• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@puleckovi jsi tu jeste? Jen ti chci rict, ze tam neco vidim... JEEE TAAAAAAAAAM!!!!! Ale hodne slaboulinky, jsem teprve 12DPO. Delala jsem to v Tescu ted vecer... z negativniho je pozitivni... t blahoo. ted jen, aby se to udrzelo...
29. čer 2011 ve 22:39  • Odpověz

@terioza1 jeeee,supeeeer,at jen sili,ty priznak k tomu sedi,tak to je parada,skvela zprava,bud na sebe opatrna
30. čer 2011 v 06:38  • Odpověz
@terioza1 Šmarjááááá, Terozko, tak už??? Supeeer :grinning: Mám obrovskou radost!!! Jen ať jde všechno podle plánu a 2 čárečky budou sílit, budu na tebe myslet.. :wink:
Jinak, na gyndě jsem dopadla bledě :confounded: Sliznice hrozně nizoučká, folikuli strašně maličký, na levé straně se prý nic neděje a na pravé je menší folikul, tak tam jdu ještě v pátek a pondělí, abychom zjistili, jestli povyroste nebo ne.. :frowning2: Doufám, že mi případně dají nějaké léky a nenechají mně zas čekat, jestli se to časem srovná..to tedy ne..
Femigard beru, listovku, piju čajíky a stejně mi to je na nic :unamused:

No nic, nebudu tu kazit náladičku, když tu nejspíš máme první těhulku :wink: Dávej teď na sebe pozor, ju?
Prosímtě, jak dlouho bereš ten clostil??
30. čer 2011 v 07:26  • Odpověz
@streghina Tak pokud by to mimi bez clostilu nevyšlo, tak s ním určitě :wink: Já s ním zkušenost nemám, ale holky určitě ano..myslím, že je tu o něm i nějaká diskuse, tak můžeš něco počíst :wink:
30. čer 2011 v 07:29  • Odpověz
@kimm88 Brala jsem clostil ted podruhe... Ale moc jsem tomu neverila. Mela jsem po nem 16DC jeden folik 21,7mm a druhy folik napravo 19.6mm... K tomu ten estrofem. Hele, ja bejt tebou, reknu na gynde, ze cekat nechces, ze to chces zkusit s clostilem hned. Ja se taky nesnazila rok a rekla jsem ji, ze se snazim rok a hned clostil. Rekla jsem, ze ho proste chci. Mohla jsem si vybrat: bud jit nejdriv na laparku a nebo brat prvni clostil a zkusit to s nim. Dr mi rikala, ze treba ten clostil bude zbytecnej, kdyz nevime, jestli nemam nejaky srusty nebo co. Ale zase hned laparku by nedoporucovala, pac je to treba fakt v tom clostilu a stourani v tele(ac jen laparkou) je zbytecny. Tak jsem si vzala nejdriv clost a jak je zatim videt, udelala jsem spravny rozhodnuti. Snad poprve v zivote :grinning:

Tatim ty slaboucky // nechci zakriknout... ale mam pocit porad chodit na velkou... ty vago, dneska uz asi 6x !!!!!!!!! Jestli to je ale kvuli mrnousovi, klidne na tom halzlu budu i spat :grinning:
30. čer 2011 v 11:41  • Odpověz
Jinak moc vam dekuju za ranny gratulace, snad se to nezakrikne... _) diky moc... pritel to jeste nevi...
30. čer 2011 v 11:42  • Odpověz
@terioza1 Já jsem ji právě taky řekla, že se snažíme 3/4 roku, přeci nebudu zbytečně čekat, když vím, že mám problémy a cesta k mimi bude trnitá..Zkusim jí to navhnout, jestli by mi ten clostil nedala, ža jsem o něm slyšela a tak :grinning: Nevím ale jak bude reagovat, nemá ráda, když někdo přijde s nápadem a dělá chytrýho :grinning: Uvidíme..rozhodně je to lepší než hned na laparku, když to může být jen malými folíky...Jak jsi měla velké ty folíky před braním toho clostilu?
Téda, tak to budeš za chvíli jak tyčka, takle lítat na záchod, to by mi asi upadla pdr.l :grinning: Ale kvůli tomu mrňousoj bych vydržela snad všechno, to je fakt.. Pro přítele to bude určitě parádní překvapení.. :wink:
30. čer 2011 v 11:51  • Odpověz
@kimm88 jj,. rekni ji to a je prece uplne jedno, co si mysli... hlavne, ze budes mit sanci mit decko :slight_smile: Ja nevim, jaky jsem mela foliky pred branim clostilu, ja nikam nechodila a nechodila jsem na UTZ ani pri clostilu. To, ze vim, jaky jsem mela foliky, vim z nemocnice, kdyz jsme mela ovu bolesti...
30. čer 2011 v 16:12  • Odpověz
ahojky..prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko...
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze :slight_smile: snad se nás tam pár sejde :slight_smile: pšte mi do ip .-)

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-stale-nikde-/?collapse=true&page=last&post=last
30. čer 2011 v 18:13  • Odpověz
@terioza1 Jo tak.. Zkusim jí to říct a uvidíme :slight_smile:
A co jinak??Testíkuješ? Čárečka sílí?? :wink:
1. črc 2011 v 10:54  • Odpověz
@kimm88 ahojky, no jasny, carecka na mamatestu sili a je uz skoro viditelna jako kontrolni.... tak snad vsechno pujde tak, jak ma a ja se 9.brezna ( muj vypocet) dockam prcka.. :slight_smile: Uz ted mam strach z porodu :grinning:

Co ty?
2. črc 2011 v 08:12  • Odpověz
@terioza1 to je super, moc držím palce!!!!! potěš nás fotečkou testu! já začnu testovat v pondělí, ale nemám žádné "těhotné" pocity, takže asi z toho nic nebude :frowning2:
2. črc 2011 v 09:39  • Odpověz
@puleckovi ja taky nmam zadne tehotenske pocity, obcas me boli podbrisek, ale jiank nic.. jo a nejim... nemam vubec hlad, coz je u me docela zvlastni :grinning:
2. črc 2011 v 11:12  • Odpověz
@terioza1 No supeeeer, mám z tebe hroznou radost..tak na sebe dávej pozor :wink:
Jinak, u mně mírné zlepšení, v levém vaječníků, ve kterém se podle Dr nic neděje a dít nebude vyrostl za dva dny folík na 17mm! :slight_smile: Paní doktorka povídala, ať se do úterý pěkně snažíme, že pokud to takle půjde, mělo by k ovulce dojít..jupí :slight_smile:
Co mně teda zaráží je to, že jsem si včera večer dělala ovu test a nic, ani nějaký duch, krom té kontr.čárky prostě nic..tak nevím :confused: Myslela jsem, že když se ovu blíží, sílí i čárečka na testu....? Nebo se objeví až těch 24 hod před ovulkou?? Mám v hlavě otazník :grinning: Nemáte s tím někdo zkušenost??
2. črc 2011 v 11:26  • Odpověz
@puleckovi Hlavu vzhůru, někdo nemá příznaky skoro žádné :wink: Ať to vyjde.. :slight_smile:
2. črc 2011 v 11:27  • Odpověz
@kimm88 děkuju :slight_smile: já ovu tetsy používám a čárka sílí tak cca 3 dny, 3den je stejně silná nebo silnější než čárka kontrolní a to je těšně před ovulací.
2. črc 2011 ve 12:05  • Odpověz
@puleckovi Díky :wink: Já jsem si to právě myslela..tak nevím, buď mám špatné testy nebo je brzo...a nebo se děje něco, co nemá :confounded:
2. črc 2011 v 17:26  • Odpověz
@kimm88 tak to je super, ne.. ason tohle na zacatek... :slight_smile: I k tomu moooc gratuluju. Hele ja myslim, ze pokud se budete snazit denne, nejaky ovu testy ti jsou stejne k prdu. Kdyz dr rekla do uterka, snazte se treba kazdy den do ctvrtka. :slight_smile: Nestresuj se jeste vic tim, ze nevidis na ovu testech nejaky carky...

jinak jsem dneska byla v nemocnici, aby mi potvrdili tehu a na utz jeste neni nic videt.... Pry to mam zkusit tak za 5-7dni.... Ale carka tam je porad. Ted me ale nejak poboliva bricho, tak snad to neni nic vaznyho... A sex bych nemela mit tak tyden - do te doby, dokavad se neco neukaze na utz.
2. črc 2011 v 18:59  • Odpověz
@kimm88 já používám tento
2. črc 2011 v 19:28  • Odpověz
@kimm88 na obrázku je těhotenský, ale ovu testy mají stejné
2. črc 2011 ve 20:20  • Odpověz
@kimm88 tady je ta správná krabička
2. črc 2011 ve 20:22  • Odpověz
@terioza1 Snažíme se skoro každý den, pokud se teda zrovna nemíjíme směnama, to je pak pešek :confounded: Tak doufám, že se to tělíčko dává do kupy a bude jen a jen líp :slight_smile: Zítra jdu zas k dr, tak uvidíme jak folíci povyrostli..
To je ještě asi brzy, však vyčkej, za týden tam toho mini mimíse určitě uvidíte :wink: Týden bez sexu taky vydržíte, však je to pro dobro mimíse :wink:
3. črc 2011 v 16:15  • Odpověz
@puleckovi Já používám ovu testy Life light, nakupuju je přes net a jsou podle mně nejlevnější...nevim ale už jestli nejkvalitnější :grinning:
Dneska jsem už viděla ducha, jupí :grinning: Vím, že je to pořád k ničemu, ale třeba bude síílit :slight_smile:
3. črc 2011 v 16:19  • Odpověz
@terioza1 Jo a japak přítel, už jsi mu tu krásnou novinku řekla?? Nebo čekáš, až bude po ultrazvuku..? :wink:
3. črc 2011 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky, musim vam smutne oznamit, ze se miminko neudrzelo. rano na testu je slaboulinka // a pak ms... takze jsem jak hysterka urvana....je to strasny....
3. črc 2011 v 17:46  • Odpověz
@terioza1 ježiš, to je mi strašně líto, ach jo, nevím co na to říct, jen drž se, příště se to povede, alespoň víš, že Vám vše funguje tak jak má! moc mě to mrzí
3. črc 2011 v 18:19  • Odpověz
@puleckovi me to taky mrzi, ale zase lepsi, nez treba za dva mesice, to by me uz vazne odvezli!!! Nechapu, proc zrovna ja nemuzu hned napoprve. Priste to vyjde, zacinam tomu verit... A dekuju za podporu.. :-+
3. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky holky, chtela bych vam vsem podekovat za obrovskou podporu, jsem rada, ze vas mam alespon takhle. I kdyz jsem to vedela jen asi 5dni, je to pro moji psychiku hrozny, ale snazim se s tim nejaky smirit. Moc vam vsem dekuju a jsme pripraveni se snazit pristi mesic.... V utery pro clostil a pak hura na snazeni a nohy nahoru... ted jsem to udelala poprve a povedlo se. Sice na chvilku, ale aspon vime, ze to jde. Diky moc vam vsem - vazim si toho.....
3. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz
@terioza1 to je pravda, pokud se to ma stat, tak radsi zezacatku tehotenstvi. tak nohám nahoru zdar! (díky za radu, taky to vyzkouším, drž se, máš určitě parádního manžela, který Tě podpoří a pohladí.
3. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz
@terioza1 Néééé, Terozko to mně mrzí..a moc :frowning2: Strašně jsem ti to přála...
Souhlasím s puleckovi, alespoň víte, že tvé tělíčko funguje..i když to teď pro tebe musí být těžké :frowning2: :frowning2:
Příště už se to určitě podaří tak jak má, uvidíš :wink:
Taky mi to na světě přijde strašně nespravedlivý, proč někteří lidé pohazují děti bůhví kde a nám, co bysme jim dali lásku a vše, co bysme jim na očích viděli, se stále nedaří :frowning2:
Jinak, s těma nožkama nahoru to je moc dobrý nápad, já to tak dělám taky...a přítele jsem si tak hezky naučila, že hned PO šahá po dece a podkládá mi zadnici :slight_smile: A NOŽKY HORE :sunglasses:
Vůbec neděkuj, to je samozřejmost, přeci :wink: ...poradíme si, navzájem se podržíme, můžeme se vypovídat...je to fajn a hrozně to pomůže..
3. črc 2011 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.