• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
xmerssy nejlepší je s jahodama :grinning: sbíhaj se mi sliny :grinning:

wjeruš :grinning: taly to někdy dělám, rychle hupsnout do postele ať sem od lednice co nejdál :grinning:
u nás dnes bylo krásně :wink: :wink:
3. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Holky, nemate jeste nejaky tip na testovinovy salat?Delala jsem jakysi s brokolici a zeleninou, ale nedokazala jsem ho dobre ochutit, byl to blivajz, tak jestli nejaky delate, prosim receptik :slight_smile:
3. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jojo s jahodama je nejlepsi, zrovna dneska jsem jahody mela, ale jak rikam, ujela jsem, dala jsem si je s cukrem a mlikem :sweat_smile: :angry: , zitra na vahu stoupat nebudu....... :pensive:
3. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
to já miluju jahody s cukrem a šlehačkou :grinning: ale nejlepší sou jen tak ze záhonu, hlavně ty první :wink: :wink:
typ na salát nemám, ale když sem si něco takovýho dělala kdysi tak sem tak naházela jen zeleninu a dala trochu oliv. oleje, nic jinýho a chutnalo mi to tak ... ale já nejsem na dochucování nějak náročná, koření používám jen vyjímečně
3. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
a super sou takový ty malý těstoviny, vypadají jak rýže :wink:
3. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
si něco takovýho asi taky zítra udělám, teda jestli půjdu do obchodu, doma nic moc není ... ale ještěže tak, jinak už by to bylo snězený :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
jdu do postele, dnes sem fakt vyfluslá jako jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
ahojte,

tak jsem zpátky na šedesáti....včera jsem nešla na bazén byla jsem totálně hotová, a nevím co ted malý má ale místo sedmi večer chodí spát v devět...:( jinak jsem zpátky na 60 kg.:( asi ted před menckama nezhubnu...držím se sice, akorát včera jsem ujela na čokoládovém krosanu....
4. čer 2010 v 07:08  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k vám přidat?
Taky začínám hubnout, včera jsem si řekla a dost a dala se do toho :wink: Tak hlavně vydržať! :grinning:
Meleri - ahojky, zaujalo mě těch Tvých šedesát - to Ti sakra závidím, tolik bych chtěla vážit..Co chceš hubnout? Vždyť jsi hubeňoučká.. :wink:
4. čer 2010 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz
critersko,

ahoj! já jsem tu taky nová, určitě napiš!

to je od tebe pěkné, já ale celý život vážila 57 kg a nevím, jestli je to těhotenstvím, ale některé věci prostě na sebe s bídou narvu...např. všecky kratasy které jsem měla dřív normální tak v nich memůžu vyjít protože v nich mám úplně úplou prdel, takže to vypadá dost trapně nebo vyzývavě...a nechce se mi vrážet do nových věcí, ale hlavně, chci být brzo znova těhotná, a mám fakt strach že se toho pak už vůbec nezbavím...nicméně jsem z minula poučena, že kojení je pěkná zrada a že má člověk chut na sladké,tak se budu muset hooodně ovládat....ale jo zhubla jsem už z 66, ale furt to ještě není ono.... :sweat_smile:
4. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
Ahoj, i já bych se k vám ráda přidala. O víkendu jsem si stoupla po delší době na váhu a zhrozila se. Řekla jsem si dost a musím ze sebou něco začít dělat. Takže s chutí do toho, půl je hotovo.

Meleri: Šedesát kilo je nádherná váha - na tu bych se jednou chtěla dostat (ale spokojila bych se i z 75 kg).

Takže s chutí do toho, půl je hotovo.

Příští týden u nás začíná cvičení Zumba - tak to vyzkuším a u toho nějaké fígle. Dozvěděla jsem se o 90 denní rozlišovací dietě, tak bych ji chtěla vyzkoušet. Vypadá zajímavě.
4. čer 2010 v 07:29  • Odpověz
Dasulag,

ahoj!! děkuju za pochvalu! přeju ti at taky zhubneš! co je to zumba? už to tu víckrát bylo...já jsem strašná v tom že cvičení mě nebaví, prostě se nedokopu...max ty výlety a bazén nebo kolo...

4. čer 2010 v 07:37  • Odpověz
Meleri, 60 bych chtěla vážit, to by mi stačilo..Vždycky jsem taky měla přání mít tak těch 55 kg, ale to už jsem vzdala.. :astonished:
Takže 60 by mi úplně stačilo, tzn. dát dolů 10 kg..Taky bych ráda brzy otěhotněla, ale řekla jsem si, že dokud budu jako špekáček, tak ne, musím prvně shodit alespoň tak 6 kg, taky mám strach, že bych se těch kil pak už nezbavila vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
Dasulaq - ahojky, to máme stejně, taky si vždycky na váhu stoupnu po delší době a pak se nestačím divit :angry:
Meleri - Zumba je takové "tancování", koukala jsem pár stránek zpět a jedna z holek sem házela odkaz na ukázku na youtube..
4. čer 2010 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
critersko,

určitě to jde zhubnout i na těch 55 kg já tomu věřím, že to jde, jen musíme moc chtít, ale mám ted pocit že co mi je 30 let tak to jde jaksi hůře.....to ti věřím, já bych byla nejradši těhotná už ted, ale taky mám strach že po dalším dítěti to bude ještě horší...

aha, tak to omrknu, no ted už se budí malý tak s ním musím škoda je to zajímavé...

4. čer 2010 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

criterska a dasulag vítám :wink: :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4
zumba te toto :wink:

ráno na mě váha bafla 78, pro mnohé strašný číslo :grinning: já sem spokopjená :wink:
včera večer sem měla co dělat abych nešla do lednice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes budu dělat tiramisu pro návštěvu, sem na sebě zvědavá jestli odolám, ikdyž mě to moc nejede tak mám takovej absťák po sladkým že bych snědla všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 v 08:06  • Odpověz
Pěkný ráno :slight_smile:

Vítám nový maminky :wink:

Včera jsem na sebe měla vztek, snědla jsem toho víc než bych ráda :angry: Ale zase jsem večer, když rodinka zalehla, víc cvičila. Dneska už se zase musím držet.

Eve, dívala jsem se Ti do alba na dorty, jak jste se včera bavili a jsi strašně moc šikovná! To bych v životě takhle neudělala! Fakt krása!! :dizzy_face:
Téda a dělat tiramisu a nezobnout si, to bych asi horko těžko odolávala :sweat_smile: Taky mi strašně chybí něco sladkýho :angry:

Co vy ostatní? Jak bojujete? :wink:

4. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojda holky:slight_smile:
Já si opět zamakala na hraní s dětma. Ten náš malje se tam choval jako miminko, takže jsem ho furt tahala. Akorát s ena rozdíl od miminek pěkně pronese
@criterska a @dasulag jsme ráda, že jste s přidaly

@dasulag Tak to jsme na tom stejně. Pro mě je teda mezicíl 70 ale 75 už by znamenalo výrazný úspěch:slight_smile:

@evena Gratulace k prvnímu úspěchu :slight_smile: Já se budu vážit asi až v pondělí, ale pořád kolem tý váhy chodím jako kolem horkýho zboží.
4. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
Safirku,

je to těžké, já mám pocit že mám furt hlad...nevím kde se to bere, já jsem snad do 20ti let neznala pocit hladu ani chut k jídlu...a do 28 let jsem jedla střídmě prostě mi nikdy moc nechutnalo, ale ted s děckem je to hrůza! pořád válčím abych se nepřežírala, nejlepší je vypadnout ven a nevzít si peníze... :grinning: tak si nemůžu koupit ani zmrzlinu....horší je to ale doma....já doufám že ty poslední tři kg už dám dolů!
4. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
Andy 162cm, vaha 66kg, vysnena vaha 56kg
Cristerska vaha 70kg, vysnena vaha 60kg
Dasulag vysnena vaha 75kg
Evena 163cm, vaha 80kg, vysnena vaha 70kg
Helik vaha 80kg, vysnena vaha 67kg
Marketouch vaha 63kg, vysnena vaha 57kg
Meleri 174cm, vaha 60kg, vysnena vaha 57kg
Niki 166cm, vaha 64kg, vysnena vaha 57kg
Safirek 170cm, vaha 68kg, vysnena vaha 58kg
Wjerushka 160cm, vaha 80kg, vysnena vaha 70kg
Xmerssy vaha 69kg, vysnena vaha 60kg
4. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj,
tak kdo chcete, doplne si tabulku. A znovu pripominam, pokud nekdo umi udelat fakt tabulku, tak prosim prosim, at tam pak muzeme dopisovat nejake uspechy :wink:
Ja byla vcera cvicit, na nakupu i po nem jsem se drzela, jen jsem mela doma nejak moc bananu, tak hadejte, jak jsem s nima nalozila? Nakoupila jsem zakysanku (takovou s vajecnym likerem, jmenuje se to Lahudka), piskoty a udelala dort :grinning:
Za chvili jdu sekat travu, tak to snad taky neco vypotim.
Jako stravuji se stale tak nejak normalne, ale od toho pondelka, co jsme zacaly, tak jsem nemela ani kapku alkoholu a sladke jsem omezila. A nejedla jsem pozde vecer. Takze i to je pro mne uspech.
Ja tak nejak hresim na to, ze nepotrebuji zhubnout moc, ale take si nechci porizovat nove veci a v rijnu bych mela nastoupit do prace, tam mame obleceni sluzebni, tak at se do nej vejdu :wink:
4. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
čaute holky já končím půjdeme s malým do parku, a chtěla jsem si koupit nějakou sukni na sebe...:slight_smile: mějte se pěkně!
4. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem po obědě - dneska dobrota, kuřecí kousky s rajčetem, okurkou a dresingem z bílého jogurtu zabalené v tortille :slight_smile: Už se těším na sváču - dám si musli s odtučněným mlíčkem, mňam..

Niki - tabulku bohužel neumím, jen k sboě doplním výšku cca 174 cm :slight_smile: Ty dobrtíky ze zakysanky miluju, já je dělám s jahodama a do zakysanky přimíchávám vanilkový cukr, podle počtu zakysanek, většinou padnou na naši rozežranou rodinku tak 4 :grinning:

Jinak teď po obědě jsem cvičení ošidila, s plným břichem se mi nějak nechtělo, půjdeme se odpoledne někam s Tadíkem projít a zacvičím si večer, snad.. :wink:

Meleri - to je dobrý návod - nevzít si peníze a díky tomu si nic nekoupit :grinning: :wink: A s tím věkem nestraš, to bych se po třicítce vyžrala na stovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já myslím, že se to zlepší i až budeme muset zase nastoupit zpět do práce..Nebudeme tolik doma = nebude tolik času na žrádlo.. :grinning:
4. čer 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj. já tabulky udělat umím, udělám přes víkend a tak dám nan i odkaz.. Doma net nemám, takže až v pondělí
4. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
wjeruska - než se dostanu na 75 kilo tak uběhne mnoho, mnoho vody ale snad se podaří. Před 4 rokama jsme měla 80 kilo ale to už taky není pravda. I to jsem byla spokojenější než jsem teď. Přitom zapnu kalhoty, které jsem v těch 80 kg zapla, ale na váze mám daleko víc. Nevím jak je to možné - asi mám těžký mozek :grinning: a prsa - ty nějak pořád kynou
4. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky

zdravim nove maminky!

My jsme dnes byli cely den venku, bylo krasne, tak jsme toho chteli vyuzit....takze moje dnes jedine poradne jidlo byla vlockova polevka, kterou jsem delala pro malyho, dala jsem tam jahlovy vlocky, zeleninu, byla vyborna a mame uspech, Tobik snedl 3 talire!! :slight_smile: , tak jsem moc stastna....

Prisli jsme az vecer, zasekli jsme se na pisku a dala jsem si jen meloun, zato ted bych sporadala uplne cokoliv........ :confounded: ....
4. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Critersko,

jo nejhorší varianta je fakt být doma...to člověk furt něco vymýšlí..ted je to super že už je krásně a může se chodit ven...dneska jsem to vydržela a nedala si nic, jenom večer takový salát z pohanky s paprikou, k tomu piju ted vitakávu, no jsem zvědavá kolik zítra ukáže váha....
4. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
xmerssy,

super, to jsem ještě nejedla, to musím někdy zkusit! dřív jsem dost přidávala vločky do příkrmu ale pak jsem se na to nějak vyprdla, možná je to škoda...

4. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky, máte pravdu, že když je člověk doma, tak to nutí pořád něco uzobávat :angry: A kolikrát večery jsou úplně nejhorší, to mě honí mlsná a je zle :sweat_smile:

Už z tý zumby normálně blbnu. Jsme byli odpoledne na procházce a mě pořád zní v hlavě ta melodie, tak si to jak trubka venku pobrukuju :grinning: :grinning:
Taťka nám k večeru odešel na pivko, tak jsem si zumbu dala ještě jednou, co taky lepšího v pátek večer dělat, že :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky,vítám nové adeptky na hubnutí :grinning: Tak já mám kilčo dole,stále se držím jídelníčku-a holky-NEMÁM CHUŤ NA SLADKÝ!!!!!Možná je to díky tomu složení jídel.Důležité poznatky během 1.týdne dietky:abych netrávila stále tolik času vyráběním krmiva,tak jsem se rozhodla si ty jídla dát nadvakrát,tzn.že 2 dny budu baštit stejný jídlo-myslím oběd a večeři.Vařím to i rodině a moc jim to chutná,tak jsem ráda,že nemusím připravovat zvlášť sobě a zvlášť jim.Fakt je super to mít napsaný,co kdy baštit,protože nemusím narychlo vymýšlet.Pokud mám hektický den,tak si jídlo připravuji do krabiček den dopředu.Takže jím pravidelně a kdekoliv,možná proto mě nepřepadává chuť na sladké.Jen mě štve,že zatím nezvládám pravidelně cvičit,tak snad od pondělka už začnu,to už budu mít stravování téměř v malíku-doufám :grinning:
Holky,jestli některá jede se mnou dle jídelníčku,co jsem zde popisovala,tak ať mi písne IP,pošlu jí pokračování :wink:
4. čer 2010 ve 23:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.