• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme Květen - Máj 2011

(Zamčená)
31. července 2011 
@puleckovi manzel to zatim neni :slight_smile: On ten jeho rozvod bude trvat jeste trodsku dyl, nez jsme predpokladali, pak hned vlitneme na nasi svatbu :slight_smile:

@kimm88 No fakt jsem tenhle mesic dala nohy na zed a prdel jsem mela v lufte a zadarilo se.. Na chvilku ( :frowning2: ) Holky z ostatnich diskuzi mi rikaji, ze kdyz se jim tohle stalo, jejich dr jim rikala, ze to je jako kdyz pohnojis zahradku... Tak se tesim na 18.7, az budu mit ovu.... bozeeeee, at uz je 18!!!!!!!!
4. črc 2011 v 09:34  • Odpověz
@terioza1 to máš jedno, manžel - nemanžel, prostěš Tvůj MUŽ, který je při Tobě a podporuje Tě :slight_smile:
Jinak na "pohnojené zahrádce" něco bude, teď to půjde snadněji a klapne to, uvidíš!!!
4. črc 2011 v 10:55  • Odpověz
@puleckovi ja doufam, ze to tak bude... musim ale k dr pro clostil, jinak budu mit anovu... :frowning2: Takze nejenom jsem "potratila" ve 4tt+2, ale jeste musim pro leky, aby se to povedlo znovu.... ver, ze jsem nikdy netusila, ze mi dite je tak slozity...
4. črc 2011 v 11:03  • Odpověz
autor
ahojte, chodim prevazne modrou kobylu sk, tak jsem tu dloho nebyla. nejaka tehulka, ktere se zadarilo?
4. črc 2011 v 11:06  • Odpověz
@terioza1 ach jo, o to víc mě štve, že kdejaká jde na potrat úmyslně, protože dítě nechce a ten, kdo po něm tolik touží, tak s tím pak má problémy
4. črc 2011 v 11:38  • Odpověz
@puleckovi to je prave ta nespravedlnost, pro me neni nic dulezitejsiho, nez mit zdravy decko, nic jinyho po nikom nechci.. nic... jenom tohle. Copak toho chci tolik...? Nechci penize, nechci nic.... chci mit jenom to dite... a ja, ktera po nem touzi, chlapa myho k tomu "dokopala" ( uz 2deti ma a vim, ze to bere trosku jinak - penize a tak..), tak ja o to prijdu... No... Ja nevim, mam chvilkama pocit, ze me tady bez ditete nebavi bejt, ja vim, ze se "JEDNOU" zadari, ale kdy to jdnou bude? Ja uz nemuzu cekat dalsi mesic, pul roku, rok, dva... po psychicky strance fakt ne... ja jsem proste uplne hotova. Vim, je mi teprve 22, casu dost jak rika muj chlap, ale nikdo( krom vas tady) nechape, jaky to je nemit decko a strasne po nem touzit... Nikomu to nevysvetlim... :frowning2:
4. črc 2011 v 11:56  • Odpověz
@strihalka ahoj, vitej zase mezi nami. Tehulka? Jak se to vezme... Ja byla, ted uz nejsem... Takze zaciname nanovo...
4. črc 2011 v 11:57  • Odpověz
@terioza1 mám úplně stejný pocity, taky sem chodím, protože tady mi všechny rozumíte, všechny jsme v tomhle momentálně na tom stejně. Chápu, že si psychicky vyčerpaná, ale vem si z té celé nepříjemné situace to dobré - JDE TO, máš jistotu, že oba dva jste schopní mít dítě a není zdravotní problém v početí. Navíc máš teď velkou šanci zase otěhotněnt, protože tvoje tělo už bylo přeladěné na to těhotenství, takže teď snáz otěhotních, nepropadej prosím panice ( to se snadno řekne, vím)!
4. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz
@puleckovi snazim se nepropadat panice... Sakrys, uz aby bylo 18.7 a ja mela ovu... fakt... doufam, ze telo hned bude schopny mit vajicka... ale po clostilu by mohlo bejt, ne? Je takovejch otazek a takovejch veci, kterych se bojim... a jestli se zadari hned, pritelovi to nereknu uplne hned, i kdyz ted to n me taky poznal a nic jsem nerekla... Bude lip... :slight_smile:
4. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz
@terioza1 100% bude líp!!! neboj, vím, že to zní jako fráze, ale musíme být trpělivé, snaž se něčím zabavit,ikdyž je to těžké, já vím, sama se taky snažím nepropadat beznaději, ale jde to těžko. dneska mě pekelně bolí hlava a pobolívá podbřišek, zase už se asi hlásí menstruace :frowning2: test včera negativní, tak snad brzo odmenstruuju a bude nová ovulka a zahájím strategii NOHY NAHORU :slight_smile:
4. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz
@puleckovi zkus ty NOHY NAHORU :slight_smile: A pak mi rekni... Teda ja doufam, ze se tvoje ms neprihlasi a nebudes se muset snazit pristi mesic, ale kdyby nahodou, nezapomen na ty nozky :slight_smile: Ja mela test slaboulince pozitivni ( musela jsem to vselijak natacek u okna a zadivat se na to) az prvni den vynechane ms... Mela jsem to dostat ve stredu a vecer ve stredu uz to tam bylo. Tak treba ti ms neprijde a budes tehulka. Taky me napadla jedna vec. Nevim, jestli je to mozny, ale vzdycky pred ms ( tak tejden) pri orgasmu zjistim, jestli to dostanu nebo ne, protoze me tak neskutecne boli podbrisek, ze si myslim, ze asi kazdou minutu umru a do 3-5min to odezni... A cim bliz je ms, tim je to vic silnejsi.. Docetla jsem se ale a dr mi to i rikal v nemocnici, ze bych nemela mit orgasmus, ze jak se ta deloha stahuje, neni to ze zacatku dobry. Ze to vlastne jakoby vypuzuje. Tento mesic po OVU jsem schvalne nemela orgasmus a zadarilo se.. neni mozny, ze to je tim? Pak jsme meli sex predevcirem a to uz se nedalo vydrzet a org. byl a vcera jsem o to prisla.. Myslis, ze to je mozny?
4. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz
@terioza1 aha, tak to nevím, ale myslím, že ty kontrakce dělohy při orgasmu nemohou být tak silné, myslím, že to s tím nesouvisí, nikdy jsem o tom neslyšela, docela mě to překvapilo, co píšeš. Ale snad pan doktor tomu rozumí, tak na tom asi něco bude. Hele, pro miminko vydžíme vše, takže nohy + žádnej orgasmus po ovulaci
:slight_smile:))
Já radši tu MS čekám,abych nebyla zklamaná, ale to víš, že v koutku duše tajně doufám :slight_smile:)) Jsem 21.DC, minule jsem jednorázově zakrvácela 25.DC, ale opravdová MS přišla až ten 28.DC, uvidíme, co tentokrát.
4. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz
@puleckovi takze jdes do toho se mnou jo? Nohy + bez org?? :slight_smile: Mas jeste tyden do ms, ted by se mel mimisek nejak zahnizdovat, ja, abych ti pravdu rekla, jsem ic necitila pri zahnizdovani, zadny naruzovely vytok, zadny bolesti... normalne jsem nic netusila... joo sem tam nejakej ten tlak byl, ale to mam vzdycky po ovu az do ms... Prsa mi zespoda natekly, to jo.. ale jinak jsem nic nevedela... Tak treba se zadarilo a za tydenneprijde ms... :slight_smile: Drzim pesticky..fakt jo...
4. črc 2011 ve 14:00  • Odpověz
@terioza1 jasně, že jdu, naše nová strategie :slight_smile:
já mám taky takový podloubávání v podbřišku, ale to jsem cca týden před MS mívala vždycky, takže nic nového, výtok taky žádnej, prsa nic, hele je to věda to snažení, že?
4. črc 2011 ve 14:10  • Odpověz
@puleckovi NO TO TI POVIM, JA FAKT NIKDY NECEKALA, ZE TO BUDE TAKHLE SLOZITY... ALE URCITE SE ZADARI HNED TENHLE MESIC, VERIM TOMU... RIKAM SI, NO PRVNI MESIC NIC, DRUHEJ SICE JO, ALE JE TO ABYCH SI NA TO ZVYKLA A TENHLE TRETI MESIC S CLOSTILEM SE ZADARI UZ NA 100%. MAM PODPORU V KAMARADKACH A PRITELOVI, JEDNA MOJE KAMARADKA, STEJNE JAKO JA, VERI NA OSUD... A CO REKNE SE VETSINOU VYPLNI, TAKZE ME UJISTUJE V TOM, ZE SE ZADARI... :slight_smile: kEEEEZ BY SE ZADARILO NAM VSEM TADY...
4. črc 2011 v 18:41  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že jsem včera byla na posledním ultrazvuku a katastrofa..Folíci nerostou jak mají, nepraskají, ani sliznice neroste...prý i kdyby folík prasknul, stejně by se neměl kde uchytit :frowning2: Prý se ve mně kombinuje více problémů proč otěhotnění nejde...Na otázku zda to jde nějakýma pilulema léčit mi bylo řečeno že "snad jo" (!!!) Tak to mne docela srazilo, po minulém zlepšení jsem nic takového nečekala...
Prořvala jsem celé odpoledne, vím, že je spousta lidí s podobnými problémy, ale pořád si říkám proč to k sakru musí skočit zrovna na mně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ve čtvrtek jdu ke své gyn., snad mi poradí, pomůže...
To je zas sloh :slight_smile: Omlouvám se, ale potřebovala jsem si vylít dušičku..nemám si o tom skoro s kým popovídat..
Tak snažení a nohám HÓRE zdar :slight_smile:
5. črc 2011 v 07:11  • Odpověz
@kimm88 ahoj, tak držím pěstičky, to věřím, že takovýhle zprávy nejsou nejlepší, já moc nebrečím, to už musí bejt, ale minule jsem na tom UTZ taky málem ukápla slzu.

Jinak právě jsme dostala MS, tenhle měsíc jsme si dali stejně pohov, když mi řekli, že to nemá cenu, akorát se divím, že už 28 DC jsem to dostala, minule to začlo 31, ale rozjelo se to pořádně až 34 :slight_smile: takže by nám holky vyšly ty prázdniny :wink:
5. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz
@kimm88 Ahoj holka, tak to me mrzi, ale opravdu clostyl a estrofem (na sliznici) ti pomuzou.. teda z urcityho procenta. Nekterym holkam nepouze ani to, ale to uz musi fakt bejt.... Jsem si jista, ze to pomuze i tobe... hlavne pij ten kontryhel+rebricek+hluchavku, jak jsem ti psala a uvidis, ze az ti nasadi clostil a estrofem, ze to bude v cajku...drzim ti pesticky, kdyztak se nekdy u me stav v Usti, pokecame :grinning: Ja mam chlapa taky porad v praci a rekla bych, ze ty moje vylevy posloucha jen proto, ze uz fakt musi. Ono to poslouchat 24hodin denne taky neni pro chlapa to nejhezci :slight_smile:
5. črc 2011 ve 23:09  • Odpověz
@streghina no vidis, kratkej cyklus a snazeni zdar... :slight_smile: Drzim pesticky...
5. črc 2011 ve 23:10  • Odpověz
Tak hlasim,ze MS zas dorazila,ach jo:frowning2:
7. črc 2011 v 06:16  • Odpověz
@terioza1 Ahojda, tak sem vyfásla Clostil a Proveru(tu prý na pravidelnost a na sliznici). Prý na 2 měsíce, pak pauzu a zase 2 měsíce(pokud se nezadaří, že :slight_smile: ). No, jelikož jsem jednou při braní Provery přibrala přes deset kilo, tak mám z ní docela obavy, ale co, buď chci mít mimíse nebo budu myslet na línii, herdek :slight_smile: A já pro toho mimíse udělám vážně všechno..
Jsem hrozně ráda, že mně Dr neodbyla a dodala mi trochu optimismu, to jsem přesně potřebovala..
Tak jsem se chtěla zeptat, jak snášíš ten clostil?? Pociťuješ na sobě nějaké vedlejší účinky??

Ty jsi z Ústí?? Nad Labem??? To by byla pěkná dááálka na kávu, teda :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 18:41  • Odpověz
@puleckovi Teď sice dorazila, příští měsíc nedorazí, uvidíš :wink:
7. črc 2011 v 18:43  • Odpověz
@streghina Děkuji, taky držím pěstičky :wink:
Já se vždycky vybrečím a je zas dobře..tak nějak ten smutek ze sebe vyplavim :slight_smile:
Mně letos výjmečně vychází dovča na snažení, tak se na to vyloženě TĚŠÍM :grinning:
7. črc 2011 v 18:48  • Odpověz
@kimm88 no kéžby :frowning2: Ježiš, já už snad jinou odpověď neznám, než KÉŽBY. Manžel mi říká, "ty moje těhulko" a já na to "kéž by", vy mě tu povzbuzujete, já na to "kéž by" , ale je fajn nebýt na to sama.
@terioza1 @streghina kimm 88 Holky odkud jste? s tím kafem to není špatný nápad
7. črc 2011 v 19:40  • Odpověz
@puleckovi Ahoj, já jsem z Kutné Hory, takže kousek od Prahy by se dalo říct.
Holky, zítra začínám s Clostilem, takže pak dám vědět :wink: Ani mi neříkej, že jsi přibrala 10 kg, už jsem se v týdnu rvala do jedných kalhot, ty hormony nám dávaj zabrat :confounded:
7. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz
@streghina jé, to je náhoda, já žiju v praze, ale pocházím od kutné hory
7. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz
@kimm88 No vidis, tak aspon neco, uvidis, ze se zadari se vsim vsudy... Me se zadarilo po 2 mesicich ( jak se uvadi, ze se vetsinou zadari do 2-3mesicich.) Drzim ti moc pesticky.. A ty kila neres... Ja jak jsem pitoma, poslouchej. Kdyz jsem zjistila, ze jsem tehu, rikala jsem si, ze neobliknu ten novej kabat, kterej jsem si zrovna den pred tim koupila... A pak mi doslo, ze mi to je vlastne jedno.. Ja od ty doby, co mam tohodle chlapa ( 2roky), jsem nejhubenejsi, co jsem kdy byla... A ne, ze drzim dietku, zeru jako k+ava, ale nevim proc, teda vlastne vim, je to porad o sexu... ale vis jak, resila jsem to, nez mi doslo, ze mi to je vlastne jedno, kolik budu vazit, hlavne, ze bude mimco... :slight_smile:
@puleckovi ja jsem z Usti nad Labem, odkud ty? Na kavu bych sla.. :slight_smile: A je mi jedno kam(skoro jedno) :slight_smile:

Jinak jsem predevcirem psala mji dr maila - je primarka v soukromy nemocnici v Decine, ze se mi podarilo otehotnet, ale bohuzel se to neudrzelo a jestli bych se mohla u ni v Decine zastavit pro recept na clostilbegyt, pac jsem ve ctvrtek ( dneska) 5.DC. Ona mi odepsala maila, ze je super, ze se to povedlo i kdyz to dopadlo takhle ( :frowning2: ) a ze muze nastat tzv. rebound fenomén (???) po dobrani leku na stimulaci ovulace a pokud v cervenci a srpnu se nedostavi gravidita, clostil mi napise az od zari... Pochopila jsem teda, ze telo by melo bejt dopredu nadopovany tim clostilem nebo tak neco amelo by to jit samo... KEEEEEEEZ BYYYYY...
7. črc 2011 ve 20:54  • Odpověz
ve slovniku: rebound fenomén = zpetny naraz... :-O :slight_smile:
7. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz
@puleckovi jéé, tak to je dobrá náhoda :wink: můžu se zeptat, kolik ti je?
7. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz
REBOUND FENOMÉN (vysl. ribaund) angl. to rebound-odrazit se

Obnovení určité aktivity systému organizmu nebo symptomu nemoci po náhlém přerušení (vysazení) léčby

V zivotejsem tohle neslysela... zase o neco chytrejsi... :sweat_smile: :confused:
7. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.