• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@akdara72 děkuji :slight_smile: nezbývá než doufat :slight_smile: taky moc přeju aby se ti zadařilo :slight_smile:
13. čer 2011 ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz
@strihalka tak se to dela..... :slight_smile: Ja taky rekla, ze se snazime rok a prdlajs... :slight_smile:
13. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz
autor
@terioza1 no a dala ti jen clostyl?jaky jsi mela probelm, zee jsi nemela ovulku, dlouhoe cykle, nebo neco podobneho?
13. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz
@strihalka Ahojda, tak to sme na tom úplně stejně, já jsem byla také na horm. profilu, vše v pořádku, tak příští týden přítel na spermiogram a až dorazí mrška, tak jdu na folikulometrii..snad se tam dozvím, něco blíže, protože podle BT a ovu testů byl tenhle cyklus nejspíš bez ovu :frowning2: Kéž by to byla jen nějaká blbá náhoda :unamused:
Tak ať výsledky dopadnou podle představ :wink:
A co jinak, holky? Jak se vám daří?? Mne to snažilkování nějak pohlcuje, pořád na to mimi myslim, měla bych malinko "vypustit"...jenže jak..? Máte to taky tak??
14. čer 2011 ve 12:39  • Odpověz
autor
@kimm88 no mame, praveze mamea je to tak spatne, nesmime na to myslet aporad as to k tomu tahnem viime ze je to spatne, ale jinak to nejdr:-äuz i manza, at sklidnim hormony, a apri jakekoliv blbosti placu:frowning2:jsem upe mimo
14. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz
já se snažím nějak odreagovat a vůbec na to nemyslet, protože jinak bych z toho zblbla, takže právě peču buchtu :slight_smile: a hlavně si dávám bacha, abysme v posteli pořád jenom "nedělali děti", ale abysme si prostě užívali, jako předtím, než jsme se začali snažit. Naštěstí mně to docela jde :slight_smile: No uvidíme, jak nanervy budu po pár měsících...
14. čer 2011 v 15:04  • Odpověz
Tak tak nemyslet na ,,SEX" jako na dělání dětí!!!!! s tím odlišením problém nemám, užíváme si jako dřív, ale moje myšlenky snad po celý den patří na ono miminko... Ale snažim se krotit, ale když mi ted připadne, že všichni mají kolem mě mimča a jen já nic.... hej baby já se zblázním.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 21:23  •  snaží se  • Odpověz
@strihalka Ja mam cykly presne na den (28dni), ale nejak jsme to strileli, jak se nam zacgtelo a tak jsem usoudila, ze neco neni v poradku, kdyz se "to" jeste nepovedlo, zasla jsem si na gyndu, udelala mi horm. profil - vse v naprostem poradku, ale nasadila mi clostil na podporu... Nevim ale, jestli to bylo tim, ze v unoru jsem mela taaaakovej problem, ze mi nepraskal folikul a rostl a rost a ja nemohla ani chodit, byla jsem s tim v nemocnici. Tak jestli podle toho neusoudila, ze mam anovu - nevim, nerozumim. Kazdopadne mi predepsala jeste na 9.-12.den Estrofem na podporu rustu sliznice. V pribalovym letaku jsem se ale docetla, ze to je rpo zeny, ktere nemaji delohu nebo pro zeny v menopauze. Tak jsem z toho docela mimo, ale snad ona vi, co dela.

Jinak holky, ja to nejak ted pomalu vypustila. Pomohlo mi to ( ac je to absorudni), ze jsem mela pozitivni test. Stejne jsem to dostala, ale test byl pozitivni. Nevim, jestli falesne, ale to me uz nezajima. Nejak jsem si to vzala tak, ze to jde a fakt i tenhle nakonec nepodarenej pokus me nejak dostal do vetsi pohody. Zni to divne, ja vim, ale je to tak..... Taky se nad tim pozastavuju :slight_smile:
14. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz
omlouvám se že vám sem lezu,jen vám chci popřát ať se bzy dočkáte pupíčků a miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,příjde mi to jako včera kdy jsem vstupovala do skupiny snažilek 2010,podařilo se nám až pátý měsíc a přesně 30.5 letos se nám narodila dcera,hrozně to utíká :wink: :unamused:
15. čer 2011 v 10:59  • Odpověz
@saminomimino dekujeme a gratuluju k dcerce... :slight_smile:
15. čer 2011 v 15:08  • Odpověz
@saminomimino Děkujeme :slight_smile:
Právě že já už z toho neustálého myšlení na mimi taky začínám blbnout :slight_smile: Budu muset vymyslet, jak se dostat "do pohody"..
16. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz
@kimm88 Ahojky, a máš nápad na odreagování se? Já měla včera a dnes sny o pozitivních těhu testech.. :grinning: dva dny po sobě!! to je na palici :astonished: ve skutečnosti to mám dnes dostat, zatím nic, ale testík jsem ráno zkusila a nif.. :pensive: Tak bych potřebovala taky vypnout, ale nedaři se... :fearful:
16. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz
@kimm88 jj vím o čem mluvíš,první měsíc snažení jsem moc neřešila druhý taky ne ale třetí už mi jeblo,všemožně jsem hlídala ovulku,obědnala se k Dr,nakoupila ovu testy,no jediné co jsem zjistila bylo že na 1000%funguju dobře takže mi nelezlo dohlavy proč to nejde,po 4 nevydařeném pokuse jsem začala měřit BT,graf jsem měla naprosto ukázkový a k mému zděšení mi už neklesla po ovu teplota,vyšlo to na popáté,ale je fakt že jsem jinak rezignovala,spali jsme spolu snad 2x i hned po akci jsem se zvedla žádný nohy hore a pod,prostě jsem na to dlabala,uvolnila se a ono to vyšlo,já vím že to zní odrbaně ale fakt trošku polevit a nemagořit z toho snažení někdy pomůže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstí
kolikátý cyklus se snažíte?
16. čer 2011 ve 13:40  • Odpověz
@saminomimino takhle se odreagovat, to bych chtela jednou umet. I kdyz bych rekla, ze jsem na tom o neco lip nez pred mesicem. To uz jsem byla vazne zrala na prasky... Ted je to lepsi... Jinak gratulation k mimisku... At jste zdravi.. :slight_smile: To srdicko bude dobry, uvidis....
16. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz
@terioza1 děkuji doufám :dizzy_face: ,ono s každým neúspěšným měsícem člověk víc rezignuje,nevím jak dlouho se snažíte ale ono prostě příjde chvíle kdy se člověk odpoutá sám od sebe jinak mu jebne,u mě to šlo snadno,prostě jsem rezignovala......i moje mysl :grinning: :grinning: :grinning: a klaplo to.držím pěstičky!!
16. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz
@saminomimino Snazime se teprve 3.mesic (2.mesic s clostilem)... Jinak dekuju. Doufam, ze i nam to brzy vyjde...
16. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz
autor
@kimm88 dostat se do pohody nejlepe teotenstvim :slight_smile:)
16. čer 2011 ve 22:51  • Odpověz
@mandreey No, určitě to nebude jednoduché, ale napadlo mne, že by možná bylo vhodné upnout se na něco jiného, co by mne naplňovalo a zabraňovalo mi to točit se v myšlenkách o mimi..Tak třeba my teď stavíme baráček, tak za 4 měsíce bude hotov a bude stěhovačka :slight_smile: Zkusím se tedy upnout na to..nákupy nábytku a vybavení mne zcela jistě zabaví až až :slight_smile: Pak si do nového bydlení pořídim pejska :slight_smile: Strašně dlouho ho chci...ten mne taky určitě přivede na jiné myšlenky..
No, uvidíme jak má "terapie" zabere :grinning:
17. čer 2011 v 07:32  • Odpověz
@strihalka Souhlas :grinning: :grinning: :grinning: To by nás odreagovalo myslím tak.....na 100% :grinning:
17. čer 2011 v 07:34  • Odpověz
@kimm88 @strihalka To teda jo :grinning: holky to je na hlavu :sunglasses: Já se snažim odregovávat - půjčila jsem si knížku, peču bublaniny, pečuju o naší psí dračiči, ale jakmile to všechno po práci obstarám, dumu, študuju, přemýšlím ;) hrůza. O to víc dumu dumu, že jsem to včera měla dostat - zatím nic, ale 2 testy negativní a na jednom nebyl proužek, ale "chtěla jsem tam vidět" tenounkou rysku :sweat_smile: což stejně asi nic neznamená...tak čekám a dumu dumu :grinning: pěkný den a plodný víkend
17. čer 2011 v 09:24  • Odpověz
@kimm88 a štěnátko tě hlavně zezačátku odreaguje i naplní na 100% !! :wink: tak at se vše zadaří !!
17. čer 2011 v 09:25  • Odpověz
@mandreey Tak to je pěkné dumání..že jsi to včera měla dostat a stále nic :slight_smile: Takové dumání by mi ani nevadilo :grinning: I když, mne takové věci vůbec nepřekvapují, kolikrát se mi to spozdí o 3 týdny, párkrát i o 3 měsíce..ale to byl extrem.. Teď beru nějaké piluje, tak je to v pohodě, ale když se tak koukám na graf BT, tak mám obavy, že mi ty pilule nejspíš blokují ovulku :unamused: Tak takle by to asi nešlo, tedy, to bych mohla na mimi čekat bůhví do kdy :slight_smile:
Ty máš pravidelný menses? Jestli jo, tak vyčkej, to spoždění není jen tak, třeba se ty dvě čárečky na testíku ukážou :wink:
17. čer 2011 v 10:04  • Odpověz
@kimm88 No já si to snažím moc nemalovat, protože vlastně ani nevím jestli to mám pravidlně :sweat_smile: neberu HA teprve dva měsíce, takže jsem to měla zatím jednou , první ms přišla o týden dříve než jsem čekala, ale měla jsem po vysazení rovnou i cystu a migrénu.. ten první měsíc byl divokej. No a ted vlastně teprve čekám co moje těló na to ;) Ani se neměřím, ani jsem zatím nezkoušela ty ovu testy (ale na ty se vrhnu esli to ted neklaplo) takže je to zatím jen na přírodě :sweat_smile: a jak dlouho nebereš HA?
17. čer 2011 v 10:59  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. čer 2011 v 11:01 • princeznal
@mandreey tak co???? jak to vypadá?
18. čer 2011 ve 14:10  • Odpověz
@mandreey Jo, tak cooo?? Tak cooo? :grinning: Mně po Proveře přišla mrška dneska, tedy po 27 dnech, no nádhera:slight_smile:
Jinak, ptala jsi se jak dlouho neberu HA, je to tak 2 roky..tenkrát jsem chtěla zkusit jestli mé tělo funguje, nejdřív nefungovalo, pak začlo, rok chodila mrška nádherně a letos mám v tom zase bor.el :unamused: Nechápu proč, když horm.profil mám v pořádku, na ultrazvuku taky nic nenašli...mám teď hodně stresu v práci, tak jedině to..ale pochybuji :unamused:
19. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz
@kimm88 @puleckovi Ahoj holky, tak ms zatím nepřišla.. :astonished: ale v pátek jsem zkusila testík a nic..tak nevíím. Zkusím zas zítra ráno :sweat_smile: A za jak dlouho myslíte, že mám třeba naběhnout na gyndu, když testy budou dále negativní a stále to nebude přicházet?? Za antikoncepci jsem bývala vděčná - už kvuli pravidelnosti, lepší pleti...ale co to pak s tělem udělá..to je bordýlek teda :confounded:
19. čer 2011 ve 14:52  • Odpověz
@mandreey Jj, to máš pravdu, ta antikoncepce, to je věc..má to svá pro, ale bohužel také proti :unamused: Já si myslím, že když to nedostaneš a testy budou nadále negativní, tak cca po 14 dnech spoždění můžeš na tu gyndu zajít..alespoň já to tak vždycky dělám a nikdy nebyl problém :wink:
19. čer 2011 v 16:19  • Odpověz
@kimm88 děkuju :wink: obrním se a budu vyčkávat. Ale je to tedy na pikaču.. chtě nechtě si podvědomě stejně dělám naděje :sweat_smile: no uvidímeéé. Jsem tedy na rozházený cyklus začátečník, ale ty toho tedy musíš mít plný brejle :sunglasses: ale ten stres , to je prevít a může za tím klidně být :zipper_mouth:
19. čer 2011 v 17:06  • Odpověz
@mandreey a kolikátý den cyklu jsi? já bych šla na gyndu asi po 10 dnech
19. čer 2011 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.