• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme hubnout od června 2010

(Zamčená)
15. července 2011 
ahojte

mě už se myslím tak týden váha nějak drží na body mrazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: připadalo mi v zrcadle že mám menší břicho tak sem zkusila kalhoty tak je to malinko znát, ale do kalhot před těhotenstvím (to sem je oblíkla i po porodu) mi ještě chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
criters gratuluju ke kilču :wink:

jdu snídat jogurt a pár kukuřičných křupek
9. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
eveno,

ono to už určitě půjde! nejhorší jsou ty první kila, pak se to ještě trochu zasekne nakonci, ale když to nevzdáš tak to půjde dole...mi fakt ted pomohlo koukat se na to co má kolik kalorií..ale myslím si že denně 5000 je hodně.

já doufám že to už dám na 58..dneska sem byla na 58,9... :dizzy_face: ale je fakt že ted při menstruaci se cítím hodně oslabená....
9. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
meleri super váha :dizzy_face: co já bych za ní dala, to už se mi asi nikdy nepovede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sem nakonec měla na snídani rohlík a 3 kolečka šunky ... není to třeba moc?
pak sem se protáhla 30 min u zumby, pak začala kňourat malá, ale o moc víc bych stejně nedala, byla sem slitá jak kdybych uběhla aspoň maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes: až se malá naobědvá a usne tak si zapnu druhou část a půjdu se naložit do vany
9. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
eveno,

povede povede!

zkus ráno musli, dodá ti to víc energie než rohlík, a ted nechci kecat, ale myslím že je to mín kalorické...ale i tak jeden rohlík je určitě v poho....neboj jak začneš hubnout tak se i zmenší chut k jídlu, a po čase tě překvapí že na jídlo už tak často nemyslíš....
9. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
hm super, ted sem se mrkla na net a píšou že rohlík celozrný má 10 kj takže to musli bude mít určitě víc! a navíc tam doporučují právě radši ten rohlík než musli! ono je pak těžké čemu má člověk věřit.....asi je to individuální...ale já když si dám na snídani rohlík se šunkou tak mám za hodinu hlad..kdežto miska těch vloček s ovocem a mlíkem mě zasytí tak do těch 11cti..
9. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
meleri tak sem na to koukla taky, musli má víc, ale ne o moc ... mě právě stačí snídaně malá, tak se bezproblémů vlezu do těch 40 g sacharidů, rohlík mě zasytí v pohodě jeden, horší sou ty obědy, jím teda míň, ale měla bych ještě ubrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpolední svačina mě moc nezasytí :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer je to v pohodě, ale před spaním mám co dělat abych nešla do kuchyně pro jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hodně o psychice, já jídlo prostě miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
malá spí tak jdu na to cvičení :slight_smile: odpoledne budu zase cvičit ze sekačkou a přemluvím mýho na bedbinton, ale nevím nevím, má te´d hodně práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemáte někdo tabulku kde je jakýma sportama se jak moc spaluje?
9. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
eveno,

jo je to těžké..právě ta psychika....člověk má ráno vždycky dobré předsevzetí že celý den bude dobře jíst a pak večer... :sweat_smile: u mě je nejhorší když se vrátí manžel z práce a chystám mu večeři nebo on něco přiveze z obchodu a pak mi to nabídne...to je jako hoodně těžké odolat... :sweat_smile: u mě je nejhorší asi ta večeře protože to celkem odbudu něčím malým...

nějakou takovou tabulku jsem na netu viděla...určitě to tam někde najdeš...já jsem dokonce našla i které domácí práce kolik spalují...nejvíc bylo vysávání... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,je pro mě těžké se sem dostat,venku je nádherně a já jsdem stále někde v trapu.Teď jsem tedy na noční :unamused: Včera i dnes jsme daly s kámoškou hoďku na in-linech,bolí mě zadek i stehna.Jinak se stále držím na příjmu okolo 5000kj.Pokud se váha nehne,tak to snížím na 4000kj.Dnes jsem měla krizi,šílenou chuť na sladký.Zahnala jsem to ovocným jogurtem a žvýkačkami bez cukru.Ale cítím pořád hladový žaludek,tak nevím ,co to je a doufám,že se to zítra už zlepší :unamused:
9. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
Meleri,nepleteš si kilojouly s kaloriema? :grinning: Rohlík určitě nemá jen 10kj :sunglasses: Bude mít něco okolo 500kj-100g.
9. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
andy ta sem mrkla a rohlík (40 g) má fakt 500 kj, já se v tom taky nevyznám, nehledím na kalorie nebo kj ale právě ty sacharidy :slight_smile:
drříš, podle mě, fakt přísnou dietu, asi si tělo řekne že mu něco chybí :unamused:

meleri přesně, ráno vstanu a sem plná optimismu jak tentokrát bude den bez chybičky v jídle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hlad se snažím zahánět zeleninou, to sem si říkala že budu jíst neomezeně i večer před spaním, aspoň zezačátku, fakt mám večer hlad a co dělat abych nevyluxovala lednici :unamused: takže dnes sem měla ředkvičky který mě sice moc nelezli ale aspoň se zaplnil trochu žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz
holky je tu téma kde holky hubnou od března/dubna (doufám že se nepletu) a někdo shodil už třeba 12 kg, tak mě to docela nakoplo :slight_smile:
9. čer 2010 ve 23:30  • Odpověz
autor
údaje na začátku údaje k 7.6. 2010
Nick Od kdy váha pas boky stehna váha pas boky stehna
Andy 31.5.2010 66,5
Cisterska 3.6.2010 70
Dasulag 4.6.2010
Evena 31.5.2010 80
Helik 31.5.2010 80
Irasek 7.6.2010
Marketouch 31.5.2010 63
Meleri 31.5.2010 60
Niki 31.5.2010 64
Safirek 31.5.2010 68
Wjerushka 31.5.2010 80
Xmerssy 1.6.2010 69
10. čer 2010 v 01:24  • Odpověz
autor
zkoušela jsem tabulku a fakt to tam nejde,tak si toho nevšímejte :wink:
10. čer 2010 v 01:25  • Odpověz
ahoj holky
tak dnes mě váha potěšila, vykouklo na mě ještě o půl kilečka míň, takže 77,5 kg, ale zatím to beru s rezervou, máme váha s rozpětím + - půlkila

andy pro začátek to určitě stačí :wink: akorát čísla oddělit asi tečkama ať v tom není guláš, ale jinak super :wink:

takže moje "super" míry za začátku:

pas neměřen a měřit se nebude, teda aspoň po dobu než trochu shodím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
boky 114 cm
stehno 63 cm

pa sem ještě měřila ruku (34 cm) a pod prsama (91 cm) ... hrozný co? :sweat_smile:
10. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
nick od kdy váha pas boky stehno
==============================================
andyva
--------------------------------------------------------------------------------------------
criterska
--------------------------------------------------------------------------------------------
dasulag
evena 31/5 10 80 / 114 63
heliik
irasek
marketouch
meleri
niki2
safirek
wjerushka
xmerssy
10. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
hm ... tak nic no :grinning:
10. čer 2010 v 10:23  • Odpověz
třeba se o to pokusí ještě někdo :wink:
10. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
evi, tabulka je skvělá. Taky se snažím hlad zahánět zeleninou, hlavně večer mě honí mlsná, tak jsme si koupila cherry rajčátka a zobu ty.Manža dostal nařízeno si sladký schovat někam, kde to nebudu mít na očích, jinak mu to vyhodím, ať mě to nepokouší a fakt se lekl a schoval to :grinning:
10. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
andyva,

promin, to bude určitě ono! nevím vůbec co je co, to jsem dobrá co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to budou teda ty kalorie! já vždycky vidím to číslo a pak už jenom k...no to je ostuda... :frowning2:

holky tabulka je skvělá ale já to asi měřit nemůžu, nemám krejčovský metr, akorát někde má manžel pásmo z kovu ale zkusím to přecejen najít..

10. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
nick od kdy váha pas boky stehno
andyva
criterska
dasulag
evena 31/5 10 80 / 114 63
heliik
irasek
marketouch
meleri 10/6 59 /70/83/50
niki2
safirek
wjerushka
xmerssy
10. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
10. čer 2010 ve 12:19 • dkiimm
tak sem to změřila tím kovovým manžel to měl hned tady.. :sweat_smile:
10. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
snad to bude trochu přehlednější, ale myslím že je hrozná :sweat_smile:
meleri :grinning: to si myslím že ti asi zbytečně ten metr přidá když se láme ... nemáš doma špagát že ses přeměřila špagátem a jen k metru přiložila?

nick ............ od kdy .... váha ... pas ... boky ... stehno
andyva
criterska
dasulag
evena...........31/5...........80......../........114.........63
heliik
irasek
marketouch
meleri ..........10/6...........59.......70.......83..........50
niki2
safirek
wjerushka
xmerssy
10. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
chtělo by to vylepšit, někdo tu sliboval tabulku myslím v PO nevím už kdo to byl tak sem s ní :wink: :wink:
10. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
a po jak dlouhé době bude kontrolní měření? týden se asi krátká doba co? 14 dní? nevím ...
10. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
eveno,
dobrý nápad, špagát mám ale už se mi ted do toho jaksi nechce. zkusím zítra nebo večer..

já nevím týden je možná fajn...musím říct že mě nenapadlo se přeměřovat..

jen nevím jestli to tak máte ale rozšířil se mi hrudník! a to už zhubnout nejde... :grinning:
10. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Ahoj,já jsem udělala tabulu v Excelu,ale prostě to sem nejde zkopírovat,vzniklo z toho toto a nešel mi příspěvek už smazat,takže tak,no.Zas mě honí mlsná a to na čokošku,asi si jí půjdu koupit do zdravé výživy,nějakou DIA,ale bojím se,abych pak neměla výčitky.K 31.5. mám tyto míry:váha-66,5kg,pas-84 cm,boky-102cm,stehno-58 cm a k 7.5.:váha:64,2kg,pas-77cm,boky-99cm,stehno-57cm.
Měřím vždy v pondělí.
10. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
no andy to sou uplně užasný míry :confused: :confused: zítra si pučím zase od sousedů metr a přeměřím se taky :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.