• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
AHoj holky

já se teda musám pochlubit, že mám od půlky července dole osm kilo a sedm centimetrů v pase, takže jsem úspěšná a mám radost.

@evena neboj to půjde. A možná o to líp když se nebudeš tolik hlídat.
1. říj 2010 ve 22:47  • Odpověz
Tak dnes jsem mela poprve za ten tyden opet 59,7kg, miluju soboty :grinning: Ale dnes slavime, takze to zase poleti nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky,též po delší době nakukuji,všem,které zhubly,moc gratuluji.Já se stále držím na 54 kg,moc mě těší obdiv okolí,rozhodně to odříkání stálo za to :wink:
9. říj 2010 v 06:01  • Odpověz
@evena @dasulag @marzzana @adellaide03 @wjerushka @adajar

Ahoj holky, tady uz nikdo nehubne nebo jste uz vsechny zhubly? :grinning:

Ja se priznam, ze nejlip jsem na tom byla, kdyz jsem si zapisovala jidlo do stranek, ktere vytvorila adajar. Pak se mi ta vaha i sklouzla pod tu 6. Jenze na to fakt nemam cas a trpelivost a jak jsem se citila dobre, zacala jsem si vic dopravat a taky k nam prislo opet hodne navstev a ja mam pocit, ze bych mela zase zacit zapisovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda ani ne tak zapisovat, abych se zhrozila, co jsem vsechno sezrala, ale hlavne se trochu hlidat. Od zitra zacinam chodit do prace, to bude s jidlem slozitejsi nez doma, kdyz jsem si mohla pripravit cokoliv kdykoliv...

No a manzel stale razi heslo, ze kdyz zere on, proc bych ja nezrala s nim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
@niki2 ahoj ja hubnu stale, ale ted se drzim vic jim nejak toho bylo na me hodne mela jsem deprese nepribrala jsem ani deku, ale ani nezhubla. Jinak mam hodne prace a nevim kam driv no. A jsem rada ze se ti stranky trosku libili. Ja prave mam rada tuhle metodu protoze to mam podkontrolou.
17. říj 2010 v 11:03  • Odpověz
@niki2 No já se teda přiznám, ž eposlední dobou jsems e na to trochu vyflákla. Začala jsem chodit do školy v sobotu, přes týdne se snažím trochu učit, musíme posílat spoustu prací přes net. Taky jsme organizovali oslavu mých a manželových narozenin a teda, co všechnos i Ti lidi vymyslí a nevymyslí, končili jsme kolikrát v rhozný hádce a asi dvakrát musel manža přespat v obýváku, rptože jsem na sebe začali štěkat i pod peřinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: No máme to za sebou a celkem se to vydařilo
17. říj 2010 v 18:26  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
@niki2 tak já určitě nezhubla :grinning: nemám tolik času, Mája je nějaká aktivní tak v poslední době stíhám jenom tu mojí "hlavní" diskusi ... jak je v práci? to sis našla uplně novou nebo nastupuješ do staré po rodičáku?
jinak to hubnutí fakt flákám a stydím se za to tak sem raději ani nenakukuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: každý den si říkám jak na sebe budu zase přísná a nějak se mi to nedaří plnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@wjerushka a držíš si tu váhu jaks zhubla? myslím žes psala 8 kg že .. ?

@andyva krásná váha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kolik tys vlastně zhubla? :confused:

chtělo by to tu zase nějak rozjet, mě to dost pomáhalo že v tom nejsem sama :slight_smile:
17. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
@evena jdu do "stare" prace, naposledy jsem tam byla pred rokem a pul, sice jen na dva mesice, ale i tak to snad nebude tak hrozne. Jen mne ceka krusny zacatek, ten pristi tyden uz bych chtela mit za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jsem taky asi polevila jak tu nikdo nepise... Andy, ta uz je za vodou...
17. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@evena No abych byla upřímná, tak mám zas něco nahoře :sweat_smile: Taky se mi líbilo, že v tom nejsem sama. Ale zjistila jsem, že tu v jednom MC funguje cvíčo dopolko, na který můžu vzít i Kryštofa. Chtěla jsem tam původně zítra jít, jenže jsem po tý oslavě, jak kdyby se po mě projížděl parní válec :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak si dám oddych a zajdu tam příští týden. Asi už jsemna takový oslavy stará. Ale oslava se povedla, ale ty nervy, co jsme měli
17. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
@niki2 tak at Ti to uteče a máš to opravdu za sebou
17. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj. já se přiznám, že nakukuji. Ale taky jsem polevila, mám toho jaksi moc. Malá měla narozky, takže jedna část oslavy se odehrála v sobotu u mých rodičů, v sobotu bude mít Adélka pozvané spolužáky u nás a v neděli přijdou tchánovci. Takže lítám, Trochu jsem minulý týden zasklila i zumbu, protože jsem byla úplně k.o. Někde jsem se nachladila a jeden jsem myslela že umřu. Nemohla jsem dýchat, bylo mi na zvracení, motala se mi hlava a do toho jsem musela být v práci. Fakt super. JInak lítám dvakrá týdně po dědině s letákama. Abych nevyšla ze cviku.

Na kila mám pořád stejně, ještě bych chtěla dát dolů alespoň dvacet ale uvidíme jak to půjde.
18. říj 2010 v 07:39  • Odpověz
koukám že nás nějak moc polevilo.. včera sem měla děsnou chuť na dort ale odolala sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ach jo na mě fakt někdy padne taková depka a vypadá to že už budu hubnout snad celej život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@wjerushka tyjo vy ste tu oslavu museli mít fakt velkolepou :slight_smile:
a co to je za cvičení v MC?

@niki2 a co děláš za práci že si z toho špatná? já se do práce těším, ale až za dva roky no :grinning: a druhý možná nebude a ani nevím jestli bych to vydržela být 6 let doma :grinning:

@dasulag tak zumba tě chytla a nepustila jo? :slight_smile: hlavně že se hejbeš :wink: to já právě moc ne .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz
@evena No velkolepá nebyla, byla to rodinná oslava. Manžova rodin nám ale dala celkem zabrat. Oni se mezi sebou pořád dohadují a povahový rys všech (kromě jedné švagrové) je, že mají všichni pravdu a urputně se snaží přesvědčit ty druhé, kteří mají taky svou pravdu. Navíc se kvůli tomu dost těžko na něčem domlouvají. Takže jsem termín oslavy hlásili asi půl roku dopředu, aby si švagrovky domluvily směny. Jedna to udělala, jedna to zasklila. Pak nám tchýně řekla, že je na nějaký ježdění někam stará a nikam nepojede, tak já to vzala jako fakt, řekla jsem OK, ona se urazila, že ji nepřemlouvám. Takže napřed jelo šest lidí, pak 4, pak pět. Pořád jsme měnili počet pokojů jako debilové, až jsme nakonec zapomněli nahlásit psa. Taky jsme pořád posouvali různě začátek, někomu se to zdálo brzy, jinýmu pozdě. Objednaný jsme měli gulášek (ten byl fakt výbornej) a obložený talíře. V cukrárně jsem zamluvila dva dorty a zákusky a pak jsme nakoupili nějaky snack a alkohol, v hospodě jsme si koupili soudek. Slavili jsme v bývalé výrobní hale, takže prostoru mraky, ale úplně útulně to zas nevypadalo. Ale je to stranou, takže jsme mohli dělat bordel, jak dlouho jsme chtěli a nikoho jsme nerušili a nebudili.
18. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz
já včera neodolala a kousek dortu si dala. Ale uklidňuji se tím, že dnes zumba, zítra a pozítří letáky, ve středu večer zumba, v sobotu a neděli letáky. Tak snad to sladké na mě nepůjde vidět. :grinning:
18. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz
Je pravda že když nejdu delší dobu na zumbu, tak mám absťák. Doma se sama nedonutím, tam si pustím písničky na které zumbujem a vymýšlím si různé kroky a pohyby. Ale asi je na mě dobrý pohled, protože manžel si klepe na čelo.
18. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz
@wjerushka ta tchýně mě pobavila :grinning: velice podobně u nás probéhalo zařizování oslavy pro malou, nedávno měla rok, po té oslavě sem se zařekla že tohle byla poslední akce a rodinu už nikdy zvát k žádné příležitosti nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

poznalo na vás okolí že hubnete? na mě ne :grinning:
18. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz
tak to já před přítelem spíš cvičení tajím a vůbec bych před ním nic takového neprovozovala :grinning: bych se cítila trapně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
@evena Jé Tvoje malá se narodila stejnej den, jako manža, akorát teda o 29 let později :slight_smile: No rok slavil Krýša na dvakrát doma a tam u tchýně, stejně jako bude mít dvakrát vánoce. Ale rozhodla jsem se stejně, to byla poslední oslava
18. říj 2010 v 16:43  • Odpověz
@wjerushka no mě se pro rodinu spíš osvěčil styl "přiďte až máte čas", bohužel rodinu nemáme ideální a to ze strany mé i mýho takže proto nějaké domluvy selhávají :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždy to byla právě jen klasika káva a něco na stůl, nic přehnaného, jenže sem chtěla něco extra že, když měla ten rok.. to samé v listopadu slavím 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtěla sme taky něco většího pro rodinu a prdím na mě, ptž ze sebe dělám jen vola :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže "ve velkém stylu" jen s kamarády, tu se mě nikdy nestalo že by byly nějaké problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mája ta má vánoce na třikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: doma, ke tchýni (tam to bývá šílené, hlavně stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pak moji rodiče, tam je to vcelku ok, máma má vždy na vánoce dobrou náladu což se o zbytku roku říct nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no ale na Vánoce už se těším :grinning:

začala sem se víc hlídat s jídlem, ještě by to chtělo to cvičení přidat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 11:27  • Odpověz
@evena Tak to jsi stejný měsíc i rok jako já :slight_smile: Já to právě oslavila s rodinou dohromady s manžou a je to. Navíc v listopadu bude slavit moje babička 75, tak byna další rodinnou oslavu nebyla nálada. Taky mi loni v listopadu zemřela mamka, takže bych stejně na nějaký velký slavení neměla náladu. Taky mi na pohřbu skoro každej předhazoval, že mám teda narozeniny. Tak půjdu jen s kamarádama si zahrát kuželky (jeden kamarád je hraj závodně, tak nám domluví dráhy) a pak chvíli posedíme, na to se těším

Já jako přes den v pohdoě, ale jak uložíme Kryštofa a ten přestane ječet (vzali jsme mu čerstvě dudlík i na spaní), tak si jdu zobnout. A s tím teda nevím, co mám dělat
20. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz
na mě okolí poznalo že jsem shodila. Tak mě to potěšilo.
20. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
@wjerushka a kolikátého? já 22. :slight_smile:

@dasulag jé to se musíš cítit dobře :wink: :wink:
20. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz
@evena tak na tvoje narozeniny jsme se s manzelem brali :wink:
20. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz
@evena já jsem 18, 22 je můj tatka :wink: , tak to jsi o 4 dny mladší
@dasulag Tak to Ti musí moc lichotit a povzbudit Tě. Jak jsme zhubla ze začátku, tak si okolí všimlo, ted už ne, ale teď taky nehubnu, tak není čeho si všímat
21. říj 2010 v 11:52  • Odpověz

tak to je náhoda s datumama :slight_smile:

oprášila sem kazety s aerobikem co sem si nahrávala před x lety z ČT + posilování s Olgou Šípkovou, výsledem je zatím že se nemůžu dva dny moc hýbat jak mám vše namožené :grinning:
22. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz
@evena Tak Ty ses do toho zase pustila :wink:
Já nemám moc elán, Krýša nám na víkend ochořel. Jak naschvál, zrovna jsem neměla školu a mělijsme naplánován docela bohatý program. Jeden den si jít zaplavat a jeden den na výstavu, je tu do konce řijna něco jako IQ park, prostě všelijaký hračičky, tak by se asi malje i velkej vyřádili :wink: A místo toho trvdneme doma. No aspoň je Krýšovi teochu líp, ale od čtvrtka v noci spí hodně špatně a už se to a nás obou začíná podepisovat
24. říj 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj,
Eveno, tak to je super, ze zase cvicis. Ja cvicim porad tak nejak stejne, minuly tyden jsem nemohla ve ctvrtek kvuli praci, tak jsem sla mimoradne ve stredu. Tak akorat, ze jsem nemela posilovani, vsechno jen tanecni. No a s jidlem se snazim necpat se vecer a kdyz, tak neco lehkeho. I kdyz ve stredu budeme dodatecne slavit maleho narozky, tak to se zase na nejake dobrutky tesim :grinning:
25. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj,
tak sice trochu mimo tema, ale byli jsme dnes na trilete prohlidce a maly ma 102cm a 13,9kg. To se mi zda nejak malo, tak jsem ho zvazila doma a mel 15,5kg. Takze by to znamenalo, ze pokud jde doktorce vaha dobre, mam i ja o neco min nez si myslim :wink:
27. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj. Musím se pochlubit, že jsem shodila další kilo, udělalo mi to o to větší radost, že jsem už měsíc nebyla na zumbě a v jídle se taky moc nehlídám. V práci jsme změnili dodavatele obědů, který strašně dobře vaří. Většinou v pondělí nebo úterý má nějaký zeleninový salát tak si dám ten, ale třeba minulý týden byly šišky s mákem a těm jsem neodolala. Jinak jsem masožravec, takže si hodně dávám maso - hlavně kuřecí.

Dnes to vypadá, že to časově zvládnu a půjdu do zumby, tak snad se váha ještě pohne směrem dolů - ještě aspoň dvacet kilo, hihi.
8. lis 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj,

@dasulag gratuluji k dalsimu shozenemu kilu, navic bez prace, tech dalsic 20 uz bude hracka :grinning:

Ja ve cviceni pokracuji, jidlo jsem ted docela flakala a nastesti se to neprojevilo. Zacala jsem chodit do prace, takze tam jim to co je a samozrejme, kdyz mam nocni, tak nejake vecerni nejedeni nehrozi. Ale hrozne me chytla ta zumba, chodim v patek a uz se vzdy tesim na dalsi.

Jo a koukla jsem manzelovi pres rameno, kdyz se vazil, 125kg ....
9. lis 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.