• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
niki okres Olomouc
safi na ty ukazky sem narazila taky, ale já bych ráda nějaké delší cvičo tak prosím prosím snad to najdeš :wink: na první hodinu zumby bych teda do kolektivu nešla ani náhodou, sem dřevo, to by byl strašnej trapas :grinning: možná je fakt že se mnou švagrová nechce chodit cvičit, oprášila sem si kazety s aerobikem tak nevím jestli sem to po takové doby nezapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc stejně nemám hlídaní pro malou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 06:49  • Odpověz
Ahojky, tak přeju všem dnešní dobrý začátek a hlavně výdrž :wink: :slight_smile:

Evi, snad to najdu. :wink: S hlídáním jsem na tom stejně. :unamused:
31. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky....tak já nevím jestli se nakonec připojím, mám ducha na testu :sweat_smile: :confused:
31. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
alien :grinning: velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže je nás o jednu míň :slight_smile:
31. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
no uvidíme no, čekala jsem na tu čárku 3roky tak ted nebudu riskovat :wink: alespon ze začátku ju?
31. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
ty ses teda taky načekala, o to je to skvělejší že je tam co? :slight_smile: To bych neriskovala celý těhotenství, ne jen na začátku
31. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
já na ní furt čumím a říkám si jestli nemám nějakej vadnej test
:sweat_smile:
31. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
sem si úplně vzpomněla na sojí čárku, sem z toho byla uplně v háji a brečela sem :grinning: u nás to bylo po 4,5 letech ale "neplánovaně", my totiž otěhotněli přirozeně ikdyž sme prej děti mít nemohli, pak sem měla strach že mě přítel řekne že není jeho :grinning:
31. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Ali, to je krásný! Taky moc gratuluju a přeju ať čárka sílí! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
no já jedu odpo na gyndu, jsem tam volala že špinim tak prej mám přijet
31. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
držím palečky ať je všechno v pořádku :wink: :wink:
31. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
kuju, no je to mazec :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Jejda Alienko, to je krasny, takze ty nezacnes hubnout,ale pribirat :wink: Neboj, kila pujdou dolu az se mrne narodi. To je moc hezka zprava v tomhle osklivym dni. Budu drzet pesti.
Jinak dobre rano :slight_smile:
Tak dnes vaha ukazala 63,8kg. Ale me to lita kilo tam, kilo sem. Ale do rijna by ta min. 4 kila byla realna, co....
Vecer jdu cvicit tanecni aerobic, doufam, ze mi to manzel opet neprekazi, slibil, ze bude hlidat. Skoro jsem radsi, kdyz hlida babicka, ta si nikdy na posledni chvili nedomluvi nic jineho :grinning:
Eveno, tak to je trochu z ruky, abychom chodili spolecne :sunglasses:
31. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak já m,ěla snídani dle jídelníčku. S tím cvíčem jsem na tom stejně jak ali, potřebovala bych do začátku partáka. Pak, když bych už věděla kam jdu a jak to chodí, tak už bych šla i sama.

@alienka24 velikánská gratulka, at je vše ok a snaž se šetřit se a rozmazlovat, zasloužíš si to :wink:
31. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Konečně jsem našla ten odkaz na zumbu, trvá to 53 minut. Ještě jsem to pro jistotu stáhla znovu, jestli to funguje :wink:
http://uloz.to/3510635/zumba-advance.mpg
31. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky mohla bych se k vám přidat? snažím se zhubnout už necelý rok, zatím se mi podařilo 6 kg dát dolů, ale poslední 2 -3 kg prostě ne a ne...dost mě to trápí, místama z toho mám fakt i depku..a ted v létě si říkám že se budu víc vidět (ty špeky) tak jsem najela před týdnem na dělenou stravu a podařilo se mi zhubnout 1 kg.
31. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Meleri, no jasne, jsme otevrena skupina.
Jen by to chtelo, pokud nekdo zvladnete tu tabulku, abychom meli trochu prehled.

Niki2, 166cm, 64kg - vysnena vaha 57kg
31. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Niki,
děkuju to jsem ráda! já přidám svoje míry. Já bych chtěla zhubnout taky kvůli druhému těhotenství, chtěla bych znova otěhotnět s tou váhou co jsem měla před porodem...
Meleri, 174cm, 60kg - vysněná váha 57kg
31. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Andy 162cm, vaha 66kg, vysnena vaha 56kg
Evena 163cm, vaha 80kg, vysnena vaha 70kg
Helik vaha 80kg, vysnena vaha 67kg
Marketouch vaha 63kg, vysnena vaha 57kg
Meleri 174cm, vaha 60kg, vysnena vaha 57kg
Niki 166cm, vaha 64kg, vysnena vaha 57kg
Safirek
Wjerushka vaha 80kg, vysnena vaha 70kg
31. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
Safirek 170 cm, váha 68 kg, vysněná váha 58 kg.

Meleri, ahoj. :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Andy 162cm, vaha 66kg, vysnena vaha 56kg
Evena 163cm, vaha 80kg, vysnena vaha 70kg
Helik vaha 80kg, vysnena vaha 67kg
Marketouch vaha 63kg, vysnena vaha 57kg
Meleri 174cm, vaha 60kg, vysnena vaha 57kg
Niki 166cm, vaha 64kg, vysnena vaha 57kg
Safirek 170cm, vaha 68kg, vysnena vaha 58kg
Wjerushka vaha 80kg, vysnena vaha 70kg

Alienko, tebe jsem s prominutim nepsala, doufam, ze bude vsechno v poradku a budes se chlubit s kilama navic :wink:
Holky, bylo by fajn, pokud byste umela nektera tu tabulka, ja to i zarovnavala, at jsou cisla nad sebou a stejne mi to skocilo do takovehleho mis mase :unamused:
Skoro mam tedy pocit, ze bychom mohli tema prejmenovat na vysnena vaha 57kg :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
niki, moje výška je 160 cm :slight_smile: koukám, že jsem ji nedodala. Tak Eve, jsme v tom spolu :wink: Škoda, že nebydlíš blíž, mohli bychom i nějaký to cvíčo zvládnout, takhle jen tak na dálku
31. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
meleri vítám tě :dizzy_face:
wjeruš snad tě neurazím když napíšu že sem ráda že tu jsi, bych se tu jinak cítila s míma mírama trapně :sweat_smile: sme na tom úplně stejně co :grinning:
dnes sem posilovala jen bříško chvíli, když mám zrovna čas tak nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , byli sme dlouho venku s malou tak aspoň ještě procházka, to je taky pohyb :wink: a jídlo dodržuji taky :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
bude to ale boj teda :slight_smile: snad to všechny zvládnem ... snad ještě někdo naskočí ať je nás víc
31. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
@evena Neurazila jsi mě, spíš potěšila, že seš ráda :grinning:
31. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
:grinning:
musíme bojovat ať se líbíme chlapům doma :wink:
co na to ten tvůj vůbec? ten můj mi furt říká jak se mu líbím prej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no asi mě nechce urazit, ale určitě by byl šťastnej kdybych vypadala líp :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky,zdravím z noční :wink: Tak,jak jsme na tom spolubojovnice :grinning: ?Jdu vás dočíst..
31. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Tak předně gratuluji Alience a přidej se k nám za rok,jo?Holky,tak já se dnes vyfotila,tedy synovo milá mě blejskla a to ze všech stran,já když se viděla,hlavně zezadu,mám tam špeky pod lopatkama-to jsem nevěděla-no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Změřila jsem si stehna,boky,ruce,břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celý den dodržuji jídelníček a to mi hned ráno klekla kuch.váha,takžë jsem musela běžet koupit novou.Při vážení potravin jsem zjistila,jak je všeho málo :frowning2: Třeba když jsem si dělala oběd,tak vřetena-30g-je 10 vřeten!!!Chápete to?No jo no,holt jsem byla zvyklá mít fakt hodně nandáno na talíři :grinning:
Niki,tabulka super!!!Možná bych tam ještě přidala ty obvody v cm?
Eveno,náhodou líbit se svému chlapovi,je super motivace :wink:
31. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Tak dneska to vypadá, že jsme zvládly všechny. :wink:
Jedla jsem 5x denně malý porce, žádný sladkosti. A ještě jsem 2x cvičila, jednou posilování a podruhý tu Zumbu, to teda ze mě pěkně lilo a funěla jsem pěkně :grinning: :grinning:
Andy, taky jsem se vyfotila a když jsem se viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Akorát se mi někde zatoulal metr, takže budu muset koupit.

Evi, do mě si právě ten můj občas rejpne. Taky se mu chci líbit, tak to musí jít dolů.

31. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
kuk holky ještě jednou děkuju, doufám že to dopadne dobře a přidám se k vám za rok :wink:
31. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.