• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@moncicak.as Děkuji. A tobě také gratuluji.
Snad nám ten týden rychle uteče :slight_smile:
1. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz
@terioza1 Držím pěsti, aby to vyšlo. A přeji pevné nervy, ty jsou opravdu potřeba :wink:
1. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz
@jana.kali Dekuju Ti... mam ale pocit, ze mrcha zitra dorazi v plny paade na den. Jen tak jsem si totiz zavedla tampon a byl takovej slaboulince ruzovouckej, to ja vetsinou mivam den pred ms... takze test asi kecal nebo ja nevim...
1. čer 2011 ve 21:40  • Odpověz
@terioza1 Je tomě mrzí. Ale třeba test nekecal, kamarádka měla ms ,ikdyž byla těhu, tak třeba to vyjde. :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz
@jana.kali dekuju za povzbuzeni. A jak se vede vam v brisku?
1. čer 2011 ve 21:46  • Odpověz
@terioza1 Doufám, že dobře :slight_smile: . Sem zvědavá co nám za týden poví pani doktorka.
Je mi fajn a žádné změny na sobě nepociťuji. Jen jsem dost unavená, ale to bych při dosavadním zápřahu byla i normálně.
1. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz
@jana.kali bude vsechno tak, jak ma bejt, mimisek bude zdravouckej a velikej, uvidis... A davej na sebe bacha, oni ty nervy s detma jsou taky o zivot. Dneska jsem si tak rikala, ze kdybych byla tehu, ze snad z nich i potretim... stvaly me neuveritelne.
1. čer 2011 ve 22:06  • Odpověz
@terioza1 Děkuju :slight_smile: to bych si moc přála.
Moje děti jsou docela zlatí, ale teda včera jsem se na ně taky pěkně rozčílila :slight_smile:
Měli jste dneska nějakou oslavu dětského dne?
1. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, mám na Vás dotaz. :pensive:
Vysadila jsem HA a normálně dorazila mrcha, která klasicky skončila toto pondělí.
Dle výpočtů na webové kalkulačce měla dorazit příští týden ovulka :pensive: . A ejhle dneska
ze mě zase něco vyšlo, jakoby další mrcha :confounded: . Ale to je přece zvláštní, když nedávno
skončila :frowning2:. A to jsme se dneska ráno ještě normálně tulili a nic. :frowning2:
Nebo je to normální? Co teď? S ovuklou asi nemám počítat že :frowning2: ?
3. čer 2011 v 15:46  • Odpověz
autor
@misah27 ahoj zkus zacit merit bazalni tepltou nebo si nakup ovu testy, ktery ti pomuzou odhalit ovulku :slight_smile:)ja bez tadytech veci nedam ani ranu:slight_smile:)
3. čer 2011 v 18:41  • Odpověz
@strihalka nakoupené testy nějaké mám, ale tak nějak teď nevím, jak to bude, měřit ovulku testama každý den by mě mohlo zruinovat :zipper_mouth: . Je pravda, že to ze mě tak nějak docela rychle vyteklo a teď zase vůbec nic. Někde jsem četla o předovulačním krvácení, ale když jsem si udělala test, tak nic. :pensive:
3. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz
tak včera mi nezávisle na sobě řekli 3 lidé, že vypadám nějak jinak a nedokázali ale říct, v čem to vězí, tak doufám, že třeba v těhotenství :slight_smile:))
4. čer 2011 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes 9DPO a nevydržela jsem čekat a zkusila test :slight_smile:
5. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz
vidíte tam něco? ve skutečnosti je to vidět mnohem lépe :(
5. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz
@zr.ska Ahoj kocko, koukam, ze testujes.. Ja tu slouho nebyla, takze ani nevim, co se deje noveho, ale koukam, koukam a bohuzel nic nevidim.... :frowning2: Ale verim, ze to muze bejt videt lepe ve skutecnosti, drzim pesticky...
6. čer 2011 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak kdo je tehu? Udelejte mi radost, pac muj test s pozitiv. carkou kecal.. :frowning2: Dneska zacinam opet s clostem (2.mesic)
6. čer 2011 v 19:59  • Odpověz
@terioza1 Testuju :slight_smile: dnes jsem 10 DPO a na testu je pořád jen duch...ale je tam... :wink: a jakpak pokračujete vy?
6. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz
No já zatím testuju ovu testíky a tulíme se. Ale zcela pozitivní ovu zatím asi nic.. :confounded: Dneska se na testu objevila slabší druhá čárka :angry: , ale údajně i tohle se považuje za negativní :frowning2:. Ale přece jen by už mohla čárka den ode dne sílit ne? :sweat_smile:
6. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz
Tady další foto, už je tam něco vidět?
6. čer 2011 ve 20:51  • Odpověz
autor
@zr.ska UZ JE VIET RADNY DUSIK, GRATULUJI :slight_smile:
7. čer 2011 v 15:39  • Odpověz
@strihalka Ahoj, děkuju :slight_smile: akorát je to pořád dušík, zatím žádná změna :frowning2:
7. čer 2011 v 16:55  • Odpověz
ahoj můžu se taky přidat,.. s manželem se snažíme víc než rok, přes rok žádná HA a přesto nic. Už jsme byli na vyšetření, zlato je v pohodě ale moje hormony jsou úplně obrácené a navíc mě teď v pátek čeká operace na profouknutí vaječníků :frowning2: ..pokud to bude jen to :unamused: jsem na tom stejně jako vy, při každé MS jsem to obrečela a těch testů co už padlo na zmar..mraky :confounded: když už mám týden spoždění manžel se začíná těšit a pak přijde mrcha :angry: kdo ví, říká se, že po tomhle zákroku je to tutovka tak snad..
7. čer 2011 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
@lusy_yu Ahoj, držím moc pěsti ať to co nejdříve vyjde...o profouknutí vaječníků jsem ještě neslyšela. Budu na tebe v pátek myslet, ať se operace zadaří :slight_smile:
7. čer 2011 v 17:30  • Odpověz
@zr.ska jj moc děkuji, byla na tom i moje mamina a nedlouho potom z toho mám, teď už 3letého brášku :slight_smile: to do tebe pustět pod tlakem modrou kapalinu, samozřejmě pod narkozou, už aby to radši bylo za mnou :unamused:
7. čer 2011 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
@zr.ska ahjky, z ty druhy fotky ducha vidim, jeste ti nechci ale gatulovat, pac ja ho mela taky a nakonec jsem tu mrchu stejne dostala. Takze s gratulaci pockam, pokud se neurazis... :slight_smile: Nemyslim to spatne... Ale z vlastni zkusenosti vim, ze jsem byla stastna jak blecha a nakonec stejne nic.... Drzim pesticky, aby to vyslo...... kdy to mas dostta? To se do tech cech dostans driv, nez jsi cekala, vid :grinning:
7. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz
@lusy_yu drzim ti pesticky, aby to profouknuti pomohlo. Mem pokud teda nezabere clostilbegyt, bych mela jit taky... Ale doufam, ze nic takovyho me neceka a zadari se...
7. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz
Zdravím všechny.

Já bych měla zítra dostat měsíčky, ale možná nedorazí.
První snaženíčko proběhlo ted na konci května.

Cítím se nějak jinak (nafouklá, nalitá prsa, bčicho mě svědí, těžko od žaludku).
Co si myslíte vy ? Že by se to hned na poprvé povedlo ?

Počkám do pátku, jinak si skočím tstík doupit

Díky za odpovědi
:slight_smile:
7. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz
@terioza1 Ja si taky nemyslim, že je to stopro ono. Ale doufám v to :wink: Každopádně pokud to dostanu, tak mě to pěkně uzemní :frowning2:
Jsem první měsíc po vysazení HA, takže mrchu počítám teoreticky na 14 den po ovulaci a to by mělo být za 3 dny.
@nemo1985 Určitě je možné aby se to povedlo na poprvé...já taky doufám, že to u nás vyšlo tenhle měsíc na poprvé :wink: a víš kolikátý jsi přibližně den po oplodnění?
7. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz
10den bych měla být :slight_smile:
7. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz
@zr.ska fakt ti drzim pesticky.... Jinak u nas nic noveho. 2.den s clostem... drz mi pesticky, aby to vyslo... Jinak se zcvoknu.
7. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.