• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
Ahoj holky, muzu se k vam jeste pridat?Ja chtela zacit ode dneska, ale nejak to ohuzel nevyslo........tak od zitra..... :sweat_smile: ...Mam problem s jidelnickem, pravidelnosti a samozrejme preziranim vecer :unamused: ...
1. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
Xmerssy, ahoj :slight_smile:

Jak jste se dneska držely, holky?
Jsem si to jídlo a cvičení začala zapisovat, ono když je to na papíře, tak je to pro mě lepší. Vidím, že už jsem svůj přídědrl snědla, tak mě to víc drží nedat si nic navíc. :grinning: Ještě si chci zacvičit, ale Natálka ne a ne usnout.
A musím si zítra konečně koupit ten metr, ať mám přehled i co se týče měření. :wink:

Eve, na oběd jsem dneska měla tresku, brambory a zeleninovej salát.

Wjerushko, chtěla bych si navyknout na pravidelný a zdravější jídlo a odvyknout sladkýmu. :grinning:
Psychika dělá hodně a když je nějaký trápení, tak se taky uklidňuju sladkým :angry:
Byla jsi dneska běhat? A chodíš sama nebo s někým?

Andy, jj, ten pocit, že pro sebe něco děláš je fajn! :wink:
Mě by to počítání pořád nebavilo, na to se znám, takže se snažím prostě od všeho trochu a spíš zdravý věci.

1. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
No ja radsi nebudu psat, co jsem dnes mela, meli jsme navstevu...
Ale sladkyho jsem nemela opet nic, kdyz nepocitam, ze se se mnou syn rozdelil o lentilku a ja ji bezmyslenkovite strcila do pusy :grinning: No a pak vlastne oslazene kapucino.
A posledni jidlo v 19h.
1. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
@xmerssy vítej v našem klubu :grinning: ,měla jsem též problém s jídelníčkem a pravidelností,proto mám teď vše rozpracované a napsané dopředu.Mám i nakoupeno dopředu,aby mě při přípravě nic nezaskočilo.
Holky,fakt je lepší si vše psát :wink: Myslela jsem si,že to počítání taky nevydržím,ale mě to normálně začlo bavit :grinning: Dnes jsem strávila půl dne v kuchyni,ale mám už připraveno jídlo na zítra,takže mě čeká 1 den vegáč.
Opět jsem nestihla si jít zacvičit,tak jsem si jela doma na Orbitreku a po 10-ti minutách mi upadla šlapka,takže jsem si pustila tu Zumbu,měla jsem na ní čas už jen 15 min,ale to byl teda záhul,takhle jsem se nezpotila ani na spinningu :grinning:
Zítra si jdu koupit tukoměr a budu mít měření kompletní :sunglasses:
Dodám jídelníček na so a ne.
1. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
autor
Sobota 5.6.
Snídaně:Olomoucká pomazánka,kmínový chléb-1120kj(olomoucké tvarůžky-50g,měkký tvroh-50g,jemně krájená cibulka-10g,strouhaná kyselá okurka-15g,zelená paprika(příloha)100g,kmínový chléb-50g
Svačina:meloun-100g-120kj
Oběd:Pikantní hovězí na zeleném pepři se zeleninou,rýže-1540kj(hovězí kýta-100g,olej-5g,červená cibule-40g,míchaná zelenina 100g,rýže natural 30g,sůl,drcený kmín,zelený pepř,sekaná petrželka).Postup:Omyté maso nakrájíme na kostky,osolíme,opečeme na rozehřátém oleji,okmínujeme,přidáme na plátky pokrájenou červenou cibuli,několik zrnek zeleného pepře,podlijeme vodou a dusíme.Když je maso téměř měkké,doplníme pokrájenou zeleninu.Podáváme s rýží.
Svačina:cottage+ředkvičky-540kj
Večeře:Rybí salát-1470kj(rybí filé-150g,jablko-50g,mrkev-30g,mražený hrášek-20g,olej-5g,bílý jogurt 50g,citron-30g,celozrnné pečivo-40g,sůl,mletý pepř,bobkový list,nové koření,celý pepř,ocet).Postup:Do vody dáme sůl,po dvou kuličkách pepře a nové koření,bobkový list,pár kapek octa a přivedeme k varu.Do vroucí vody vložíme filé a10 min.vaříme..Poté filé vyjmeme a necháme vychladnout.Jablko oloupeme a nakrájíme na kostičky,pokapeme citronovou šťávou,očištěnou mrkev najemno nastrouháme,hrášek propláchneme.Rybí maso vykostíme,rozdrobíme,dáme do mísy,přidáme ostatní suroviny,osolíme,opepříme,,pokapeme olejem a vmícháme jogurt.Podáváme s celozrnným pečivem.
1. čer 2010 ve 23:57  • Odpověz
autor
Neděle 6.6.
Snídaně:žitný chléb se sýrem a vejcem-1070kj(1 vařené vejce,nízkotučný sýr,např Lipno-30g,žit.chléb-60g)
Svačina:hroznové víno-290kj
Oběd:vepřová pečeně bramborem-1580kj(libovbé vepřové-80g,česnek 1 str.,brambory 100g,brokolice-150g,květák-100g,karotka-80g,petrželka nať,sůl,kmín).Postup:Omyté,osušené maso osolíme,okmínujeme,přidáme na plátky pokrájený česnek,podlijeme vodou a v troubě upečeme.Zeleninu omyjeme,brokolici a květák rozdělme na růžičky,karotku nakrájíme na kolečka a vše povaříme v mírně osolené vodě.Podáváme s vařenými bramborami,zdobíme petrželkou,zalijeme vypečenou šťávou z masa.
Svačina:červená paprika-120kj
Večeře:bramborové nočky se sýrovou omáčkou-1550kj(nočky-150g,bílý jogurt-100g,niva-35g,okurkový salát-salátová okurka-150g,sůl,ocet,nekalorické sladidlo

další jídelníček dodám v pátek.Hubnutí ZDAR!!!!!
2. čer 2010 v 00:15  • Odpověz
Ahojda, tak já bych se za včerejšek měla zahrabat pěkně hluboko, jak se stydím. Začalo to teda tím, že jsme se brutálně chytli s manžou, my se nějak extra nehádáme, ale když už, tak to stojí za to. Koupila jsem kryštůfkovi dorážedlo, bylo slevněný na polovinu, tak mi to přišlo jako dobrej nápad. No asi jen mě. Manža mě zdrbal, jak pětiletý dětsko, že strašně utrácím, ať si uvědomím, že máme jeden plat a mateřskou a už si nemůžu koupit co chci, no prostě fakt mě naštval, takže jsem po něm sekla, ať si dá pohov, že si hrozně vyskakuje a ať si uvědomí, že třeba moje úspory z životka jsme dali za opravu auta, který naboural on, no fakt jsme se dohádali, skončilo to tak, že manža práskl dveřma a šel za chlapama do hospody a já mu natruc sežrala půlku bonboniery, kterou si šetřil :frowning2:
Takže dnes jedu od znova
2. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za privitani :slight_smile: , s tim zapisovanim je to super vec, dneska s tim zacnu....tedy uz zacala :slight_smile: .
Dneska jsme s Tobikem vstavali pred chvili, tak snidam az ted a to jogurt bio od olmy..rada bych uplne vynechala pecivo, sladke, mastne a tucne :grinning: ....kazde hlavni jidlo, tzn. obed a veceri zacit salatem, at si zaplacam zaludek a pak se zbytecne neprejim :grinning: , no a to nejdulezitejsi dodrzovat pravidelnost 2-3 hodiny.
Plan mam hezky, jen to dodrzet :sweat_smile: , jinak jsem se dnes vazila, zacinam na 69kg a dolu bych chtela dat 9 kilo.Dnes jsem planovala jit behat, hned jak vstanu, dokud je pritel doma, ale u nas prsi a prsi... :angry:

2. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,
musim vam sem hodit jeden poznatek, budte rady, ze mate tak male deti. Ti moji klukani uz kazdou chvilku loudi o neco dobreho, mame tady takovou skrinku, kde jsou vsechny bombony a cokolady a ja mam pak co delat, kdyz si oni neco berou, abych se nepridala :angry: Bombony teda nemusim, ale cokoladu miluju :wink:
Chtela bych vyzkouset tu zumbu, je to v patek. Ptala jsem se v pondeli jedne pani na cviceni a pry je to super, jen nevim, zda kvuli tomu pustit to ctvrtecni cviceni a 3x tydne mi doma asi neprojde :unamused:
2. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
@niki2, ja mam sice male dite, ale skrinku s cokoladkama mame taky :grinning: , ne pro malyho, ale pro velkyho :grinning: , ten miluje sladke, porad se s nim laduje, hlavne tedy vecer....a ja mam co delat :angry: ....

Zumbu bych taky zkusila, ale u nas na malym meste toho moc neni, jen jednou tydne aerobic.... :confused:

Holky co cely den pijete?Jen cistou vodu, nebo i nejake dzusy, caje?
2. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
ahojte holky

wjeruš no teda ty ty ty !! :grinning:
já to mám díky počítání sacharidů takové volnější co se týče sladkostí ... třeba na snídani si můžu vzít až 45 g sacharidů, takže si klidně můžu vzít nanuk který má 25 g a k tomu třeba ještě bílý jogurt, nebo na svačinu mám 20 g sach. tak si klidně můžu vzít kousek tatranky ... jenže má to háček, dělat to nechci, protože sladkosti tě nezasytí a pak bych další min. 2,5 h hladověla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale kliďopíďo si můžu zahřešit :grinning:
váha mi jde pěkně dolů, dnes ráno to bylo 78 kg, zatím sem se ještě nepřeměřovala, ale v plánu to mám tak min. za týden ať nejsem zklamaná že to není hned vidět
malá mi te´d usla tak si pustím zumbu na chvilku :slight_smile:

xmerssy vítám tě :dizzy_face: na tvoje album sem nedávno narazila a strašně mě zaujak ten dortík mňam ten musel bát dobrý :dizzy_face: máš moc pěkné fotečky prcka :slight_smile:

u nás taky leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: byli sme s malou chvíli vebku jen na houpajdě péd stříškou a děsná zima ani se tam nedá bejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
@evena, moc děkuju, dortik byl luxusni, byl udelany z pribinackoveho kremu, marmelady a piskoty, chutnal bajecne a to i dospelym :slight_smile: ....

Jinak k tem sladkostem, muzeme si dat, ale urcite by to melo byt dopoledne, at to telo stihne stravit......odpo uz nic :sweat_smile: ....

U nas taky prsi, ale hodne, uspala jsem malyho na terase a jsem pekne zmokla :angry: , kdy uz to prestane?
2. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
Safirek,Eveno,
s tím kojením je to kříž..někdo hubne, někdo zas přibere....možná že naopak po ukončení kojení zhubneš...dostaneš mencky, budeš mít víc síly a budeš se víc hýbat... :slight_smile:

Wjerusko,

tak to jsi se držela! já měla tak lžiček pět ale po každém kojení! :grinning: a to ještě ne kakaa ale nutely...

Andyvo,

dík! zkusím to nějak počítat.....snad to dám aspon na těch 58 kg! ale je to dřina aby se žaludek trochu scvrkl.... :frowning2:
2. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
wjerusko,

to je mi líto! :frowning2: je to někdy těžké...musím říct že my když se hádáme tak je to taky bud kvůli peněz nebo bordelu doma, nebo ještě pak o úplných maličkostech....ježiš holky vy mi děláte chutě jak já bych si dala čokoládu! ale ne ne ne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
Mel, tak na bordel doma už jsme tak nějak rezignovala, nebo alspoň hodně slevila. Bych nedělala nic jinýho, než uklízela manžův binčuš - jako koš na špinavý prádlo mu neříká nic, ponožky a posmrkaný kapesníky se válej, kde to z něj vypadne. No snad nebude malej po něm, to bych asinepřežila mít takový bordeláe doma dva :slight_smile:

Dnes jsemt edy opět vzorná. Opolkojsme byli s kryštůfkem na plavčení, takže pohyb taky byl. Ono zvedat ho z vody a do vody je pěkná makačka, kde je to moje ani ne tří kilový miminko :wink:
2. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky, tak musim říct že se s váma furt relativně držím, jim asi 6krát denně, ale přešla jsem teda na samou zeleninu a ovoce hlavně a jogurty :grinning:
2. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
Tak ja se zatim taky drzim, posledni jidlo v 18h, snad to nepokazim :grinning: ....

Jinak klobouk dolu @alienka24, snad to taky dokazu, prejit hlavne na ovoce a zeleninu, jogurty az tak moc nemusim, ale dnes jsem jeden dala :slight_smile: ...

Uteklo mi dnes cviceni :unamused: , nemela jsem hlidani....tak zase az pristi tyden, pohyb jsem dnes nemela, pac cely den proprselo :angry:
2. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
xmerssy jestlis ho dělala sama tak seš šikula :dizzy_face: taky trochu peču, dělala sem malé k půlroku a te´d k vítání občánků, oba mám taky v albu :slight_smile: jé já bych si tak kousek dortu dala :sweat_smile:
jak se dělá pribináčkový krém? :confused: :slight_smile:

alien ty se vykašli na nějakou dietu :wink: prcek potřebuju něco normálního :wink:

dnes si nedávám až takový malý porce jak bych asi měla :unamused: ale odstupy od jídla jakštakš dodržuji :wink: ale toho cvičení sem měla až až, když pominu skákání kolem malé tak chvíli zumbu, konec toho cvičení je fakt záhul, sem myslela že padnu a slitá sem byla jak nikdy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak šipky a bedbinton snad hodina

2. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
@evena nene nedelala, tak sikovna nejsem :slight_smile: , ja delala takovy obyc piskotovy se zakysanou smetanou a ovocem, myslim, ze pani co dort delala ma recepty na webu http://www.dortyodradunny.estranky.cz/fotoalbum/dorty-detske/dorty-k-prvnim-narozeninam

Do albicka mrknu na dortiky :slight_smile:
2. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
teda to je šikovná ženská :wink: stránky už mám v oblíbených jako inspiraci :slight_smile:
ten se zakys. smetanou taky dělávám, ale bez cukru, chutná nám to doma víc, a s jahodama, jé hned bych si dala :grinning:
2. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
@evena Ty jsi borec. Už jsme se do albíčka koukala na začátku diskuze, ale to mě teda nenapadlo, že jsi ty dorty dělala sama. Týýý jo

Jinak já dnes cvičila :slight_smile: S vysavačem, košem prádla a mopem :grinning: :grinning: A Kryštof mi pomáhal - dával prádlo do pračky
3. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Wjerusko,

nápodobně...manžel je příšerný bordelář, i když se mi podařilo něco na něm napravit...ale špinavé prádlo taky furt musím uklízet....tady doufám že syn se dá po matce!

to je super! já se už taky moc těším až se otevřou venkovní bazény a začnu chodit....zkoušela jsem jezero ale ještě je zima...možná příští týden už to půjde...

Allienko,
to je supr, myslím že takhle se dá dost slušně zhubnout...taky se snažím vynechávat co nejvíc chleba a sladké a zatím to jde....

holky mi to vůbec nejde, tedy občas upeču perník nebo bublaninu, ale na dort bych si netroufla....to spíš manžel, toho to dost baví, ale zas na to nemá čas....já se musím k něčemu dokopat a taky něco upéct..
3. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
díky za pochvalu dortíků :slight_smile: ono to ale složitě jen vypadá, ve skutečnosti to tak není :wink:

meleri jezero? ty ses zbláznila, ježiš já bych zmrzla :sweat_smile: pro mě je voda akorát až tak v srpnu a to musím pomalu ať nedostanu šok :grinning:

na oběd sem si zase dala víc než bych měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si nějak nemůžu pomoct :pensive: ale mám za sebou teď posilování a půlhodinku se sekačkou a za chvíli zase bedbinton až příjde můj z práce, pokud bude malá hodná, když ne tak bude hlídat můj a čeká mě ještě tak hodinové sekání

je čas svačinky
:slight_smile:
3. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahoj,
tak uz jsem mela s mamkou domluveno, ze pohlida dnes i zitra, protoze normalne chodim cvicit ve ctvrtek, ale chtela jsem vyzkouset v patek tu zumbu, a ze se podle toho rozhodnu, ktery den budu chodit. No a ten muj cvicitel tam neni... Je sice zaskok, ale on je fakt bezkonkurencni, takze pokud se dnes dokopu, tak jdu na posilovaci zaskok, ale zitra zustavam doma.
A akorat si varim testoviny, schvalne jsem si naskladala na kuchynskou linku tech 10 trubek a to fakt nedam, takze jsem opet vysypala do hrnce pul pytliku. Jako kdybych chtela, tak to mozna ty 3 tydny vydrzim, ale co pak... A takhle se ja dozivotne stravovat nebudu. Takze se dal snazim omezit sladke a vynechat pozdne vecerni debuzirovani. No a samozrejme pohyb, u mne teda 2x tydne. Teda organizovany, sekacku, mop a vysavac nepocitam :grinning: Na sekacku se chystam zitra, Eveno, docela zavidim hodinove sekani. Teda pokud to je velikosti zahrady a ne clenitosti terenu :wink:
Merit se taky nebudu, poznam to na obleceni.
3. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
Tak mala oprava, uvarila jsem pulku pytliku, ale nechala jsem si na zitra, takze vlastne ctvrtinu. No ale furt je to 100g.
Po cviceni pujdu jeste nakoupit, to bude tvrda zkouska :grinning:
3. čer 2010 v 16:55  • Odpověz
@evena, jsi fakt dobra!Takovy dort bych nevykouzlila, jsi moc sikovna.....kam ja se hrabu s tim mym zakysankem :grinning:

Holky, Vy fakt secete travu?To jste dobry, u nas to dela zasadne chlap :grinning:....ale asi to musi byt dobra posilovna, ja bych to neposekala ani za dve hodiny :grinning:

Jinak dopoledne jsem se drzela, odpo mi to nejak uklouzlo....ten muj malej prdola mi nechce jist, takze ho pochopitelne motivuju tim, ze jim ja........a jelikoz chci do nej aspon neco nacpat, zkousime to porad....ja uz si s nim nevim rady, snad je to jenom nejake obdobi, driv jidaval krasne a vse, ted se nad vsim ofrnuje :frowning2: ....

DNes rano jsem se vazila, dala jsem dolu pul kila, ale uvidime za tyden...

@niki2, to jsi odvazna, nakupovat po cviceni :grinning: , tak drzim palce :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
xmerssy ty zakysánci sou stejně nejlepší :wink: :grinning:
asi má malej blbý období :unamused: ... to sem zažila u synovce :unamused: to máš te´d blbý, měla bys před ním jíst aby si dal říct co?

niki těstovin jím 140 g, je to hrozně málo i tak, dřív sem jedla půl pytlíku :grinning:
máš dobrý že máš takový hlídání :wink:
je to velikostí zahrady :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí už máme sekajdu s pojezdem, dřív to bylo horší :grinning: ale to vynášení košů :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sekám jen půlku zahrady, zbylá půlka se seká strunou dvakrát do roka ... aspoň se bude mít Mája kde vyřádit, ale je to akorát na starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
dnes sem měla pohybu teda ažaž, ani sem se nemusela trápit a tím posilováním :grinning:
3. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Tak mě opět na běhání neklaplo počasí, to jsem teda na ten zítřek zvědavá, už by mělo být sluníčko i docela teplo, tak by mě zajímalo, kdy se ten zázrak stane. Jinak jdu fofrem do postele, dneska jsem měla přesně jídelníček, tak ať si to nezkazím nějakým mlsáním večer. Docela si tělo říká, že by si i něco dalo :unamused:
3. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
@evena, jojo, zkousim ho motivovat, ale nejak se nedari, nakonec ho stejne nahanim se lzickou po baraku, on si da treba rict u reklamy, to je tak zakoukanej, ze ani nevi, ze ji..........ale takhle blbe ho zvykat nechci.........at uz je hezky, jak zacne litat na zahrade, tak se na cerstvym vzduchu vic vyhladovi nez doma..........

Jinak jojo, zakysanky jsou fakt nejlepsi, hned bych si kousek dala :sweat_smile:

@wjerushka zitra uz ma byt slunicko a o vikendu az 22 stupnu, jsem na to zvedava....snad mi to behani taky klapne :slight_smile: , a taky jdu spat, driv, nez otevru lednicku :slight_smile:
3. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.