• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
dasu super že bude tabulka :wink: :wink: já bych to nezvládla, PC není moc moje hobby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je zvláštní že dopneš kalhoty :confused: mě stačí přibrat dvě kila a leze mi pupek, přibírám hrozně v břiše ... třeba máš rozbitou váhu, ale to myslím fakt vážně, nám se to taky stalo, pořád sme mysleli že sme tak přibrali :slight_smile: a o prsách ani nemluv :grinning: tam taky kynu a štve mě to, co bych dala za jedničky, ty nikde nezavazí :grinning:

měli bysme se domluvit co do tabulky psát ... pak bych napsala své míry, měřila sem se už před pár dny :wink:

safi ty zvládneš celou tu zubbu najednou? já teda ani zdaleka, mám to asi na 3x a zvlášť posilování nakonci, to je záhul jak sviňa jak ze mě leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy já se tvýho jídelníčku nedržím, přiznám se že to bych nezvládla, ale je to dobrá inspirace :wink: :wink:
gratuluju k snížení váhy :wink:

4. čer 2010 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj holky,

@meleri, urcite ji zkus, je vyborna, ja stridam ovesne, jahlove a pohankove vlocky, do toho zeleninu co me napadne, vlocky polivku zahusti a je to dobrota, a jeste k tomu spoustu vitaminu :slight_smile:

@andyva, jsi sikula, ja nejak nestiham si delat jidlo dopredu a jit presne podle jidelnicku :sweat_smile: , ale treba casem....

Holky tu Zumbu mate na DVD, nebo stahle z netu??Asi s tim taky zacnu.....jen davejte pozor, aby jste nepresahly 2-3hodiny tydne, nebo pak nebudete spalovat, ale nabirat na svalech......

Jinak do tabulky si jeste musim pridat miru a to 170cm.....a ted uz 68 kg, mam kilo dole, jak casto se vazite??

Tak my dnes frcime na druhou zahradu sekat travu, tak tatka bude makat a my s Tobikem se tam projdem po lese.......

Hezky den!
5. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky, my si užili príma den u mýho taťky. Celej den jsme trávili venku, konečně bylo fakt krásně, že i malej měl krátký rukávy a dokonce jsme vytáhli opalovací krém :slight_smile: Akorát jsme neodolala opečeným špekáčku, neměla jsem ho už asi pět let, ale rozdělila jsme se o něj s kočičkou, takže jsme měla tak půlku, i když mi teda srdce krvácelo :wink: Jinak já se budu vážit v pondělí, ať se vážím pravidelně ve stejný den a čas.
5. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky,dnes bylo tak krááásně.Vážit se budu v pondělí a taky se změřím.Koupila jsem si váhu,která měří i tuk a vodu,vyšlo mi 34%tuku,40%vody a mám mírnou nadváhu :sunglasses: No,ale to vím už dlouho :wink: Stále se držím,žádné sladké,ani uzobávání,poctivě dodržuji jídelníček.Ale už se cítím mnohem líp,mám hodně energie,tak ještě kilča dolů a budu maxispokojená :grinning:
5. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz
andyva,

tak to je super, taková váha! akorát se moc nevyznám v těch procentech..:slight_smile: jo, tady je taky moc krásně, ale moc horko, já ta horka snáším nějak hůř..

Já jsem včera slušně ujela na milce.... :frowning2: snad mě omlouvá že jsem měla první den mencky, ale ted už se zas budu držet...
6. čer 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahojky,
Andy, tak to jsi fakt dobra, nemas po tech miniporcich hlad? Teda mne zaujaly ty testoviny, ale predpokladam, ze je to tak u vseho. Ja se zatim podle tveho jidelnicku nestravuji, ale vetsinou si ho proctu a zamyslim se nad nim :wink: Pokud se ti ho chce i nadale psat, tak ja bych uvitala spise na mail, at si ho muzu davat do specialni slozky, tady se mi to hleda hur.
No ja nic moc, vcera jsme si s manzelem dali do nosu a dnes mozna pujdu na grilovani... Vcera jsme byli na detskem dnu, oblekla jsem si takove pekne kalhoty, ale byly mi dost tesne, tak do nich bych chtela zhubnout. Sice jsem v nich vypadala podle pohledu pritomnych muzu vypadala dost dobre, ale necitila jsem se tak :grinning:
Sice jsem od puvodniho nejhorsiho vazeni zhubla cca 1,5 kg, ale to spis pripisuju tomu, ze jsem prestala brat Prednison.
6. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
Ahoj,Niki,to nejsou miniporce,jen prostě máš fakt např.hrstičku brambor,kousek masa a hromadu zeleniny-takže tak.Jsem spokojená :wink: Dnes už mi byly malinko volnější kalhoty a to fakt zatím necvičím.Jinak psát mě to nebaví(jídelníček),já jen,kdyby měl opravdu někdo vážně zájem,tak jsem si říkala,že mu to písnu,když už jsem tuto diskuzi založila :wink: Holky,zítra sem písnem opět míry?
6. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
ahojky holky, omlouvám se,ale je toho na mě opravdu tolik, že nic nestíhám a dietku už vůbec ne... Byly jsme všicic nachcípaní, kašel, rýma a horečky, no děs, a teď se finišuje byt, abychom se v sobotu mohli nastěhovat, tak snad od pondělka, by to mělo být relativně v klidu, to budou jen dodělávky...
Tak doufám, že začnu aspoň trochu cvičit... Zatím jsem cvičila max.půl hoďky denně, a bylo to jen takové to ležérní. :wink: Myslím tím, běhat po schodech nahoru a dolu a tak podobně.. :wink:
6. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz
já jsem zas na těch 59 kg, zítra bych se chtěla dokopat na bazén, včera jsme byli na tůře, tak se ted váha drží na 59, bohužel je ted škaredě, tak nebudu moct nikde jít...

Andyva,

myslím že právě nejtěžší je zmenšit ty porce, ale jak to jednou člověk dokáže tak se ta váha fakt hodně pohne i bez cvičení....manželova teta ted zhubla o 15 kg a to mi přijde fakt dost, právě jedla tak podobně jako ty...

7. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
ještě sem ti chtěla napsat, že jak jsi tu psala že denně má člověk spotřebovat 5000 kalorií, tak není to nějak moc? bavila jsem se s manželem a on říkal, že prý na muže spadá 3500 a na ženu o něco mín? :slight_smile:
7. čer 2010 v 07:25  • Odpověz
ahoj. Těch 5000 je kJ mám pocit a říkala nám to lektorka na kurzech SPOB. Takže je to asi reálné
7. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
jééé, zrovna včera jsem si řekla, že je potřeba něco málo shodit....tak nebude vadit, když k Vám nakouknu a občas se i zapojím? Včera jsem se táááák zamyslela, že jsem se i oblékla a šla si ven zaběhat :grinning:
7. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
ahojte

ty KJ podle mě budou nějaké orientační, jinak to bude mít třeba číšnice, jinak kancelářská krysa :slight_smile:

já se tak nějak držím, poslední jídlo mám v 9 večer a pak už se před spaním necpu ... je to pozdě asi co, ale já chodím spát tak o půlnoci a to bych fakt asi padala hlady a těsně před spaním bych vyluxovala lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky mám ty večeře fakt lehké, třeba tenký plátek chleba s máslem a ředkvičkama

teď se chystám ven tak snad malá usne ať můžu něco udělat za zahrádce
7. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
irasek vítám :dizzy_face:
7. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
evena- díky za přivítání. Já mám taky největší hlad večer...manžel si rád večer sedne a nakrájí sýry a klobásky (sama jsem si ho kdysi naučila jíst pochutinky) a já nemůžu odolat :angry: Ale to musí přestat, ať si nepřijdu v plavkách tak nacpaná :unamused: Spát chodím taky kolem půlnoci. Něco sníst před spaním prostě musím, jinak mě je těžko hlady, anebo se ráno budim hlady. Snad Vám nepřijdu jak blázen :grinning:
7. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj, tak já mám 78,5 kg. Tak se váha přece jenom pohnula, tak jsme ráda. :slight_smile: Dneska se necítím moc dobře, leze na mě nějaká rýma nebo co, mám ucpanej nos a nespala jsem moc dobře, tak jsem jak zmlácenej pes. A to Krýša spal zase po nějaké době fakt bez buzení, tak jsem se mohla nádherně vyhajat. To je jak naschvál :slight_smile:

@irasek Taky jsem si takhle manžu naučila, sýr, kolbásky a dobré vínko :wink: No nic, teď ho zase musím odnaučit

Jinak holky, jestli chodíte spát o půlnoci, tak jíst naposledy v 5 je asi blbost. Mělo by se tak tři hoďky před spaním, tak to je ta devátá, takže bych byla fakt v klidu
7. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
Andy 162cm, vaha 66kg, vysnena vaha 56kg
Cristerska 174cm, vaha 70kg, vysnena vaha 60kg
Dasulag vysnena vaha 75kg
Evena 163cm, vaha 80kg, vysnena vaha 70kg
Helik vaha 80kg, vysnena vaha 67kg
Irasek
Marketouch vaha 63kg, vysnena vaha 57kg
Meleri 174cm, vaha 60kg, vysnena vaha 57kg
Niki 166cm, vaha 64kg, vysnena vaha 57kg
Safirek 170cm, vaha 68kg, vysnena vaha 58kg
Wjerushka 160cm, vaha 80kg, vysnena vaha 70kg
Xmerssy vaha 69kg, vysnena vaha 60kg

Ahoj pri pondelku, vaha dnes rano 63,3kg, no je to trochu pokrok, ale mohlo by byt lip. Dnes jdu cvicit :wink:
7. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak to jde? U mně docela dobrý, akorát o víkendu jsem selhala dvěma kouskama buchty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak se držím.. :grinning:
Zatím jsem se ještě nevážila, začnu od příštího po, teď by to asi nemělo cenu..Ale už se těším až vlezu na váhu a doufám, že ukáže 69 :wink: Aby to začínalo šestkou a ne sedmičkou :wink:

Andy - kdybys byla tak hodná, tak by jsi ten jídelníček mohla sem hodit, nedržela jsem se ho tedy, protože jsem se k vám připojila až dýl, ale zkusila bych na něj najet..I kdyby jen na týden na zkoušku, snad bych to dala :wink:
7. čer 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
@wjerushka - jo, to jsem zapomněla, i to vínko k tomu večernímu hodování jsem si ho naučila :unamused:

@niki2- jéééé, už jsem v tabulce :grinning:. tak tedy vysněná váha je 57kg, ale ještě vysněnější je, to potom udržet... momentálně mám 62kg. Vím, že to nezní nijak strašidelně, ale vzhledově už je to bohužel jiné...
7. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahojte holky to jsem ráda že se to začlo dařit a hubnete..já se dneska zatím držím....na sváču jsem měla ovoce, na snídani vločky, a ted hlávkový salát s cibulkou a k tomu jogurt . na sváču bohužel bude u babičky koláč... :sweat_smile: a večeře meloun...jestli to dám na těch 58 kg tento týden tak by to bylo supr...akorát nevím jestli se zítra dokopu na ten bazén...

malý má ted nějako krizi, dřív ho v pohodě uspával manžel a mohla jsem na ten bazén jít, s tím že v 7 večer malý už spal...ted usíná později a vyžaduje mě...jak tam nejsem tak prostě neusne...tak je to ted mrzuté...no a o víkendech se mi nechce to jsem radši s rodinou..
7. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
holky zkoušely jste někdo čaj lymfodren? mamka to strašně vychvalovala, že je to super na pročištění organismu, koupila mi ho sypaný, ale mi to udělalo strašně špatně, začaly mi bušit žíly v nohách asi po týdnu tak jsem toho nechala...ale prý je to zdravé to pít i kvůli hubnutí, no ale nevím...
7. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
@meleri - ne to jsem nezkoušela, ani jsem o tom neslyšela. Já se bojím všech možných rádoby preparátů na zhubnutí...
Jinak super, že Ti usíná tak brzy, to u nás nehrozí. ukládáme kolem 20,30 a ve 21h si tam ještě vesele povídá...
7. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahojky, omlouvám se, nějak to teď flákám. Sice nakukuju, ale nějak nestíhám psát. Natálka má nějaký umrčený období, chce si pořád hrát, dělat blbosti :grinning:
Dneska jsem si konečně po týdnu koupila krejčovský metr, tak už jsem se i změřila :grinning: A váha je 67 kg. Sice je to ještě brzo po týdnu, hádám, že to kilčo dole je jen tím, že nejím sladký. Jen včera jsem měla zmrzlinu, jinak se fakt držím. Nejhorší je to pro mě večer :unamused: A Zumbu poctivě cvičím, aji mě to baví :wink:

Meleri, o čaji jsem neslyšela.
7. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
@safirek A nerostou třeba natálce zoubky? Kryštof byl přesně takhle protivnej, když mu rostly zoubky. A ty děti mívají takový období
8. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
@wjerushka Nejspíš to budou zoubky, má v dásničce vidět dva dole, ale ne a ne se proříznout. Dneska už je ale lepší.
A jak jde hubnutí? A myslím, že jsi psala, že chodíš běhat, viď? Chodíš i v těch vedrech?
Já se poslední dva dny cítím těžká jak balon, jsem "to" dostala, teprve podruhé od porodu a vůbec se necítím dobře. :unamused: Už aby to zas skončilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
@safirek Normálně chodím ui ve vedrech, jdu prostě později večer. Teď ne, jsem nachlazená a dnes už pomalu nemůžu mluvit, takže jsem v klidu. Jak se zoubky proříznou, tak bude zase dobře. Krýšovi hodně pomáhaly kousátka nachlazený v ledničce a calgel, ten mu to zklidnil. No a tyhle pocity zažívám pokaždé první dny MS - jsem protivná i na manžu
8. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky

meleri čaj neznám, ale na netu píšou jen že prej pročišťuje tělo ... tak pokud si měla problémy tak možná působil :grinning:

wjeruš s tím běháním seš fakt dobrá :wink:

dnes sme opíkali pekáčky tak sem si jeden dala s malým kouskem chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu koukat na Ano, šéfe a posilovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jak snášíte ty vedra? já jak sem přibrala tak špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
@wjerushka to tě obdivuju za to běhání :wink: Na to se nějak necítím vyběhnout ven, určitě ne sama, možná s někým bych šla.. :grinning: :slight_smile:

@evena taky se koukám :slight_smile: Dneska jsem necvičila, ale zítra už zase musím. Ať nevypadnu ze Zumby. :grinning:
Vedra poslední dobou moc nemusím, čím jsem starší tak to nějak hůř snáším. Ale zase jsem ráda, že je sluníčko, určitě lepší než ty deště. Ale kdybych se cítila na to vylézt v sukni, tak by to bylo úplně super :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
holky tak jsem se dívala na přehledy těch kalorií a nejhorší je vepřové maso a vepřový bůček...:slight_smile: taky ty uzeniny nic moc....jo a sladké je celkem ok, ale špatná je čokoláda na vaření, 4 čtverečky 560 kalorií! :astonished: to vyjde jako ten bůček! :sweat_smile:

Eveno,

vedra snáším blbě od té doby právě co jsem byla těhotná, dřív mi to kupodivu nevadilo....ale možná je to i věkem...kdybych mohla být namočená furt v bazénu tak mi to nevadí! :slight_smile:
9. čer 2010 v 06:30  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem to nevydržela, vlezla na váhu a kilčo je dole, super..Aspoň něco..Vedra snáším docela dobře, ven chodíme dopoledne, když se to ještě dá, potom, až po té třetí odpoledne, na procházku a navečer na pískoviště tady u nás za barák..Takže docela dobrý..

Jinak Tě, wjerush, taky obdivuju za to běhání, to vím určitě že bych nedala..Já běhání nemám ráda, ale každý den se snažím cvičit na stepperu, pro čistý svědomí, aspoň něco málo pro sebe dělám :slight_smile: Vždycky tak 20 min ráno a 20 min večer, není to moc, ale lepší než nic..Do toho vycházky, mám krokoměr na mobilu a skoro každý den mi napočítá kolem 10ti km, člověk by neřekl, kolik toho za den nachodí :wink:

No nic, holky, jdu si uvařit oběd - dneska jen polévku - pro kluky mám od včerejška pizzu a kolem půl deváté odcházíme ven - jdeme do takového dětského koutku tady na druhém konci města, mají tam prolézačky, zvířátka..Tadeášek se strašně těší..

Safi - ať má Natálka zoubky co nejdříve venku, Tadík to blbě snášel, ale také nám pomáhala kousátka a Dologel - ten už teď ale nedělají :frowning2:
9. čer 2010 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.