• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Eve, tak ten můj to teda taky neřeší. Ještě se mě ptal, jestli to má cenu, když přece budeme mít toho druhýho kluka (což teda pro mě byla novinka :grinning: ) No ale taky si myslím by chtěl, abych byla štíhlejší. Hlavně, že na svoji ségru má furt připomínky, jak by měla shodit a ta je na tom taky tak nějak podobně jako já, akorát ta má teda cukrovku
31. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
alien ahoj těhulko :wink: :wink: za rok už tu nebudem, to budem přece hubený :wink: :grinning:

andy konkrétně na těch tvých 30 g těstovin sem chtěla reagovat :grinning: v těhu sem si jídlo vážila takže představu mám :grinning: taky rýže je strašná, té budu jíst jen 140 g a to je prd ... sem byla zvyklá na 3/4 sáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a těstoviny u nás frčely ... normálně sme si dělali na večeři ty 500 g pytlíky a napůl je s mým snědli, prostě čuňátka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

safi ani nevím jestli sem ti poděkovala za tu zumbu, tak díky :wink: zíta to prubnu a už se docela těším, aby sousedům dole nespadl lustr až tu budu skákat :sunglasses:

kdyby se vám to hodilo, dá se tam psát i jídelníček, spočítá to kalorie ..
podle toho sem dřív jedla při té cukrovce, počítala sem si sacharidy
http://flora.cz/ekalkulacka/e_index.htm

31. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
wjeruš máme to ale tolerantní chlapi :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
ikdyž ten můj by mohl něco zkusit, sám váží 100 kg :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Eve nevím, jak ten tvůj, ale můj se za ty roky taky změnil :slight_smile: Pupíno mu trochu narostlo (i když ne tak hrozivě jako mě, on spíš přestal být vychrtlej) a vlasy mu taky trochu zřídly :slight_smile: A my jsme přece jinak super ženský ne :wink:
31. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahojte holky,
děkuju za přivítání. :slight_smile: snad se nám to všem podaří! přecejen v létě by to mělo být jednodušší i když zase má člověk chut na sladké! :frowning2:
31. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
Takže pokračuji s jídelníčkem na čtvrtek 3.6.
Snídaně:4ks chleba Knuspi,lehce potřít nízkotučnou Florou,nízkotučný plátkový sýr 30%t. v s.-1050KJ
Svačina:100g jahody-180KJ
Oběd:Platýz po mlynářsku s bramborem-1460KJ(platýz-150g,citronová šťáva-1 a1/2lžičky,hladká mouka-3g,olej-5g,květák 80g,karotka-50g,hrášek mražný-20g,brambory 100g,petrželová nať-20g,sůl,mletý pepř,kmín)Postup:Květák rozebereme na drobné růžičky,karotku nakrájíme na plátky,povaříme v osolené vodě,ke konci přidáme hrášek.Rybu osolíme,opepříme,pokapeme citron.šť.,poprášíme hl.mouk. a opečeme z obou stran na rozehřátém oleji.Podáváme s vařenými bramborami a zeleninou.
Svačina:cottage 100g+100g minirajčátka-560KJ
Večeře:Zapečená zelenina s parmezánem-1430KJ(kedlubna-200g,mrkev-100g,cuketa-200g,zeleninový vývar-1/2kostky,perla na vaření 10g,hl.mouka-5g,nízkotučné mléko 100ml,strouhaný parmezán-15g,kerblík nebo libeček-1lžíce,sůl,mletý pepř)Postup:zeleninu nakrájíme na tenké plátky.Zeleninový vývar v kostce zalijeme vodou,přivedeme k varu a zeleninu v něm vaříme asi 5 min.,pak ji vyjmeme a necháme okapat.Na pánvi rozpustíme část tuku,přidáme mouku,za stálého míchání přilijeme vývar a mléko a vše provaříme.Přidáme,pepř,sůl,nakrájenou .nať kerblíku.Zapékací misku vytřeme zbytkem tuku,poskládáme do ní zeleninu,přelijeme omáčkou,posypeme strouhaným parmezánem a zapečeme.Sypeme kerblíkem či libečkem.

31. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
Pátek 4.6.
Snídaně:kakao,chléb s light džemem-1060KJ(Flora light 10 g,jahodový džem light-300¨g,nízkotučné mléko 200ml,kakao 3g,pšeničný chléb 50g)
Svačina:hrušky 100g-280KJ
Oběd:Cizrna na paprikách s bramborem-1360KJ(brambory-80g,cizrna-30g,olej-5g,cibule-10g,drůbeží salám-50g,zelená paprika 150g,sůl,drcený kmín,mletá paprika,černý a kájenský pepř.)Postup:Cizrnu přes noc namočíme a po té uvaříme.Brambory omyjeme,oloupeme a nakrájíme na kostky,paprikové lusky na nudličky.Na rozehřátém oleji orestujeme cibulku,přidáme na velmi jemné nudličky pokrájený drůbeží salám a okmínujeme.Doplníme bramborami a později paprikami-aby se příliš nerozvařily,osolíme ,opepříme,poprášíme mletou paprikou a špetkou kájenského pepře a dusíme.Když jsou brambory měkké,přidáme vařenou cizrnu a necháme prohřát.
Svačina:bílý jogurt -150g-0%tuku a zelená paprika-100g-270kj
Večeře:Salát KUSKUS s kuřecím masem-1640KJ(kuskus-40g,kuřecí prsa 100g,olivový olej-5g,hlávkový salát 60g,rajčata 80g,petrž.nať-10g,jarní cibulová nať-40g,olej-3g,pikantní hořčice-15g,česnek-1 stroužek,sůl,pepř
Postup:maso osolíme,opepříme a opečeme z obou stran na rozehřátém oleji.Kuskus zalijeme vroucí vodou a necháme nabobtnat.Zeleninu očistíme,omyjeme, rajčata nakrájíme na kostky,petržel.nať a cibuli nakrájíme nadrobno.Pečený kuřecí plátek nakrájme na nudličky,zamícháme společně se zeleninou do kuskusu a přelijeme zálivkou z oleje,hořčice,lisovaného česneku,soli a pepře.Před podáváním dozdobíme listy hlávkového salátu.
31. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz
autor
Zítra dodám na so+ne.
Tak ženy-hubnutí zdar!!!!Dobrou noc :wink:
31. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
Tak ja se dnes muzu pochlubit tim, ze jsem nesezrala zadnou sladkost, nepocitam oslazene ledove kafe a vecer jsem byla cvicit. Po cviceni jsem si dala pulku avokada.
Teda 10 vreten, to se snad ani nevyplati varit. Ja mam vzdy plny talir.
31. kvě 2010 ve 23:14  • Odpověz
autor
Niki,tak vřetena jsem vařila i pro kluky :grinning: -naštěstí.
31. kvě 2010 ve 23:28  • Odpověz
ahoj holky, tak jenom vám chci doporučit tu knihu zumba, je to s dvd, kde jsou pěkně vysvětlené jednotlivé kroky a je k tomu i hudba :wink:
1. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
meleri myslím taky že teď je hubnutí dobrý, za chvíli bude zeleninka na zahradě tak té se budu cpát neomezeně klidně během jídel, horší je to s ovoce když by se tolik nemělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se raději obejdu bez sladkýho jak bez melouna třeba :slight_smile:

wjeruš můj byl vždycky přitěle, akorát on když chce tak schudne třeba 10 kg za 3 měsíce, to u mě nehrozí, mě někdy připadá že přiberu i ze vzduchu :unamused:

Dnes sem měla na snídani jogurt bez ničeho, byl tučný tak sem si ho dala samotný, takže sem se moc nenajedla :grinning:
teď svačím banán, takže taky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: za 2,5 h si udělám oběd, brambory s vajíčkem, okurkama a nastrouhanou mrkví tak snad se nadlábnu pořádně :wink: už aby se ten žaludek trochu smrskl mám pořád hlad :grinning:

taky sem se po ránu trochu hejbala, pustila sme si tu zumbu ... je to mazec teda :grinning: vydržela sem to rovných 13 minut, pak naštěstí začala brečet malá, už bych to o moc dýl nevydržela :sweat_smile: si nemůžu pomoct ale mě to připadá jak taneční aerobic, je to těžší určitě a taky nestíhám, štve mě že neukazujou nejdřív ty kroky tak se tu v ložnici spíš motám jak holub na báni :grinning:

1. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
@alienka24 a jak se ta kniha jmenuje? sory jestlis už to někde dřív psala ...
1. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
evena...no na tom dvd co mám já je nejdřív přesně vysvětlenej každej krok a náročný to je :slight_smile: já budu asi zumbovat doma v nějaký klidnější podobě :grinning:
1. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
alien díky budu objednávat :wink:
1. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se včera držela a dlabala jsme dietně. Sice jsme měli nějaký rodinný vyřizování a pak nás táta pozval na oběd,t ak jsme si dala lososa se špenátem a mozzarelou a slintám, když si na to vzpomenu ještě teď. Akorát jsme včera vyběhla a po deseti minutách začlo tak lít, že jsem sid ala sprint domů a stejně jsme byla durch. Pak už se mi teda do pohybu nechtělo, tak to snad doženu dnes

1. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
eve, ta kalkulačka je dost dobrá, teď jsem ji vyzkoušela a fakt super :wink:
1. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
wjeruš ty běháš :confused: to smekám, já bych na ulici nevyběhla, bych se bála že se budou lidi i otáčet :grinning:
1. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
tak jí budu používat, většinou to co používám nejčastěji to už znám ... ale včera sem potřebovala kukuřičnou mouku a ta tam není :unamused: já počítám jen ty sacharidy, v těhotenství se to docela osvědčilo, pro příklad: za 1. dna trimestry se přibrala 7 kg a za poslední jen 3 kg :wink:
1. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
Andyva,

super jídelníčky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: líbí se mi jak počítáš ty kalorie, můžu se zeptat, kolik kalorií vlastně člověk může za den sníst? už jsem to kdysi viděla v TV ale zapomněla jsem to..

Eveno,
právě že ted to je super že člověk si dá radši fakt zeleninu nebo nějaké čerstvé ovoce, v zimě je to fakt horší! máš pravdu já se už strašně těším na meloun! dneska večer zajdem koupit první... :dizzy_face:

jinak já jím ode všeho trošku ale fakt mi ted pomohlo že jím víc zeleniny a po 6 už fakt nic..sice mám pak večer hlad ale překousnu to...:slight_smile:
1. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
pro mě bylo nejhorší fakt to kojení, to jsem přibírala jak ďas, prostě po každém kojení nutella, atd....denně jsem byla živa jen na čokoládě...pak jsem se z toho nějak dostala protože jsem si uvědomila že to tak dál nejde...
1. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Mel - kojení? Tak to pro mě byla zase úplně super, váha šla dolů sama - to jsme byla fakt "hubená" na svoje poměry - běhala jsme po venku skočárem, kojila jsem. Mě to právě naskákalo, jak jsem kojit přestala

Eve - no běhám - střídám běh s rychlou chůzí a děsně u toho funím. :grinning: Já před otěhotněním behávala, tak se dokopávám se k tomu vrátit. ALe chodím večer, abych potkala co nejmíň lidí :wink:
1. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
Wjerushko,

tak to jsi měla fakt super! a měla jsi chut na sladké? já jsem byla totální závislák.... :grinning: aha to je zvláštní, mě právě díky menstruace to šlo jakž takž dolů... super že běháš!
já se vrátila k plavání a turistice (aspon částečně)...a je fakt že když člověk něco nezačne dělat tak to asi nemůže fungovat to hubnutí....
1. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky,

Eve, manžel to má taky tak. Stačí aby jídlo malinko omezil (nebo se spíš nepřecpával) a už mu jdou kila krásně dolů.
Ta zumba je mazec, ale líbí se mi, že je to takový energický. Některý ty kroky jsem taky matlala :grinning: Ale to půjde.. :wink:

Wjerush, to jsi dobrá, že chodíš běhat ven. :wink:

Andy, ty jídelníčky máš krásně promakaný. Sice se podle nich doslova neřídím, ale na ispiraci a pro představu jsou super!

Mel, jsem zvědavá co to udělá až přestanu kojit, trochu se toho děsím, že váha půjde nahoru. A sladkosti jsou moje velký zlo, se musím hodně přemáhat, abych si nic nedala.

Včera večer kolem 10h na mě padl takovej hlad... :angry: Ale nic jsem si nedala :grinning: A tu kalkulačku budu využívat, je dobrá!
1. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
Mel na sladký jsem chuť měla, jenže normálka zas tolik neujíždím, tak mi stačilo třeba půlka loupáku nebo lžička kakaa. Fakt když jsme kojila, tak jsem byla kočka :slight_smile: Já spíš ujíždím na brambůrkách sýrech a párečkách (těch grilovacích) :unamused:

Safi, jestli si teďka ten jídelníček trochu upravíš a dáš si pozor, tak si myslím to bude Ok. Já právě moc jídelníček neřešila a dlabala jsem, jako bych ještě kojila, no. Ono to bylo dost náročný období, dost špatný, psychicky jsme byla celkem na dně, jedna špatná událost stíhala druhou, tak to se na mě asi podespalo taky
1. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
já kojím a taky šíleně přibírám :grinning: protože sem se cpala každej večer a taky to sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes: přes vánoce to byla hrůůůůza :sunglasses: to sou takový svátky obžérství :slight_smile:

se děsím dne kdy přestanu kojit, protože mám strach že by ta váha vyletěla ještě vejš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevím do kdy budu kojit, možná půjde malá do školy s prsem :grinning:

safi já spíš marně přemýšlím jaký kroky sem nesprčila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale mazec je to, docela mě to baví

andy ta cizrna vypadá dobře, to zkusím určitě taky, měla sem jí teda jen v polívce jednoua vyla výborná :wink:

holky a co tak jíte na oběd?
1. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
a měřili ste se všechny?
já právě nevím pořádně co změřit tak sem měřila skoro všechno, ale stačí asi boky, stehno, paži, pod prsama taky :grinning: a pas sem neměřila páč sem ho nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
@meleri při hubnoucím procesu by měl člověk za den dát do 5000 KJ,při udržování okolo 6-8 000KJ.

@evena zkus se řídit tím jídelníčkem ode mě a budeš vědět,co jsem měla k obědu :grinning: Bylo to výborné a na to,jak to vypadalo,že toho bude málo,tak mě to fakt zasytilo.A ten pocit,že jsem jedla dietně-je super!Zumbu už mám uloženou v PC.
Holky,já jsem neskutečně na sladký,ale tím,jak jedu dle toho jídelníčku,tak nějak by mě nenapadlo vybočit.Zatím tedy.Držím to teprv druhý den :grinning:

@evena -počítání pouze sacharidů-to je určitě taky super hubnoucí dieta,asi i rychlá,ale co po tom ten jo-jo efekt?Chtěla bych zhubnout tak 10kg a pak si váhu udržet,takže to bude o počítání KJ asi celý život,ale myslím,že za chvíli to budem umět zpaměti.
Jdu si připravit salátek do práce :wink:
1. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.