• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@puleckovi Dneska 32DC, to asi ještě není tak moc , že? :sweat_smile: ms jsem očekávala ze středy na čtvrtek
19. čer 2011 v 19:02  • Odpověz
@mandreey Na pikaču :grinning: Slušně řečeno...tak to mne pobavilo :grinning: :grinning: Jo, já toho plný brejle mám, to je fakt, ale mám rozumnou mudru a ta se snaží mne dát do kupy, tak uvidíme..zítra jí budu volat, má mne poslat na nějaké vyšetření, tak jsem zvědavá :slight_smile:
19. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz
@kimm88 ahoj, tak jak ctu, docela se to u vas pohlo, vid... to rada slysim. Kolik vysetreni mas za sebou?
19. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz
@kimm88 :slight_smile: , tak hodně štěstí aby to všechno dobře dopadlo !! a at už se dáme všechny do kupy a můžeme mít ty vysněný megapupky :grinning:
19. čer 2011 ve 22:06  • Odpověz
autor
ahoojte, tak u nas snzaeni asi na nejak ycas ksomcilo.......porcuhca stitne zlazy a k otmu zvyseny prolaktin:frowning2:
20. čer 2011 ve 13:32  • Odpověz
@strihalka to me mrzi, ale i pres to to nevzdavejte, nikdy nevis, kdy se muze zadarit :slight_smile:
20. čer 2011 ve 13:59  • Odpověz
@strihalka Souhlasím s teriozou1, nikdy nevíš !! a já se taky léčím se štítnou žlázou (sice jsem zatím neotěhotněla), ale mám už na celý život léky a díky nim jsem podle mudr v pořádku. Tak neklesej na mysli, je dobře, že ted víš s čím budeš bojovat, doktoři tě dají do kupy a pak už mímu nebude nic stát v cestě :wink: hodně štěstí a zdraví!
20. čer 2011 ve 14:50  • Odpověz
@mandreey presne tak. Aspon vis, na co se zamerit... lepsi vedet tohle, nez si myslet, ze jsi v poradku a snazit se s neuspechem....
20. čer 2011 v 17:08  • Odpověz
@strihalka Ahojky, taky jsem měla zvýšený prolaktin, ale během roku se mi to srovnalo samo, i bez léků :wink: Při nejhorším to prý vyřeší pilule, povídal doktor..bude zase dobře, uvidíš :wink: Hodně štěstíčka...a hlavně zdravíčka...
20. čer 2011 v 17:12  • Odpověz
@mandreey Díky :slight_smile: Taky přeji hodně štěstíčka. Moc si přeju, aby se co nejdřív zadařilo...a to nám všem :wink: Snad nás dají doktoři do kupy a pak už se jen budem chlubit pupíky :slight_smile:
20. čer 2011 v 17:14  • Odpověz
autor
@kimm88 no to bych rok enchtela cekat:-/rada by jsem otehotnela co nejdrive a ne cekat rok, nez se to samo srovna:slight_smile:)
20. čer 2011 v 17:28  • Odpověz
@terioza1 Ahoj terozko, jojo, pohlo se to, asi proto, že mám spoustu let nějaké problémy, doktorka na nic nečeká...a já jsem jen a jen ráda..
Mnoho vyšetření za sebou zatím nemám - hormonální profil, vnitřní ultrazvuk v nemocnici, Dr mi doporučila měřit BT a nasadila Proveru na nepravidelný menzes...teď mám mršku pravidelně, ale podle BT bez ovulace.
Doktor na tom ultrazvuku mi nic nenašel, ale doporučil folikulometrii(nebo tak nějak se to jmenuje :grinning: ), to je norm. ultrazvuk, na který budu chodit několikrát v měsíci a kde budou zkoumat jestli mám vůbec ovulku atd..prejže rejže :grinning: Aspoň mudra mi to tak nějak vysvětlovala...
20. čer 2011 v 17:29  • Odpověz
@strihalka To je jasné, však pokud vědí, že chcete mimčo, tak ti ty pilule určitě hned nasadí...Mně se tenkrát doktor ptal, jestli chceme mimi a já, že zatím ne, tak to nechal být, za rok udělal vyšetření znovu a vše ok :wink:
20. čer 2011 v 17:31  • Odpověz
autor
@kimm88 a ted se snazite:slight_smile:)
jak dlouho a ted to mas v poradku:?po azaleceni?
20. čer 2011 v 17:34  • Odpověz
@strihalka Teď to mám cca tak rok a třičtvrtě v pořádku...aspoň nějaká dobrá zpráva :slight_smile: Horm.profil mi dělali asi před měsícem a vše ok.
Teď se jen a jen snažíme :slight_smile: Nejdřív 3/4 roku, pak chvilku pauza a teď 2 měsíce..tak snad už to konečně vyjde :slight_smile:
20. čer 2011 v 17:53  • Odpověz
@kimm88 Ahoj kimm a ostatní, ráda bych se k vám taky přidala, už se sice snažíme od dubna, ale zatím taky nic, mám právě podobný případ jako ty. Už třetí měsíc beru Utrogestan a Estrofem na srovnání MS, ale díky tomu jsem asi bez ovulky, takže jsem už byla na folikumetrii o Velikonocích, tak řekli, že je vše v pořádku a když jsem tam byla minulý týden, tak jim bylo divný, že pořád nic, tak jdu znovu teď ve středu. Takže jsem ráda, že si budu moct s někým o tom popovídat :wink:
20. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz
@kimm88 tak to je dobre, ze se to hejbe :slight_smile: To mam z tebe radost. Uvidis, ze to ted pujde rychle a ani ne nenadejes a budes vozit kacarek :slight_smile: Preju ti to. Ja jsem ted 3-4DPO tak netrpelive cekam a cekam....
20. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz
@streghina Ahojda, vítej mezi nás :wink: Tak to jsi na tom úplně stejně, já jdu také ve středu - příští. Kolikrát v měsíci si tě tam Dr zval?? A přítel/manžel na spermiogramu byl?? My na něj jedeme teď ve čtvrtek, tak doufám, že vše dobře dopadne, výsledky budou za týden..to bude nekonečný týden :slight_smile:
Někde jsem četla, že by se na tu folikumetrii mělo jít víckrát, že z jedné toho moc poznat nemůžou..nejspíš je každý cyklus jiný..nebo nevím :confused: :slight_smile:
21. čer 2011 v 17:16  • Odpověz
@terioza1 Jsem taky ráda :slight_smile: Že se k tomu ta Dr postavila rozumně a snaží se semnou něco dělat..jsem hrozně zvědavá, jak všechny ty vyšetření a ultrazvuky dopadnou..
Teda, já bych taky chtěla mít normální cykly s Ovu..to ti docela závidím :grinning: Jak ji na sobě poznáš?? Máš Ovu testy nebo nějaké píchání v podbříšku?? :confused:
Však se dočkáme všechny, holky :wink:
21. čer 2011 v 17:21  • Odpověz
@kimm88 ja nemam pichani v podbrisku, ale primo boleeeesti takovy, ze nemuzu jist, chodit a je mi na zvraceni... takze des. Ale aspon vim, ze ji mam, co bych pro mimo neudelala a nevytrpela .-)
21. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz
@terioza1 :slight_smile: To je fakt, aspoň víš, že ji máš..Já nemám ani bolesti, ani 2 čárky na Ovu testu..takže asi ani ovu :angry:
21. čer 2011 ve 20:37  • Odpověz
@kimm88 fakt ne, jo? A clostil mas predepsanej nebo jeste nic?
21. čer 2011 ve 21:59  • Odpověz
@streghina Vítej a přeju hodně štěstí, ať se co nejdříve zadaří!
@terioza1 tak ty tu ovulaci opravdu nemůžeš promeškat :-O

Já jsem domenstruovala, zítra 10.DC, začínám další sérii ovu-testů a potom 2. snažení o miminko, snad to tentokrát klapne, moc bych si to přála.
22. čer 2011 v 09:40  • Odpověz
@puleckovi Tak přejem úspěšné snažení !!! :wink: Já stále čekáááám a čekáááám, dnes jsem 35DC.... ms nic testy nic..tak čekáám :confused:
22. čer 2011 ve 14:10  • Odpověz
@puleckovi děkuji, také hodně štěstí :wink:
22. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz
@kimm88 ahoj, díky za přivítání. Tak dneska jsem nedopadla dobře, foliků hodně, ale žádná ovulace při 15DC, takže jsem dostala Clobestibegyt, prý ho mám brát 2 měsíce a pak zase přijít na kontrolu, prý by se mělo zadařit :sweat_smile: Manžel na spermiogramu nebyl, ale o tom paní doktorka mluvila, asi to bude další na pořadí, pokud se nezadaří, ale zatím zkoumají jen mě. Prý na Velikonoce tam byl jeden velký folikul, ale nevyšlo to, tenhle měsíc je asi také pasé, tak uvidíme červenec, prý máme jet na pěknou dovču :wink:
22. čer 2011 ve 20:56  • Odpověz
@terioza1 Ještě nemám předepsaného nic, myslím, že mi něco dají až uvidí jak jsem dopadla na té folikumetrii..tam budou mít jasný důkaz, že ovulka není..A jestli jo, bude to asi zázrak :slight_smile:
23. čer 2011 ve 14:44  • Odpověz
@mandreey Čekej, čekej...však se dočkáš :wink: To je hrůza tyhle dlouhé cykly, viď??
23. čer 2011 ve 14:45  • Odpověz
@streghina Jů, tak to šlo velmi rychle, viď?? To je super, že ti dali aspoň ten clostil, hodně holkám pomáhá.. Ta dovolená je super nápad, tak už víte kam vyrazíte?? :wink: pořádně si odpočnete, odreagujete se a s clostilem to půjde určitě samo, uvidíš :slight_smile:
Jinak, my sme dnes byli na spermiogramu a mám velkou radost, přítel naprosto zdravý, spermio nadprůměrné, což je supeeeeeer :slight_smile: Z toho tedy vyplývá, že chyba je na mé straně, což mne trošku mrzí, ale co..hlavně, že přítel je OK, mně snad dají Dr do kupy :slight_smile:
23. čer 2011 v 15:57  • Odpověz
@kimm88 ahoj, dovču zatím naplánovanou nemáme, ale začínáme o tom mluvit, je mi celkem jedno jestli Čechy nebo zahraničí, líbilo se mi třeba Řecko, ještě jsem tam nikdy nebyla. A co vy? Už máte naplánováno? :wink:
Taky držím palečky, je super, že přítelovy výsledky jsou výborné, tak ještě aby doktoři poradili tobě. Já si dneska vyzvedla v lékarně 2 balení Clostilu a už další neměli, tak ještě zejtra musím dojet pro jedno, až ho dovezou. Teď jsem koukala do šuplíku, 3 balení Utrogestanu, 2 Clostilbegytu a 2 Estrofemu, to mám na léto zásobu :wink:
23. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.