• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
@niki2 kéž by to šlo samo :grinning:

Včera jsem byla na zumbě (konečně mi to po měsíci vyšlo časově) a nestačila jsem zírat, neznala jsem téměř ažádnou skladbu - vše pro mě bylo nové. Zítra chci jít znova, tak snad už se budu víc chytat :slight_smile:

Jinak můj manža váží teď to co já - pořád byl o dvacet kilo lehčí, ale nějak nakynul a já jdu dolů, tak jsme se potkali
9. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahoj :wink:

niki takže rozbitá váha jo?? :grinning: to bych taky brala, ale ta naše je neúprosná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
můj měl nejvíc taky 125 :grinning: a te´d má kolem 110, on shodí vždycky když chce, nějak to jde samo protože hodně pracuje, zase nakyne přes vánoce :grinning:

dasulag super že ti to tak jde, já nemám tak pevnou vůli co se týče jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak to cvičení zvládáš? já si musím dávat pauzy třeba do 15cti minutách tak to bych asi nezvládla třeba hodinu někde v tělocvičně a odpadla bych :grinning: a kolik že te´d vážíš??
9. lis 2010 v 16:29  • Odpověz
@evena - no funím při cvičení jak parní lokomotiva, ale snaím se vydřet - říkám si, že to dělám pro sebe :slight_smile:

Začínala jsem na 105 kg, teď mám 94 kg a chtěla bych ještě 20 kg do léta dát dolů - snad to půjde
10. lis 2010 v 07:35  • Odpověz
@dasulag ty brďo :confused: :wink:

holky neuvažovala ste některá (nebo nemáte) stahovací pás? to břicho po porodu mám pořád víc než děsné tak zvažuji, ale nevím jaký, nechce se mi do toho vrážet hodně peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 10:14  • Odpověz
@evena tak já bohužel stahovací pás neměla
10. lis 2010 v 10:49  • Odpověz
ahoj

no holky spadly sme až na pátou stránku :confused: :confounded:

snad už ste všechny nezhubly že sem nikdo nechodí :grinning:

sem trochu proti dietám, ale nějak se to ve mě zlomilo av neděli sem na jednu najela, je kapánek drsná a věřím tomu že to dám, asi za týden mám 1,5 kila dole, akorát se necítím moc dobře a sem jakási líná

tak jak se máte vy?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz
@evena ahoj, ja nas mam v oblibenych, tak ani netusim, na jake jsme strance :slight_smile: Co to mas za dietu? Ja jsem teda taky proti, hlavne si myslim, ze vetsina hrozi jo-jo efektem, ale treba se pletu. Jedina osvedcena je mit mensi prisun energie nez vydej :sunglasses:
Ja posledni dobou zase ujizdim na sladkym, nastesti se to zatim neprojevilo.
23. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz
@niki2 ahoj :wink: je to Atkinsonova dieta, jsou zakázané sacharidy (max. 20 g denně), jí se hlavně maso, sýry, vajíčka, můžeš klidně šlehačku :grinning: nesmí se brambory, rýže, prostě přílohy, pečivo zakázané, jídelníček za den nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: neuvěřitelně po tom padají kila, s jojo efektu mám taky strach, ale to snad hrozí u všech diet .. tím že je limit sacharidů 20 g / den tak tělu chybí a přetváří si je z tuků, takže proto ten úbytek na váze :slight_smile:
23. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz
ja bych to bez peciva nezvladla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 ve 23:26  • Odpověz
ahoj
@evena
@niki2 já nás mám taky v oblíbených, tak nevím kam až jsme spadly :slight_smile:. Já se snažím víc hýbat a míň jíst. Někdy se mi daří více, někdy méně. Teď mám zrovna období, kdy mám pořád na něco chuť, snažím se to přejít, ale když je nejhůř, tak přede mnou nic neuteče, ach jo. Zrovna včera jsem v práci slupla celou milku s celými oříšky (100g) během těch 8 hodin. Brutus.

Párktát jsem držela dietu, ale jojo efekt byl zaručen téměř při každé - 7 kg dolů a 10 - 11 kg nahoru. Takže diety jsem vzdala a bez pečiva nemůžu fungovat. Snažím se třeba vůbec nejíst jídla s knedlíkem, brambory nahrazuji zeleninou (syrovou - dušenou opravdu nemusím).
24. lis 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem zase skoro zpátky na původní váze. Navalilo se toh tolik, že omezený příjem i pohyb šel do háje. Včera mi ruply nervy a po hdáce s manžou jsem skoro hodinu probulela do polštáře. Dneska začínám opět, změnšila jsem porce, nakládám si na malý talířa hlad zapíjí vodou. Tak snad mi to vydrží aspoň do večera a další dny:slight_smile:
24. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

já vás mám taky v oblíbených, ale už to bylo nějak moc dole tak sem schválně mrkla :grinning:

niki však já to taky bez pečiva, a nejen toho, taky moc nezvládám :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidím jak dlouho mi to vydrží, držím to poctivě od neděle a dala sem si za úklol vydržet týden, pak uvidím jestli pojedu dál nebo to vzdám, ale jestli uvidím že ty kila padají tak snad dám víc :slight_smile:

@dasulag juj milku bych si taky dala :dizzy_face: u téhle diety se můžou dokonce čokolády :grinning: ale jen ty kvalitní s vysokým obsahem kakaa ... ale nekupuju si je, prostože bych se rozežrala, se znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: s jo jo efektu má velký strach, snad to zvládnu, to přece není možný abych celej život jen hubla, tloustla, a tak pořád dokolečka dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@wjerushka taky sem to dopracovala skoro na tu váhu s kterou sem začínala hubnout s váma :stuck_out_tongue_closed_eyes: na hádky kašly chlapi za to nestojí :wink:

tady už to nějak nežije, tak kdo chce přiďte se mrknou do "hubnutí spolu!", tam chodím asi týden, tak snad to tam nedopadne časem tak jak tady :grinning:
24. lis 2010 v 17:33  • Odpověz
@wjerushka ahojda, jsem z vedlejší diskuse.. sem jen mrkám a pročítám Vás... jestli zapíjíš hlad - zkus psyllium... není drahé, já kupuji ochucené, rozmíchám v teplé vodě (můžeš i ve studené, ale mě ta teplá dodává sytosti...) a vypiješ.... já to dělám před obědem a před večeří... Sním toho potom logicky mnohem míň... jen pozor na to pití... musí se přidat!!! Můžu ale jen doporučit!!! já kupuji tohle http://www.lekarna.cz/apotheke-psyllium-sypane-s-prich-jahody-doza-115g/ ale mají i s ananasem přímo při hubnutí - to mi ale moc nechutná..... dá se dát i do jogurtu,ale tak rychle nabývá, že z toho pak je pěkná "kejda"... tak já to do sebe klopím na ex....
25. lis 2010 v 10:44  • Odpověz
@kacab Díky za tip, už jsem o tom přemýšlela, tak to zkusím. :wink:
25. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak ja se musim hned pochlubit, sice vite, ze u mne kilo sem kilo tam nic neni, ale dnes rano na vaze 58,8kg :slight_smile: No ale prijde nam vecer navsteva, takze zase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak to budete resit o Vanocich? Asi spis hresit, ne? Ja se tak nejak na to psychicky pripravuji, abych pak z toho nemela trauma :grinning: Kdyz jsem hrozna, ja si nemuzu dat k caji jeden nebo dva kousky cukrovi, ja musim sezrat od kazdeho druhu minimalne jeden a jelikoz nemam rada sladke snidane, tak si to nalozim vetsinou jeste po normalni porci :unamused:
26. lis 2010 v 10:21  • Odpověz
ahoj

niki pěkný čísílko :wink:
Vánoc se děsím :confounded: ze zkušenosti vím, že jak si dám jeden kousek cukroví, už to jede :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vhledem k tomu že u tchýně bývá až 30 druhů tak mám tendence zkoušet i ty co mi moc nelezou jestli mi náhodou letos nezachutnají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty co mi jdou nejvíc zkouším aspoň 3x, před asi dvěma lety sem si řekla že cukroví jíst nebudu a dodržela sem to, fakt ani kousek, tak uvidíme letos, ale jak říkám, dám si jeden a už to bohužel jede :angry: a se žrádlem to samý, musím málo na svátky nakoupit a návštavy omezit na dobu nezbytně nutnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 11:15  • Odpověz
tak si trochu zahřešíme a po novém roce budem pokračovat, holky vždyť vánoce jsou jen jednou v roce :wink:

Já jak si vemu jeden tak taky musím ochutnat další a další - já dělám nějaké druhy, nějaké sestra a něco mamka a pak si prohodíme - takže nakonec se mi sejde cca 25 druhů cukroví. k nám přes vánoce moc návštěvy nechodí, my chodíme asi na dvě takže je to docela jinak na pohodu.
26. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz
No ja rozhodne si zadne predsevzeti, ze se cukrovi nedotknu, davat nebudu. Jednak je to nerealne a hlavne by to byla skoda. Vsak ono se to pak zase vrati do normalni vahy, teda pokud se clovek nejak extra nerozezere. Nejspis to, co zbyde, nacpu po Novem roce do mrazaku a na jare jako kdyz najdes :wink: Ale mam pocit, ze nebude co mrazit :grinning:
Jinak ten muj cvicitel cvici nastesti i mezi svatky, hrozne se tesim na Silvestrovskou dance party, to je uz takova tradice, je to dopoledne a je to moc fajn :slight_smile:
26. lis 2010 v 16:50  • Odpověz
Krasneho Silvestra a vse nejlepsi do noveho roku, at se splni vsechna prani
31. pro 2010 v 16:02  • Odpověz
@niki2 Ahoj, tak co silvestrovská dance party? Já mám teď nervy ze zkoušek, už několikrát jsem měla krizi a začalajsem si asi 20 letech hryzat nehty:slight_smile:
4. led 2011 ve 14:17  • Odpověz
@wjerushka zumba party naprosto super, i tam jedna pani lekci pred tou party rozdavala takove dlouhe sukne, co se prichytili kraje na ruce a pak jsme s tim delaly paradu, na zaver bylo sampanske a tombola, takovy prijemny zaver roku. A jeste jsem mela pocit, ze kdyz jsem toho dopoledne tolik vypotila, tak muzu vecer hodne jist :grinning:
6. led 2011 v 09:30  • Odpověz
Ahoj, j á dnes od rána do večera smrděla ve škole. Skončil nám zápočťák a teď "jen" ty zkoušky. Nadávám si, kam jsem to vlezla a jestli to mám na starý kolena zapotřebí
@niki2 To muselo být úplně super. Škoda, že tad ynic takovýho není. Akorát jsem tu jednou byla na nějakým fitness dnu, kde předcvičoval i David Huf,t ak ten byl vynikající, ale jinak to bylo dost ubohý na to , kolik stála vstupenka. Pak jsem chodila do břišních tanců, tam nám keltorka půjčovala ty penízkový šátky kolem pasu nebo závoje, to bylo super, ale ta se odstěhovala a od tý doby tady nemůžu najít nic, co by mě tak bavilo. Teď se tu snad má otvírat nové fitness se zumbou, tak to zkusím tam. Jinak běhat teď v zimě a hlavně na tom náledí je o hubu, tojsem zabalila a na orbitrecu doma v obýváku mě to tak nebaví. Prostě nemůžu najít nic, co by mě chytlo
8. led 2011 ve 22:29  • Odpověz
@wjerushka, tak vyzkousela jsi to nove fitnes? Ja chodim jen na toho sveho cvicitele, v patek byl zaskok, protoze mel cvicebni vikend na horach, tak jsem si rikala, at se aspon trochu hybu, ze ta zumba me moc bavi a byla to hruza, holka rocnik 1993! (jsem porad nemohla spocitat, jaktoze uz vypada jako dospela :grinning: ) a prislo mi to jak animatorka v Tunisu u bazenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manzel jede zitra do Jihlavy, tak jsem premyslela, ze bychom si s klukama udelali vylet, uz jsem planovala mozna ZOO a urcite aquapark, ale nakonec pojede sam.
1. únor 2011 v 10:23  • Odpověz
@niki2 Vidíš, v aquaparku jsem tu ještě nebyla :sweat_smile: Ono je tam vlétě hlava na hlavě a když to vidím (kolem vede pěší stezka a cyklostezka), tak je mi z toho nevolno a dost mě to odrazuje. Ale ve vnitř je to prý moc hezký a není tam tolik lidí, už jsme naolemá, že jak se Kryštof trochu sebere, že bychom tam zašli:slight_smile: Jinak ZOO můžu jen doporučit.
No v novým fitness jsem byla, lepší je to dopoledne, to tam skoro nikdo není a máš spoustu prostoru. Večer je to hodně nabitý, oni tam berou kohokliv kdo přijde, což je teď skoro na škodu, protože pak se tam nedá hnout. No a taky tam předcvičuje takhle mladá holka a pak jedna starší, tak je pro mě mnohem lepší, tak byla fajn. No teď budu měsíc s Kryštofem sama doma, tak se tam dostanu až za dlouho. Nemáme tu nikoho, kdo by mi ho pohlídal. :unamused:
1. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj Vespolek.Jak jste spokojený s knížkou hubneme s rozumem'?,,Já jezdila ambulatně do Chrudimi do poradny,ale musela jsem to přerušit.Potřebuju zhubnout 10 kg,ale nemám vůli.A hlavně nemám nápad,jaké jídlo vymýšlet.Hubnout se mi dařilo,ale pak jsem se na to vykašlala.
13. črc 2011 v 19:42  • Odpověz
15. črc 2011 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.