• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@kimm88 jinak kimm, já ten první UTZ měla dobrej, takže jsem dostala jen Utrogestan a Estrofem na MS, ale ten další byl špatnej, asi jich je opravdu potřeba víc, tak jsem zvědavá :sunglasses:
23. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz
@kimm88 Ahojky, jojo, je to tedy vopruz :angry: první měsíc po vysazení jsem měla 23DC a dnes jsem 36DC a fuuurt nif.. :rolling_eyes: Jen v hlavě bojuju s rozhodnutím, zda nechat tělo v klídku, ať se samo časem srovná....nebo ,když ms ani do konce měsíce nedorazí, jestli mám naběhnout k mudr a cpát do sebe hormony , vyvolávačky apod... vytloukat klín klínek - hormony-hormonama..nevííím nooo :sweat_smile: A jak píšete holky o té dovče.. :wink: to by mohl být lék na všéskoo , vypadnout, nic neřešit a užívat si jůůů :grinning: tak ať si to v létě všechny krásně užijeté !
23. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz
@mandreey Jo, to je docela dilema, třeba se to tělo časem srovná samo, ale třeba to nebude tak rychle..myslím, že ti Dr stejně řekne, že je to normální, tyhle zmatky v MS po vysazení..nevím, nemám s tím zkušenost, mně to blbne pořád :slight_smile:
Jinak, dovolená je určitě super věc, člověk vypne a přijde na úplně jiné myšlenky...taky znám páry, co si z dovči přivezly "dáreček" :grinning: :wink:
Taky si dovolenku pořádně užij, jedete někam??
23. čer 2011 ve 21:29  • Odpověz
@streghina My jedeme jen po Čechách, chtěli sme zahraničí, ale jelikož doděláváme domek, což pohlcuje veškeré naše korunky, museli sme se uskromnit :slight_smile: No co, vloni to bylo Chorvatsko, předtím Itálie, letos trošku z jiného soudku :slight_smile: Zrovna dnes jsem říkala, jak bych se do Řecka chtěla jednou podívat, prý je to tam nádhera..tak snad jednou.
Teda, tak to máš pěknou zásobu, na to léto :grinning: Jsem zvědavá jak na tebe bude clostil fungovat, pak musíš povyprávět :wink:
Je to možná zvláštní, ale já se na ty ultrazvuky docela těším, i když mám na jednu stranu i jisté obavy..konečně se něco bude dít. Třeba je někde jen menší "chyba" :confused: ..říkám si..
23. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz
@kimm88 tak ti drzim pesticky, aby jsi nic nemusela brat, nebo abys brala a pomohlo ti to.... hlavne davej prubezne info, co a jak.... Ja ted cekam- jestli se zadarilo, pokud jo, mimisek by se mel dneska zahnizdovat....
23. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz
@terioza1 Děkují :slight_smile: Určitě budu dávat průběžné info, vždycky se tu pěkně vypovídám :grinning:
Teda, jak poznáš kdy by se měl mimís zahnizďovat?? To se bere podle nějakého počtu dnů po OVU??
Tak držím pěstičky, ať vám to vyjde :wink:
24. čer 2011 v 15:21  • Odpověz
@kimm88 no je to pry 7DPO. Cca samozrejmne. Trva jen tyden, nez doputuje tam dolu :slight_smile: A uklada se...Pak teprve po nekolika dnech po uhnizdeni telo vytvari homon HCG, podle kteryho ty poznas, ze je vsechno tak, jak jsis prala :slight_smile: Me teda dneska pekelne boli levy podbrisek, picha me tam, ale da se to vydrzet. Jen o tom porad vim. Je to neprijemny. Tak doufam, ze klepe na vratka miminko a dava o sobe vedet. Dneska mi musel pritel jit koupit do lekarny dalsi baleni listovky, tak uvidime, jak poridil. Snad nekoupil nejakou jinou vec :grinning: Znas chlapy. Dekuju za povzbuzeni. Ver, ze si nepreju nic jinyho....
24. čer 2011 ve 21:20  • Odpověz
To vyjde :wink: Musíš v to věřit a hlavně neztrácet optimismus :slight_smile: Tak to budeš za chvíli testovat :wink: ?
Myslíš, že ta listovka na něco je?? Já ji beru taky, měla jsem pocit, že je to na vyšší sliznici, ale když jsem byla min měsíc na ultrazvuku, bylo mi řečeno, že ji mám stejně nízkou :confounded: Tak nevím...
Jj, chlapi znám :grinning: Ale jsou hodní, alespoň se snaží :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz
@kimm88 listovka je na spravne deleni bunek, kdyz mimi uz je v brisku... tak na zacatku, jak se deli... Jinak nevim, na co jinyho je. Jo a na tvorbu cervenych krvinek. Na sliznici je dobrej kontryhelovej caj s hluchavkou a rebrickem. Piju ho pokazdy do ovu a sliznicka jak je panecku velika.. Parada. A jestli trpis bolestivou ms, u tohodle caje te to neboli. Neverila jsem tomu, ale je to tak. Alespon teda u me.Caj si namichej tak, ze ze 3bilinek udelas 4casti - dve z toho je prave kontryhel a po jedny casti rebricek a hluchavka. Pij to 2-3x denne po jedny kavovy lzicce. NEdavej si nikdy vic, pak to ma opacnej ucinek. :slight_smile: Ty blaho, asi si otevru bilinkarstvi :grinning:
Jinak testovat budu asi v pondeli.. Nebo ja nevim. NEmela bych to dostat ve stredu :slight_smile: Dneska se mi zdalo, ze se vdavam s pritelem a resim, ze to asi bude neplatny, pac jeste neni rozvedenej, ale to, co bylo v tom snu nejhlavnejsi je to, ze jsem mela pod satama brisko s moji Viktorkou. Asi uz mi z toho opravdu hrabe :grinning: Ve snari bylo, ze moje svatba znamena BRZKY ROSRUSTANI RODINY a tehotenstvi znamena MOZNOST PORODIT DVOJCATA. A jelikoz jsem za 1. poverciva a za druhe se dvojcata rodi OB-generaci a nikdo z moji generace je nema a ja jsem posledni na seznamu, kdo nema z ty generace mimco(v rodine byl prave deda z dvojcatek), zacinam tomu verit :slight_smile: ..... To by byl sok. Nejdriv dlouho nic a pak najednou rovnou dve... :grinning:
25. čer 2011 ve 14:15  • Odpověz
@terioza1 Páááni, tak ten čajík si budu dělat, pokud to oopravdu funguje..Ty jsi měla před pitím toho čaje sliznici nízkou? Mám koupený čaj z kontryhele, třezalky, řebříčku i hluchavky, vždycky jsem to nějak promíchala a pila to celý měsíc, tak mi to spíš mohlo naopak uškodit :confused: Odkud máš ten recept?? Ta lžička je asi na 250ml hrnek, viď?? To jsou teda otázky, já vím, ptám se jak trouba :grinning:
Máš teda parádní sny :grinning: Tak uvidíš, třeba se to vyplní :wink: Já vždycky říkám, že pořád lepší 2 děti najednou, než nemít žádné...i když to pro ty rodiče musí být mazeeeeec, všechno zvládat, ono i jedno mimčo dá zcela jistě zabrat:slight_smile:
26. čer 2011 v 11:27  • Odpověz
@terioza1 téééda, máš to skvěle nastudovaný, mohla by sis otevřít poradnu :slight_smile:)) jen tak dál
26. čer 2011 v 17:05  • Odpověz
Nějak to tu utichlo, jak jste na tom spolubojovnice? Já jsem 4.DPO, moc bych si přála být těhotná, snad to vyšlo, těším se na testování.
27. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz
@kimm88 Ahoj, vcera jsem tu nebyla, tak ti odepisuji az dneska. No, zkus pit ten caj takhle, treba jsi fakt mela opacnej ucinek. Ja to cetla v bilinkarsky knize nasich babicek :grinning: Tak budeme asi verit tem babkam :slight_smile: Ja mela sliznici nizkou, byl mi i podanej nejakej estrofem, kterej pomaha rustu sliznice.
Ja taky rikam, ze je lepsi mit vic deti hned, nez zadny. Opravdu nemit dite by me zabilo... Jak pokracujete vy?
@puleckovi Vid.. uz o tom intenzivne premejslim :grinning: Jdes do toho se mnou?¨

Jinak zeny me, dneska me tak bolely prsa, ze jsem myslela, ze opravdu zemru :grinning: Nee, kecam, ale bylo to fakt neprijemny, vcera me taky bolely, na dotek prsni dvorce i bradavky hrozne citlive a vcera na me pritel kouka a rika : Ty hele, ty mas ty prsa nejaky divny, nejaky natekly ty kolace :grinning: ( myslel prsni dvorce). A fakt jsem je mela natekly zespoda. Treba se blizka na lepsi casy :slight_smile:
27. čer 2011 ve 21:18  • Odpověz
@terioza1 jééé, to zní dobře, těhotně
27. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz
@puleckovi vid... taky si rikam, ale jestli prijde svinucha...... uz neverim ani priznakum :grinning:
27. čer 2011 ve 22:43  • Odpověz
@terioza1 a kolikátý DPO jsi? kdy budeš testovat?
27. čer 2011 ve 22:51  • Odpověz
@terioza1 No, znám spoustu lidí, co se bylinkami z knížek babiček zbavili různých zdravotních problému. Něco na tom určitě bude..
Zítra jdu na ultrazvuk, kde mi budou zjišťovat jak na tom jsem s ovulkou, bojim, bojim :frowning2: Snad to dobře dopadne..a tak piju čajíčky, co jsi mi poradila a doufám, že aspoň ta sliznice už bude OK :slight_smile:
Téda, tak to zní hodně nadějně, když cítíš takové změny.. Kdypak budeš testovat? Tak že by, že by?? :dizzy_face: Moc ti to přeju..
Holky, vy se tak mááááte, já chci taky testovat :grinning: Ale ještě ani ovulka neproběhla, to si počkám :confounded:
Ale, kdo si počká, ten se dočká, že jo :grinning:
28. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz
@puleckovi jsem dneska 11-12DPO. Ale spis ten 11. Prsa me stale boli, kdyz je teda nemam v podprde, boli bradavky jako cert, ale test 20mllU/ml zatim negativni, zitra se ukaze, zatim ale nespinim jako jindy. Radeji na zachod teda vubec nechodim :grinning: Minimalizuju to :slight_smile:

@kimm88 musis ten caj pit dyl, ne tejden pred UTZ. :grinning: To se asi jeste neprojevi... :slight_smile: Ale pij ho, pomuze Ti, uvidis... Zitra dej hlavne vedet, jak ti to dopadlo, treba ti nasadi clostil a estrofem, jako me :slight_smile: Ty vole ( pardooon)!!! Ja musim zitra na gyndu pro clostil...!!!! Kdyz to teda dostanu, jako ze doufam, ze se mi mrcha obloukem vyhne!!!!!!!
28. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz
@terioza1 moc Ti to preju,at to tentokrat vyjde!ja budu testovat asi za tyden.kup si test 10,GSmamatest!
28. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz
@puleckovi no, jestli to zitra Nedostanu, jako ze pevne doufam a verim, ze ne, koupim hned test 10GS mamavit. Nevis, olik by mohl stat? A dekuju za drzeni palecku. Jak vubec pokracujete vy?
28. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz
@terioza1 stoji cca 50kc a jsou tam 2.zitra hned napis,jsem napnuta.ja jsem 5.DPO,ovulku jsem zachytla testem a dny kolem jsme se snazili o 106:slight_smile:,tak v pondeli zkusim testik,kez by,KEZ BY,momentalne si nepreju nic jineho.
28. čer 2011 ve 22:43  • Odpověz
@puleckovi to jsme dve... koupim a dam vedet... :slight_smile: ppa a dobrou.. Jdu si lehnout :slight_smile:
28. čer 2011 ve 22:47  • Odpověz
@terioza1 Já vím :grinning: Ale už tak měsíc a půl piju čaj z kontryhele, teď sem přidala ten od tebe, tak by tam nějaké menší zlepšení s tou sliznicí už mohlo být, heerdek :grinning: Zítra dám vědět, jak jsem dopadla..ale myslím si, že se ve mně stejně ještě nic neděje, jsem po MS :confounded:

Holky, pak hlaste výsledky, jsem napnutá jak struna.. ať vám to dopadne a ty 2 čárečky na testu objevíte :wink:
29. čer 2011 v 07:30  • Odpověz
@kimm88 ahoj, tak budeme čekat na výsledky. Já teď beru 6 den utroš s estrofem a budu čekat v příštím týdnu MS a pak ten clostyl, jsem zvědavá, co se mnou udělá, máte s ním už zkušenosti? Četla jsem, že by se nemělo řídit, tak ho budu muset brát až večer, protože jezdím do práce autem :unamused:
29. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz
@streghina ja ho jedla rano a jela pak do prace a nic jsem nepoznala... vubec nic.. :slight_smile: Tak drzim pesticky.

@kimm88 no tak coooooo???? Co na gyn?

Jinak ja ms nikde, jen at nechodi, obcas me boli bricho, jako bych to mela dostat, ale nedostanu... NESMI PRIJIT!!!! A dneska asi 3x na wc, 2x dobry, po 3. pprujem :confused: Nikdy takhle casto nechodim! Tak ja tomu nerozumim... jedu do tesca pro test. Prsa boli na dotek...
29. čer 2011 ve 21:18  • Odpověz
@terioza1 taky držím pěstičky a čekám na výsledky testíku :slight_smile: tenhle měsíc jsme snažení vynechali, žádné vajíčko, ani ovulace, takže oddych, asi jsem i potřebovala, taky ty dotazy lidí kolem mě a pozorování, jestli piju nebo ne, mě dost otravovaly, tak snad červenec :wink:
29. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz
@streghina dekuju. Ja taky doufam. Hele, prazdniny jsou na snazeni nejlepsi :slight_smile:
29. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz
Holky, nechcete si dát fotky do profilu, koukám, že jsem skoro jediná, co ji tady má :slight_smile:
29. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz
@terioza1 holka Ty mě napínáš, to by bylo super, ať je pozitivní!!!! Bude to povzbuzení pro nás všechny tady.
Jo a snažení v létě je nejlepší, protože budeme rodit na jaře a nebudem se tahat s velkým pupkem přes léto :slight_smile:
29. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz
@streghina Ani neee... me se to libi bejt v anonymite. At budu tehulka, fotku urco dam :slight_smile:

@puleckovi Test zatim negativni. Jsem 12DPO a citlivost testu byl 20mllU/ml. Tak uvidime....
29. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.