• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@nemo1985 dej hned vedet, jak to dopadlo. Drzim pesticky, aby to napoprve vyslo, pac s kazdyma mesickama ztracis nadeji... Preju ti, abys to nemusela zazit :slight_smile:
7. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz
@terioza1 Je to o nervy viď, to čekání... :rolling_eyes: Ale ono to vyjde, uvidíš :wink: držím pěsti a piš dál jak se daří...snad už to nebude dlouho trvat a budeme mít všechny tady pupky :wink:
7. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz
@nemo1985 Já jsem 11DPO, tak to máme skoro stejně :slight_smile: můžeme se dělit o bolístky.. :wink: já třeba bolavá prsa necítím vůbec. Ale břicho cítím už asi 6 dní, tak nějak podobně jako kdybych to měla dostat...a kolem ovulace jsem dost citila jeden vajecnik a dělalo se mi mdlo. A největší změna jakou jsem zaznamenala je, že smrdím jinak :grinning: A asi 5DPO jsem měla příšernou žízeň a nemohla jsem jí ničím zahnat...
Kdy si chceš udělat první test?
7. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz
Asi ve čt nebo v pátek, ještě nevím.
Moc neplaším, abych pak zklamaná nebyla :slight_smile:
7. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz
@zr.ska cekani je na zabiti, moc tomu uz neverim, pc posledni dobou jde vsechno dolu a jediny, co by me uklidnilo, je to mrne, ale moc tomu neverim... Uz to je 3. mesic snazeni a 2.mesic s clostem. Obdivuju holky, co se snazej treba rok, dva,tri...... Klobouk dolu pred jejich psychikou.....
7. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz
@zr.ska Ahoj, jak pokracujete? Co carka na testu?
9. čer 2011 v 19:50  • Odpověz
@terioza1 Ahoj, tak my pokračujeme tak, že jsme 2 den nového cyklu :grinning: nějak se ten náš poklad neudržel...měla jsem 4 pozitivní testy, ale včera jsem to dostala a test už je dnes negativní... :frowning2: co se dá dělat, jedeme od znovu :wink: jakpak pokračujete vy?
9. čer 2011 ve 21:09  • Odpověz
@zr.ska Já měla těhotenský test pozitivní 10nebo11DPO a jsem těhotná :o) Takže já už bych testovala :o) Hodně štěstí :o)
10. čer 2011 v 06:23  • Odpověz
@nemo1985 Dělala sis test?
10. čer 2011 v 06:23  • Odpověz
autor
Ahojteeeeeee, tak ja cekam, jsem podle ovu testu 10DPO nemam zadne priznaky, tak nevim ci vuebc testovat.....
10. čer 2011 v 16:49  • Odpověz
@zr.ska Tak to me mrzi, ale aspon vis, ze to jde :slight_smile: a ze nemas nekde nejakou chybku :slight_smile: I k tomuhle ti gratuluju. :slight_smile: Ted to pujde rychle, uvidis, hned se zadari... :slight_smile:
@strihalka Ahojky, ja bejt tebou netestuju jeste, ale bejt sebou tak par testiku uz za sebou mam.. nevydrzela bych :grinning: Zkus to, uvidis, treba budes mile prekvapena. :slight_smile:
10. čer 2011 v 18:16  • Odpověz
autor
@terioza1 ha ha, dva uz jsem zkousela jestly nahodou nebudu vyjimka a neco nebude videt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nebyla, jak jinak:slight_smile:)tak ted cekam, priznaky byt nemusi, le ja asi vazne nemam zadne, ani si nic neanmlouvam, k sakru:frowning2: budu si aspon neco namlouvat od zitra rano, abych si ten test mohla udelat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 19:40  • Odpověz
Čauky snažilky, už po několikáté pročítám tohle forum, no zajímavé zprávy tady jsou...nečekala jsem, že je tak těžké otěhotnět :cry: s přítelem se snažíme asi 3měsíce, ale i tak z toho chytám nervi... ještě sice nic neměřím a netestuju, ale každá ,,mrcha" mě rozpláče :frowning2: ale tak to je asi normální, prostě šílená touha po miminku nás spojuje asi všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže smím se přidat?????
10. čer 2011 ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz
@strihalka tak jo, dej pak vedet, jaky priznaky jsi si namluvila.
@bibiana87 ahojky, vitej mezi nami. No já teď měla pozitivní tt, ale stejne tak, jako psala zr.ska, ms dorazila. Taky si nic nemerim, jen jsem si ted koupila kyselinu listovou za 14dni za 52 korun a piju pravidelne kontrihelovy caj namichany s rebrickem a hluchavkou(podle knihy na neplodnost). Covece, trpela jsem na bolesti pri mrse tak, ze jsem nemohla ani skoro do prace, zvracela jsem a tak a po tom caji s tomhle konec... To teda taky psali v te knize.. Fakt jo... No a k tomu uz 2.mesic jim clostilbegyt na ovu a estrofem na rust sliznice. Nervy jsem totiz uz nemela na to cekani a tak jsem zasla k dr, rekla, ze se snazime uz rok a napsala mi tohle... my se ale nesnazili, jen jsme to srileli, jak nas napadlo.

Takte ti drzim pesticky, stejne tak, jako ostatnim holkam.. Doufam, ze se brzo adari a budeme vsichno oslavovat s dzusem a briskem...

Holky, kdyby nam to vyslo vsem, to bych se snad i nekde setkala :grinning:
10. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz
autor
@terioza1 teri jen opatrne s tim cajem pouze do mrchy pak uz ne, pusobi to nejak proti ovulce:frowning2:
11. čer 2011 v 01:30  • Odpověz
Tak jsem to dneska holky dostala:frowning2:,o tyden driv,alespon bude brzo ovulace,snazim si v tom najit to pozitivni,krasny den vsem!
11. čer 2011 v 11:14  • Odpověz
@strihalka ja cetla v bilinkarsky knizce, ze je proti neplodnosti... tak to piju. a kdyz beru clost, tak si myslim, ze chemie je mozna silnejsi nez biliny ne.. takze by pripadnou anovu kvuli caji mohly prehlusit prasky, ktery maji podporit ovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidime... :slight_smile:
12. čer 2011 v 10:44  • Odpověz
@strihalka jinak jak pokracujete?
@puleckovi Aspon, ze driv.. snazeni bude driv :slight_smile: To je to pozitivum :slight_smile:
12. čer 2011 v 10:45  • Odpověz
autor
@terioza1 konec namlouvani priznaku, teplota vcera rano klesla a vecer prisla pani mrcha....:frowning2:
12. čer 2011 v 11:57  • Odpověz
@strihalka to je mi lito. Tak priste to urcite vyjde :slight_smile: Uvidis...
12. čer 2011 ve 12:15  • Odpověz
autor
@terioza1 vsak my jsme s timi pocitali, vis, pouzivali jsme lubrikacni gel...., a s jsitou nevime,ci prasknul folikul....ale ovulka byla..takze tak...ted zacinam brat duphaston, bo cykly mam nepravidelne vetsinou 33, 35 dni...tak na zkraceni, jen se bojim abych tim neprisla o ovulku, no uvidim, zitra jdu na krev ohl. hormonalniho profilu..tak sna d bud evse ok:slight_smile:
12. čer 2011 v 15:12  • Odpověz
@strihalka drzim pesticky, aby vse v poradku bylo a vy se mohli snazit.... Covece, ja i kdyz beru nebo neberu clost, cykly mam pokazdy 28dni presne.... Dr me ani nekontroluje, zda praskaj foliky. A ted jsem se docetla, ze se bilinky nemaji pit, kdyz se berou prasky na neplodnost! Tak ted nevim...
12. čer 2011 v 18:51  • Odpověz
Ahojky snažilky už delší dobu tu pročítám vaše příspěvky a ráda bych se přidala k vám :slight_smile: Já v únoru vysadila Ha a zatím nic pokaždé mrcha dorazila:frowning2: Je pravda že si Bt zatím neměřím ale ovu testíky mám nakoupené V pátek by měla mrcha opět dorazit jako že dorazí tak pak hned začnu testovat a snad se co nejdřív zadaří....
12. čer 2011 v 18:58  • Odpověz
@akdara72 Ahoj, vitej mezi nami. Doufam, ze se brzo presunes do sekce tehulky :slight_smile: Ja bych asi zasla bejt tebou k dr, aby ti udelala hormonalni profil. Pry je to lepsi po vysazeni HA, pac hormony muzou bejt dost rozhozene a tehu je tim padem mit pravdepodobny. Budes to alespon vedet hned... :slight_smile:
12. čer 2011 v 19:58  • Odpověz
@terioza1 děkuju moc za rady :slight_smile: objednám se a zajdu :slight_smile:
12. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz
@akdara72 bude to lepsi. Lepsi vedet hned, nez se snazit treba rok a po probrecenym roce zjistit, ze je neco v neporadku :slight_smile:
13. čer 2011 v 00:34  • Odpověz
to je tak krásný číst, že aspoň části z Vás to vyšlo a čekáte mimčo :slight_smile: mě čeká příští týden svatba a pak vysazuju prášky a tak nějak tajně doufám, že by to mohlo vyjít na poprvé... :slight_smile:
13. čer 2011 ve 04:13  •  snaží se  • Odpověz
@petss Ta to moc Gratuluju k svatbě a přeju at se hned zadří :slight_smile: No já mrchu očekávám v pátek ale začínají mě bolet prsa a mám nějak divně v puse ale jak se znám ic z toho nebude nejspíš to bude k mršce kterou čekám...
13. čer 2011 v 07:19  • Odpověz
ahoj holky, tak se taky přidávám! Před měsícem jsme se brali a říkali si, na co čekat? Tak jdem taky na "snažení" :slight_smile: tak doufám, že to půjde nám i vám všem tady co nejrychleji, protože čekání a nejistota je fakt děs...
13. čer 2011 v 08:37  • Odpověz
autor
no my mame svatbu 2mesice za sebou a snazilkujem.......dneska jsme byla na krvi, myslela jsem z emi bude elat hormonalni profil, ale nerekla mi dalsi termin krvi, tak asijen nejake obycejne testy, no zaskrtla vse v kolonkach neplodnost-.-)) a stitnou zlazu, bo jsme ji rikala, ze se snazime rok:slight_smile:...no pravy duvod je ze se snazime jen dva mesice, ale nechtel ajsme cekat na nejake spatne vysledky rok snazeni a apk zjsitit, ze je nekde problem, tak hned at vime od zacatku:slight_smile:)a manzel dostal hned oukazku na urologicke vysetrenia aspermiogram
13. čer 2011 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.