• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
Ahojte holky, tak jsem nakoupila kyselinu listovou, zacinam merit BT, OVU testiky domaalchemilkovy cajik taky zacinam....ale s nepravidelnou mrchou a tim padem i nepravidelne OVU dny...je to nejake tezsi, nez jsem si myslela, takze ted do zoho jdeme naplno... a super vyhoda, manzel je kazdy vecer doma:slight_smile:))
3. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz
autor
nikdo nezacina?.-(
3. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat?:slight_smile: My jsme sice chtěli začít dříve, ale díky manžílkově nehodě jsme se do toho pustili až teď od května :slight_smile:) Měření BT, OVU testíky zatím necháváme být, ale listovku a další vitamínky poctivě dlabeme už delší dobu :slight_smile:) jen jsem nedávno četla že se po tom pěkně přibírá a já si pořád říkala proč ty kilča nahoře :grinning:
3. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz
autor
je super, ze ses pridala:slight_smile:), je zname ze pokud ty vitaminy obsahuji i becko, coz vsude obsahuji, tak se pibira, ale pokud se sezene v lekarne kyselina listova samostatne, ve sklenene lahvicce a ta je samotna bez jinych ostatnich vitamnu.
No , koukam ze ty uz prcka maleho mas, tak vis, co jak kdy zacina a pod. ....
3. kvě 2011 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj holky, taky se k vám přidám :wink: Začínáme teď v květnu...včera jsem vzala poslední tabletku HA a říká se, že potom to je jako když se pohnojí... :wink:
4. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz
autor
no ja jsem nyni 33DC a porad nic:slight_smile:)
tak mozna se stavi hnizdecko:slight_smile:)
6. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz
strihalka Tak jakpak dnes? Držím pěsti ať se zadaří :slight_smile: Já dnes začala 1 DC, takže musíme počkat až mi skončí krámy a pak se budeme snažit... :wink: To znamená, že jsi o měsíc napřed :slight_smile:
7. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz
autor
no tak ume je to ko, dneska prisla mrcha,ale zase uz muzem zacinat pocitat ovu, kdyz minuly mesic jsem ji vubec nepocitala, tak uvidime:slight_smile:) aa mannzilek jak byl smutny,:frowning2:takze jsme vlastne upe na stejno, to je super:grinning:
7. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz
strihalka: Tak to mě mrzí...tak teď začínáme úplně stejně, to bude ještě sranda :grinning: Já jsem začala s měřením BT, abych poznala, jestli u mě vůbec ovulace probíhá...tak jsem na to zvědavá. To čekání je ale příšerný...
7. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat také?? :wink:
S přítelem bychom moc chtěli miminko, ale bude to nejspíš běh na dlouhou trať, menzes mám nepravidelný...poslední dobou až moc :frowning2: No, uvidíme, chvíli to necháme na přírodě a pak se uvidí..každopádně, od začátku měsíce papám listovku a Calibrum babyplan, tak snad to bude k něčemu dobré :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz
kimm88 Ahoj :slight_smile: Taky se bojím, že to nebude hned, ale pořád doufám :wink: Taky jsem začala brát listovku a dneska si dáme k večeři rybu, aby tělo mělo vitamínky :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz
@zr.ska Jo, taky už jsem se rozhodla dokonce i zdravěji jíst, co bych neudělala pro to, aby se zadařilo, že :slight_smile:
Čekám na mršku a pak zkusím měřit OVU..jestli vůbec nějakou mám :confused: :unamused: Moc o tom měření sice nevím, ale hodně holkám to prý pomohlo, tak zkusím proštudovat nějaké stránečky. :sunglasses: Musíme být trpělivé, věřím, že dřív nebo později se určitě zadaří..
7. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz
Přesně tak...Já strávila jeden celý večer hledáním všeho možného o měření BT a myslím, že už mě nic nepřekvapí...ikdyž nechci to zakřiknout :sweat_smile: Když podle BT poznám, že žádná ovu neproběhla, tak alespoň nebudu muset netrpělivě čekat až si udělám těhu test...Musíme být trpělivé, přesně tak...ale je to těžké :confounded:
7. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky,
muzu se taky pridat? ja jsem dnska 2.dc, od 5.dne zacinam s pomocnikem clostylbegitem. V dubnu po kazdodennim snazeni se nepovedlo. Tak snad se zadari ted v mesici lasky a za 9mesicu si budeme psat pred porodem v jine diskuzi :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz
@terioza1 Ahoj, vítám tě :slight_smile: Přeju ať se teď zadaří...mě ani nenapadlo, že je teď vlastně měsíc lásky, to je krásný, kdyby to vyšlo...
7. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz
@zr.ska no me to taky doslo az dneska .... Bylo by to krasny, ale nezalezi mi na tom, kterej mesic to bude, hlavne co nejdrriv, nebo z toho uz zesilim. Jak dlouho se snazite vy?
7. kvě 2011 ve 22:26  • Odpověz
@terioza1 Ja jsem teprve vysadila HA a ted se budeme snazit prvni mesic...bojim se, ze kdyz to nevyjde hned ten prvni mesic, tak to pak bude trvat dluho :unamused: a ja jsem na vsechno taaak netrpeliva :grinning:
7. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz
@zr.ska presne jako ja, my jsme to strileli jak nas to napadlo, nemerila jsem BT ani nezkoumala, jestli mam ovu, ale po roce jsem se nastvala, sla k dr a rekla, ze se snazme uz rok a nic, udelala mi testy a vsechno v pohode, napsala mi clostik, v dubnu jsme to zkouseli kazdej den bez clostiku a nic ( obrecela jsem MS) a v kvetnu to zacne i s clostem. Chci bejt hned tehu, jinak fakt zesilim. Nejak to na me prislo naplno. Venku pekne, vsichni s koarama, s pupikama .... a ja mam zase MS!
7. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz
@zr.ska jinak preju, aby to po vysazeni hned vyslo... telo by melo bejt nadopovany... se rika
7. kvě 2011 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se pridat? Momentalne ciham na ovu jako ostriz :grinning: Uz jsem cihala minuly mesic, ale nedopadlo to :frowning2: Jak merite ovu? Na BT asi nemam trpelivost a pamet :slight_smile: pouzivam ty "lakmusove" papirky a "slintator". :sunglasses: Reknu vam, kdyz rozdavali trpelivost, tak na mne hodne setrili :zipper_mouth:
7. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Já hlídám ovu jen pomocí BT...Říkám si, že je to jen o zvyku. Zatím na to nezapomínám, protože mimi je jedna z prvních věcí na které ráno pomyslím... :sweat_smile: Když podle BT nic nepoznám, tak zkusím něco jiného.
8. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz
@hamletbibi Ahojky, vitej tady. Ja nejak nemerim, nemam na tohle trpeivost, rikam si, ze to musi vyjit i bez toho, kdyz se budeme denne tulit. Tak na co pak mereni? :slight_smile: U me te trpelivosti taky moc nenajdes.. Nejradeji bych uz byla tehu a aby to bylo poradne videt :slight_smile:
8. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz
Hezké ránko,
tak mne napadá, nemáte někdo nějaký typ na stránky o měření BT?? Kde je všechno pěkně vysvětleno?? :slight_smile:
8. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz
@kimm88 Mě hodně pomohli tyhle stránky http://merenibt.xf.cz/tehotenstvi.html
8. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz
@zr.ska Díky moc, pomrkám :wink:
8. kvě 2011 v 11:56  • Odpověz
autor
no holky super:slight_smile:)doufam, ze se vsem snazilkam zadari!!!ja od vcera lezima trpim bolestmi, mrchu jsme mela nepravidelnou a aprisla na 34 DC, uz jsme myslela ze budu po vikendu tesovat, ale nemerila jsem pred tim ovu, takze ted budu testovat teplotkama a na 10dc mam pripravene jeste k potvrzeni ovu testiky:slight_smile:)
8. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz
@strihalka To jsme na tom uplne stejne, pred chvilkou jsem akorat vylezla z postele, dala si sprchu a ted zalehnu na gauc...blba mrcha.. :frowning2: A ty ovu testiky ukazou ovulku predem? nebo jak to funguje?
8. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz
autor
no tesne pred by mi ji mely zachytit.....jeste to musim prostudovat, ja ale to udelam tak, za az uvidim ze mi ze mi klesa teplota, tak zacnu testy a tam budu cekaz na dve carky:slight_smile:)
8. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz
Pěkný podvečer, přeji :wink:
Tak jsem malinko pročetla diskuse a rozhodla jsem si na úpravu menzesu objednat Femigard (nemá někdo zkušenost??), obsahuje nějaké bylinky, holky ho hodnotí vcelku kladně, tak jdu do toho a uvidíme. Vzala jsem rovnou 2 balení, ať vím, jestli to opravdu funguje :slight_smile: ....k tomu spoooustu ovulačních a těhotenských testíků..a tisícovka v háji zeleném :grinning:
No, to by bylo, aby se ty 2 čárečky v nejbližší době neukázaly :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
8. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz
Hoj holky, nestraste s mrchou :frowning2: Dneska jsem testovala a slintator byl pozitivni, ale "lakmus" neukazal nic, tak jsem z toho lehce schizofrenni a ptam se ktereho vysledku se drzet :confounded: Neporadite? :grinning:
8. kvě 2011 v 17:57  • Odpověz
autor
@hamletbibi a BT nemeris?
8. kvě 2011 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 21
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.