já musím být doma s malým a nemůžu na žádný cvičení. V pondělí jsem chodila na tu zumbu, jenže už se dvakrát stalo to co u Dáši, že si milostpán dšel pozdě a divil se, že jsem nas*aná
@evena Dodatečně strašně moc gratuluju k prvnímu roku:slight_smile: To už máš doma slečnu a žádný miminko. A je fatk, že to s dětmi strašně utíká
23. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@evena blahopřeji malé k jednomu roku.

Můj chlap je hroznej. pořád mi předhazuje že jsem tlustá, ale když začnu něco pro sebe dělat tak jsem ku..a a dělát to pro nějakého chlapa. Takže jsem takto nechala už dvou cvičení, ale zumbu si vzít nenechám. Navíc za poslední rok strašně přibral i on. V lednu máme jít na 50 jeho tetě a nevím co si obleče, protože je mu vše malé. To ještě není líný se dvakrát za noc projít k ledničce a najest se. to mě by nikdo v noci nedonutil vstát - otravuje mě, že musím vstát na malou (vetšinou kolem 2,30 hodiny)

@wjerushka - taky jsem byla naštvaná, protože kdyby se zdržel v práci, tak je mi to jedno, ale on sedí v putice (a tom u volám, že potřebuji aby došel včas dom).
23. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@evena mě to taky připadá že to strašně uteklo. A co další mimčo neuvažujete?
23. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
@dasulag vykašli se na chlapa. Hubni podle sebe a až budeš mít svoji váhu kterou chceš tak pak mu teprve ukážeš. S tou zumbou je to teda škoda. A někdo jiný by malou pohlídat nemohl?
23. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
@dasulag To vypadá, že máš doma pěknýho žárlivce. Přesně kašli na něj a zařiď se tak, aby ses cítila fajn. A jeslti Tě zumba baví, tak s chutí do toho :wink:
23. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
@wjerushka tak to sem se fakt nasmála u tvé věty "on prostě žere a nevidí důvod proč bych neměla žrát s ním" :sweat_smile: :sweat_smile:

@dasulag přesně tak, kašli na něj :wink: :wink:

@adellaide03 ne neuvažuju, možná tak za 10 let :grinning:
z podrimních miminek už je z¨novu těhotná Edit už je v půlce, utíká to ... a ivasa by taky chtěla druhý, já bych si na to teda netroufla ani omylem, a navíc po druhým fakt vůbec netoužím, vy už plánujete? :slight_smile:
23. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
@wjerushka taky sem asi kilo, možná ještě něco víc, přibrala zpátky protože sem se vykašlala na nějaký to rozukný jezení a jedla večer a nedodržovala ty odstupy od jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty máš zatím kolik dole? já jen asi ty 3-4 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sem asi nejhorší z holek co tu hubneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
@evena Nejdřív jsem myslela, že bychom mohli plánovat když malému bude rok, ale teď si myslím, že je ještě brzy a že si užiju malého a další zkusíme tak kolem třetího roku.
23. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky,našla jsem dnes toto velice zajímavé téma a co jiného jak,že i mě trápí váha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vy už jste začaly na jaře a proto bych se vás moooc,moooc chtěla zeptat jak jste dopadly a co nejvíc fungoval??snažila jsem se vás nastudovat,ale je toho tam opravdu už hodně a tak se omlouvám :wink: ...
Já mám 11.měsíční holčičku a mám to úplně jinak jak ostatní maminky :astonished: ..Po porodu jsem byla na své váze a ted během kojení mám 12kilo nahoře!!!!! :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :wink: :grinning: ....Ale nechala jsem si také zavest nitroděložní telísko a před tím jsem antikoncepci nebrala tak to možná bude i tím,ale to je úplně jedno,protože nic se nemění na tom,že se cítím jak baloooom a je mi ze sebe do breku :cry: ..ale já se cítím skvěle a jsem spokojená,to je asi obrana na to vyčerpávájící mateřské období-jen se na sebe nesmím podívat..
Proto vás moc,moc prosím o radu,jsem pevně rozhodnutá začít,ale v podstatě nevím kde!!Jejlepší se mi zdá jít si koupit váhu na potraviny a začít počítat,že?? :wink: ..Nejhorší na tom je,že budu muset se cvičením jen co zvládnu doma a při malý,protože mm je do večera v práci a já tu nemám ani jednu babi a nikoho kdo by mi pohlídal.Ale veřím,když se chce tak to jde!!!Holky budu vděčná za vaše odpovědi,a nebo zda by chtěl též začít jako vy najaře..Bylo by to SUPER mít parťáka :grinning: :wink: :slight_smile:
24. zář 2010 v 08:39  • Odpověz
@marzzana ahoj, no jedine co funguje, je mit vyssi vydej energie nez prijem :grinning: Zda to zaridis vyssi davkou cviceni nebo mensi davkou jidla je uz na tobe :wink: Idealni je asi kombinace.
Ja teda hlavne cvicim, bavi me to a jidlo me bavi bohuzel taky. Ted si par dni pisu co jsem snedla a zabira mi to teda hrozne casu, nebavi me to a asi to dlouho delat nebudu, ale musim se priznat, ze me to nuti se nad jidlem vic zamyslet a za tech par dni jsem snad ani nehresila :wink:
24. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky,
musim se hned zatepla pochlubit, protoze jak mi ta vaha lita, tak zitra mam klidne o 2kg vic.... Ale dnes se poprve na zacatku objevila 5!!! Takze dnes 59,7 :slight_smile:
Zato vcera jsem mela na cviceni dost, byla jsem pul hodiny na power platu a hodinu a pul na zumbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo to nadherny.
25. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj pri pondelku,
tak jak jsem psala, lita mi to, 5 na zacatku byla jen v sobotu, dnes 60,9kg a miry nemam, jelikoz mi malej nekam (opet) schoval metr a jeste jsem ho nenasla.
Dnes prijde navsteva, takze to hubnuti moc neprospeje :grinning: Ale vecer snad neco vycvicim :wink:
27. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky, toto téma jsem potřebovala. já se s váhou začínám také prát. ale samotný mi to moc nejde,
po prvním synovi mi zůstalo 10kg a teď 5kg. je to hrozný, už se na sebe nemůžu koukat.
1. říj 2010 v 09:37  • Odpověz
@marzzana koukám, že taky začínáš, co založit nové téma. třeba se někdo přidá?
1. říj 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj jak se vede? U mě vše při starém, váha stojí, shozené cm snad chvíli zůstanou pryč, hihi. Jen se o mě pokouší nějaká únava - už tři dny bych jen spala, spala a spala. Kdybych byla medvěd, tak ulehám k zimnímu spánku.

1. říj 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj, u mne taky pri starem, metr jsem teda uz nasla, ale budeme o vikendu slavit manzelovy a moji mamky narozeniny, tak se pri pondelku asi ani merit a vazit nebudu :grinning:
Dnes bych chtela jit na zumbu, potrebuji nejake endorfiny :wink: Ale mam takovy neprijemny pocit, ze na mne neco leze. No zkusim tam jit a prinejhorsim zhynu o vikendu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahoj holky :wink:
@niki2 tak to gralujuju k číslu 5 :dizzy_face: jé co já bych za to dala :grinning: ale né, mě by stačilo číslo 6 ale k tomu mám daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je neuvěřitelný jak ti ta váha lítá :confused:
já sem se rozhodla že te´d se nějakou dobu vážit ani měřit nebudu, vždy mě to odradí když nevidím nějaké výsledky hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže váha je ve skříni a s metrem si hraje Mája :slight_smile:
1. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.